dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 246
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 4911
  1. #581

    Domyślnie

    A jeśli już "nasza" fundacja powstanie to jak nic jej mamami chrzestnymi powinny być Julcia i Karolina bo to na ich wątku ta iskra powstała

    Ja też mocno bardzo popieram pomysł powołania fundacji. Tak jak tu pisali moi mądrzy poprzednicy, wiele jest osób, które chciałoby pomóc tylko nie zawsze akurat jest taka możliwość w danym momencie. A tak po troszku, jak komuś cos tam zostanie z wypłaty na konto fundacji można wrzucić

  2. #582
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rynka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    UK
    Posty
    257

    Domyślnie

    Amen...
    To znaczy, że podpisuję się pod wszystkim o czym tu mowa...często wstyd mi brać udział w aukcjach, bo nie mam akurat w tym momencie wiele do "zaoferowania" a na fundację można wpłacać każdy grosik i kiedy stan konta pozwala.
    A Was Miraski moooocno tulam i trzymam kciuki za dalszą walkę o "nasze" księżniczki.
    Kochasz ty dom, rodzinny dom,Co wpośród burz, w zwątpienia dnie,Gdy w duszę ci uderzy grom,Wspomnieniem swym ocala cię? Kochasz Ty dom..........
    M.Konopnicka

  3. #583
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Dusiek -chodzi Ci o aukcje forumowe ?
    To jeśli podopieczny dla którego jest aukcja ma subkonto w fundacji Zdążyć z pomocą - to problemu nie ma (mają konta walutowe), natomiast przy aukcji dla osoby,która nie ma takiego konta w fundacji (np. nasz kochany Komtur), już jest problem, bo niewielu z nas korzysta z Paypala,albo ma prywatne konto walutowe.

    O i tu znów argument dla stworzenia " naszej" fundacji - ogólnodostępne (do wpłat oczywiscie ) konto walutowe.
    Malka, dzieki serdeczne za informacje, faktycznie taka "nasza" fundacja w wielu sytuacjach bylaby dobrym, prostym rozwiazaniem / szczegolnie dla takiej emerytki jak ja / Spokojnej nocki Wam zycze.

  4. #584
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Duśku - nie ma sprawy która to godzinka u Ciebie ? ciut popołudniu chyba?

  5. #585
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Duśku - nie ma sprawy która to godzinka u Ciebie ? ciut popołudniu chyba?
    Teraz mam godz. 14.06 u Was juz prawie nocka, wiec trzymajcie sie cieplutko.

  6. #586
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    eee tam 21.18 to jeszcze nie nocka ale cieplutko się będziemy trzymać,nie ?

  7. #587

    Domyślnie

    Ja raczej nie cieplutko,nie mogę dogrzać mieszkania i jak patrze na te widoczki co tu wklejacie,to aż mi mróz po krzyżu przelatuje
    Fajnie by to było,fajnie z tą fundacją....
    A Miras gdzie?Świeże foty miały być?

    Coś się w urzędniczych mózgach dziać zaczyna...
    http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-...lem,index.html

  8. #588
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.695

    Domyślnie

    Wspaniałe są Wasze wpisy i przekonujące argumenty. Dlaczego? Bo oto nasze forum dojrzało do tak mocnej inicjatywy jak fundacja. To coś więcej niż doraźne akcje, którą wciąż udaje się kończyć znakomitym wynikiem - tylko dzięki Wam. Pierwsza reakcja na fundację - sceptyczna, ale druga - entuzjastyczna. Pomyślmy sobie, ile możemy zdziałać mając fundację, gromadząc więcej pieniędzy i inicjatyw.

    Tylko jak to wygląda od strony formalnej - do zbadania.


  9. #589
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Kurde, ja to jednak inteligentna bestia jestem, nie?
    no nikt w to nie wątpił

  10. #590
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    NO to już cieszę się tak - jakby nasza Fundacja
    już działała !

    Wierzę bardzo że tak będzie !!

    A Dla Szanownej Redakcji

  11. #591
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Witam wszystkich. No nie było mnie bo oj dzisiaj pechowy dzień był. teraz wieczorem dopiero księzniczki poszły spać, oj plakały, krzyczały, ach te kobiety.
    Ile tu fajnego się dzieje. Fajnie byłoby gdzyby się to udalo i nie chodzi mi tu o moją sprawę ale też o innych. taka fundacja na pewno byłaby bardziej znana niż np moja ZŁOTOWIANKA.
    Malka mam pytanie jeśli redakcja się włączyła to ktoś prowadzi z nimi rozmowę w tym temacie?

  12. #592
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Noooo - brawo Redakcja!!!
    Fantastycznie, jeśli druga reakcja entuzjastyczna, to zaczyna wyglądać, że jednak może powstać ta nasza fundacja.
    Byłoby naprawdę cudownie!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #593

    Domyślnie

    taka fundacja na pewno byłaby bardziej znana niż np moja ZŁOTOWIANKA.
    No właśnie,pewnie jakby zapytać tysiąc osób o hasło Złotowianka i Murator,to może ze dwie by wiedziały co to Złotowianka,a ze dwie by nie wiedziały co to Murator

    Miras,napisz co tam u Was,bo już się uzależniłam

  14. #594
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    trzymamy kciukasy ja się przyłączam do pytanie malki gdzieś tam wcześniej, jak to jest z tymi pieniędzmi przelewanymi na konto fundacji? obdarowany ma je od razu czy to jakoś musi się najpierw w formalnościach przegryźć?

  15. #595

    Domyślnie

    Brawo Redakcja!!!!
    Tylko tu i teraz.

  16. #596

    Domyślnie

    Cytat Napisał nita83 Zobacz post
    trzymamy kciukasy ja się przyłączam do pytanie malki gdzieś tam wcześniej, jak to jest z tymi pieniędzmi przelewanymi na konto fundacji? obdarowany ma je od razu czy to jakoś musi się najpierw w formalnościach przegryźć?
    Z tego co ja się orientuję,to fundacja nie przekazuje gotówki,tylko płaci za określone rzeczy.
    Dlatego i zbiórka dla Nelki miała dwutorowy przebieg.
    Nawet jak ta biurokracja trochę hamuje ich przepływ,to jest pewnie zawsze jakiś zapas i można przewidzieć jakie potrzeby będą pokryte w ciągu najbliższych miesięcy.
    Ostatnio edytowane przez marynata ; 11-12-2012 o 21:50

  17. #597

    Domyślnie

    Idą Święta i jednak dzieją się cudowne rzeczy będzie fundacja i to jaka! wierzę w to mocno!

    A Szanowną Redakcję bardzo mądrą mamy zresztą wszyscy tutaj cudowni jesteście

  18. #598
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Zdjęcia będą za chwileczkę. w międzyczasie powiem wam co mnie się dzisiaj przytrafiło.

    Jade sobie grzecznie samochodem z pracy, a że ja pózno czasami wracam to juz ciemno jak hmm. Patrzę w lusterko jedzie za mną radiowóz. No to niech jedzie. Rozumiem moje autko to już wysłużone 22 lata skończone, ale oni 70 km/h za mną, no nie wróży nic dobrego. Jedziemy tak z 10 minut i nagle koguty, no nareszcie. No jak zatrzymują to trzeba zjechać tylko gdzie, jakaś droga w prawo polna nieodśnieżona, nie tu nie, o jest tu przystanek to na nim. No od chwili zapalenia kogutów do przystanku może jakieś 200m. Staje, radiowóz za mną, mówią żeby nie wyłazić. No przecież nigdzie nie idę, uchylam okno, cholera pokrętło się urwało, no cudownie, ale trochę mam otwarte.
    Podchodzi do mnie Pani policjantka no i drze się , "WOLNO PANU STAWAĆ NA PRZYSTANKU",
    odpowiadam no nie chyba że mnie policja zatrzymuje.
    "JA SIĘ PYTAM CZY WOLNO PANU STAWAĆ NA PRZYSTANKU",
    no dobrze proszę pani to gdzie mialem się zatrzymać.
    "WIDZIAŁ PAN TĄ CIEMNĄ DROGE W PRAWO",
    kurcze już samo jej pytanie przyprawiło mnie o dreszcz, no ale grzecznie odpowiadam, że nie znam tej drogi i nie jest odśnieżona, nie wiem co tam jest, nieoświetlona i zwyczajnie się boję. Tutaj jest przystanek oświetlony, więc stwierdziłem że to jest bezpieczne miejsce również dla mnie.
    PROSZĘ PANA TO JA DECYDUJE GDZIE SIĘ MA PAN ZATRZYMAĆ, DLATEGO MIAŁ PAN SYGNAŁ WCZEŚNIEJ
    oj gotuję się i mówię do Pani, że skoro decyduje to niech na drugi raz wyprzedzi pojazd zatrzymywany i go poprowadzi. Wtedy wasze auto będzie pierwsze które zaryje w pole
    DOWÓD OSOBISTY ITD
    Zdenerwowany ale nadal spokojnie bez nerwów, proszę. Pani policjantka oblatuje samochód dwa razy dookoła
    MOŻE PAN WYŚIĄŚĆ
    No mogę, wysiadam, i podchodzę do niej.
    PROSZĘ PANA AUTKO JEST NIE ODŚNIEŻONE I SPRAWIA PAN ZAGROŻENIE
    Patrzę na nią i zbaraniałem, autko no tyle co teraz przykrył świeży puch. Przepraszam może Pani mi dokładnie powiedzieć o co Pani chodzi?
    PROSZĘ PANA AUTO MA BYĆ CZARNE
    o kurcze niedobrze, moje jest granatowe, ale tak patrzę i mówię a Pani radiowóz nie jest czarny i w dodatku ma 20 cm śniegu na dachu
    PROSZĘ PANA TO JA PANA ZATRZYMUJĘ, A NIE MNIE PAN
    Proszę o podanie przyczyny zatrzymania i numer odzanki (tak się trochę zagotowałem że mnie się tak służbowo powiedziało). pani na mnie patrzy i mówi
    MA PAN TE DOKUMENTY I NIECH PAN NA DRUGI RAZ NIE JEDZIE TAK WOLNO BO JEST PAN POEJRZANY
    szczęka mi opadła poklepalem swoje wysłuzone autko ze słowami "ja wiem że ty szybciej potrafisz, nie słuchaj co Pani mówi", no i sobie poszła
    Ciekawe co bylby dalej, trójkąt gasnica, grubość bieżnika.

  19. #599
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    Malka mam pytanie jeśli redakcja się włączyła to ktoś prowadzi z nimi rozmowę w tym temacie?
    no ja nie miałam w planach taki ładny email wysłać...całą noc natchniona Dziennikiem Pokładowym,pisałam, wyłuszczyłam to o czym tu pisaliście. Szukałam ładnych, acz stanowczych słów.... a tu Pan Redakcja sam się uświadomił, czytając Wasz wątek....no i na nic już były moje prośby smi załatwiliście temat
    A na technicznych sprawach,przyznałam się od razu -że się kompletnie nie znam.Nie mam pojęcia jak działa fundacja

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    Z tego co ja się orientuję,to fundacja nie przekazuje gotówki,tylko płaci za określone rzeczy.
    Dlatego i zbiórka dla Nelki miała dwutorowy przebieg.
    no to wiemy,ale za np.rehabilitacje muszą byc rachunki, ale fundacja może też z zebranych funduszy coś zakupić i przekazać pomoc rzeczową (nie czarujmy się, fundacja może negocjować ceny - szarak już nieco mniej )
    A przecież Nelkowa akcja z fundacją nie miała nic wspólnego


    A teraz zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie.....

    na forum zarejestrowanych jest 178.850 osób , z czego czynnych forumowiczów 13.850
    załóżmy,że połowa z nich , każdego miesiąca wpłaci na konto fundacji 1 zł.
    po roku na koncie jest kwota 83 tyś zł.

    a to niby tylko złotówka :
    )



  20. #600
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Asizo obiecane zdjęcia








    Popatrz ile radości nam zrobiłaś, jeszcze raz dziękujemy. Przepraszam, że wczoraj nie wkleiłem.

Strona 30 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony