dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 950 z 3107
Pokaż wyniki od 18.981 do 19.000 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #18981

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    bo po nocy było!
    tego nie wiem, ale wiem ja takim sposobem osiągnę wszystko

  2. #18982

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    Nie no.
    Są jeszcze związki gdzie decyzje podejmuje się wspólnie.

    agata tak ale nie mówię o poważnych sprawach typu kupno mieszkania tylko o pierdach życia codziennego, tak jak podałam przykład znajomej

  3. #18983

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    tzn do tego że kobieta ma zawsze rację?
    to też ale miałam na myśli do seksu, facet po nim taki łagodny, na wiele sie zgodzi i w sumie mu wszystko jedno

  4. #18984

    Domyślnie

    Londonka zależy jaka - bo jak któraś z nas to to jest fair


  5. #18985

    Domyślnie

    No to ja deyduję o 85% ...ale są rzeczy które nie przejdą np.jedziemy autem leci w radiu ONA TAŃCZY DLA MNIE mój odrazu spazma i nie ma słuchania ..ja do niego no weż włącz bo nie będzie S..a on do mie i twoja strata i ni ma miuzik

  6. #18986
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    widzisz, to nie zawsze jest takie proste.
    a ty myslisz ze ja mowie o jednej spedzonej nocy na tej dyskusji?? mylisz sie


    Sluchajcie , soprki ze tak zmienie temat..ale tutaj sa poruszane roozne tematy zyciowe i mam pytanko.
    Po tym co uslyszalam w TVN24... ta mysl mi sie nasunela..
    kiedy najlepiej zaczac rozmawiac z dzieckiem na temat sexu i robienia dzieci?

    bo slyszac ze dziewczynka majaca 12lat zaszla w ciaze z kolega lat 13.. rozlozyla mnie na lopatki
    oczywiscie wydarzenie w Polsce...Starachowice.
    Ostatnio edytowane przez Mmelisa ; 15-01-2014 o 11:40

  7. #18987

    Domyślnie

    racja ale..
    moim zdaniem jak baba pyta faceta czy może kupić majtki, albo inną bzdetę - jakie mleko... to nie świadczy o głupim facecie.
    Ale o durnej babie!

  8. #18988
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    O żesz w mordę .
    Teraz mnie wystraszyłaś. To co, nie szczepić?
    Yokasta, rób wywiad i daj znać, co wiesz.
    Ilona, nie bez powodu jestem przeciw mmr. Znam przypadki w bliskim otoczeniu takie jak opisała Mirela. To nie jest teoria spisku niestety tylko fakty. Wiadomo, że wszędzie się przeczyta o zaprzeczeniach. W końcu ktoś na tym zarabia. Szczepionki, którymi my byłyśmy szczepione były zupełnie inne.

    Mam stały kontakt z nieszczepiącymi, ale one jeszcze są przed MMR. Nawet petycję ostatnio podpisywałam odnośnie usunięcia ze szczepionek szkodliwych substancji (już nie pamiętam jakich).
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  9. #18989

    Domyślnie

    adiqq nie o wszystko, gdyby tak było mieszkałabym nadal w bloku

  10. #18990

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    i jeszcze załóżmy do tego, że nie da się zaciągnąć do łózka?
    ale kto jakiś facet, e nie mozliwe

  11. #18991

    Domyślnie

    meli ja zacznę rozmawiać jak dostanie miesiączkę, tzn rozmawiać o seksie, bo jak sie robi dzieci dzieci wie, miała to na przyrodzie, do sprawdzianu przepytałam dogłębnie

  12. #18992

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    mierzysz wszystko swoją miara....moim zdaniem niesłusznie....
    być może ale mam na myśli zdrowego faceta, którego pociąga jego żona

  13. #18993
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    i jeszcze załóżmy do tego, że nie da się zaciągnąć do łózka?
    to ja zawsze tam gdzie moj... nawet w salonie moge spac


    czy to musi byc zawsze lozko??

  14. #18994
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    moja Sonia wie... ze sisiaka się wkłada za przeproszeniem do pupy . NA takim etapie jesteśmy. Wie, co to miesiączka i czemu się pojawia, Wie że sa dni kiedy można zajśc w ciążę. Wie, że pierwszy raz pownno sie mieć z osobą którą się kocha.
    A jak P. spytałąm co powie S. jak w nocy przyjdzie do nas po picie i zastanie drzwi zamknięte na klucz? Odpowiedział: jak to co ? Prawdę: że się kochaliśmy . Reasumując mówimy wszystko o co pyta i często nawet jak nie pyta
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  15. #18995

    Domyślnie

    Załatwianie wszystkieg przez sex to rzadna sztuka ...toc to najstarszy zawód świata powiedziałabym....nie ma nic wspolnego z siłą przekonywania

  16. #18996

    Domyślnie

    ze sisiaka się wkłada za przeproszeniem do pupy .
    oj a czemu do pupy? tak ją uczysz?

  17. #18997
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    agata tak ale nie mówię o poważnych sprawach typu kupno mieszkania tylko o pierdach życia codziennego, tak jak podałam przykład znajomej
    E, o takich pierdach tez czasami trzeba razem.


    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    być może, ale przestawiłaś to tak, jakby chodziło o wszystko.
    A ja i tak pozwole sobie mieć odmienne zdanie....

    bo wiesz, zdarza się ze po jakimś dłuższym czasie pojawia się bunt

    jakbyś zareagowała, gdyby nagle mąż przestał się zgadzać na wszystko? miałby odmienne zdanie?
    Ja mam jeden przykład w otoczeniu. Tylko w druga stronę.
    Masakra jest. Bo było cacy, on o wszystkim decydował. A jak ona doszła do głosu to prawie na noże idzie


    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    racja ale..
    moim zdaniem jak baba pyta faceta czy może kupić majtki, albo inną bzdetę - jakie mleko... to nie świadczy o głupim facecie.
    Ale o durnej babie!
    Ej! Ja o mleko pytam chłopa czasami

  18. #18998
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    moja Sonia wie... ze sisiaka się wkłada za przeproszeniem do pupy . NA takim etapie jesteśmy. Wie, co to miesiączka i czemu się pojawia, Wie że sa dni kiedy można zajśc w ciążę. Wie, że pierwszy raz pownno sie mieć z osobą którą się kocha.
    A jak P. spytałąm co powie S. jak w nocy przyjdzie do nas po picie i zastanie drzwi zamknięte na klucz? Odpowiedział: jak to co ? Prawdę: że się kochaliśmy . Reasumując mówimy wszystko o co pyta i często nawet jak nie pyta
    tutaj chyba jest maly blad...
    z ta osoba ktora sie kocha...
    przeciez dziewczynki zakochuja sie wiesz jak... slepo... i wtedy moze pomyslec ooo ja go kocham wiec moge..on mi obiecuje ze bedziemy razem na zawsze...

    to takie moje mysli..
    Ile ma S. ?
    moja starsza 6lat... dlatego pytam kiedy zaczac prowadzic powazniejsze rozmowy w tym temacie...

  19. #18999

    Domyślnie

    Cytat Napisał london23 Zobacz post
    Załatwianie wszystkieg przez sex to rzadna sztuka ...toc to najstarszy zawód świata powiedziałabym....nie ma nic wspolnego z siłą przekonywania
    za dużo powiedziane, londonka jak bym miała mojego przekonywać dlaczego dziś idziemy do kina a jutro do znajomych a nie odwrotnie to nie miałabym czasu na wazniejsze sprawy, mówie co i jak robimy i tak jest

  20. #19000
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    oj a czemu do pupy? tak ją uczysz?
    - a co ? też moze być fajnie

    Nie no, pupa u nas to to miejsce które mamy przeważnie na myśli .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 950 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony