dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 98 z 116
Pokaż wyniki od 1.941 do 1.960 z 2303
  1. #1941

    Domyślnie

    Witam

    jestem właśnie na etapie wyboru dachówki oraz wyceny ile wyjdzie koszt zrobienia całego dachu wraz z rynnami i robocizną. Czy jesteś w stanie mi coś udostępnić???
    z góry dziękuję

  2. #1942

    Domyślnie

    witam

    czy mógłbyś podesłać mi tę wycenę dachu ?

  3. #1943

    Domyślnie

    Witam wszystkich

    obecnie jestem na etapie wyboru dachówek. Czy możecie mi udostępnić zestawienia dotyczące wyceny dachówki wraz ze wszystkimi potrzebnymi elementami do montażu, rynnami i ceną za robociznę??
    Będę wdzięczna za pomoc.

  4. #1944
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar nika23f
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Komorów Wieś
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    34

    Domyślnie

    Witam u mnie robocizna + ceramika koszt 27000 na gotowo z całą obróbką blacharską i rynnami. Uważam że to bardzo przyzwoicie.

  5. #1945
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar laszu
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa okolice
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam,
    Kiedyś na forum była dyskusja na temat zamienników płyt HPL. Osobiście zdecydowałem się produkt Ceresit Visage. Jest to tynk mineralny, żłobiony przez specjalną formę, a potem malowany impregnatem. Koszt materiałów jest niewielki, struktura jest bardzo wytrzymała, a z dala wygląda "prawie" jak drewno Mam cichą nadzieje, że rozwiązanie się sprawdzi i nie będę musiał tego po kilku latach malować tego górnego paska.
    Nieskończoną z powodu nadejścia zimy elewację można obejrzeć tutaj https://picasaweb.google.com/1049413...43502619623042

  6. #1946

    Domyślnie

    Cytat Napisał laszu Zobacz post
    Witam,
    Kiedyś na forum była dyskusja na temat zamienników płyt HPL. Osobiście zdecydowałem się produkt Ceresit Visage. Jest to tynk mineralny, żłobiony przez specjalną formę, a potem malowany impregnatem. Koszt materiałów jest niewielki, struktura jest bardzo wytrzymała, a z dala wygląda "prawie" jak drewno Mam cichą nadzieje, że rozwiązanie się sprawdzi i nie będę musiał tego po kilku latach malować tego górnego paska.
    Nieskończoną z powodu nadejścia zimy elewację można obejrzeć tutaj https://picasaweb.google.com/1049413...43502619623042
    równie dobry efekt
    http://www.cedral.pl/realizacje.html
    Regulamin 2.4 - reklama zabroniona

  7. #1947

    Domyślnie

    Witam wszystkich ponawiam moją prośbę czy posiadacie wyceny dachów robocizna , dachówka + wszystkie elementy do obróbki wraz z rynnami??? może jakieś sugestie odnośnie kwot ??? Będę wdzięczna za pomoc

  8. #1948

    Domyślnie

    Cytat Napisał kajab Zobacz post
    Witam wszystkich ponawiam moją prośbę czy posiadacie wyceny dachów robocizna , dachówka + wszystkie elementy do obróbki wraz z rynnami??? może jakieś sugestie odnośnie kwot ??? Będę wdzięczna za pomoc
    najprostszy sposób, roześlij zapytania z rzutem dachu oraz przekrojem
    Regulamin 2.4 - reklama zabroniona

  9. #1949
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar nika23f
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Komorów Wieś
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    34

    Domyślnie

    Witam,

    Jeśli ktoś byłby zainteresowany parapetami wewnętrznymi z granitu, marmuru, blatami kuchennymi w bardzo dobrej cenie to proszę o kontakt na priv.

    Pozdrawiam

  10. #1950

    Domyślnie

    to też robię ale miło jet też się wymienić danymi
    Przynajmniej jakiś pogląd się rysuje.

  11. #1951
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rzesz13

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-036
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam!
    W ubiegłym roku rozpoczęliśmy budowę naszej Aleksandry w okolicach Rzeszowa. Na razie stan surowy, ale już cieszy. Proszę o info, jeśli ktoś buduje Olę koło Rzeszowa. Pozdrawiam

  12. #1952
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mmasa

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    4

    Smile ile kosztuje w rzeczywistosci budowa aleksadry

    Nie wiem skad macie ekipy bodowlane ale za sam koszt budowy murow z przygotowaniem do pokrycia dachu wolaja nie ktorzy murarze 70 tys.....moze ktos ma sprawdzona ekipe,ktora mial u siebie, z checia prosze o namiar, z gory dziekuje

  13. #1953
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar innabajka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Warszawa okolice
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    205

    Domyślnie

    1) Czy ktoś z budujących zastanawiał się bądź zakupił okna na profilach okiennych Aluplast ideal 8000 produkcji firmy Adams? Zastanawiam się pomiędzy tym Aluplastem a Deceuninck z Avante.
    Nie wiem które będą lepsze. Parametry okien podobne.

    2) Do osób które zdecydowały się wykonać okna bez podziałów o pełnych przeszkleniach tak jak to jest w projekcie. Jak się użytkuje takie okna i czy nie sprawiają problemu? Trochę się obawiam tak dużych okien.

    Jakie jest Wasze zdanie odnośnie okien? Może macie jakieś inne ciekawe propozycje.

  14. #1954
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar innabajka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Warszawa okolice
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmasa Zobacz post
    Nie wiem skad macie ekipy bodowlane ale za sam koszt budowy murow z przygotowaniem do pokrycia dachu wolaja nie ktorzy murarze 70 tys.....moze ktos ma sprawdzona ekipe,ktora mial u siebie, z checia prosze o namiar, z gory dziekuje
    Jest to pracochłonny dom dlatego takie ceny. Moja pierwsza ekipa również chciała 70tyś ostatecznie wyszło mniej ale z inną ekipą.

  15. #1955
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mmasa

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    4

    Domyślnie

    To samo odpowiedzial mi murarz....bardzo trudny dom i duzy.....daltego 70 tys.......z gory dziekuje za odp
    Szukam dalej......

  16. #1956
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar nika23f
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Komorów Wieś
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmasa Zobacz post
    To samo odpowiedzial mi murarz....bardzo trudny dom i duzy.....daltego 70 tys.......z gory dziekuje za odp
    Szukam dalej......
    Gdzie budujesz?

  17. #1957
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar nika23f
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Komorów Wieś
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał innabajka Zobacz post
    1) Czy ktoś z budujących zastanawiał się bądź zakupił okna na profilach okiennych Aluplast ideal 8000 produkcji firmy Adams? Zastanawiam się pomiędzy tym Aluplastem a Deceuninck z Avante.
    Nie wiem które będą lepsze. Parametry okien podobne.

    2) Do osób które zdecydowały się wykonać okna bez podziałów o pełnych przeszkleniach tak jak to jest w projekcie. Jak się użytkuje takie okna i czy nie sprawiają problemu? Trochę się obawiam tak dużych okien.

    Jakie jest Wasze zdanie odnośnie okien? Może macie jakieś inne ciekawe propozycje.
    U mnie okna bez zmian prawie a jeśli nawet to na plus w wielkości, czyli większe np. w kuchni. Salon bz + dodatkowe okno doświtlające.
    Nie mam zarzutów co do funkcjonalności. HS chodzi leciutko jak na taka tafle.
    Można podjechać zobaczyć.

    Pozdrawiam

  18. #1958
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar innabajka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Warszawa okolice
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    205

    Domyślnie

    Cytat Napisał nika23f Zobacz post
    U mnie okna bez zmian prawie a jeśli nawet to na plus w wielkości, czyli większe np. w kuchni. Salon bz + dodatkowe okno doświtlające.
    Nie mam zarzutów co do funkcjonalności. HS chodzi leciutko jak na taka tafle.
    Można podjechać zobaczyć.

    Pozdrawiam
    okno w kuchni też powiększyliśmy w salonie dodatkowo dołożyliśmy okno 2,5m w narożniku
    zastanawiam sie nad funkcjonalnością okien uchylnych, czy oby nie zadurzę będą;/ i nie za ciężkie w obsłudze.

  19. #1959
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Prene

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Kod pocztowy
    39-400
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmasa Zobacz post
    To samo odpowiedzial mi murarz....bardzo trudny dom i duzy.....daltego 70 tys.......z gory dziekuje za odp
    Szukam dalej......

    mmasa, napisz gdzie budujesz, może podeśle Ci jakiś namiar

  20. #1960

    Domyślnie

    Witam, czy mógłby ktoś miły podzielić się zestawieniem materiałów na stan surowy otwarty do Oli w wersji modern B? Chciałbym zrobić sobie wstępną kalkulację kosztów. Jeśli nie tu, to prosiłbym o e-mail na adres: [email protected]
    Ostatnio edytowane przez Tomasz_L ; 11-01-2014 o 20:34

Strona 98 z 116

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony