dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 96 z 108
Pokaż wyniki od 1.901 do 1.920 z 2150
  1. #1901

    Domyślnie

    Cytat Napisał Saly Zobacz post
    Witam witam

    U mnie szarości już dokończone wiec mogę zaprezentować (wcześniej wklejałam zdjecia w trakcie

    WIATROŁAP:



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    Wnętrza przeeeepiękne!!! Gdzie kupiłaś ten stołek?

  2. #1902

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bastki Zobacz post
    moje szarości

    Co to za szafki w wiatrołapie?

  3. #1903
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał vieta Zobacz post
    Co to za szafki w wiatrołapie?
    toż to przecież IKEA

  4. #1904

    Domyślnie

    Cytat Napisał vieta Zobacz post
    Co to za szafki w wiatrołapie?
    a jak się te, i inne tego typu szafki z IKEA, sprawują w użytkowaniu? Mieszczą sie w nich szpilki? Nie obdzierają się im noski? tudzież inne części?
    Napiszcie proszę Jakoś się nie mogę do nich przekonać, a jedynie ich rozmiar przemawia na plus.

  5. #1905
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    miałam je w starym mieszkaniu. jedyny minus to taki ze czarne szafki po dobrych kilku latach troche wyblakly i strasznie sie w nich kurzylo ale to nie powstrzyma mnie przed kupieniem ich do obecnego mieszkania niestety szpilek nie nosze na codzien wiec sie nie wypowiem

  6. #1906

    Domyślnie

    Dzięki annNS2 , czyli normalnym butom nie szkodzą, to dobra wiadomość
    Jeszcze tylko co z tymi szpilkami...

  7. #1907

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroowka Zobacz post
    a jak się te, i inne tego typu szafki z IKEA, sprawują w użytkowaniu? Mieszczą sie w nich szpilki? Nie obdzierają się im noski? tudzież inne części?
    Napiszcie proszę Jakoś się nie mogę do nich przekonać, a jedynie ich rozmiar przemawia na plus.
    cześć dziewczyny
    przez przypadek tutaj dzisiaj się znalazłam i widzę że rozmawiacie o "moich" szafkach na buty

    Miałam je już wcześniej w mieszkaniu tylko białe i bardzo się brudziły, praktycznie cały czas musiałam je cif - em wycierać dlatego teraz zdecydowałam się na czarne - co prawda nie widać brudu ale plastik jak to plastik łapie kurz wiec co jakiś czas wskazane jest je przetrzeć wilgotną ściereczką.
    W jednej szafce mieszczą się 3 pary butów dorosłych a od małych dzieciaków nawet 5 par. Zdarzy się że są tam buty na szpilce ale je głównie przechowuję w garderobie a te "cichobiegi" i takie codziennego użytku (w tym na obcasie czy koturnie) są właśnie tam i nie zauważyłam że są przez to niszczone ich noski.
    Pamiętajcie również o tym że gorzej jest tam włożyć kozaki, wtedy do jednej szafki wejdą dwie pary kozaków położonych tak trochę bokiem.
    Z blaknięciem szafek nie pomogę bo czarne użytkuję od 5 m-c i w sumie myślę że to im u mnie nie grozi bo nie pada na nie bezpośrednio słońce.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Bastki ; 06-09-2012 o 13:00
    Gosia

  8. #1908

    Domyślnie

    Dzięki Bastki
    Białe się brudzą, czarne się kurza.. to może czerwone ))) Żartuję Jak mówicie, że buty się w nich nie obcierają i nie niszczą, to muszę coś tego typu rozważyć pod kątem przemeblowania przedpokoju.

  9. #1909
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    tak, to ikea. Chyba ten model (nie pamiętam) nie są złe, można im regulować wysokość (kręcąc). Wiesz ... wolałabym eamsa albo jakiś inny fotelik z momo ale niestety nie sprawdziły by się u nas.
    ja też bym wolała

    Ale ten ma kółka i nie wygląda źle. Chyba jutro po niego pojadę, w końcu rok szkolny już się zaczął.
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  10. #1910
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar naftalka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    33
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Pilnie potrzebuję pomocy, odnośnie szarej podłogi
    Będę wdzięczna za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie:
    Czy ktoś o obecnych ma (ewentualnie zna) płytki Rako np. Essencia Lappato lub Zingana?
    Chętnie poznałabym opinie na ich temat, a najlepiej gdyby ktoś z ok. Łodzi wiedział gdzie można je naocznie obejrzeć?

  11. #1911

    Domyślnie

    Dziewczyny pomóżcie To mój jeden z szarych pokoi Na przeciwko sciany z kontynentami są białe meble. Chcę zamówić sofę ( może dwie sofy), moze narożnik.
    Pomóżcie dobrać kolor. Jasna szarość czy raczej grafit ciemny?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020337a.jpg
Wyświetleń:	807
Rozmiar:	57,9 KB
ID:	142228

  12. #1912
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Adriado dałąbym grafit albo czarną. Szara zleje się ze ścianą (chyba, że o to właśnie chodzi).

    Napisz proszę co to za trójkolorowe, przecudnej urody masz zasłonki w oknie (?)

  13. #1913
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Zgadzam się z Anią - sofa w kolorze ściany zleje się z nią, więc albo grafit, albo czerń. 2 sofy - np. w wariancie 2-osobowa i 3-osobowa - będą bardziej "ustawne" niż narożnik (zawsze można coś zmienić, przestawić itp.).

    No a te zasłony to skąd?

  14. #1914

    Domyślnie

    Dzięki za opinie w sprawie kanapy. Będzie grafit A zasłony kupione wieki temu, chyba ok 8 lat temu w Ikei. Już wtedy kochałam szarości ( choć była przerwa na ok 5 lat ) i ze starego mieszkania powędrowały do nowego domu.

  15. #1915
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ewelina2010

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Piszę do znawczyń koloru szarego, Pomożecie ?
    Czy farba szary platynowy i kawowa pralinka z Dekoralu nie będą się gryźć w salonie jeśli będą na dwóch sąsiadujących ścianach. (Na kominku biały kamień, narożnik szary stolarka złoty dąb).
    I jeszcze do tego muszę kupić tapetę na wnękę obok kominka (będą tam drewniane półki), ale na allegro jest tak duży wybór że już zgłupiałam. Jaka tapeta pasowałaby mi do tego zestawu???

  16. #1916
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania-

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    bardzo ciekawy wątek, macie piękne urządzone mieszkania , domy !!! Piękne te szarości ))

  17. #1917

    Domyślnie

    Ja tez kocham kolor szary i bede go miala bardzo duzo w domu, przynajmniaj mam tak zaprojektowane
    jesli chodzi o tapety to faktycznie jest strasznie duzy wybor - sama juz mam problem z wyborem ale najfajniejsze tapety są zdecydowanie EIJFFINGER

    MYSLE ZE KADY ZNAJDZIE COS DLA SIEBIE. Dobra strona takze do tapet to krainabarw.pl



    I moje wnętrza:
    Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach

  18. #1918

    Domyślnie Szaro białe dylematy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	843
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	151572Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	740
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	151573
    Witajcie!
    Mam dylemat wykończeniowy. Czy ktoś z was ma białe listwy przypodłogowe do szarych płytek, szarych ścian ale stolarki złoty dąb?. Chodzi mi po głowie coś takiego i biję się z myślami jak to będzie wyglądać. ( foto mile widziane).

  19. #1919
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar proximka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódź
    Posty
    454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    U mnie na razie więcej bieli, ale szarość jest na podłodze cały holl wyłożony płytkami jasnoszarymi i łazienka szara
    ściana za schodami będzie grafitowa

    do tego mam dużo drewna więc ogólnie mam nadzieję że nie wyszło za chłodno



  20. #1920
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    ładnie u Ciebie a co to za płyteczki na podłodze ??

Strona 96 z 108

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony