dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 2 ton

    6 15,00%
  • 2-3 tony

    16 40,00%
  • 3-4 tony

    10 25,00%
  • 4 i więcej

    8 20,00%
Strona 735 z 1421
Pokaż wyniki od 14.681 do 14.700 z 28404
  1. #14681

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Jeszcze jakiegoś moda z jajami trzeba wybrać i trole będą miały od razu wakacje.
    Prze 300 stron dość gnoju tu narobili.
    Nie chodzi żeby był miód i malina a o to żeby jakieś szumowiny wątek nie rozpieprzały.
    Założyciel wątku jasno napisał w jakim celu go założył i tego proszę się trzymać.
    Rozumiem, że chodzi Ci o takiego, który będzie po Twojej stronie.
    Czy do tego potrzebne są jaja, to nie wiem

    Wiem natomiast, co napisał założyciel wątku.
    Cytat Napisał ferdek77 Zobacz post
    Witam,
    wiem że to nie sezon, ale zakładam nowy temat, aby użytkownicy kotlów Rbr z firmy Instalco, mieli gdzie, dzielić się uwagami z zakresu szeroko rozumianej obsługi i wrażeń z użytkowania
    Rozumiem teraz, dlaczego karoka i minertu kupili sobie kotły RBR.
    Właśnie po to, aby być użytkownikami kotła RBR, bo inaczej nie mogliby dzielić się swoimi uwagami.
    Ukłony dla Redakcji

  2. #14682
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Dobra , źle się wyraziłem , świadectwo.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  3. #14683

    Domyślnie

    Cytat Napisał minertu Zobacz post
    Dobra , źle się wyraziłem , świadectwo.
    Tak.
    Świadectwo z badań.
    Ukłony dla Redakcji

  4. #14684
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    RBRa kupiłem po to aby wiedzieć co sprzedaje. A tak dla jasności to sam wymiennik.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  5. #14685

    Domyślnie

    Cytat Napisał minertu Zobacz post
    RBRa kupiłem po to aby wiedzieć co sprzedaje. A tak dla jasności to sam wymiennik.
    Z tym kupnem, to był taki żart.
    Ukłony dla Redakcji

  6. #14686

    Domyślnie

    Cytat Napisał minertu Zobacz post
    Dobra , źle się wyraziłem , świadectwo.
    Niekoniecznie zle.... byłem właśnie w Urzędzie Miasta i z ciekawości się zapytałem ( bo u nas jest dofinansowanie (20-30%) ) i pani powiedziała wyraznie i 2 razy !!CERTYFIKAT !! O TYM ŻE KOCIOŁ SPEŁNIA WARUNKI EMISJI czyli jak to co niektórzy piszą śliweczka albo gałązka z iphw (jak zwał tak zwał ) wiec nie mieszaj Zawijan ludziom w głowach..i nie czepiaj się detali.

  7. #14687

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Niekoniecznie zle.... byłem właśnie w Urzędzie Miasta i z ciekawości się zapytałem ( bo u nas jest dofinansowanie (20-30%) ) i pani powiedziała wyraznie i 2 razy !!CERTYFIKAT !! O TYM ŻE KOCIOŁ SPEŁNIA WARUNKI EMISJI czyli jak to co niektórzy piszą śliweczka albo gałązka z iphw (jak zwał tak zwał ) wiec nie mieszaj Zawijan ludziom w głowach..i nie czepiaj się detali.
    Aha! Pani powiedziała...
    Fajnie.
    Ukłony dla Redakcji

  8. #14688

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan Zobacz post
    Aha! Pani powiedziała...
    Fajnie.
    Tak PANI !!! bo TY dofinansowania nie dajesz.... więc co TY i Twoja nazwa obchodzi kogoś kto bierze dofinansowanie???

  9. #14689

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Tak PANI !!! bo TY dofinansowania nie dajesz.... więc co TY i Twoja nazwa obchodzi kogoś kto bierze dofinansowanie???
    No to - trzeba badać kotły, czy nie trzeba?

    P.S.
    Ja już nie badam kotłów. Żeby było jasne.
    Ukłony dla Redakcji

  10. #14690

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan Zobacz post
    No to - trzeba badać kotły, czy nie trzeba?

    P.S.
    Ja już nie badam kotłów. Żeby było jasne.
    I nie dajesz również dofinansowania - Żeby było jasne....jak napisałem wcześniej wg. urzędu masz mieć CERTYFIKAT ( a czy na nim pisze certyfikat czy świadectwo to urzędu akurat nie obchodzi, generalnie ma być PAPIER !!) wraz dowodem zakupu i ceną. koniec kropka masz jakiś problem w jego załatwieniu??podejrzewam że każdy sprzedawca Ci taki załatwi...No Problem... wystarczy że na fakt zakupu, wpisze kociołek o mocy na którą ma papier i sprawa rozwiązana... żyjemy w Polsce

  11. #14691
    Novy!
    Guest
    Novy!

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Aha, jak popuścisz opaski kolana nastawnego to rurę możesz prawie w pion skierować.
    Odpowie Pan wreszcie na pytanie kolegi w84u dotyczące Pana zasypów i statystyk spalania?

  12. #14692

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan Zobacz post
    No to - trzeba badać kotły, czy nie trzeba?

    P.S.
    Ja już nie badam kotłów. Żeby było jasne.
    Ja bardzo przepraszam za to moje ,,może głupie,, pytanie ale chcę się dowiedziec czy to pan jest autorem tych wszystkich bardzo ciekawych i pouczających wypowiedzi na temat spalania które można przeczytać w internecie?

  13. #14693

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadek w Zobacz post
    Ja bardzo przepraszam za to moje ,,może głupie,, pytanie ale chcę się dowiedziec czy to pan jest autorem tych wszystkich bardzo ciekawych i pouczających wypowiedzi na temat spalania które można przeczytać w internecie?
    Przypuszczam, że nie wszystkie "bardzo ciekawe i pouczające wypowiedzi na temat spalania które można przeczytać w internecie" są mojego autorstwa. Piszę jednak w internecie na temat kotłów i spalania.
    Ukłony dla Redakcji

  14. #14694

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan Zobacz post
    Przypuszczam, że nie wszystkie "bardzo ciekawe i pouczające wypowiedzi na temat spalania które można przeczytać w internecie" są mojego autorstwa. Piszę jednak w internecie na temat kotłów i spalania.
    Zawijan sie tylko pod nimi podpisał to taki żart... który chodzi po uczelni.... po co profesor ma doktora?doktor magistra.. itd

  15. #14695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Zawijan sie tylko pod nimi podpisał to taki żart... który chodzi po uczelni.... po co profesor ma doktora?doktor magistra.. itd
    Pisać umie każdy.
    A do podpisania trzeba jeszcze odwagi.
    Lub głupoty.
    Ukłony dla Redakcji

  16. #14696

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Niekoniecznie zle.... byłem właśnie w Urzędzie Miasta i z ciekawości się zapytałem ( bo u nas jest dofinansowanie (20-30%) ) i pani powiedziała wyraznie i 2 razy !!CERTYFIKAT !! O TYM ŻE KOCIOŁ SPEŁNIA WARUNKI EMISJI
    Ja takie dofinansowanie dostałem. zresztą pisałem już kiedys o tym. Przynajmniej w mojej gminie musisz mieć:
    - dowód zakupu kotła np. faktura gdzie jest wymieniona nazwa i model pieca
    - dowód zdania na złom starego pieca
    - oświadczenie, że nowy piec bedzie w danym miejscu minimum 5 lat
    - oświadczenie kominiarza, że podłączenie jest OK
    - oświadczenie instalatora, że podłączenie jest OK
    - świadectwo czy certyfikat (jak zwał tak zwał) gdzie jest o ile pamiętam oznaczenie A --> dostajesz to od producenta lub sprzedawcy. na certyfikacie/świadectwioe musi być nazwa i model kotła, który jest na fakturze.

    Nikt nie ogląda pieca, nie sprawdza gdzie on jest, kominiarz wydaje oświadczenie nie wchodząc na dach, nikt nie sprawdza czym palisz, jak palisz itp itd.
    Dostałem zwrot 1/3 faktury. Termin otrzymania pieniędzy - około 12 miesięcy od złożenia wniosku.

    P.S. Sorry za offtop... w sumie nie w temacie...
    Ostatnio edytowane przez MARTINOS ; 13-12-2013 o 08:50
    MARTINOS

  17. #14697

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTINOS Zobacz post

    P.S. Sorry za offtop... w sumie nie w temacie...
    Ale ...ważne !! Coraz więcej miast i gmin wprowadza dofinansowania, bo jest na to kasa z unii...acha ma to być stricte wymiana ze śmieciucha lub nie ekologicznego kotła i ma to być nowa wymiana-zamontowane już kotły nie łapią się na dofinansowanie.
    Ostatnio edytowane przez Piotrek42 ; 13-12-2013 o 09:04

  18. #14698

    Domyślnie

    Cytat Napisał zawijan Zobacz post
    Przypuszczam, że nie wszystkie "bardzo ciekawe i pouczające wypowiedzi na temat spalania które można przeczytać w internecie" są mojego autorstwa. Piszę jednak w internecie na temat kotłów i spalania.
    Pytam bo nie rozumiem,czytałem troszke co pan pisze i moge powiedzieć że ma pan OGROMNĄ wiedze w tym temacie ,jest to ogromny zasób wiedzy dla takiego laika jak ja żywie ogromny szacunek do pana i pańskiej wiedzy Ale nie rozumie tego co pan tu na tym forum pisze i w jakim stylu Naprawde nie moge tego pojąć

  19. #14699
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kalio
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Krzyżacka ziemia
    Posty
    1.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Czyli musiałeś mieć prawdziwego "Kazika", taki poipół z niego powinien być tylko ja chyba prze ponad 4 lata miałem go dwa razy, Chwałowice maja powera ale popił niestety dużo większy a jak się źle trafi to i przypieka.
    Nie wal ogniem, dostaniesz
    Ogień to tylko w kotle puki nie wybuchnie

  20. #14700

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadek w Zobacz post
    Naprawde nie moge tego pojąć
    Jest w słowniku polskim taki wyraz...... BIZNES

Strona 735 z 1421

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony