dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 2 ton

    6 15,00%
  • 2-3 tony

    16 40,00%
  • 3-4 tony

    10 25,00%
  • 4 i więcej

    8 20,00%
Strona 895 z 1421
Pokaż wyniki od 17.881 do 17.900 z 28404
  1. #17881

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    A ktoś niedawno twierdził że to tylko wodotryski i bajery.
    Kilka godzin przerwy w dostępie i świat się wali a telefon czerwony
    No ale tutaj nie o to chodzi co tam się pokazuje, tylko o samo zachowanie, w pewnych branżach są pewne zachowania które powinno się przestrzegać.
    Taki przykład zachować:

    Coś ci nawaliło (dajmy info Awaria serwery wstaną do godziny HH)
    Coś planujemy (dajmy informacje kiedy i na ile czasu)
    Serwerami i programowaniem zajmuje się 10lat i dla mnie pod tym względem ta firma wygląda gorzej niż blado.

    A takim tekstem sami się ośmieszają:
    "Czasami portal działał wolno, czasami w ogóle nie działał, czasami był problem z dostępem do sterowników poprzez platformę lub do statystyk sterownika. To samo tyczyło się eSterownik Mobile.
    Problemy te były (i są nadal) spowodowane zmianą oprogramowania zarówno na serwerach jak i oprogramowanie dostępnego dla końcowego użytkownika.
    Wszystkie zmiany były podyktowane, aby w przyszłości dostęp do sterowników był bezproblemowy oraz wszystkie funkcje działały na tyle szybko, żeby gwarantowały zadowolenie naszych użytkowników."

    To tyko taka moja opinia, stanowczo brakuje im człowieka do zarządzania projektem.

    ps. jeżeli chodzi mnie to głównym czynnikiem wybrania tego sterownika był dostęp przez WWW i myślę że nie tylko mi.

    Dobra już tu więcej nie marudzę, po marudzę na forum ES
    Praca wrze ^^

  2. #17882
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał prz3kus Zobacz post

    Dobra już tu więcej nie marudzę, po marudzę na forum ES
    Na pewno to dużo lepszy wybór i tam ktoś z zainteresowanych na pewno to przeczyta
    Masz też dużo racji przyznam. Nie zaglądałem wczoraj na eSterownik i nie powiem czy zamieszczono taka informację o utrudnieniach.

  3. #17883

    Domyślnie

    Akurat dzisiaj chciałbym się dostać na esterownik ponieważ troszkę zaniepokoiłem się nadmiernym spożyciem opału o godzinie 8:00 moc wyciągnął 24,27 kW Pewnie na ustawieniach 8/8 było za słabo (dmuchawa 39%), a na 8/12 dmucham 39%/42%. Chyba lepiej kocioł pracuje na 8/12 niż 8/8 w moim przypadku oczywiście.
    Ostatnio edytowane przez pawko_ ; 18-02-2014 o 14:10
    PC PW Panasonic 9kW- 1fazowa, model: KIT-WC09J3E5-1, PV Risen 450 Wp 22 szt. 9,9kWp, inwerter Afore BNT010KTL https://tinyurl.com/4sdb5sje
    120m2 użytkowej+40m2 garaż, dom parterowy z dużymi przeszkleniami, w odsłoniętej zabudowie(silne wiatry), strych nieużytkowy bez ocieplenia (dach wielospadowy), ocieplenie: strop 20cmλ040, ściany 15cmλ033, podłoga 10cmλ040. Wentylacja grawitacyjna, okna trzy szyby z ciepłą ramką. Podłogówka na całości. CO+CWU-6000kWh https://cieplowlasciwie.pl/wynik/ahxq

  4. #17884

    Domyślnie

    Cytat Napisał flutebox Zobacz post
    Akurat dzisiaj chciałbym się dostać na esterownik ponieważ troszkę zaniepokoiłem się nadmiernym spożyciem opału o godzinie 8:00 moc wyciągnął 24,27 kW Pewnie na ustawieniach 8/8 było za słabo (dmuchawa 39%), a na 8/12 dmucham 39%/42%. Chyba lepiej kocioł pracuje na 8/12 niż 8/8 w moim przypadku oczywiście.
    Zobacz sobie u mnie co było o 8 rano. To chyba jakiś błąd systemu
    RBR 17kW
    250m2 podłogówki + 58m2 garaż + 42m kotłownia i inne nieogrzewe
    https://esterownik.pl/sterownik/4237

  5. #17885

    Domyślnie

    Cytat Napisał flutebox Zobacz post
    Akurat dzisiaj chciałbym się dostać na esterownik ponieważ troszkę zaniepokoiłem się nadmiernym spożyciem opału o godzinie 8:00 moc wyciągnął 24,27 kW
    Ja dziś tez o 8 skok zużycia. To jakiś błąd po stronie platformy chyba. Mam nadzieje, że nie taki błąd, który zdalnie zmusił mój piec do takiego zużycia. Jeszcze do domu nie dotarłem, więc nie wiem.

  6. #17886

    Domyślnie

    jołubi 582 kg/d ^^ 92kW ^^

    No chyba błąd bo takich zbiegów okoliczności to chyba nie ma...
    Ostatnio edytowane przez pawko_ ; 18-02-2014 o 15:04
    PC PW Panasonic 9kW- 1fazowa, model: KIT-WC09J3E5-1, PV Risen 450 Wp 22 szt. 9,9kWp, inwerter Afore BNT010KTL https://tinyurl.com/4sdb5sje
    120m2 użytkowej+40m2 garaż, dom parterowy z dużymi przeszkleniami, w odsłoniętej zabudowie(silne wiatry), strych nieużytkowy bez ocieplenia (dach wielospadowy), ocieplenie: strop 20cmλ040, ściany 15cmλ033, podłoga 10cmλ040. Wentylacja grawitacyjna, okna trzy szyby z ciepłą ramką. Podłogówka na całości. CO+CWU-6000kWh https://cieplowlasciwie.pl/wynik/ahxq

  7. #17887
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 75max
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    327

    Domyślnie

    Cytat Napisał jazzy77 Zobacz post
    Ja dziś tez o 8 skok zużycia. To jakiś błąd po stronie platformy chyba. Mam nadzieje, że nie taki błąd, który zdalnie zmusił mój piec do takiego zużycia. Jeszcze do domu nie dotarłem, więc nie wiem.
    u mnie 156 też o 8,00 jakiś błąd
    https://esterownik.pl/sterownik/2677
    Rbr11/12kW eCoala,ekogroszek,ekoenergia,130m2 dom 1980r 9x11 dwa pietra ściany styropian 12 strop styropian 8 dach nie ocieplony CWU 140L

  8. #17888

    Domyślnie

    Jeśli router dostawcy netu nie ma przekierowania to przez podwójny NAT nie przejdziesz.
    Tak mam niestety.

  9. #17889

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75max Zobacz post
    u mnie 156 też o 8,00 jakiś błąd
    U mnie podobnie jak u Was wiec to raczej wina dzisiejszych prac na platformie. Wrocilem z pracy i opal jest w takiej ilosci jak powinien. Zasyp za ok 1.5 godz. Gdyby faktycznie podawal dano tak jak pokazuja statystyki fo by pewnie wygasl.

  10. #17890

    Domyślnie

    Czy mi się wydaje, czy wy myśleliście, że platforma esterownik zjadła wam węgiel z podajnika? ROTFL

    Odłączcie szybko kabelek internetowy od pieca, bo się wam chałupy popalą

  11. #17891
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Dla zainteresowanychTARGI SIBEX w SOSNOWCU w dniach 21-23.02.2014
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  12. #17892
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mpepe
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    made in Poland
    Posty
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał minertu Zobacz post
    Dla zainteresowanychTARGI SIBEX w SOSNOWCU w dniach 21-23.02.2014

    Na konferencję niestety już za późno


    Coś wiadomo czy będzie jakaś wideorelacja z konferencji?
    Ostatnio edytowane przez mpepe ; 19-02-2014 o 15:22

  13. #17893
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mpepe
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    made in Poland
    Posty
    474

    Domyślnie

    pamiętam że jakiś czas temu ktoś pisał że składał reklamację kotła (podajnika) ze względu na hałas silnika tylko nie pamiętam kto i gdzie to składał wiem że wymieniali użytkownikowi chyba silnik. O ile powinno się takie rzeczy robić kierując wniosek reklamacyjny do Instalko to chyba pamiętam, że pokierowano go do Ewmar albo Besel?

  14. #17894
    Lider FORUM (min. 2800)
    kobra64

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    3.089

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpepe Zobacz post
    Na konferencję niestety już za późno

    "Zaproszonych gości prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 14.02.2014r."

    Coś wiadomo czy będzie jakaś wideorelacja z konferencji?
    A Ty mpepe zostałeś zaproszony i zapomniałeś potwierdzić?
    podgląd pracy mojego kotła domowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/230 i zakładowego: www.ekotlownia.pl/sterownik-5/158

  15. #17895
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mpepe
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    made in Poland
    Posty
    474

    Domyślnie

    Cytat Napisał kobra64 Zobacz post
    A Ty mpepe zostałeś zaproszony i zapomniałeś potwierdzić?
    Tak

  16. #17896

    Domyślnie

    hehe tu z forumowego think-tanku to powinna być delegacja. No i wieniec z wstęgą. Bez wieńca ani rusz.
    MARTINOS

  17. #17897

    Domyślnie

    Szanowni koledzy, co można mądrego z mojego histogramu wywnioskować?
    Link w sygnaturze.

    Od parunastu dni popiół dopala mi się najlepiej odkąd uruchomiłem piec w listopadzie.
    Popielnik opróżniam raz na 2 dni.

  18. #17898
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bobpoz

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Turek
    Kod pocztowy
    62-700
    Posty
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał kveldulv Zobacz post
    Szanowni koledzy, co można mądrego z mojego histogramu wywnioskować?
    Link w sygnaturze.

    Od parunastu dni popiół dopala mi się najlepiej odkąd uruchomiłem piec w listopadzie.
    Popielnik opróżniam raz na 2 dni.

    Witaj,

    To co masz w popielniku to spalony węgiel całkowicie?
    U mnie spalanie też podobnie wychodziło,.....ale u mnie korona ledwo co trzymała (jak ją podważyłem delikatanie to puściła), po tym zabiegu spalanie się bardzo poprawiło.
    RBR 17kW, z komorą ceramiczną i przekładnią Nord. Dom Keos II Użytkowa około 140m2 + garaż 36m2.
    Ogrzewanie podłogowe około 90m2, reszta to grzejniki ( salon, 3 sypialnie, garaż, łazienka, i drabinka).

  19. #17899

    Domyślnie

    Pomożecie mi z ustawieniami grupowego? Może to jeszcze nie czas bo trochę dziś grzebałem ale jutro juz możliwe coś będzie wiadome z histogramu.
    RBR 17kW
    250m2 podłogówki + 58m2 garaż + 42m kotłownia i inne nieogrzewe
    https://esterownik.pl/sterownik/4237

  20. #17900
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar bobasxx
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Kazimierz Biskupi
    Posty
    1.827

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobpoz Zobacz post
    Witaj,

    To co masz w popielniku to spalony węgiel całkowicie?
    U mnie spalanie też podobnie wychodziło,.....ale u mnie korona ledwo co trzymała (jak ją podważyłem delikatanie to puściła), po tym zabiegu spalanie się bardzo poprawiło.
    Ale wkleiłeś ja na nowo ?

Strona 895 z 1421

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony