dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 353 z 384
Pokaż wyniki od 7.041 do 7.060 z 7669
  1. #7041

    Domyślnie

    Nikt nie podpowie
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  2. #7042

    Domyślnie

    Fotkę jakąś daj

  3. #7043
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    extra pokoik, różu w sam raz i jedyne, co mi się nie podoba, to ta firanka przyciśnięta biurkiem, ale to można przestawić w 5 minut

  4. #7044

    Domyślnie

    Bardzo ładnie wyszło!

  5. #7045

    Domyślnie

    Róż jest, ale tak jak trzeba, głównie w wystroju Plus za brak co najmniej dwóch intensywnie różowych ścian!
    Bardzo ładnie. Jedno co mnie zastanawia to to, że 6latka jeszcze lubi róż Miałam nadzieję że moja za 2-3 lata juz z tego wyrośnie

  6. #7046

    Domyślnie

    Piękny pokoik Jak dla mnie extra!A co to za meble???? Piękne!
    Może Ikea? proszę o nazwę

    Oliwkawawa, moja córcia ma prawie 7 i z różu przeszła na fiolet! hahaha

  7. #7047

    Domyślnie

    Faktycznie bardzo ładny, delikatny pokoik.
    A co to za kolor ścian?

  8. #7048

    Domyślnie

    Mam pytanie, okazało się, że syn ma alergię na roztocza, nie jakąś tragiczną, ale jednak. Miałam w planach worek sako w takim jakby ortalionie, ale ze względu na kurz chyba jednak nie. Czy sako w eko skórze byłoby ok? A tak przy okazji może ktoś wie ile trzeba mrozić misie żeby roztocza tego nie przeżyły?

  9. #7049

    Domyślnie

    Najlepiej pozbyć się misi niestety... A mrozić całą noc
    Worek sako w eko skórze lepszy niż w tkaninie, skórę możesz zetrzeć na mokro. Ale pewnie po czasie popęka.

  10. #7050

    Domyślnie

    oliwkawawa moja alergolog jest realistka i ulubione pozwoliła zostawić. Smutne by było życie bez ani jednego misia

  11. #7051

    Domyślnie

    Jasne, u nas też kilka sztuk się uchowało. Ale ja nie mrożę, piorę A uchronić przed tym i tak się nie da...

  12. #7052

    Domyślnie

    a pierzesz w 60 stopniach? Bo z tego co czytałam poniżej nie zabija roztoczy, a nie wiem co by zostało z maskotek jakby je wyprała w 60 stopniach. Kurcze w ogóle to nie miała baba kłopotu... czasami to mi ręce opadają.

  13. #7053

    Domyślnie

    Piorę raz na jakiś czas w 60, żyją Ale zależy jakie macie maskotki najczęściej przepieram w 30 czy 40, aby wypłukać ich odchody, bo to one alergizują

  14. #7054

    Domyślnie

    Jeszcze dodam, że mój syn reagował skórnie na roztocza, i wybawieniem były pokrowce antyroztoczowe na materac (bo tam roztoczy nie brakuje). Odkąd taki mamy synowi lepiej się śpi i żyje

  15. #7055

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Piękny pokoik Jak dla mnie extra!A co to za meble???? Piękne!
    Może Ikea? proszę o nazwę

    Oliwkawawa, moja córcia ma prawie 7 i z różu przeszła na fiolet! hahaha
    tak meble to ikea. Kupiłam tylko w necie uchwyty kwiatki żeby wyglądały bardziej dziecięco

    Niunieczka ściany to flugger 4352

    U nas plany są takie że za rok, dwa młodsza córka odziedziczy ten pokój a dla starszej powstanie nowy, doroślejszy (mam nadzieję, że nie fioletowy)

  16. #7056

    Domyślnie

    snoszi, bardzo ładny, ciepły pokój dla dziewczynki. Moja córcia też ma 6 lat i urządzanie jej pokoju tuż przede mną. Oczywiście na ścianach poprosiła o kolor różowy, ale chyba pójdę w tą samą stronę, w którą Ty poszłaś. Jasne ściany i róż w dodatkach.
    oliwkawawa, u mojej córci etap różowy zaczął sie dopiero niedawno, wcześniej była faza na zielenie

  17. #7057

    Domyślnie

    Cytat Napisał snoszi Zobacz post
    żeby nie było, że u nas tylko ładne stonowane wnętrza
    oto kąt (kolorysytczny kociokwik) jednak nie do uniknięcia

    Załącznik 267920
    Snoszi ja się dalej powtórzę ! cudny pokój! ma bardzo ciekawy i fajny układ!
    rewelacja
    Szukam szafy Hemnes i nie mogę takiej znalesc

  18. #7058

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    Snoszi ja się dalej powtórzę ! cudny pokój! ma bardzo ciekawy i fajny układ!
    rewelacja
    Szukam szafy Hemnes i nie mogę takiej znalesc
    o kurcze ja też nie mogę!!!
    czyżby fatum wycofanych rzeczy (u mnie to norma)
    a chciałam kupić jeszcze jedną

  19. #7059

    Domyślnie

    Cytat Napisał snoszi Zobacz post
    o kurcze ja też nie mogę!!!
    czyżby fatum wycofanych rzeczy (u mnie to norma)
    a chciałam kupić jeszcze jedną
    ja szukam do regalu kallax - takiej nadstawki biurka i tez nie moge znalezc na stronie ikei i niewiem czy wycofali czy co - jeszcze pare miesecy temu byla ;/
    a powoli zbieram sie do urzadzania nowego pokoju dla 7-letniego syna.
    Mama przede wszystkim...

  20. #7060

    Domyślnie

    Cytat Napisał snoszi Zobacz post
    żeby nie było, że u nas tylko ładne stonowane wnętrza
    oto kąt (kolorysytczny kociokwik) jednak nie do uniknięcia

    Załącznik 267920
    skąd pościel i poduchy?

Strona 353 z 384

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony