dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 159 z 255
Pokaż wyniki od 3.161 do 3.180 z 5095
  1. #3161
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Dzieczynki moje kochane dziękuję bardzo za troskę u mnie lepiej, mogę już nawet krzyknąć więc chyba jest nieźle
    Aga do lekarza się nie wybieram bo telefonicznie się konsultowałam i mam po prostu przeczekać. Aguś te trzydniowe antybole to straszne cholerstwo jest - podobno straszne spustoszenie sieją w organizmie. mój lekarz absolutnie je odradza bo po nich system immunologiczny jest zachwiany....Ja generalnie wychodzę z założenia, że antybiotyk to w ostateczności...
    Anetko ja dawno temu taki wypróbowałam też jak długo sobie nie mogłam poradzić z przeziębieniem i nigdy więcej. Byłam okropnie osłabiona przez cały następny miesiąc. Od tamtego czasu nie brałam zreszta antybiotyku, przeszlam na metode wyleżenia i leczenia alternatywnego i dobzre na tym wyszłam

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  2. #3162
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Anetko ,jak tam dzisiaj się czujesz?mam nadzieję ,ze już przemówiłaś ....
    Pozdrawiam serdecznie

  3. #3163
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Anetko zdrówka! Widzę, że choroba atakuje teraz wielu na tym forum.

    Czekamy na fotki gabinetu i kredensu
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  4. #3164
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kochane moje dziękuję bardzo! U mnie już dużo lepiej, mówię prawie normalnie
    zaraz będzie o gabinecie

  5. #3165

  6. #3166
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    GABINET miałam się wziąść za niego w miarę szybko a prawie 1,5 roku minęło...winowajcą jest kredens, stary eklektyczny mebel po renowacji, miałam nadzieję, że uda mi się go sprzedać i wtedy urządzimy gabinet, no ale kredens zostaje (szkoda mi go wywalić do garażu) i do niego muszę dopasować resztę. Gabinet ma też pełnić funkcję pokoju gościnnego.

    Teraz wygląda tak


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us


    Z tej samej "serii" co lampy mam jeszcze kinkiet - zawiśnie jak już sofa będzie, kilka bibelotów i ramek.

    Pierwotnie miała w nim być kanapa z Ikea Ektorp i seria hemnes biała - pszeszklone witryny na książki, biurko i komoda.

    Myślałam też o czyms podobnym jak planuje Ola - jedna ściana cała zabudowana i w tej zabudowie książki i do zabudowy "doklejone" biurko.
    Ale to były koncepcje do pustego pokoju, teraz mam tam ten ciemno brazowy kredens, myslałam nadal o szarym Ektorpie - 2 osobowym rozkładanym no i nie mam pojęcia co dalej...
    Ostatnio edytowane przez aneta s ; 15-12-2013 o 18:18

  7. #3167

    Domyślnie

    Anetko dobrze,że już sie lepiej czujesz .Gabinecik jest świetny !!!
    A na ból gardła polecam niedroge tabletki Mucoangin-mi pomagają

  8. #3168
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iskanna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    275

    Domyślnie

    Nadrobiłam ostatnie 40 stron Ogród piękny, uchroniłaś mnie przed wiosennym inwestowaniem w agrowłókninę, lampy w gabinecie cudne.

    I yokasta tu wkleja - cudnie, bo jej wątku baaaardzo brakuje

  9. #3169
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej Aneciu,
    super, że Ci zdrówko wróciło
    Gabinecik masz chyba podobnych rozmiarów do mojego? U nas jest ok. 10 m2
    Fajne gadżety zgromadziłaś do niego- kredensu nie wywalaj, szkoda... Dasz lampy, fotel, rozkładane łóżko i ja tam więcej rzeczy nie widzę...
    Może jakaś roleta w oknie i będzie pięknie. U nas będzie biblioteka na całej szafie, pod oknem biurko i jakiś fotel w kącie.
    Chyba tylko tyle można wycisnąć z tych naszych gabinetów

  10. #3170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    buuuuuuuu....... i nic mi nie podpowiecie jak zaaranżować ten gabinetowy grajdoł?

    Aguś musi być rozkładana sofa , wolałabym normalne łózko bo wygodniejsze no ale pokój ma ograniczone możliwości. Faktycznie nie jest duży, około 11 metrów więc nie ma gdzie się rozpędzić. Poza sofą musi być biurko i chociaż jeden regał na książki, bo chciałabym się z kartonów wypakować z ulubionymi książkami chociaż....

  11. #3171

    Domyślnie

    Wspomniałaś u mnie o problemach z gabinetem, więc przyszłam

    Powiem Ci, że inspiracji z TAKIM kredensiorem to nie mam Same delikatne biureczka, gdzie nie ma nawet miejsca na zapasowe ołówki

    Nic to, myślę że coś wykombinujemy. To krzesło zapomniane w kąciku bardzo stylowo wygląda Trochę mnie niepokoi ten czerwony obraz przy kredensie - co to jest i czy musi zostać?!

    Dobrze byłoby zrównoważyć ten ciężki kredens jakimiś prostymi i nowoczesnymi liniami, więc sugerowałabym zamianę ektorpa np.: na karlstada albo soderhamna (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69901955/).

    Jakie masz podejście do majsterkowania przy takich meblach? "To świętokradztwo niszczyć taki antyk!" czy "Zrobię wszystko, żeby tylko ta kolubryna przestała straszyć"? A może "Chciałabym coś z nim zrobić ale mi się nie chce"

    No i powiem Ci, że przydałby się jakiś mały planik z wymiarami, bo nie wiem gdzie co się zmieści, a co za tym idzie - gdzie i ile półek da się zaplanować, jakiej szerokości biurko itd.

    A inspiracji będę oczywiście szukać
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  12. #3172

    Domyślnie

    ooo, wreszcie znalazłam!

    a może na ścianie z drzwiami zmieści się mała, dwuosobowa sofa, a dokoła niej taka zabudowa?



    I jeszcze jedno zapytanie: co sądzisz o ciemnych wnętrzach? Ale takich naprawdę ciemnych? Są bardzo nastrojowe i chyba robią się coraz bardziej popularne. Pomyślałam, że na tle ciemnych ścian ten ciemny kredens trochę by zniknął. Na tle jasnych zawsze będzie dominował (nawet jeśli by go przemalować, to biały jakoś mi do niego nie pasuje)
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  13. #3173
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_dar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    170

    Domyślnie

    Widze, że nie tylko mnie dopadlo jakies chorobsko.
    Mlody od tygodnia zmaga sie z katarem, mnie wzielo 2 dni temu.

    DObrze Anetko, że Ty juz lepiej.

    A ja wyczaiłam nowa kolekcje w sklepie i sie zakochalam.
    Anetko to chyba tez troche w Twoim stylu co?
    http://www.lambfield.com/estella-pos...-6234-400.html
    http://www.lambfield.com/estella-pos...-6237-400.html
    http://www.lambfield.com/estella-pos...-6238-400.html

    Choćby zabami z nieba padalo jakaś sobie zakupie.

  14. #3174
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Anetko, jakieś choróbska były? Mam nadzieję, że już po sprawie.

    Duży masz kredens
    Przydałby się plan pokoju i wymiary mebla.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  15. #3175

    Domyślnie

    Ten kredens troszkę duży, co komplikuje sprawę. Wymiary pokoju powiedzą troszkę więcej.
    Mój salon, jak się okazało, to też ciężki temat.

  16. #3176

    Domyślnie

    nihiru czytasz w moich myslach. Też wpadłam na taki pomysł ale jakby tak rozczłonkowac ten mebel Gdański ? I tk np. nad głowami powiesić góre i dobudowć do niej resztę "regału" a z dołu zrobic coś na wzór wyspy kuchennej dzielącej ten pokój na dwie strefy ?
    Tak sobie tylko głośno myślę.....

  17. #3177

    Domyślnie

    Aaaaaaaaaaaaa zapomniałam... może by go tak ciut rozjaśnić np. na .... biało lub szaro. Przytłacza i kolor i styl tego mebla....

  18. #3178
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    w moim gabinecie - na jednej scianie mam biurko z kompem, szafke z ubrankami mlodszego, na drugiej lozeczko i jakies zabawki, na trzeciej polki wiszace i pudla z zabawkami, na czwartej wypoczynek (wlasciwie polowe naroznika)

    twoj kredens jest super ja bym go jakos wyeksponowala a nie pasowaloby na jasno i do salonu?

    ps. moj gabinet ma 9 m2
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  19. #3179
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczynki jestem, miałam straszne urwanie głowy ale już zrobiło się spokojnie
    Asiu ja dokładnie o czymś takim myślałam pierwotnie, zabudowa regałem, sofa i biurko.
    Kredens wszystko komplikuje ale jakoś muszę się z tym pogodzić. Przemalowanie nie wchodzi w grę, zostaje taki jaki widać. Był stosunkowo niedawno w renowacji i sama renowacja kosztowała 3,5 tys.nie chcę go profanować innym kolorem choć przyznam, że miałam przez jakiś czas zamiar zachlapać go na biało ale jak zobaczyłam na allegro jak wygląda eklektyczny kredens w białej szacie to zostawiam go w tym mega ciemnym brązie jakoś muszę dopasować resztę pod niego.Wiem, że jest ciężki i przytłaczający - mam tego świadomość dlatego chciałabym , żeby cała reszta była dla równowagi lekka Co do sofy, braliśmy pod uwagę Karlstada i wciąż go nie skreśliliśmy bo jak dla mnie ma fajną formę , jest lżejszy ale ...on nie ściąganego pokrowca to po primo , poza tym rozkłada się inaczej jak Ektorp, tak naprawdę to sama nie wiem bo podobają mi się obie i dużo zależy od tego co będzie w gabonecie poza sofą i kredensem bo jeśli zabudowa, to pomiędzy nią Ektorp miałby 175cm a Karlstad 210

  20. #3180
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Aga dar fajne te komplety poscieli, ja się tak obkupiłam, że chyba przez kolejną dekadę nie kupię nowej
    Siner "rozczłonkowanie" nie wchodzi w grę, bo ta górna częśc jest ogromna, nie bedzie dobrze wyglądała solo

    A zapomniałam o najważniejszym pokój ma 370cm x 294cm, na jednej z tych ścian - 294 cm mam okno 180x 150cm

Strona 159 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony