dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 267
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 5336
  1. #101

    Domyślnie

    R&K można tu coś napisać szczerze a propo bana np dla Liwko?

  2. #102
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    A gdzie jest reszta moderatorów? Bo z wątku wynika ze jest Finlandia i Elfir. Tchórze, chowacie się za dziewczyną?
    Fin nie jest dziewczyną.

    Jest Ponury i Edzia - pierwsi moderatorzy.
    joliska ma swój dział Wnętrza i tam moderuje.
    Jest Jarek P - on głownie na budowlance i zrób to sam
    Był majki - ale dawno go na forum nie widziałam.

  3. #103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    To fajnie, z mojego poziomu tego nie widać -- stąd uwaga.
    No i tak w pewnym momencie wyglądaja dyskuję w dziale ogrzewanie - zaczynacie się czepiać pojedynczych zdań i robić prywatę.
    I temat się off topuje.

  4. #104
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał 33of55 Zobacz post
    Droga Redakcji
    jaki jest sens zmiany nazwy wątku po11 latach od jego utworzenia?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-1-WYST%C4%84P!!!
    do wczoraj to był wątek " Ogrzewający elektrycznością WYSTĄP!!!", wczoraj nazwa została zmieniona na " Ogrzewający elektrycznością COP=1 - WYSTĄP!!!"
    mogę się tylko domyślać, kto i dlaczego tak zrobił, tylko jaki w tym sens?!?
    .
    :[no ja cię proszę - można być niezadowolonym, ale wyrazić to kulturalnie, bez wyzywania, ok - elfir]

    Jeśli wejdzie ktoś nowy na forum to ogrzewanie elektryczne coś mu powie. Ogrzewanie z cop=1 dokładnie NIC.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-11-2014 o 13:02
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  5. #105
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    R&K można tu coś napisać szczerze a propo bana np dla Liwko?
    przeciez napisałęm
    co jest - chcesz by Elfir Ci potwierdzała wszystko co napisze??

  6. #106

    Domyślnie

    ok nie o to chodziło - bo mi to naprawdę "lotto"

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    to w końcu liwko dostał bana a jeśli to na ile?
    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    ma 30 dni na przemyślenia za [wszczynanie kłótni,prowokowanie awantur]
    obawiam się, że ma to w d. i żadnych przemyśleń nie będzie.

    Trochę te bany są na zasadzie wychowania wczesnoszkolnego " ma czas na przemyślenia"
    dorośli ludzie są na fm, piszą z nudów zazwyczaj w pracy - to co tu ma wielce przemyśleć....

    o to mi chodziło

  7. #107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    coś komus na mózg upadło i teraz będzie zmieniał tematy.

    Sorki ale kim jest ten debil?

    Jeśli wejdzie ktoś nowy na forum to ogrzewanie elektryczne coś mu powie. Ogrzewanie z cop=1 dokładnie NIC.
    ja jestem tym debilem !

    zabieg jest celowy - chodzi o niedopuszczanie do glupich romow i wymiany zdan miedzy kablarzami a wlascicielami PC
    watek jest otwarty dla wszytskich i wszyscy moga w nim pisac tak jak kablarze udzielaja sie w watkach o PC
    ale nie bedzie tlumaczenia gdy znow zacznie sie nawracanie przez pompiarzy kogos kto dopiero chce podac decyzje o sposobie ogrzewania
    moga go zaprosic do swojego watku

    jak widac tylko wlascicielom PC to nie pasuje , mimo ze maja swoj wlasny watek
    po zmianie tematu wielu powrocilo i napisalo "w koncu"

    nikomu nic nie powie COP=1 - masz racie
    wtedy sie ktos zainteresuje co to jest i dojdzie do wniosku ze jest COP=2/3/4 to chyba tylko z korzyścią dla watku o pompach ciepla

    ta zmiana jest tylko i wylacznie na korzysc dla obu srodowisk i ma na celu uzdrowienie sytuacji ktora panowala od 2 lat na forum

    w tym miejscu nalezy zaznaczyc ze COP=1 to nie tylko kable , to rowniez maty, piece akumulacyjne , panele czy piece elektryczne "suche" z grzałkami czy olejowe oraz przepływowe ala kospel

    zgodnie z propozycja Vld'a niech Pyxis pilnuje Waszego "podworka"
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 20-11-2014 o 13:12

  8. #108

    Domyślnie

    i niech od razy podpisze zobowiązanie o niepublikowaniu IP

  9. #109
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    tyle ze to Pan "informatyk" , piernik wie co on dla wlasnego uzytku z takimi danymi bedzie robił

  10. #110
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.061

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    wszystkie posty w temacie zostawiamy - taka jest zasada - nie oceniamy strony merytorycznej - dyskusja mnie lub bardziej merytoryczna należy do użytkowników , byle tylko bylo bluzgow, i nie lała się krew
    No jak nie oceniasz strony merytorycznej, to na jakiej podstawie są banowani użytkownicy albo zniknęły ostatnio posty (choćby moje -- i przyznaję, były mało merytoryczne, tak samo jak i cały wątek)?

    Gdzie w wypowiedziach Pyxisa są bluzgi i "krew się leje"?

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    1. Lewa polkula dyskutuje z prawa. Musiala byc lobotomia w mlodosci.
    2. Jak R&K sprawdzi IP Hipolita i Twoje, to sie zaloze, ze oba maja lokalizacje warszawska.
    3. Kalsyk mawial "Nie chcialo sie chodzic do szkoly, to sie kopie doly".
    4. Czas wydoroslec Hipolit. Chociaz mozesz miec z tym problem, bo ludzie tyle nie zyja.
    5. Moze czas nauczyc sie liczyc?
    6. Ale schizofrenia. Kabel i Hipolit "gadaja" ze soba, a to jedna i ta sama osoba.
    7. laczego uwazasz reszte towarzystwa za debili niepotrafiacych liczyc. Jak na razie jest tu jedna osoba ktora ma z tym problem.
    Ewidentnie Pyxis poleciał za brak strony merytorycznej w dyskusji -- i ja się z tym nawet zgadzam, że się należało. Z drugiej strony trzeba nieśmiało przyznać, że dyskusja w oparach absurdu w końcu wychodzi bokiem i niektórym nie pozostaje nic innego jak takie teksty na osłodę -- czego też nie pochwalam, ale w końcu jesteśmy tylko ludźmi, jedni reagują śmiechem, inni tupią nóżką i kasują posty (co i raz trafiam na użytkownika, który we wszystkich wypowiedziach zamiast treści ma "uśmiech"). Teraz ponownie się pytam, wiedząc już że Pyxis dostał bana za brak części merytorycznej, dlaczego taki Pan kabel (jeszcze) bana nie dostał (choć części merytorycznej w swoim dorobku nie posiada za grosz)? Innymi słowy wracamy do punktu wyjścia. Brak konsekwencji.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    No i tak w pewnym momencie wyglądaja dyskuję w dziale ogrzewanie - zaczynacie się czepiać pojedynczych zdań i robić prywatę.
    I temat się off topuje.
    Czepnąłem się tutaj czyjegoś zdania i zrobiłem prywatę? Elfir, dla mnie, jako użytkownika taka funkcjonalność nie istnieje. Stąd uwaga o tym, w wątku.... o uwagach do forum. Co więcej, na innych forach kasowane posty zostają "ukryte", tzn. sama treść, a post z możliwością podejrzenia powodu usunięcia jak i możliwością obejrzenia treści wisi powiedzmy przez tydzień, a potem dopiero spoczywa w spokoju w czeluściach kosza. Tutaj moderatorzy i redakcja, jak się okazało, może podglądać, ale zwykli użytkownicy już nie. To jak ja offtopuję tą uwagą, to nie mam więcej pytań.

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    zabieg jest celowy - chodzi o niedopuszczanie do glupich romow i wymiany zdan miedzy kablarzami a wlascicielami PC
    Znowu brak konsekwencji. Jeśli taki jest cel, prawidłowy IMHO, to czemu jaskowi nie przemówisz do rozumu żeby zamknął wątek prowokujący (i to w zdwojonej sile) gdzie porównuje jałowo system grzania kablami i PC w dwóch różnych budynkach i z różnymi potrzebami inwestorów?

    Konrad, przepraszam, ale to się wszystko kupy niestety nie trzyma.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Basen ogrodowy w wykończeniu

  11. #111
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    pyxis zostal zbanowany za wypowiedzi niezwiazane z dyskusja - odbiegajace od tematu rozmowy - czego tu nie rozumiesz?
    posty kabla zostaly z tego samego powodu pousuwane - jednak ich % nie byl taki jak u pyxis'a - ostatnie 7 postow = 100% trolowanie
    czy kabel troluje? czy pisze nie na temat watku ? nie troluje, pisze w temacie
    czy Tobie to co on pisze odpowiada? czy on zna sie na kablach i PC - nie mi to oceniac - nawracjajcie sie tam
    moze to wlasnie ten watek (jaskowy kabelki kontra klamot) bedzie dobry do scierania sie tych dwoch "sekt"

    watki dedykowane maja byc nieskazitelne - niczym zla

    koniec w tym temacie z mojej strony

    inne uwagi dotyczace forum i watkow tematycznych mile widziane

    reszte pozostawiam do ewentualnego rozstrzygniecia na plaszczyznie "Redakcja / Moderatrzy" "Moderatorzy/Moderatorzy"

  12. #112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jasiek71

    Zarejestrowany
    May 2011
    Kod pocztowy
    23-407
    Posty
    12.461

    Domyślnie

    poproszę o dożywotniego BANA i wypierdolcie ten niewygodny jak widzę wątek....
    najlepiej skasujcie praktycznie wszystko a zostawcie co najwyżej "poklepywanie się po pleckach"...
    generalnie to mi zwisa i powiewa pisanie tutaj i kopanie się o każdą najmniejsza pierdołę....
    może się przynajmniej jakiejś zaległej roboty w domu czepię a nie każdą wolną chwilę siedzę jak jakiś idiota na komputerze...
    pompiarz ma zawsze rację...
    klepcie się po pleckach dalej ale bez mojego udziału ...
    pozdrawiam...

  13. #113
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasiek71 Zobacz post
    poproszę o dożywotniego BANA i wypierdolcie ten niewygodny jak widzę wątek....
    najlepiej skasujcie praktycznie wszystko a zostawcie co najwyżej "poklepywanie się po pleckach"...
    generalnie to mi zwisa i powiewa pisanie tutaj i kopanie się o każdą najmniejsza pierdołę....
    może się przynajmniej jakiejś zaległej roboty w domu czepię a nie każdą wolną chwilę siedzę jak jakiś idiota na komputerze...
    pompiarz ma zawsze rację...
    klepcie się po pleckach dalej ale bez mojego udziału ...
    pozdrawiam...
    Jesiek - cała twoja wypowiedź jest właśnie kwintesensją jak idiotycznie podchodzicie do moderacji działu Ogrzewanie.

    pompiarz ma zawsze rację...
    Trzech największych pompiarzy działu zostało właśnie zbanowanych

    Usunięto tylko wpisy będace prywatnymi docinkami i złośliwymi komentarzami.

    najlepiej skasujcie praktycznie wszystko

    Myjk: to na jakiej podstawie są banowani użytkownicy albo zniknęły ostatnio posty (choćby moje -- i przyznaję, były mało merytoryczne, tak samo jak i cały wątek)?


    I jak was poważnie traktować?

    Zachowujecie się jak dzieci. Naprawdę tak to wygląda z boku.

  14. #114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Co więcej, na innych forach kasowane posty zostają "ukryte", tzn. sama treść,
    Nie na wszytskich - generalizujesz.
    I co mają moderatorzy do programistycznej (a funkcje forum to kwestia programu w którym jest napisane) strony forum, bo nie rozumiem?

  15. #115
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    A jak sie klimat ociepli .... To co będzie??? Jak się niektórzy odnajdą??

    Zastanawiam sie czemu ogrzewanie wywołuje takie emocje. Swoją drogą przestałem pisać w tych tematach ze dwa lata temu. Ale w sumie to mi trochę zwisają dyskusje o wyższości PC/kabli/konwektorów/ekogroszku nad wszystkim innym.

    Jak pisał Staszewski (ten starszy)

    Więc jeszcze seta, znakomicie

    Padniemy, ale zgódźmy się
    Że z tylu różnych dróg przez życie
    Każdy ma prawo wybrać źle

    I taki mniej zapalczywy się zrobiłem
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #116
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Elfir pisała wcześniej, że moderatorzy nie mogą zmieniać tematów więc zakładałem że to redakcja. Co nie zmienia faktu ze zmiana tematu po 11 latach to przegięcie.

    A nie wystarczyło dać pompiarzom kilka banów ?

    Autorus

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    ja jestem tym debilem !

    zabieg jest celowy - chodzi o niedopuszczanie do glupich romow i wymiany zdan miedzy kablarzami a wlascicielami PC
    watek jest otwarty dla wszytskich i wszyscy moga w nim pisac tak jak kablarze udzielaja sie w watkach o PC
    ale nie bedzie tlumaczenia gdy znow zacznie sie nawracanie przez pompiarzy kogos kto dopiero chce podac decyzje o sposobie ogrzewania
    moga go zaprosic do swojego watku

    jak widac tylko wlascicielom PC to nie pasuje , mimo ze maja swoj wlasny watek
    po zmianie tematu wielu powrocilo i napisalo "w koncu"

    nikomu nic nie powie COP=1 - masz racie
    wtedy sie ktos zainteresuje co to jest i dojdzie do wniosku ze jest COP=2/3/4 to chyba tylko z korzyścią dla watku o pompach ciepla

    ta zmiana jest tylko i wylacznie na korzysc dla obu srodowisk i ma na celu uzdrowienie sytuacji ktora panowala od 2 lat na forum

    w tym miejscu nalezy zaznaczyc ze COP=1 to nie tylko kable , to rowniez maty, piece akumulacyjne , panele czy piece elektryczne "suche" z grzałkami czy olejowe oraz przepływowe ala kospel

    zgodnie z propozycja Vld'a niech Pyxis pilnuje Waszego "podworka"
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  17. #117
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Zastanawiam sie czemu ogrzewanie wywołuje takie emocje.

    Bo idzie o duże pieniądze.

  18. #118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Elfir pisała wcześniej, że moderatorzy nie mogą zmieniać tematów więc zakładałem że to redakcja.
    Mogą, ale zwykle tego nie robią - zwłaszcza jak jest to wątek autorski - założony i prowadzony przez jedną osobę.
    W poprzedniej wypowiedzi chodziło mi konkretnie o ten temat w którym teraz piszemy.
    Wiadomo, że zmienię temat "czym do k..wy mam grzać?"

  19. #119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to jasne. łapię.

    Co trzeba zrobić aby zostać modem? Macie jakieś głosowania, musi być ktoś wprowadzający, poświadczający itp?
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  20. #120
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    "czym do k..wy mam grzać?"
    No pewnie!
    Prawidłowo powinno być "czym do k...wy nędzy ma grzać?"
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Strona 6 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony