dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 41
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 814
  1. #421

    Domyślnie

    Zosik a Ty co wróżka ??.... hihih.... dokładnie, materiał w roletkach zostanie wymieniony na kolor mocca.

    A teraz zapytam.... jaki kolor dodatków?? Obie myślimy o fiolecie a Wy ??

    A Młoda przeszczęśliwa, urodzinki ma 13 lutego więc chyba zdążymy

  2. #422

    Domyślnie

    Fiolecik teraz taki modny,ja też powoli wprowadzam fiolet do domku,a w pokoju córki będzie idealny zresztą do tego pokoju praktycznie każdy kolorek będzie pasował,jak jej się znudzi to sobie zmieni

  3. #423

    Domyślnie

    Cytat Napisał nazwa12 Zobacz post
    ....zresztą do tego pokoju praktycznie każdy kolorek będzie pasował,jak jej się znudzi to sobie zmieni
    Ano dokładnie.... też tak nam się wydaje

    Zaczekam jeszcze co reszta dziewczyn ma do powiedzenia a tymczasem......

    WPIS 90

    Stan na dziś









    Pomóżcie z dodatkami plis

  4. #424

    Domyślnie

    baba jaga raczej No fiolet, nawet taki pod śliwkę - bardzo bardzo! Podkręci kolor ścian. Tylko wiesz, te karnisze bym skróciła, bo szkoda taką ładną ścianę zasłaniać. A co by tam powiesić.... hmmm może tylko po bokach upiąć jakieś (fioletowe/śliwkowe) szmatki?? Bo skoro roleta jest, to nie musi mieć okna zasłoniętego.

  5. #425

    Domyślnie

    Ładnie,ładnie sofa super mebelki ze stołem też a gdzie Ty mieszkasz bo nie doczytałam,ale chyba blisko bo pooglądałam zdjęcia na nk i widziałam moje strony ale zdolne i piękne dziewczyny jesteście,zazdroszczę tych wojaży jestem pod wrażeniem,jak kiedyś będziecie w Pawłowicach to przyjadę Was posłuchać,tam mam najbliżej 8 km

  6. #426

    Domyślnie

    Cytat Napisał nazwa12 Zobacz post
    ....a gdzie Ty mieszkasz bo nie doczytałam,ale chyba blisko bo pooglądałam zdjęcia na nk i widziałam moje strony ale zdolne i piękne dziewczyny jesteście,zazdroszczę tych wojaży jestem pod wrażeniem,jak kiedyś będziecie w Pawłowicach to przyjadę Was posłuchać,tam mam najbliżej 8 km
    Haaaaa..... mieszkam w Czerwionce a dokładnie w dzielnicy Czuchów Zapraszamy gorąco na koncert hihih , a które Pawłowice, bo w okolicy jest kilka ??

  7. #427

    Domyślnie

    Witam a Pawłowice Sląskie,a do Czerwionki mamy z 30 km domyśliłam się że jesteś z Czerwionki bo dojrzałam nagrode od Burmistrza wczoraj słuchałam Waszych nagrań,a jak się zaczęła Wasza przygoda ze śpiewaniem

  8. #428

    Domyślnie

    Cytat Napisał nazwa12 Zobacz post
    .....a jak się zaczęła Wasza przygoda ze śpiewaniem
    Zapraszam na naszą stronkę www do zakładki "Ło nos" tam tak króciutko na ten temat

  9. #429

    Domyślnie

    No dziewczyny kochane ogłaszam wszem i wobec, że pokój córy skończony.... nareszcie .....

    Dodatki są fioletowe, doniczki zmienione, roletki też. Na stole pojawiła się serwetka a na oknie woal. Na początku biały ale później zmieniłam na ecru. Mnie się podoba, córze również, pełnia szczęścia hihih Brakuje jedynie dywanu ale w sumie ten brak nie jest jakiś szczególnie dokuczliwy

    Zdjęcia wieczorkiem, bo mi się komp wiesza jak próbuje zrzucić z karty.... nie wiem co mu jest

  10. #430
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    no to czekam z niecierpliwością na fotki
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  11. #431

    Domyślnie

    WPIS 91

    UWAGA !! UWAGA !!

    FOTYYYYYYYY





    roślinka stoi tymczasowo.... musi gdzieś przetrwać remont naszego salonu







    dodatki.... kolor nie wyszedł taki jak w rzeczywistości....





    Po tasiemkę na serwetkę jechałam do pasmanterii z doniczką i wierzcie mi, ma identyczny kolor choć zupełnie tego nie widać. Serwetkę zaś uszyłam z tego samego woalu co na oknie






    Kanapa docelowo stoi bardziej na środku ale że roślinka teraz tam jest więc została trochę przesunięta w kierunku okna.
    Co myślicie ?? Mnie tam się podoba a co

  12. #432

    Domyślnie

    Piknie, piknie
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  13. #433

    Domyślnie

    aisa ,
    a ja bym powiedział ,że drzwi trochę nie pasują do wętrza

  14. #434

    Domyślnie

    Cytat Napisał sterowiec40 Zobacz post
    aisa ,
    a ja bym powiedział ,że drzwi trochę nie pasują do wętrza
    No wiem, dlatego w planach (moich) jest ich odnowienie.... ale ciiiiiiiiii..... mężuś jeszcze nic nie wie
    Szczególnie widać to w przedpokoju.... zdjęcia dodam to sam ocenisz. Zmieniać nie będę ale chciałabym je "wybielić" One mają jakieś 15 lat z hakiem dlatego tak pożółkły ale mają zaletę.... są drewniane i robił je mój tato

  15. #435
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    wooooow super
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  16. #436

  17. #437

    Domyślnie

    Ja bym radziła przemalowac drzwi (wyglądają na drewniane). Bondex ma taki lakier do mebli, który robi taką półprzeźroczystą białą powłokę z połyskiem. Super jest, malowałam szafę u syna. Mozna też przyciemnić drzwi, malując lakierobejcą najlepiej 3v3 ale nie do wnętrz, ale do elewacji (są lepsze). Nie wychodzi drogo, a drzwi jak nowe i zawsze można dobrać i dopasowac kolor
    Osobiści radziłabym wybielić drzwi, bo macie jasne podłogi/ listwy orazbiałe okna
    Zapraszam do dziennika remontowego
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...%C5%84skim-%29
    Kostka moich marzeń czyli dom w stylu hiszpańskim

  18. #438

    Domyślnie

    Troszkę dodatków i tak miło się zrobiło i nie trzeba wydać majątku żeby było ładnie wystarczy wyobraznia i pokój całkiem inny,tak że się nie dziwię że córa szczęśliwa

  19. #439

    Domyślnie

    Dziewczyny kochane... tez chcę wybielić drzwi.... one są drewniane dlatego szkoda byłoby je wyrzucić..... trochę pracy przy nich będzie ale mam nadzieje, że będzie warto. Jednak teraz na pierwszy plan wysuwam mój salon. Czeka on już parę lat na wykończenie i mam nadzieję, że w końcu się doczeka Marzę o tym by siąść przy kominku i patrzeć w ogień.... zawsze chciałam go mieć i teraz wreszcie mam okazję

    Jutro u mnie imprezka.... zaległe urodziny córki.... może późnym wieczorem uda mi się wrzucić resztę zdjęć.... przemalowanej kuchni, przemeblowanej i przemalowanej jadalni oraz zdjęcie przedpokoju i nowej garderoby, którą sami zrobiliśmy.

    A teraz idę do wyra.... ciasta upieczone, sałatki prawie gotowe. Rano ugotuję obiad i będę czekać na gości.... i ich reakcję

  20. #440

    Domyślnie

    aisa
    "... i robił je mój tato "
    I to jest bardzo ważny powód aby te drzwi zostały , i to ,że ktoś pisze ",że drzwi trochę nie pasują do wnętrza " nie ma znaczenia

Strona 22 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony