dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 157 z 174
Pokaż wyniki od 3.121 do 3.140 z 3468
  1. #3121
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    wiesz czego sie boję ?! własnie malowania jak mi ekipa malarzy wpadnie.
    zastanawiam sie jakie jest lepsze malowanie zwykłe czy agregatem.

    szukam malarzy ktorzy przystaną na moje warunki czyli obuwie z miekką podeszwą lub kupię im kapcie
    Przy malowaniu trzeba dokładnie zabezpieczyć podłogę. Czyli kartony, na to folia. I przykleić.

  2. #3122

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    wiesz czego sie boję ?! własnie malowania jak mi ekipa malarzy wpadnie.
    zastanawiam sie jakie jest lepsze malowanie zwykłe czy agregatem.

    szukam malarzy ktorzy przystaną na moje warunki czyli obuwie z miekką podeszwą lub kupię im kapcie
    U mnie malowali normalnie ręcznie Buty mieli normalne, ale podłogi zabezpieczone tekturą falistą na zakład+na to folia malarska. Nie mieli drabin tylko takie małe drabinki czy stołki, a nogi zabezpieczone czymś w rodzaju grubej pianki (przyklejona porządnie taśmą). W piątek zdejmę tekturę i zobaczę czy nie narobili szkód, ale jestem dobrej myśli

  3. #3123

    Domyślnie

    f5 malowanie agregatem wydaje mi się ze jest szybsze - u mnie mąż obmalował wszystkie pokoje nawet nie wiem kiedy
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  4. #3124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    Nefer a nie zatrzymuje Ci sie ten pad na szorstkiej podłodze ???
    o dziwo moja podłoga tylko odkurzana i tez po poł roku nie jest brudna

    fakt faktem chodzę po niej tylko w kapciach
    Podłoga dobre zaolejowana nie jest szorstka
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #3125
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    A nei Loba Cleaner?
    Masz rację, aż poszłam zajrzeć do szafki z chemią Loba Care używam do lakieru. Loba Cleaner do oleju - sorry, pomyliłam.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #3126
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwkawawa Zobacz post
    U mnie malowali normalnie ręcznie Buty mieli normalne, ale podłogi zabezpieczone tekturą falistą na zakład+na to folia malarska. Nie mieli drabin tylko takie małe drabinki czy stołki, a nogi zabezpieczone czymś w rodzaju grubej pianki (przyklejona porządnie taśmą). W piątek zdejmę tekturę i zobaczę czy nie narobili szkód, ale jestem dobrej myśli

    U mnie było też tak zabezpieczone. Nogi drabin były obłożone grubym filcem ( u mnie sie nie da bez drabin - antresola na 6m)
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  7. #3127
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    Przy malowaniu trzeba dokładnie zabezpieczyć podłogę. Czyli kartony, na to folia. I przykleić.
    się samo przez się rozumie tylko zastanawiam sie ile będę musiał kupic kartonu a nie chcę falistego tylko normalny w rolce na 110 m2 podłogi drewnianej.
    Chyba nie brałem tego kosztu pod uwagę przy wybieraniu podłogi .......rolka kosztuje cos koło 30 - 40 zł za rolkę/sztukę.

    Cytat Napisał oliwkawawa Zobacz post
    U mnie malowali normalnie ręcznie Buty mieli normalne, ale podłogi zabezpieczone tekturą falistą na zakład+na to folia malarska. Nie mieli drabin tylko takie małe drabinki czy stołki, a nogi zabezpieczone czymś w rodzaju grubej pianki (przyklejona porządnie taśmą). W piątek zdejmę tekturę i zobaczę czy nie narobili szkód, ale jestem dobrej myśli
    mozesz napisac cos na priv ile kosztowało Cie malowanie
    ile za m2
    ile za zabezpieczanie okien kontaktów podłogi , parapetów czy brali dodatkowo cos za te czynności czy nie ?

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    f5 malowanie agregatem wydaje mi się ze jest szybsze - u mnie mąż obmalował wszystkie pokoje nawet nie wiem kiedy
    w zeszłym tygodniu malowałem kuchnię 2 x z racji tego ze nie znalazłem na szybko nikogo do tej czynnosci a mam miec montaż niebawem.
    9 metrow x 2,7 =24 m2 plus sufit + 2 x malowane nie wiem czy to malo czy duzo ale ręce mi odpadły roniłem to po pracy
    Twoj mąz to gosc doceń to.....czasami

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Podłoga dobre zaolejowana nie jest szorstka
    moja jest szorstka i ma sęki w dodatku mop sie zatrzymuje widocznie zle zaolejowana fabrycznie

  8. #3128

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Masz rację, aż poszłam zajrzeć do szafki z chemią Loba Care używam do lakieru. Loba Cleaner do oleju - sorry, pomyliłam.
    no własnie w opisie produktu mi ten lakier nie pasował

  9. #3129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post


    moja jest szorstka i ma sęki w dodatku mop sie zatrzymuje widocznie zle zaolejowana fabrycznie

    Nie jestem specem w tej dziedzinie, podłogę miałam olejowaną przez wykonawcę. Po olejowaniu maszyną podłoga nie jest szorstka. Po pewnym czasie podłoga "wysycha" - i wymaga kolejnego olejowania czyli pielęgnacji. Mnie zajęło 5 lat, żeby o to poprosić Teraz mop hula...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  10. #3130
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Nefer, czy po twoim parkiecie mop jedzie gładko? Jak po tafli szkła powiedzmy? Czy cos pomiędzy?

  11. #3131

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    w zeszłym tygodniu malowałem kuchnię 2 x z racji tego ze nie znalazłem na szybko nikogo do tej czynnosci a mam miec montaż niebawem.
    9 metrow x 2,7 =24 m2 plus sufit + 2 x malowane nie wiem czy to malo czy duzo ale ręce mi odpadły roniłem to po pracy
    Twoj mąz to gosc doceń to.....czasami
    Troche taki gorzki smiech to u mnie wywołało. Jeszcze jakies 5 dni roboczych będę kleił płytki, a potem malowanie... 1000m2...

  12. #3132
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post
    Troche taki gorzki smiech to u mnie wywołało. Jeszcze jakies 5 dni roboczych będę kleił płytki, a potem malowanie... 1000m2...
    Zazdroszczę faktu ze posiadasz czas na tez zabieg i oczywiscie siły i samozaparcia.
    ogolnie zazdroszczę budowlańcom sił ale z drugiej strony widzę jak szybko sie starzeją w ten sposób tyrając.

    jestem alergikiem i tylko alergik zrozumie alergika jak mozna reagowac na cement wapno i zapach farb.

    dodam ze jak panowie kleili parkiet to jeden mimo ze robi to zawodowo ciągle kaszlał i dusił się twierdząc ze nic to...
    wiec 3maj sie cipło i powodzenia zyczę całkiem serio

  13. #3133

    Domyślnie

    No wlasnie w ogole nie mam czasa i sily na to, ale samozaparcie buduje fakt, ze musialbym zaplacic 3-4zl/warstwe*m2 za cos, co i tak ktos by mi spieprzyl.

  14. #3134
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Z takim podejściem to się można zaje...chać

  15. #3135
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    Nefer, czy po twoim parkiecie mop jedzie gładko? Jak po tafli szkła powiedzmy? Czy cos pomiędzy?
    Po pielęgnacji - tak.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #3136
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    A przed?
    Była bardziej "tępa", stawiała opór?

  17. #3137

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    Z takim podejściem to się można zaje...chać
    Niestety. Dzis z kolega rozmawialem - najtaniej znalazl 6.5zl/warstwe, z tym ze ekipa twierdzi, ze musi dac 3 warstwy (podklad i 2 docelowa farba).

  18. #3138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post
    Niestety. Dzis z kolega rozmawialem - najtaniej znalazl 6.5zl/warstwe, z tym ze ekipa twierdzi, ze musi dac 3 warstwy (podklad i 2 docelowa farba).
    to dużo... u nas gruntu nie liczyli jako warstwy. 2 warstwy farby (+grunt)+ szlifowanie ścian (tynki cw) i brali coś ok 12 zł

  19. #3139

    Domyślnie

    Jeszcze pytanie o pielęgnację-jaki mop?

    Czy ktoś z tutaj obecnych olejował podłogi samemu? Jak to sie robi? Lepiej wałkiem czy szpachelką?

  20. #3140
    Banned
    aberowski

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    99

    Domyślnie

    nieważne czym ważne jak, żeby nie zalać wodą wszystkiego

Strona 157 z 174

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony