dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 674 z 1181
Pokaż wyniki od 13.461 do 13.480 z 23601
  1. #13461
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ja pierdziu... toż to rzeczywiście cała filozofia... Jedna fajerka a garnków sześc... i jeszcze duchówka czy coś tam... i wiedzieć kiedy dołożyć...
    To ja już wolę indukcję...

    ............. ja rzeczywiście jestem blondynką...

  2. #13462
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Arni pojedziesz do DPS-i na szkolenie ona Ci wszystko pokarze , będziesz mistrzem w gotowaniu na kuchni węglowej

  3. #13463
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Bogusiu ale to jest dosc niska cena dojazdu jak na obecne standardy, niecale 2 zl/km liczony w jedna strone lub ryszaltowka ustawowa (ok. 90 gr./km) liczona w 2 strony. teraz kasuja nawet i 4 zl / km. choc wiem , ze szczeka opada patrzac na taka wartosc.
    TAR-ciu może i tak, ale jak pomyślę że kierowca i inżynier to jedna osoba,oprogramowanie nie jest aż tak drogie z tego co wiem, i na wszystko muszę wydać 1,5 tysiaka to jakoś źle się czuję Za sam sprzęt dałam 30 tyś. i dlatego każdy kolejny wydatek tak boli...

  4. #13464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    A nie ma takiej odpowiedniej osoby u Ciebie gdzieś blisko???????????

  5. #13465
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Daila... noo tak.. tylko po co mi szkolenie jak u nas nigdzie nie ma kuchni węglowej...

  6. #13466
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    A nie ma takiej odpowiedniej osoby u Ciebie gdzieś blisko???????????
    niestety, samego oprogramowania zakupić nie mogę.Muszę to kupić z usługą w firmie w której zakupiłam sprzęt...

  7. #13467
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 30-06-2018 o 17:40

  8. #13468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ja bym po negocjowała...

    Tak jak TARcia pisze w/g "ustawowych " cen za kilometr to jest OK, ale w sumie to ciut drogawo jak się płaci z własnej kieszeni , no i czy nie mają jakiejś promocji/pakietu, że jak zakupujesz u nich sprzęt to montaż w cenie za jakąś symboliczną kwotę...
    A pan nie może pociągiem dojechać.. Ni i czasami to samolot byłby tańszy niż samochód...

    Bogusia skoro tu zajrzałaś...
    Co jest nie tak i czy to już SKS.. jak ktoś staje za blisko prze de mną i rozmawia to w oczach mi się majga i wolę odejść krok/dwa do tułu...?
    Trzeba się przebadać czy jest OK????? i czy to krótkowzroczność czy dalekowidz....?

  9. #13469
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    jak ci się w oczach majga jeśli ktoś jest za blisko, to jesteś dalekowidzem. Ja mam tak samo, jak mi moje dziewczyny coś chcą pokazać i podstawiają mi dłoń pod sam nos, to muszę ją oddalić, żeby zobaczyć to co w niej mają. Jak jeżdżę z Wynajętym samochodem, to robię za pilota, bo dużo wcześniej widzę radary, znaki z nazwami miejscowości itp.

  10. #13470
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Arniczko negocjować się niestety nie da...takie mają ceny,firma to spółka z o. o.,dystrybutor sprzętu medycznego i takie mają ceny...narazie odpuszczam,to co mam wystarcza.

    Arniczko objawy o których piszesz mają różną nazwę,zależnie od tego ile masz lat Jeśli jesteś przed 40-dziestką to może być nadwzroczność(potocznie dalekowidz,ale on przy dużej wadzie też źle widzi na odległość), ale jak już masz po 40-dziestce to robi się....starczowzroczność.Zaczynamy najpierw źle widzieć z 30 cm(przy czytaniu) później też np. z 0,5-0,7 m...niestety
    A z odległości poniżej 30 cm,żadne oko,w żadnym wieku nie widzi dobrze-takie są prawa optyki oka.No chyba,że ktoś ma minusy -20,0 to cokolwiek z bliska widza właśnie przed nosem(ale to już taka skrajność)

  11. #13471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Znaczy się już SKS... i co... muszę do okulisty iść, czy żyć tak...
    Wówczas nosi się jakieś okularki, czy nic?
    I jak co, to już korygować czy nic nie robić?
    Komputer dobrze widzę..... Radary i znaki też super... i też robię za GPSa...

    Bożesz... jak ja sobie pomyślę, że miałabym iść do specjalisty, i czeeeekać na wizytę, to już mnie szlag trafia...
    Chyba nigdzie się nie wybiorę... Ale poczekam co na to Bogusia ...



    Wczoraj wpadłam do dziadków... zepsuł im się piecyk gazowy do podgrzewania wody... i babcia myła się w zimnej wodzie, ewentualnie grzała na piecu...
    Dziadka wysłała na piechotę szukać specjalisty.. to i dziadek poszedł.. Uchodził się dwa dni i dostał gdzieś do machera telefon...
    Ja akurat przyjechałam i słyszę co się dzieje...
    Dziś przywiozłam im specjalistę od gazu, popatrzył, naprawił, przeczyścił mikro styk i teraz dziadki mają już ciepłą wodę...
    Jak coś kiedyś się spindoli to mają dzwonić...
    Ot.. całe dziadki...

  12. #13472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Jak to dziadki, nie chcieli nikomu głowy zawracać.
    Dobrze, że zajechałaś tam i sprawę załatwiłaś po swojemu, czyli błyskawicznie i skutecznie.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #13473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dziadki takie są...
    Z teściami pojechałam kupić pralkę, kupiła... i prać nie umie... Starym polarem kręciła, przestawiała i tu też tak myślała , że może... Nie może.. To jest elektronika...
    Pralka w/g mnie prosta jak drut, intuicyjna wręcz.. a ona nie będzie prała bo jest do niczego i ona nie umie...
    - Wiola masz przyjechać i mnie nauczyć...
    - Nie mam teraz samochodu...
    No to w neta... .. - mamo jaki masz model pralki.. przeczytasz na fakturze... .. - A skąd ja mam wiedzieć.. usłyszałam...
    I po dłuuugiej rozmowie, tłumaczeniu jak krowie na pastwisku... poinstruowałam ją jak ma załadować pralkę, którym pokrętłem pokręcić, którym guzikiem włączyć...
    Oczywiście nie powiedziała mi teściowa o wszystkich dynksach w pralce.. odesłałam do lektury instrukcji.. a ona, że jest za długa i jej nie rozumie...
    Pralka zaczęła prać, teściopwa znaku nie daje, czy ta pralka ją wciągała, czy nie... telefon rozładowany ma... No i być tu człowieku mądry...

    Babcia też ma "za mądrą pralkę" i w niej nie pierze... kupiła więc franię, ale ona zamiast prać to skręca pranie... Jak ja do niej wpadnę i pranie zrobię to ta pralka mnie słucha...
    Ja mam simensa, teściowa też, a babcia bosha.... wszystki 3 są dobre , 2 w podobnej cenie, moja ma więcej dynksów, ale czy potrzebnych? na pewno droższych...
    Moja super pierze.. ja jestem mega zadowolona.. to jakby co to mogę im prać pranie...
    Ostatnio edytowane przez Arnika ; 30-09-2012 o 18:41

  14. #13474
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    A z rzeczy ważnych... Budowlanych...

    Jutro wchodzą po 7.00 BRUKARZE

  15. #13475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Bożesz... czyli muszę być od samego rana już wyszykowana, i gotowa... a ja tak od 7.00 to nie funkcjonuję...

  16. #13476
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Daila
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    854

    Domyślnie

    Arni dasz radę, pomyśl o tej czystej stopce jak to miło będzie chodzić

  17. #13477
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Znaczy się już SKS... i co... muszę do okulisty iść, czy żyć tak...
    Wówczas nosi się jakieś okularki, czy nic?
    I jak co, to już korygować czy nic nie robić?
    Komputer dobrze widzę..... Radary i znaki też super... i też robię za GPSa...

    Bożesz... jak ja sobie pomyślę, że miałabym iść do specjalisty, i czeeeekać na wizytę, to już mnie szlag trafia...
    Chyba nigdzie się nie wybiorę... Ale poczekam co na to Bogusia ... .
    ....jak Cię przypili to pójdziesz.Po co się męczyć,ustalaj termin wizyty jaki by nie był i się przebadaj.

  18. #13478
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Super wiadomość z brukarzami
    dla mnie też 7 rano jest zabójcza

    chodziłam teraz szukać kościoła, w którym moja I. miałaby Komunię Świętą i jak się w jednym dowiedziałam, że miałabym dziecko wozić na 7 rano na roraty, to czym prędzej uciekłam do drugiego, gdzie okazuje się, że można zrobić dla dzieci roraty po szkole o 17.

  19. #13479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Lidzia... a to Ona nie pójdzie z dzieciakami z klasy??
    I szkoda strzały.. nie odp na priv
    Ja szukam wciąż... i czytam i caaała głupia już jestem...

  20. #13480
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Lidzia... a to Ona nie pójdzie z dzieciakami z klasy??
    I szkoda strzały.. nie odp na priv
    Ja szukam wciąż... i czytam i caaała głupia już jestem...
    nie mam pw od ciebie

    sama byłam w szoku, że tak szybko się sprzedał. W piątek daliśmy ogłoszenie i od razu zadzwonił facet, że kupuje.

    zresztą Wiola, ten samochód jak na swoje gabaryty miał za mały silnik, nie miał dobrego przyspieszenia i chodził na wysokich obrotach. Tak więc znając ciebie nie byłabyś z niego zadowolona. Do jazdy po mieście był jak cię mogę, ale w dalsze trasy to była mordęga, więc zawsze jeździliśmy autem Wynajętego. A jeszcze jak go chciałaś przerobić na gaz, to w ogóle zrobiłby się z niego straszny muł.

Strona 674 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony