dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 31
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 616
  1. #361

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a2979.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	72,6 KB
ID:	244710
    Czy ktoś wie, czy kanapy firmy Neiser sprzedaje ktoś poza salonami Vinotti?

  2. #362

    Domyślnie

    a możesz przypomnieć co to za tkanina
    „Bądź wierny sobie i realizuj własny program na życie”

  3. #363

    Domyślnie

    Witam,
    mam od kilku lat skórzany narożnik Gala Collezione. Ciekawe modele, dobra jakość, ceny nie są najniższe niestety. Seria "Sweet sit" jest wykonana w tkaninie, tu coś znalazłam: http://www.twojemeble.pl/sweet_sit_g...meble9661.html. Niestety w naturze nie widziałam, ale producenta polecam.
    http://www.galameble.com/
    Zamawiałam w jakimś partnerskim sklepie (poszukałam w internecie).
    Ostatnio edytowane przez Kejt_R ; 25-02-2014 o 09:16

  4. #364

    Domyślnie

    jaremy tkanina to Mustang 12
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  5. #365
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Parede

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Lbn
    Kod pocztowy
    20-834
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witaj Korozja,
    Uważnie prześledziłem wszystkie wpisy, ponieważ stoję przed wyborem nowego narożnika. Jak Ci się sprawuje zakupiony narożnik???Jaką ma głębokość siedziska???Jaki materiał dali w siedziska: sprężyny czy silikon????Co ewentualnie jest żywotniejsze i wygodniejsze???
    Pozdrawiam

  6. #366

    Domyślnie

    Witam

    Narożnik póki co sprawuje się dobrze Na początku wydawał mi się za twardy ale już się troszkę wygniótł i jest ok.
    Wysuwane spanie jest dla mnie osobiście za twarde do spania codziennego więc jak coś, to śpię na tej części stałej. Mojemu M. natomiast nie przeszkadza i gościom co spali, też nie więc co kto lubi. Ja jestem wygodnicka paniusia
    Czasami zdarza się usłyszeć sprężynę w części szezlongowej ale my lubimy się "rzucać" na siedzenie

    Głębokość siedziska to ok. 57 cm

    Co do materiału to na aukcji allegro jest opis: "materiał: stelaż drewniany, w siedziskach zastosowano sprężynę falistą, w siedzisku i oparciu zastosowane wysoko elastyczną piankę meblową HR".
    Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym silikonem....Znawcą nie jestem i nie powiem Ci jaki materiał jest wygodniejszy i żywotniejszy. To już musisz w necie poszukać. Opinie są różne. Natomiast drugi narożnik który braliśmy pod uwagę Alex miał siedziska wykonane na podwójnych sprężynach falista+bonell oraz pianka poliuretanowa i włóknina puszysta. O ile czytałam że połączenie sprężyn falista+bonell to najlepsze rozwiązanie tak pianka poliuretanowa i włóknina puszysta nie miały dobrych opinii i polecano jako najlepszą piankę wysokoelastyczną, która jest żywotniejsza i wygodniejsza. To zdecydowało że zrezygnowaliśmy z Alexa na korzyść Miami
    .
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  7. #367

    Domyślnie

    Eeee sorry za czcionkę coś mi się poprzestawiało
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  8. #368
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Parede

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Lbn
    Kod pocztowy
    20-834
    Posty
    3

    Domyślnie

    Thx za odpowiedź
    Zastanawia mnie głębokość siedziska, tzn czy nie będzie za płytko??Ostatnio zrobiłem rajd po meblowych i siedziałem na czymś podobnym, chyba zoom z etap sofa.Nie pamiętam wymiaru głębokości siedziska jak babka mierzyła:/ Ja osobiście lubię pozycje półleżącą i w związku z tym nie wiem czy zgięcie kolan w związku z tym nie będzie daleko w powietrzu:O Tamta sofa była w miarę miękka w siedzisku ale nie przesadnie. Wypełniona pianką. Zastanawiam się również na opcją z zagłówkami w krótszej części zamiast szezlonga????Pojęcia nie mam co będzie praktyczniejsze???

  9. #369
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Parede

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Lbn
    Kod pocztowy
    20-834
    Posty
    3

    Domyślnie

    Co do wersji to na zdjęciu w allegro to drugą opcją jest miami IV z otomaną

  10. #370

    Domyślnie

    Parede oglądałam i siedziałam na wielu narożnikach i moim zdaniem w tym narożniku siedzisko jest dosyć głębokie. Ważne też ile masz wzrostu Pamiętaj o tym, że to ma być także wygodne dla osób które Cię będą odwiedzać. Nie każdy czuję się swobodnie prawie leżąc będąc w gościach. Rodzice mojego M. są niscy i jak się oparli to im nogi zwisały i czuli się dziwnie Ty zawsze możesz sobie pufkę podłożyć pod nogi albo lekko spanie wysunąć
    Jak wróci mój M. zrobie fotkę jak siedzi. Może to Ci pomoże
    Co do oparcia to praktyczniejsze będą zagłówki po obu stronach. Więcej osób może się oprzeć ten sam narożnik co ja mam, tylko z oparciami po obu stronach ma cameo: http://forum.muratordom.pl/showthrea...i-do-oceny-%29

    magda kanapa z fotki szalenie mi się podoba! Gdyby tylko zamiast tej 4 z przodu była 2.... w ogóle to ten kolorek jest boski! Taki gołębi Pokroić bym się dała żeby mieć kanapę w takim kolorze. Albo zasłony!
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  11. #371
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Czy ktoś coś wie na temat jakości takiego produktu? - Meble wypoczynkowe marki Sweet Sit i cena do przeżycia




    http://www.sofa-espresso.pl/produkt.php?prod=flow_n&type=n&page=prod


    tu więcej

  12. #372

    Domyślnie

    Osobiście nie mam zaufania do narożników w których składa sie bok żeby było spanie. Oglądałam takie i wydawały się mało stabilne. Oczywiście to takie moje gdybanie bo doświadczenia z taką kanapą nie mam. Ciekawe też jak zachowuje się takie cienkie siedzisko po dłuższym czasie....
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  13. #373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Właśnie.. dlatego szukam opinii

    I tak musiałabym najpierw pomacać

  14. #374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    zmęczyłam się samym oglądaniem... nie cierpię ścielić łóżka



    za to naumiałam się jak jest wiele rodzajów rozkładania łóżka - wygrała wersalka

  15. #375
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    zmęczyłam się samym oglądaniem... nie cierpię ścielić łóżka



    za to naumiałam się jak jest wiele rodzajów rozkładania łóżka - wygrała wersalka
    pomęczmy się razem

    podaje kilka przykładów rozkładania

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Anaconda, Mti, narożniki, narożne, kanapy, Lublin, Wraszawa, meble, salony, Katowice, .jpg
Wyświetleń:	2442
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	247569Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BARI, stelarze belgijskie, rozkładane, ze spaniem , czerwone, salony Meblowe, Warszawa, Mti.jpg
Wyświetleń:	2439
Rozmiar:	63,6 KB
ID:	247570Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Greg 2, kanapy z funkcją, spanie, rozkładane, Mti, Lublin, szare, sofy, Katowice, Wars.jpg
Wyświetleń:	2442
Rozmiar:	24,4 KB
ID:	247571Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ilona, narozniki, ze spaniem, rozkładane, kanapy, funkcja do spania, Lublin, Katowice, Pozn.jpg
Wyświetleń:	2440
Rozmiar:	45,7 KB
ID:	247572Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	John, Mti, Furninova, tkaniny, kwiaty, kanapy rozkładane, z funkcją do spania, wersalk.jpg
Wyświetleń:	2436
Rozmiar:	72,6 KB
ID:	247573

  16. #376
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	new Choice Edge 2,5-sits, kanapy, rozkładane, szare, sofy, spanie, Lublin, Felicity, Katowi.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	50,1 KB
ID:	247574Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Oakland, kanapy, klasyczne, białe, rozkładane, do spania, salon, eleganckie, Lublin, W.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	36,0 KB
ID:	247575Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sedak Nova, wersalki, rozkładane, meble , tapicerowane, z funkcją do spania, fioletowe.jpg
Wyświetleń:	2444
Rozmiar:	30,2 KB
ID:	247576Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Stanley 3F , wersalki, spanie, rozkładane, Lublin, salony, wnętrza, białe, meble,.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	247577Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Stanley 3F , wersalki, spanie, rozkładane, Lublin, salony, wnętrza, białe, meble,.jpg
Wyświetleń:	2440
Rozmiar:	28,9 KB
ID:	247578

    jednak wersalka, lub narożnik z pojemnikiem i wysuwaną częścią dla mnie wygrywa -do codziennego spania
    inne opcje są za pracochłonne
    Ostatnio edytowane przez InneMeble.pl ; 11-03-2014 o 10:18 Powód: zmiana wielkości zdjeć

  17. #377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    szukam małego narożnika ok 250 długości, za to krótszy bok o wysokości do 80cm wys... i jeszcze cena do 2500 To mam wymagania

    John, Greg - na tego typu meblu przez lata spałam i mam ich serdecznie dość.

    Stelaże belgijskie też nie dla mnie

  18. #378
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vanilla85

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    4

    Domyślnie narożnik swing Lux z BRW

    Witam, spodobała mi się wymiana doświadczeń o narożnikach. Czy któraś z Was spotkała sie z narożnikiem SWING LUX z black red white? Niestety w najblizszej okolicy nie ma go w salonie meblowym a mąż jest sceptyczny do zakupy czegoś co nie dotykał.

    http://www.brw.com.pl/katalog-produk...x-rec-3dl.html

    Proszę o rady.

  19. #379
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vanilla85

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	swing_1,llSUwmGcZlOY5YVUlA.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	25,2 KB
ID:	247624

    Przesyłam zdjęcie narożnika

  20. #380

    Domyślnie

    Cz ktoś posiada narożnik Bydgowskich Mebli z kolekcji Zara w skórze? Bardzo bym prosiła o opinie jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu. Czy szybko się "zużywa" oraz czy jest wygodny? Nie mam możliwości przetestowania go osobiście, a wiem że niektóre modele kanap mają bardzo wąskie siedziska lub są bardzo twarde. Jak to wygląda w przypadku Zary?

Strona 19 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony