dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 155 z 226
Pokaż wyniki od 3.081 do 3.100 z 4514
  1. #3081
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kule są ekstra

  2. #3082

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    I są już montowane listwy sufitowe
    W pokoju młodego:


    Vesi, cały czas, gdy wybierałaś kolory, korciło mnie, żeby ci napisać: wszystko super, ale daj sobie spokój z zielonym. Dobrze, że tego nie napisałam.

    Nie wiem, jak na żywca, ale na zdjęciu kolor jest cudowny!

  3. #3083
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Lui,
    nie wiem co Twój monitor pokazuje, ale na żywo kolor jak na zdjęciu, ładniutki.
    Sama byłam sceptycznie nastawiona do zielonego, ale teraz śmiem twierdzić, że to najładniejszy kolor na poddaszu, żal mi tylko że jakośc duluxa jest sporo gorsza od tikkurili, a cena prawie ta sama
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  4. #3084
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Kupiłam jedną płytke drewnopodobna Gardenia Orchidea Natural castagno scuro lappato w rozmiarze 19,8x78,9, bo tylko taki był dostepny.
    Tak wygląda przy ścianie w korytarzu na poddaszu


    W sumie ładna płytka, chociaż spodziewałam sie ze będzie ciemniejsza
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  5. #3085
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Odpowiadam na to co pytalas
    ale najpierw...ja tu codziennie jestem ! tylko ze masz takie tempo ze ja sie chowam przy Tobie. Zanim cos zdaze napisac juz nowy temat, a ze teraz wpadlas w trans malowania to same farby byly i...nie zdazylam o plytkach
    Plytki cudowne! Myslalam o takich u siebie tylko z carrary bo mamy ten format wlasnie. Nie sprawdzilam nigdy czy sa na sciany czy na podlogi tez. Imitacji u nas nie widzialam - jeszcze. Ale prawde mowiac sie boje carrary bo to marmur a on jak wiadomo - sie lubi plamic i zachodzi w przeciwienstwie do granitu. Tez bym chciala imitacje znalezc u nas.

    Jesli chodzi o malowanie - wyszlo pieknie.
    Jesli chodzi o listwy.......... to moj jedyny negatyw co masz na skosie zrobione. Tlumaczylam tyle razy u siebie ze tak sie nie robi, pokazywalam zdjecia. Jak masz skos nigdy sie na prosto nie daje tylko po skosie mimo ze listwa bedzie pod innym katem. Tu by to nie przeszlo...odstajace tylko jesli karnisz jest pod spodem. No ale skoro tak wolisz to ok.
    Panowie maja jeszcze dluga nauke kladzenia listew tak jak powinno byc.
    Moze na to inaczej patrze dlatego ze zyje tam gdzie listwy sie kladzie nagminnie i jestem nauczona do tutejszych norm i te polskie do mnie nie docieraja
    Tak czy siak, wklejam Ci u siebie jak powinno byc.

    Ale reszta piekna
    No i nie jestem jedna co ma kulki juz
    a tej trawy za oknem............zazdroszcze

  6. #3086
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mania, ale ja podobnie ja pszczółka nie moge zjechac listwą po skosie do ścianki kolankowej, bo ona ma tylko 100cm, wyobrażasz sobie listwe sufitową na takiej wysokości?? tuż nad biurkiem?? to juz powinna byc listwa ścienna.
    Te sufitowe nie dają rady przylegać do sufitu i skosu jednocześnie, bo sa robione dla kąta prostego, a nie dla rozwartego, zostaje ta szczelina od dołu, lub od góry. Och, poza tym sama radziłas bym zrobiła jak pszczólka
    proszz znalazłam takie foto na houzz:

    po lewej stronie na skosie jest właśnie tak jak u mnie ma być.
    I jeszcze was w hameryce tez tak robią, ale musiałam sie naszukac niemało by znaleźć takie połączenie

    żródło

    Mania to co ty pokazujesz to wszystko listwy które idą wzdłuż skosu i ściany, a nie na styku sufit-skos kąt rozwarty. Może po prostu u was nie ma tak niskich ścianek kolankowych, lub inaczej skosów które tak nisko schodzą w dół.

    Kamień carrara dla mnie nieosiągalny cenowo, wiec chce poratować sie płytkami imitującymi carrare, czyli to nie głupi pomysł??
    mam jeszcze jedną inspiracie jodełki carrara
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 17-04-2014 o 11:10
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  7. #3087
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Tak wygląda u mnie łączenie listwą sufitu ze skosem (ścianą)
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  8. #3088
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pierwsze zdjecie - pewno nie zauwazylas - owszem jest nadbudowane dolem ale jest po ukosem Zobacz ze boczna listwa jest przedluzona, przez co ta na skosie nie jest prosto jak na karnisz, przez co wszystko sie zlewa w calosc.
    Drugie zdjecie - to nie jest robione przez profesjonaliste a sobie ktos sam robil a zeby zrobic na skosach - trzeba umiec. To rz a dwa - zauwaz jak ma wysoko okno, jak ja w sypialce, przez co normalnego crown moulding zalozyc nie mozna, to co on/ona zalozyla to zwykle listwy ktore sie zaklada a. jesli sie nie umie ciac katow (a latwe nie jest samemu) b. jesli sie ma okno do sufitu i prawdziwa listwa sufitowa nie wejdzie - tak samo na suficie mam zamiar robic u siebie - przez okno.
    Jest jeszcze trzecia opcja - liczy sie kat pochyly i sie scina tyl listwy pod ty katem i wtedy nie robi sie takie cos jak u Ciebie.
    No i daje sie podkladki z drzewa a nie z pianki, no ale to tez sposob.
    Ale dlatego mowilam ze w PL to nowosc wiec jeszcze maja duzo do nauczenia sie.
    Ja nie mam nic przeciwko nadbudowaniom tylko jak profesjonalista ma to robic to powinien najpier sprawdzic.
    Vesila no ale mnie nie sluchaj, ja w innej bajce jestem i do innych standartow przyzwyczajona

    plytki carrary a raczej imitacja - dlaczego nie? Mam deske marmurowa w kuchni i dlatego marmuru jasnego nie lubie. Mimo ze byla traktowana bardziej jak dekoracja i podstawka po latach dokladnie dwoch tak zaszla ze nie idzie doczyscic. marmur jest bardzo chropowaty i latwo zachodzi, szczegolnie na bialym widac, a szlifowac i polerowac to syzyfowa praca i wcale latwe nie jest. jestem za imitacja, ale u mnie poki co widzialam tylko duze plyty, a male jak pokazujesz mamy tylko prawdziwa carrare - ktorej sie boje
    Ale bedac w sklepie sprawdze czy te male tez sie nadaja na podloge.
    Wiem ze sa specjalne warstwy ochronne ktore mozna nakladac ale ile to wytrzymuja i jak czesto trzeba nakladac??
    Pytanie za 100 pkt - jesli beda Ci je cieli na kawalki to co z bokami? nie beda ostre? zeszlifuja je? nie bedzie odpryskow? Na marmurze by ich nie bylo ale na imitacji ta swiecaca powloka jesli odprysnie? z ciekawosci pytam.

  9. #3089
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Pytanie za 100 pkt - jesli beda Ci je cieli na kawalki to co z bokami? nie beda ostre? zeszlifuja je? nie bedzie odpryskow? Na marmurze by ich nie bylo ale na imitacji ta swiecaca powloka jesli odprysnie? z ciekawosci pytam.
    Można dać płytki do cięcia wodą i wtedy jest idealnie , nie ma żadnych odprysków. ciecie samemu - chyba zależy od maszyny do cięcia i płytki

  10. #3090
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Vesi,
    będziesz miała moje ukochane i wymarzone Carrary, aż cholera jasna, zaćmienie miałam i wybrałam inne płytki podłogowe, sama nie wiem czemu.......
    POPIERAM bardzo pomysł!!!!

    Co do cięcia, musisz zlecić cięcie wodą, ale to raczej tanie nie jest, może skalkuluj koszty, zanim podejmiesz decyzje o cięciu.

  11. #3091
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No ja sie pytam o to ciecie bo w Polsce stawialismy kominek i dol kominka, cala podstawa jest oblozona plytami ktore wygladaja jak drewno tylko baaaardzo ciemne. Wypelniane byly ciemnym chyba czarnym . Sa matowe. Byly ciete po skosach na rogi woda i mimo to w kilku miejscach odpryslo. Nie jest duze ale dopatrzylam ale nie zuca sie w oczy bo wypalniane czarnym wiec sie zgubilo. W bialych plytkach jest roznie bo moga byc matwe badz swiecace tak jak prawdziwe carrary, no i jak sie odprysk zrobi to ciekawa jestem jak to na bialym wyglada?
    Vesila a moze poczekaj i uzbieraj i zrob carrare? Plytki sie lubia szczerbic po czasie od uzywania i za ladnie to nie wyglada, marmur zawsze mozna zeszlifiwac bez uszczerbku. Wiem ze chodzi o kase ale moze czasem warto poczekac? Zalozylam w ostatnim mieszkaniu ale wieksze formaty w kuchni i lazience, dalam kupe kasy bo jakies wloski i sie wyszczerbily - a nie byly ciete za ladnie to nie wygladalo.
    Nie wiem, ciezko powiedziec, tu sie tnie duze jak trzeba ale zeby z duzych ciac na male to nie bo mamy te rozmiary. wiem ze czasem trzeba isc na ustepstwa i zamiane, wiec tylko tak se dumam czy nie lepiej poczekac...
    czy to jest lazienka reprezentacyjna na dole? czy na gorze? bo to tez ma duze znaczenie. Za duzo o farbach bylo ostatnio i sie zgubilam gdzie ta lazienka ma byc

  12. #3092
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1220 Zobacz post
    Pierwsze zdjecie - pewno nie zauwazylas - owszem jest nadbudowane dolem ale jest po ukosem Zobacz ze boczna listwa jest przedluzona, przez co ta na skosie nie jest prosto jak na karnisz, przez co wszystko sie zlewa w calosc.
    Drugie zdjecie - to nie jest robione przez profesjonaliste a sobie ktos sam robil a zeby zrobic na skosach - trzeba umiec. To rz a dwa - zauwaz jak ma wysoko okno, jak ja w sypialce, przez co normalnego crown moulding zalozyc nie mozna, to co on/ona zalozyla to zwykle listwy ktore sie zaklada a. jesli sie nie umie ciac katow (a latwe nie jest samemu) b. jesli sie ma okno do sufitu i prawdziwa listwa sufitowa nie wejdzie - tak samo na suficie mam zamiar robic u siebie - przez okno.
    Jest jeszcze trzecia opcja - liczy sie kat pochyly i sie scina tyl listwy pod ty katem i wtedy nie robi sie takie cos jak u Ciebie.
    No i daje sie podkladki z drzewa a nie z pianki, no ale to tez sposob.
    Ale dlatego mowilam ze w PL to nowosc wiec jeszcze maja duzo do nauczenia sie.
    Ja nie mam nic przeciwko nadbudowaniom tylko jak profesjonalista ma to robic to powinien najpier sprawdzic.
    Vesila no ale mnie nie sluchaj, ja w innej bajce jestem i do innych standartow przyzwyczajona
    O jesssusie Mania, ty hrabino inne standardy, ja Ci dam
    Ty widziałaś to zdjęcie z moją listwą, zresztą zrobiłam lepsze:



    tak wygłada to u mnie, nijak sie nie da do skosu tej listwy dopasować, albo będzie dziura pod albo nad liswą, zależy do czego się ją dopasuje, ścinać nie ma z z czego, to nie drewno.
    Dlatego sa przyklejane do sufitu pod kątem prostym, a ta szeroka dziura za nimi bedzie zabudowana poziomo, dokładnie jak u pszczółki i jak na tym zdjęciu powyżej w łazience; przeca ta listwa od dołu tez jest poziomo zabudowana...u mnie nie bedzie żadnej wnęki za tymi listwami na skosach. O! dokładnie jak tu:

    plytki carrary a raczej imitacja - dlaczego nie? Mam deske marmurowa w kuchni i dlatego marmuru jasnego nie lubie. Mimo ze byla traktowana bardziej jak dekoracja i podstawka po latach dokladnie dwoch tak zaszla ze nie idzie doczyscic. marmur jest bardzo chropowaty i latwo zachodzi, szczegolnie na bialym widac, a szlifowac i polerowac to syzyfowa praca i wcale latwe nie jest. jestem za imitacja, ale u mnie poki co widzialam tylko duze plyty, a male jak pokazujesz mamy tylko prawdziwa carrare - ktorej sie boje
    Ale bedac w sklepie sprawdze czy te male tez sie nadaja na podloge.
    Wiem ze sa specjalne warstwy ochronne ktore mozna nakladac ale ile to wytrzymuja i jak czesto trzeba nakladac??
    Pytanie za 100 pkt - jesli beda Ci je cieli na kawalki to co z bokami? nie beda ostre? zeszlifuja je? nie bedzie odpryskow? Na marmurze by ich nie bylo ale na imitacji ta swiecaca powloka jesli odprysnie? z ciekawosci pytam.
    Burżuje jak nic, albo oryginał albo figa z makiem w tej hameryce ściagnij se płytki carraropodobne z Hiszpanii, masz najbliżej
    Mania, ja jeszcze nic nie wiem, co i jak z cieciem płytek, pisałam wcześniej, ze jak wykonawcy nie uda sie płytki ładnie pociąć, to dam do ciecia profesjonalnego i wtedy nie powinno być wyszczerbień i odprysków, ceny ciecia jeszcze nie znam.
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 17-04-2014 o 16:41
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  13. #3093
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Można dać płytki do cięcia wodą i wtedy jest idealnie , nie ma żadnych odprysków. ciecie samemu - chyba zależy od maszyny do cięcia i płytki
    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Vesi,
    będziesz miała moje ukochane i wymarzone Carrary, aż cholera jasna, zaćmienie miałam i wybrałam inne płytki podłogowe, sama nie wiem czemu.......
    POPIERAM bardzo pomysł!!!!
    Co do cięcia, musisz zlecić cięcie wodą, ale to raczej tanie nie jest, może skalkuluj koszty, zanim podejmiesz decyzje o cięciu.
    O tym właśnie myślałam
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  14. #3094
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mania, łazienka ma byc na poddaszu, to będzie łazienka dzieci.
    Nie chce czekac, zresztą to nic nie da, Luby po prosty choćby miliony miał to nie zgodzi sie na droższe, jeśli można dostać cos taniej , dla niego nie liczy sie jakość i wygląd - przynajmiej tak ciągle mi powtarza: tanio i do przodu jeśli ja chcę mięć ładnie to muszę sie nieźle nagłowić i kombinować jak z tańszego mieć ładnie...

    Dół mam wykończony juz dawno, drobne braki są jeszcze w oświetleniu, umeblowaniu i dekoracjach
    Ostatnio edytowane przez vesila ; 17-04-2014 o 15:33
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  15. #3095
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nie nerwuj sie nerwusie ja tylko mowie jak tu sie robi w 99% a te ktos ma gdzies inaczej to sa wyjatki.
    OK...patrzac na zdjecie to powiem tak - masz juz zrobione i po ptokach, ale na takie listwy i takie sciany jest sposob, ja tylko chcialam wytlumaczyc ze sie robi inaczej i jak a nie ze masz zrywac patrzac na zdjecie tez widze ze te listwy sa zupenie inne od naszych. Chodzi jakosciowo. Takiego cudu u nas nie ma. Nasze - pomijajac drewniane - sa z czegos tam ja mowie pianka a naprawde to cos prasowane i sie tnie jak drzewo w kazda manke i mimo ze lekkie to twarde - to moze podam taki przyklad - w calym domu kazda framuge wokolo drzwi i okien mam z tego samego co listwy na scianach. Nawet bys nie wiedziala , bys myslala ze drewno Wiec jakosciowo te u Was sa zupelnie inne.

    Plytki ok, jak u dzieci to nie musza byc wypasione.
    ja nic nie poradze ze zwyklych marmurowatych nie ma najciekawsze jest to ze w kazdej sieciowce kupisz carrare w kazdej postaci - prawdziwa, a imitacje tylko duze, takich malych nie. No nie, sciagac nie bede z Hiszpani, mnie jeszcze nie pogielo
    Ja tez wole taniej i zeby ladnie, mysle ze kazda z nas.

  16. #3096
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Mania,
    ja sie nie nerwuje zrywać listew nie zamierzam, ale chętnie dowiedziałabym sie jak je montować na styku ściany i skosu na kącie rozwartym. Przykładaliśmy tak i siak i nijak nie pasowało, nie z ta listwa, może z inną by dało radę. ALe skoro w pl znaleźli na to sposób to ja skorzystam, kto wie może amerykanie sie od nas tej techniki nauczą bo jak zauważyłam też mają z tym problem : KLIK KLIK KLIK niestety mój angielski jest bardzo słaby, jestem w trakcie nauki, więc prawie nic nie zrozumiałam co tam doradzali na tych forach
    w każdym razie ja tylko zgapiam ten sposób od forumowej Kasiorek:


    i od naszej pszczółki:


    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  17. #3097
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Listwy listwami, pomału sie robią, chciałam wkleic fotki do dziennika z postępów, ale mi picasa cos nie chce zdjęc przyjmować do jednego albumu... ładuje, ładuje i nie widać tych załadowanych kilka razy ładowałam te zdjęcie, jutro pewnie sie okaże za mam ze 20 tych samych fotek w albumie jak nie to muszę nowy album założyć.

    W kazdym razie co jeszcze muszę z pilnych spraw wykończeniowych:
    1. wybrac farbe do łazienki
    2. wybrac płytki na podłoge do łazienki
    3.kupic plaski brodzik
    4. wybrac płytki drewnopodobne
    5. wybrac panele , ale to juz na koncu
    6. omówic ze stolarzem drzwi listwy i meble jesli kasy starczy

    Tymczasem mam kolejne imitacje carrary

    Tubądzin Carrara 2 59.8x59.8 (ok 105zł/mkw)



    Tubądzin Zień Opera 44,8x44,8 (ok 83 zł/mw)




    Ceramika Pilch Carrara 30x30 (ok 70zł/mkw)




    Opoczno Gres Carrara 59,3x59,3
    (ok 100zł/mkw)



    Paradyż Whitlock Bianco 40x40 (ok 40zł/mkw)



    Paradyż Enezi Bianco 39,5x39,5 (ok 50zł/mkw)



    Domino Blanca 33,3x33,3 (ok 30zł/mkw)



    Polcolorit CARRARA BEIGE GRES 45X45 (ok 63zł/mkw)
    [IMG]http://pliki.dekordia.pl/plytki_-POLCOLORIT/-CARRARA-BEIGE-GRES-SZKLIWIONY-
    45X45--067892.jpg[/IMG]


    Ceramica Picasa CARRARA BIANCO MAT 30x30 (ok 95zł/mkw)




    EcoCeramic Calacatta 45x45


    żródło: allegro.pl

    Sklep Ceral w serwisie allegro.pl 60x60 (74zł/mkw)


    Te poniżej sa za drogie, ale przepiękne, imitacja doskonała więc wrzucam:

    IMOLA MAXIMA CARRARA 50 S 50x50 (ok 165zł/mkw)



    ALFALUX Unika Bianco Carrara 60x60 (ok 170zł/mkw)


    Porcelanosa Blanco Carrara Marmol (ok 190zł/mkw)



    Jeszcze taka płytka imitujaca kamień
    Paradyż Villo Grys 60x60 (ok 52zł/mkw)

    Ostatnio edytowane przez vesila ; 06-05-2014 o 13:13
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  18. #3098

    Domyślnie

    Witam Vesila.
    Alę tu się dużo dzieje, jak tu pięknieje.
    I wszystko urządzacie z takim smakiem, każdy szczegół przemyślany.
    Będę zaglądała i obserwowała zmiany. Pozdrawiam
    Dom i Ogród Margaret-ki

    „Człowiek, który potrafi rozmawiać z drzewem, nie potrzebuje psychiatry. Niestety sporo ludzi uważa inaczej.”
    Phil Bosmans

  19. #3099

    Domyślnie

    Vesila, odnośnie listew u Kasiorka, pamiętaj, że te jaj byłby robione na miejscu z gipsu, dlatego tak super są dopasowe
    moja galeria
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...arzony-dom-Ani

    Mam do sprzedania:
    Cudną, n o w ą szarą sofę w wydaniu współczesnym ale nie nowoczesnym w super cenie, zdjęcie i opis na stronie 8 i 5 mojej galerii

  20. #3100
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał margaretka_83 Zobacz post
    Witam Vesila.
    Alę tu się dużo dzieje, jak tu pięknieje.
    I wszystko urządzacie z takim smakiem, każdy szczegół przemyślany.
    Będę zaglądała i obserwowała zmiany. Pozdrawiam
    Margaretka
    chwilowo sie dzieje, ale mam nadzieje że jestem jeż w połowie wykańczania poddasza, bo mam dosyć

    Cytat Napisał AnnaMM Zobacz post
    Vesila, odnośnie listew u Kasiorka, pamiętaj, że te jaj byłby robione na miejscu z gipsu, dlatego tak super są dopasowe
    Hej Aniu,
    oczywiście że Kasiorek ma gipsowe, znam jej dziennik i galerię na wylot, od niej zgapiłam i na dole mam gipsowe.
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

Strona 155 z 226

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony