dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 105 z 108
Pokaż wyniki od 2.081 do 2.100 z 2150
  1. #2081

    Domyślnie

    Cytat Napisał _ika Zobacz post
    hm, dla mnie to taki neutralny beż, moze żle się wyraziłam, ale nie ma on w sobie według mnie żółtych tonów. Pewnie to też kwestia pomieszczenia. A masz może możliwość zrobienia zdjęcia? Dzisiaj zaczynamy malować i już sama nie wiem co robić. Masz większośc ścian w beżu czy w szarym?
    A co sadzisz o meblach w kolorze mahoń do tego?
    tak to jest taki neutralny bez- na próbniku jest jaśniejszy niz na ścianach, wg mnie bardziej jasny by pasował do szarości. dzisisaj nie dam rady foty zrobic- jezeli chcesz to moge jutro , bo bede na budowie.Ogólnie nie ma tragedii - te dwa kolory są ładne.

  2. #2082

    Domyślnie

    Byłabym wdzieczna beżowy pled już jest i go nie zmienię, pozostaje pytanie co zrobić z jedną lub dwoma ścianami, na których miał być szary. Kupiłam dzisiaj próbki Beckersa stony grey i light grey, ale light wydaje mi się w polaczeniu z beżem strasznie mdły, a stony obawiam się, że za ciemny do niewielkiego pomieszczenia. I jestem w kropce.

  3. #2083
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    smeffetka

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Garwolin
    Kod pocztowy
    08-400
    Posty
    21

    Domyślnie

    a jakie drzwi polecicie do podłogi masto grys?

  4. #2084
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    w calym domu bedzie taka podloga? do 'betonowej' podlogi moga pasowac zarowno biale drzwi jak i w kolorze dębu...zalezy jaka bedzie kolorystyka mebli czy dodatkow

  5. #2085

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    u nas w domu prawie w każdym pomieszczeniu jest coś szarego na ścianach
    ,więc chciałam pokazać szarości- różowości mojej córeczki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1713.jpg
Wyświetleń:	1344
Rozmiar:	58,2 KB
ID:	227442

    i szarości-habrowości drugiej córki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1683.jpg
Wyświetleń:	1355
Rozmiar:	69,4 KB
ID:	227443

    oraz moje sypialnianie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1677.JPG
Wyświetleń:	1418
Rozmiar:	57,7 KB
ID:	227444

    i salonowe szarości-zieloności

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1691.jpg
Wyświetleń:	1469
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	227445


    i na razie to tyle


  6. #2086

    Domyślnie

    pokój z niebieską ściana mi się podoba. pozostałe pomieszczenia średnio. bardzo "zimno" wyszły albo jest w nich taki element, który mi psuje efekt (w sumie w niebieskim ta lampa w narożniku też na nie).
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  7. #2087
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    troche hotelowe zimne klimaty panuja w sypialnach, ale skoro wam i córom sie podoba to niech i tak bedzie ale jak na moj gust w salonie to juz ciut przesadzony wystroj stol i krzesla i owszem fajne (pomijam lampy), ale ten komplecik ''le corbusiere'a'', wszechobecna 'zielona trawka' i tanie ''dziela sztuki'' na scianie...
    zdecydowanie lepiej by sie prezentowala kanapa w sylu glamour (ale zapewne juz za pozno na wymiane)
    ale moze chociaz zamiast tych obrazkow powies lustro w ozdobnej ramie a pod nim postaw konsola z bibelotami (na szybko zrobilam taka mala probke jak by to moglo wygladac, moze ktos bardziej kompetentny zrobi ci lepsza wizke)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z11734025Q,GLAMOUR--Styl-palacowy--wyrozniajacy-sie-elegancja-.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	227496   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pol_pl_Kare-design-Konsola-Janus-4238_1.jpg
Wyświetleń:	205
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	227497   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_FORUMOWE DOMY.jpg
Wyświetleń:	545
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	227498  
    Ostatnio edytowane przez annNS2 ; 30-11-2013 o 10:21

  8. #2088

    Domyślnie

    dziękuję za opinię ale.... o gustach się nie dyskutuje

    nasz domek jeszcze nie skończony, brakuje w nim wiele dodatków np. rolety rzymskie na które czekamy...i inne drobnostki
    obawiałam się że będzie zimny efekt ale tak nie ,może zmienia to nastrój domowy rodziny w niej mieszkającej:

    Nam się bardzo podoba
    Życzę budującym zadowolenia ze swoich domków.
    pozdrowienia szaraki

  9. #2089
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał AFRODYTA77 Zobacz post
    dziękuję za opinię ale.... o gustach się nie dyskutuje

    nasz domek jeszcze nie skończony, brakuje w nim wiele dodatków np. rolety rzymskie na które czekamy...i inne drobnostki
    obawiałam się że będzie zimny efekt ale tak nie ,może zmienia to nastrój domowy rodziny w niej mieszkającej:

    Nam się bardzo podoba
    Życzę budującym zadowolenia ze swoich domków.
    pozdrowienia szaraki
    nikt o gustach nie dyskutuje sama u siebie bym milion rzeczy chciala zmienic styl glamour nie dla mnie ale u kogos pieknie sie prezentuje...wiadomo ze dom tworza nie rzeczy ale ludzie ktorzy w nim mieszkaja, ja tylko oceniam co widze i podpowiadam co wg mnie nadaje sie do poprawy a widze nowoczesne krzesla i stol ktore forma przypominaja styl barokowy, do tego modernistyczny design lat 50tych, surowy beton na podlodze i 'tandetne' dodatki w postaci dywaniku i obrazkow...przepraszam za to slowo ale te elementy przy pozostalych tak niestety wygladaja i psuja efekt...
    ps. w sypialni nad lozkiem tez by sie lustro przydalo lub chocia\ jakas grafika/zdjecie

  10. #2090

    Domyślnie

    akurat co do tandentny castoramowych obrazków na ścianach i dywaniku w pełni się zgadzam. barcelon też mi za dużo, ale okej - tylko szkoda, że prezentują się na takim "byle"-tle. dywanik budzi jednoznaczne skojarzenia, z tym, co leży u mnie w łazience na podłodze póki nie zamontuję szyby na wannie
    Cytat Napisał AFRODYTA77 Zobacz post
    i salonowe szarości-zieloności

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1691.jpg
Wyświetleń:	1469
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	227445

    w różowym pokoju nie podoba mi się tylko wykończenie rolety. wszystko wygląda megaaaa, ale wzrok przykuwa ten jeden nieładny element.
    (podobnie jak lampa z narożnika w niebieskim pokoju)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  11. #2091

    Domyślnie

    Cytat Napisał AFRODYTA77 Zobacz post
    Witam wszystkich
    u nas w domu prawie w każdym pomieszczeniu jest coś szarego na ścianach
    ,więc chciałam pokazać szarości- różowości mojej córeczki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1713.jpg
Wyświetleń:	1344
Rozmiar:	58,2 KB
ID:	227442

    i szarości-habrowości drugiej córki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1683.jpg
Wyświetleń:	1355
Rozmiar:	69,4 KB
ID:	227443

    oraz moje sypialnianie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1677.JPG
Wyświetleń:	1418
Rozmiar:	57,7 KB
ID:	227444

    i salonowe szarości-zieloności

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1691.jpg
Wyświetleń:	1469
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	227445


    i na razie to tyle

    ładnie, na pewno wystrój będzie jeszcze ewaluował(osobiście nie lubię zieleni--ale to dodatki i każdy ma swojego konika-kolorek ,który jest dodatkiem--u mnie był by to i jest fiolet)
    szarości wszyscy tu kochany w różnych odsłonach ,
    ważne że domownicy się dobrze czują i chyba o to chodzi,
    ja bym poprosiła o namiar na stół ,który mnie powala i musi się u mnie znależć,

    poza tym pozdrawiam i miło się witam

  12. #2092

    Domyślnie

    Trochę moich szarości:
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  13. #2093
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia_LBN Zobacz post
    Trochę moich szarości:
    szarości, czerń, biel i drewno - moje ulubione elementy już są oj...ile ja bym dala za zmianę podłogi 'kiedyśtam' na pewno będzie dębowa!

  14. #2094

    Domyślnie

    a to moje szarości w małej odsłonie
    buszując po forum dla "szarościmaniaków" z różnym natężeniem zaglądania tam,nasuwa mi się pytanie:
    moje szare wnętrze to już kolejne w moim życiowym dorobku(bo lubię zmiany) i ten kolor jest zawsze,
    przeczytałam kiedyś ,że jak kolejne wnętrza urządza się w tych samych kolorach to oznaka ,że człowiek się starzeje??



    miłego dnia

  15. #2095
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Eeee tam, dla mnie to dowód sprecyzowanej, dojrzałej estetyki
    To pisałam ja, szaromaniaczka

  16. #2096

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Eeee tam, dla mnie to dowód sprecyzowanej, dojrzałej estetyki
    To pisałam ja, szaromaniaczka
    Podpisuję się wszystkimi kończynami
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  17. #2097

    Domyślnie

    joliska,Sylwia_LBN tzn nie jestem stara!!!!i nie jestem samastąd postanowienie zwiększyć natężenie buszowania w "kochanych szarosciach" na fm

  18. #2098

    Domyślnie

    leniwa - na pewno nie
    Masz jakieś jaśniejsze zdjęcie?
    mój dom

    Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)

  19. #2099

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylwia_LBN Zobacz post
    leniwa - na pewno nie
    Masz jakieś jaśniejsze zdjęcie?


    hej,marny ze mnie fotograf,muszę się poprawić i postaram się o lepszą wersjęzdjęcia oczywiście...
    Ostatnio edytowane przez leniwa ; 06-12-2013 o 16:33

  20. #2100

    Domyślnie

    Witam wszystkich maniaków szarości również się do nich zaliczam, ale jak na razie to kolory dopiero w głowie budowa w toku więc jeszcze z rok trzeba poczekać na upragnione szare wnętrza. Podglądam wasze piękne szaraczki i gratuluję

Strona 105 z 108

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony