dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 187 z 248
Pokaż wyniki od 3.721 do 3.740 z 4947
  1. #3721

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Masz jakies aktualne foto tego miejsca ?
    Poszukam wizualizacji (tej byle jakiej) i zdjęcia.








    Myślałam już o miedzianych kulach, srebrnych loftowych, teraz myślę o czarnych.. Nie wiem, na czym stanie. Wszelkie pomysły mile widziane. Wyprowadzenia są dla 2 szt.

    Szafki białe, matowe, blat jesionowy, podłoga szara. Ściana na wprost to kawa z mlekiem, po bokach mleko w kubku po niedomytej kawie
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 17-11-2014 o 12:23

  2. #3722
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ależ tu się ostatnio dzieje Nawet nie będę ściemniała, że nadrobię Ale kibicuję na finiszu Super!

  3. #3723
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja głosuję za szklanymi dowolnego kształtu.
    Wszelkie o pełnych - nieprzejrzystych kloszach zasłonią przestrzeń.

    Te lampy u Ciebie to trochę problem – para z gotowania będzie się osadzać i może niszczyć lampy. A na pewno będzie problem z utrzymaniem w czystości.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #3724
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    tak samo problem ze szklanymi bedzie... a te to jeszcze nie wiadomo na jakie szklo sie trafi, bo bywaja takie co nie dotykaj mnie bo pekne

    Chloe, okap, jaki on bedzie?
    bo nie widze go wogole...

    tuby to mialam na mysli takie tubki przy suficie..ale w planie twoim widze ze jakies wiszace duze chcesz...

  5. #3725

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Ależ tu się ostatnio dzieje Nawet nie będę ściemniała, że nadrobię Ale kibicuję na finiszu Super!

    Cieszę się, że zaglądasz- nie będzie kartkówek z bieżącego materiału, więc się nie martw

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Ja głosuję za szklanymi dowolnego kształtu.
    Wszelkie o pełnych - nieprzejrzystych kloszach zasłonią przestrzeń.

    Te lampy u Ciebie to trochę problem – para z gotowania będzie się osadzać i może niszczyć lampy. A na pewno będzie problem z utrzymaniem w czystości.
    Tak, fajnie byłoby, żeby lampy były "zamknięte" od spodu ale mam świadomość, że to będzie trudne. Na zdjęciu tego nie widać ale lampy nie będą wisieć bezpośrednio nad płytą, tylko bardziej w stronę drzwi - brudzić się będą ale może przynajmniej nie zaparują przy każdym kotlecie.

    Dociera do mnie, że niedługo zaczniemy się pakować, nie dociera natomiast, że wiele się zmieni.. Jakbym urządzała czyjeś mieszkanie

    Melisko, OKAPU NIE BĘDZIE, nie jestem fanką i nawet logiczne argumenty mnie nie przekonują - najwyżej będziemy częściej zmieniać filtry od rakuperacji

  6. #3726
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Oj myłam ostatnio swoje szklane kule z kuchni. Fujt! :Sick:

  7. #3727
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    aaa skoro tak to rozumiem...
    no to musza byc jakies wiszace

    chociaz fajne sa wiszace (okapy) udajace "lampe"

  8. #3728

    Domyślnie

    No właśnie ktoś wie jak się taki okap nazywa? Model/producent?

  9. #3729

    Domyślnie

    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    No właśnie ktoś wie jak się taki okap nazywa? Model/producent?
    Migotko, niestety zapomniałam nazwy w momencie,gdy ujrzałam cenę - 6000zł

  10. #3730
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie



    o to wtedy faktycznie pamiec moze zawodzic troszke

  11. #3731

    Domyślnie

    Mnie takie perełki zwykle zostają w pamięci na dłużej Szkoda, że to tyle kosztuje... Dobrze w takim razie, że ja właściwie okapu mieć nie muszę bo w zasadzie nie pamiętam, kiedy ostatnio swój uruchomiłam

  12. #3732

    Domyślnie

    Chloe oj ta twoja łazienka ma niesamowitego pazura

  13. #3733
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Chloe, a może coś w innym kierunku - długie i cienkie

    Nazwa:  big_Mick Marksjold.jpg
Wyświetleń: 504
Rozmiar:  41,1 KB
    Nazwa:  Justin_Parker-silver_pendant_lights.jpg
Wyświetleń: 502
Rozmiar:  92,1 KB
    Nazwa:  Stylo Chrome Azzardo.jpg
Wyświetleń: 503
Rozmiar:  2,0 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #3734

  15. #3735

    Domyślnie

    uwielbiam ten wątek i jego szefową


    laski - czy jest jakiś darmowy program do projektu kostki brukowej???
    najlepiej po polsku
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  16. #3736
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chloe mam nadzieję, że J. już lepiej polecam Olbas na chusteczkę obok podusi (na noc)

    tez mi się podobają okapy udające lampe, albo cos innego - np. Faber Drop
    ale cena ........... ehhhh

    ja gotuje bez okapu nad wyspą, choć pewnie kieys bedze ) ale poki co daje rade )

    wolisz czane, biale, czy szklane zwisy ??













    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  17. #3737

    Domyślnie

    Ja bym na Twoim miejscu poczekała z lampami do momentu, aż będą meble. Wtedy będziesz mogła ocenić czego ostatecznie trzeba wnętrzu, bo wizualizacje IMO tego zupełnie nie pokazują i należy je raczej traktować poglądowo... Mnie się na ten moment wydaje, że wszystko jest dość subtelne i trochę mocniejszy akcent by się przydał (czerń?)

  18. #3738
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Migotka, poniekad masz racje
    lepiej wstrzymac sie z wyborem, az beda zamontowane meble... w koncu wysokosc w kuchni nie jest juz tak drastyczna jak nad schodami/ w salonie

  19. #3739
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    Ja bym na Twoim miejscu poczekała z lampami do momentu, aż będą meble. Wtedy będziesz mogła ocenić czego ostatecznie trzeba wnętrzu, bo wizualizacje IMO tego zupełnie nie pokazują i należy je raczej traktować poglądowo... Mnie się na ten moment wydaje, że wszystko jest dość subtelne i trochę mocniejszy akcent by się przydał (czerń?)
    zgadzam się bo sama chvialam to napisać. tuatj musi byc to cos idealnie pasujacwgo zeby nie przycmic kuchni; -)

    Słonko ta ostatnia co to ??

  20. #3740

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Chloe oj ta twoja łazienka ma niesamowitego pazura
    Dzięki Moje prywatne koleżanki nie zostawiły na niej suchej nitki - że surowa oraz " nie moje klimaty" ale cenię szczerość i się nie obrażam

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Chloe, a może coś w innym kierunku - długie i cienkie

    Nazwa:  big_Mick Marksjold.jpg
Wyświetleń: 504
Rozmiar:  41,1 KB
    Nazwa:  Justin_Parker-silver_pendant_lights.jpg
Wyświetleń: 502
Rozmiar:  92,1 KB
    Nazwa:  Stylo Chrome Azzardo.jpg
Wyświetleń: 503
Rozmiar:  2,0 KB
    Pesteczko, myślę o czymś raczej szerszym, niż duższym, bo wys, sufitu to ok 2,65.

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Chloe mam nadzieję, że J. już lepiej polecam Olbas na chusteczkę obok podusi (na noc)

    tez mi się podobają okapy udające lampe, albo cos innego - np. Faber Drop
    ale cena ........... ehhhh

    ja gotuje bez okapu nad wyspą, choć pewnie kieys bedze ) ale poki co daje rade )

    wolisz czane, biale, czy szklane zwisy ??













    J. jakby chwilowo lepiej - właśnie próbuje odgryźć mi ozdoby z bluzki

    Myślę o jakichś przydymionych albo czarnych, choć mam też na oku białe ze złotą kokardą - serio.

    Te różnokształne widzę najbardziej jako kule albo takie z cypelkiem od dołu
    Ładne są - może się nadadzą?

    Cytat Napisał p@nna migotka Zobacz post
    Ja bym na Twoim miejscu poczekała z lampami do momentu, aż będą meble. Wtedy będziesz mogła ocenić czego ostatecznie trzeba wnętrzu, bo wizualizacje IMO tego zupełnie nie pokazują i należy je raczej traktować poglądowo... Mnie się na ten moment wydaje, że wszystko jest dość subtelne i trochę mocniejszy akcent by się przydał (czerń?)
    Jak wyżej - dodam tylko, że zgadzam się z każdym słowem - najlepiej byłoby zaczekać do zamontowania kuchni ale dobrze jest mieć już coś na oku

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Migotka, poniekad masz racje
    lepiej wstrzymac sie z wyborem, az beda zamontowane meble... w koncu wysokosc w kuchni nie jest juz tak drastyczna jak nad schodami/ w salonie
    No, niewątpliwie będzie łatwiej z montażem

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    uwielbiam ten wątek i jego szefową


    laski - czy jest jakiś darmowy program do projektu kostki brukowej???
    najlepiej po polsku
    Nie wiem, czym zasłużyłam - może tym, że zaglądają do mnie fajne dziewczyny?

    Niestety kostkę projektowała mi firma na zlecenie tej, w której zamawiałam - natomiast koszt żaden, bo projekt był w cenie kostki.

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    zgadzam się bo sama chvialam to napisać. tuatj musi byc to cos idealnie pasujacwgo zeby nie przycmic kuchni; -)

    Słonko ta ostatnia co to ??
    Mam nadzieję, że uda się nie przyćmić ale też odpędzić nudę

    --
    Mam zamontowany plafon w sypialni - nie podoba mi się Miał być ecru, a jest jakiś żółtawy - na razie zostanie - albo się przyzwyczaję albo gdzieś przerzucę. Wiatrołap też zyskał plafon i chyba jest ok. U J. zawisł zwyklak z Ikei i podoba mi się najbardziej.

    Złożyłam sobie łóżko do sypialni - jest piękne - zdjęcia cyknę przy okazji, bo jak wychodziłam, było już ciemno i kolory przekłamywało.
    Jutro chyba składanie łóżka J., może jeszcze regał i stolik zdążymy.

    Dzień miałam okropny - na budowie same poprawki - nadal trwa montaż gniazdek i włączników - jesteśmy może w połowie, bo montuje mój tata, a musi jeszcze chodzić do pracy. Chodziłam jak latarnik z halogenem i zaznaczałam, gdzie coś się wgniotło albo zarysowało na ścianie. Po założeniu klimatyzatorów okazało się, że konieczne są poprawki, bo nie zakrywają wszystkich dziur wykonanych w trakcie pierwszego etapu. Pan P. zajechał to mp-kiem, ja to dzisiaj zagruntowałam i jutro można położyć gładź.
    Przyjechała też z końca świata ekipa od HS-a - poprawili uszczelkę, zamalowali odpryski na ramie i pozostaje liczyć na to, że będzie działało bez zarzutu to moje niegramotne bydlątko.

    Schody zyskały oświetlenie (chyba) - założyliśmy takie kwadratowe lampeczki do oświetlenia stopni - najzwyklejsze w świecie.

    Wciąż czekam na lustra i ramki - jutro lub w piątek przyjeżdża stolarz ze wszystkimi garderobami i szafami wnękowymi.

    Aaa.. ostatnie brudne prace to rekuperacja, odkurzacz i anemostaty. Plus ciągle rozgrzebany garaż. Padam.
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 18-11-2014 o 18:07

Strona 187 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony