Cytat Napisał pablo 23 Zobacz post
witam
mam pytanie czy firma Greinplast oraz jej wyroby w zakresie tynków elewacyjnych jest godna zaufania???
Stawiałem z tym producentem pierwsze kroki i elewacje sprzed 5 lat trzymają się pięknie. Współpracujemy do dzis. Teraz w piątek byłem odwiedzić w Krasnem fabrykę "żółwia" i posluchać o nowościach. Jako certyfikowany wykonawca (nie tylko greinplastu) mogę polecić materiały z czystym sumieniem.

Klej do styropianu - jeden z mocniejszych na rynku. Dość szybko można kołkować, jak złapie - to już nie pusci bez uszczerbku na styropianie.

Klej do siatki - z włoknami - dobrze obrabialny, trzeba dać dużo wody do wiaderka - posiada duzo mocnej zagranicznej chemii

Tynki - wyraziste kolory - dosc dobre zuzycie. Obecnie wproadzaja hybrydowy silikonowo-silikatowy

Mozaiki - z dobra i odpowiednia ilościa zywicy (choc to akurat moze zasluga oddziału w Czeladzi który dozuje)

Greinplast wyroznia się tym, że większość komponentów bierze zza granicy (normy jakosciowe)

Cenowo - niestety nie moze konkurowac z materiałem z nizszej polki - ale tez aspiruje do grona chemii z pólki wyższej - czesto inspektorzy zezwalaja na zamianę systemów np Sto, Kreisla czy Webera - na Greinplast

Z pewnoscia bije na glowe cuda takie jak Majstepol, Magbud, Kabe, Atlasa, Cersanit i inne Fasty.