dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 2 ton

    6 15,00%
  • 2-3 tony

    16 40,00%
  • 3-4 tony

    10 25,00%
  • 4 i więcej

    8 20,00%
Strona 199 z 1421
Pokaż wyniki od 3.961 do 3.980 z 28404
  1. #3961
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 0degree
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Kod pocztowy
    38-130
    Posty
    446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    eee to takie dla początkujących palaczy zeby wiedzieli że kocioł cicho nie chodzi natężenie DB podobne... a z odkurzaczem miałbym problem -mam z regulowanymi obrotami
    Więc z moim podajnikiem przed wymianą łożysk mógłby polec w starciu
    Podpisu nie było, nie ma i nie będzie.
    http://www.dobredomy.pl/projekt/atlas

  2. #3962
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał 0degree Zobacz post
    A jak podajnik będzie głośniejszy, test powtórzyć z porównaniem do odkurzacza
    To nie jest za dobre porównanie, tam ryczy turbina

  3. #3963

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Heh, to ja wiem który to producent
    A on wie że ja wiem.
    Najlepsze z tego wszystkiego jest to że ja jako użytkownik owego RBR-a też się domyślam
    A jeszcze tylko mogę się domyślać więcej, czy to nie jest jakaś specjalna pomoc

  4. #3964
    Banned
    raf1

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Śląsk
    Dzielnica
    TG
    Posty
    354

    Domyślnie

    No rzeczwiście ciszej pracuje nie ma tego "buczenia" a producent powinnien coś z tym zrobić. Ręka mnie trochę swierzbi i kol. Karoce mógłbym pokazać (co może w najblizszej przyszłości zrobię) jak bardzo cicho może pracować podajnk tak że i teraz po mimo wymianie, Rbr-mógłby się skryć. Widać że panowie z Ekoenergi znalezłi sobie nowe źródło dochodu - w ramach akcji serwisowej będą odpłatnie wymieniać przekładnie

  5. #3965

    Domyślnie

    Cytat Napisał raf1 Zobacz post
    No rzeczwiście ciszej pracuje nie ma tego "buczenia" a producent powinnien coś z tym zrobić. Ręka mnie trochę swierzbi i kol. Karoce mógłbym pokazać (co może w najblizszej przyszłości zrobię) jak bardzo cicho może pracować podajnk tak że i teraz po mimo wymianie, Rbr-mógłby się skryć. Widać że panowie z Ekoenergi znalezłi sobie nowe źródło dochodu - w ramach akcji serwisowej będą odpłatnie wymieniać przekładnie
    Ja to bym jeszcze zapytał o tą wymianę co arur miał zrobioną. Papiery na to jakieś są? faktura? gwarancja? Jakieś stwierdzenie na piśmie podstawy do wymiany i z określoną opłatą za tą wymianę? Może to ekstra taksa wystawiona tylko przez serwis a nie przez producenta?

  6. #3966
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Kolego raf ja nigdzie nie pisałem że coś takiego nie mogło zaistnieć i że tego nie ma, zajrzyj stronę wstecz.
    Ale widzę że nawet ci co jeszcze nie mają to mają najwięcej do powiedzenia bo gdzieś czytali, słyszeli lub konkurencja tak pisała.

  7. #3967
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał raf1 Zobacz post
    No rzeczwiście ciszej pracuje nie ma tego "buczenia" a producent powinnien coś z tym zrobić. Ręka mnie trochę swierzbi i kol. Karoce mógłbym pokazać (co może w najblizszej przyszłości zrobię) jak bardzo cicho może pracować podajnk tak że i teraz po mimo wymianie, Rbr-mógłby się skryć. Widać że panowie z Ekoenergi znalezłi sobie nowe źródło dochodu - w ramach akcji serwisowej będą odpłatnie wymieniać przekładnie
    Aha raf mi nie musisz nic pokazywać bo wiem jak pracuje podajnik w RBR, w Ogniwo Eko Plus bardzo często mam okazję je słyszeć.

  8. #3968

    Domyślnie

    Cytat Napisał 0degree Zobacz post
    Więc z moim podajnikiem przed wymianą łożysk mógłby polec w starciu
    a gdzie Ci łozyska poszły na silniku??

  9. #3969
    Banned
    raf1

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Śląsk
    Dzielnica
    TG
    Posty
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Kolego raf ja nigdzie nie pisałem że coś takiego nie mogło zaistnieć i że tego nie ma, zajrzyj stronę wstecz.
    Ale widzę że nawet ci co jeszcze nie mają to mają najwięcej do powiedzenia bo gdzieś czytali, słyszeli lub konkurencja tak pisała.
    Jest głośny i tyle i po co te niepotrzebne wywody. Będę miał wiecej czasu to podeśle no to forum jak może cicho pracować przekładnia oczywiście konkurencji nie RBR-a. A Hef-a słyszałeś zapraszam do mnie?
    Ostatnio edytowane przez raf1 ; 21-01-2013 o 21:55

  10. #3970

    Domyślnie

    no to Panowie jaki zestaw? przekładnia nord i silnik besela to cichy zestaw ? potwierdzacie ?

  11. #3971
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    Sprawa zręcznie ewoluuje, najpierw było sprawę znamy mała partia, pracujemy nad tym, potem były święta i ekoenergia zamknięta do 6 stycznia, potem okres oczekiwania na komunikat, teraz wyciekło dzięki arurowi to przechodzimy do ofensywy, marudzi tylko czterech reszta to sami szczęśliwcy a tamtym się zdaje. najlepiej jeszcze wkręcić w to jakiegoś klienta z pod wrocławia któremu może nie buczy więc się dziwi o czym wypisują inni. Ale to tak wyglądało od początku, że idziecie w tą stronę tylko graliście na zwłokę bo już nie jeden post był o tym, że IM się coś wydaje. A ja zabuliłem i piec słychać w każdym kącie w domu mimo, że jest z silikatów które dobrze tłumią.

    Jak tylko czterech to co macie za problem chyba producent nie zbankutuje jak przyjadą i załatwią te cztery egzemplarze?
    Kolego po prostu denerwują mnie trochę niektóre wpisy i insynuacje mogę powiedzieć nawet groźby czy szantaże.
    Czasem to się nawet cieszę że niektórzy nie kupili tych kotłów u mnie.
    Widziałeś gdzieś tutaj że producent powiedział że cię olał ?
    Wy znowu nakręcacie się wzajemnie jak to było trzy tygodnie temu, jeden coś pierdnie, drugi dołoży a trzeci już mówi że tamten się zesrał.
    Idę spać. Dobrej Nocy życząc.

  12. #3972
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    Napisałeś ustami klienta z wrocławia którego nikt nie zna, że Ci którym buczy piszą pierdoły.
    To były jego słowa, być może że jak podłaczy się pod neta to i tutaj się pojawi.

  13. #3973

    Domyślnie

    Mówisz że Instalko już wie to dlaczego nas nie informuje? Ekoenergia już się wypowiedziała więc na co czekać ?

  14. #3974
    Banned
    raf1

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Śląsk
    Dzielnica
    TG
    Posty
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek23 Zobacz post
    Mówisz że Instalko już wie to dlaczego nas nie informuje? Ekoenergia już się wypowiedziała więc na co czekać ?
    Ty napewno myślisz że ci za free coś zrobią, masz przykład arturo zaplacił więc ma w "miarę" cicho

  15. #3975

    Domyślnie

    Nie wiem jak wygląda DTR-ka RBR czy jest tam zawarta głośność całego zestawu pieca wyrażona w decybelach, wystarczy pomierzyć , porównać z innymi i wyjdzie czy jest i jak bardzo głośniej. Czytałem wcześniej że serwis ekoenergi był wyposażony w decybelomierz to można zamieścić pomiary aby mieć jakieś porównanie. Ja gdzieś w magazynie mam czujnik sejsmiczny z możliwością podłączenia voltomierza i odczytu wielkości wibracji i jeżeli buczenie to nie kwestia głośności tylko przenoszonych wibracji to mogę go odszukać porobię pomiary na różnych sprzętach domowych i mogę go bezpłatnie udostępnić aby wszyscy mieli wyobrażenie przed kupnem pieca z jakim hałasem/wibracjami będą musieli żyć kupująć RBR-a.

  16. #3976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek23 Zobacz post
    Mówisz że Instalko już wie to dlaczego nas nie informuje? Ekoenergia już się wypowiedziała więc na co czekać ?
    Krzysiek moja firma nazywa się Karoka-Eko, nie pracuję w Instalco, nie jestem jej szefem, udziałowcem, współwłaścicielem czy czym tam jeszcze, zapewne oświadczenie się ukaże ale to nie do mnie te słowa czy do Minertu.
    Gdzie Ekoenergia się wypowiedziała ?
    Wypowiedział się za nią chyba tylko Beata&Sławek, ja na razie nic takiego nie czytałem.
    Naprawdę przepraszam ale spadam spać, rano do pracy a szykuje się ciężki poranek na drodze bo śnieg napierdziela równo.

  17. #3977
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maher Zobacz post
    Ja gdzieś w magazynie mam czujnik sejsmiczny z możliwością podłączenia voltomierza i odczytu wielkości wibracji i jeżeli buczenie to nie kwestia głośności tylko przenoszonych wibracji to mogę go odszukać porobię pomiary na różnych sprzętach domowych i mogę go bezpłatnie udostępnić aby wszyscy mieli wyobrażenie przed kupnem pieca z jakim hałasem/wibracjami będą musieli żyć kupująć RBR-a.
    A Ty masz takie wyobrażenie ?
    Wiesz jak pracują ?
    Słyszałeś ten huk i czułeś te wibracje, czy tylko tak sobie piszesz bo masz jakiś zły humor dzisiaj i chcesz obsrywać to co tylko widziałeś na obrazku ?

  18. #3978

    Domyślnie

    Beata&Slawek ja tam bym sie nie pierdzielił ,zgłosiłbym pisemną reklamacje i tyle. masz 2 wyjscia albo uznają albo bedziesz płacić za nieuzasadnione wezwanie serwisu! w ostateczności można napisać do instalko niech zabiorą sobie kocioł i tyle , a co

  19. #3979
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beata&Slawek Zobacz post
    Jednak nie pojmujesz lub nie chcesz Sławek się za ekoenergię wypowiedział czy trafił w sedno? Bo moim zdaniem kasując artura wypowiedziała się ekoenergia.
    Nie wiem w co trafiłeś i nie pisz do mnie bo ja tu nie mam za wiele do powiedzenia, to samo odpowiedziałby ci sklepikarz czy hurtownik.
    Zwracasz się nie do tego co trzeba ile mogę tyle pomogę, myslę że robię dużo więcej jak nawet powinienem ale to moja sprawa.
    Co do skasowania arura nie będę się wypowiadał bo tam nie byłem ani to mój klient choć miał być.
    Wiem co nie co ale myslę że nie do mnie należy tutaj się wypowiadać bo jak zawsze piszę nie lubię plotek.

  20. #3980
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Beata&Slawek w ostateczności można napisać do instalko niech zabiorą sobie kocioł i tyle , a co
    Na miejscu p. Daniela tak bym zrobił, zresztą wiesz Sławek jak go nie chcesz i ma ci zatruwać życie to ja go wezmę dla siebie. Mój badziewiaczek już trochę sezonów zaliczył, jest dwa razy za duży a i tak mam zamiar zmienić w przyszłości na RBRa. Ty masz chyba 11-tkę potrzebuję prawy jak taki masz to biorę i uwolnię cię od tych męk moimo że nie kupiłeś u mnie. Kupisz sobie jakiś lepszy.
    Pasuje ?

Strona 199 z 1421

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony