dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 135 z 172
Pokaż wyniki od 2.681 do 2.700 z 3435
  1. #2681
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Właśnie jest mało użytkowników takich okapów, też zastanawia mnie jak on się zachowuje w przypadkach kipienia potraw. Bardzo zależy mi aby ta wersja kuchni którą Wam przedstawiłam została. Może do czasu podjęcia decyzji o okapie już coś więcej znajdę na temat użytkowania takiego typu urządzeń bo nie wydaje mi się aby powstawała wnęka po wysuniętym okapie, musi być tam jakieś inne rozwiązanie.
    Nie wiem co zrobić bo nie chcę tradycyjnego okapu ze względu na pasek patchworków. Rozwiązaniem jest oczywiście zamiana zlewu z płytą ale zlew w tym miejscu co jest, chyba lepiej się prezentuje ze względów praktycznych, wydaje mi się że mniej widoczne będą brudne naczynia a gdy będzie na środku to naczynia będą w centralnym miejscu w kuchni. Mam nadzieję ze bardzo nie namieszałam acha, zmywarkę mam oczywiście ale z doświadczenia wiem że w czasie imprez zawsze jakieś brudne naczynia stoją w okolicy zlewu

    Karolina Romana ominęłam Wasz wpis przepraszam

    Romana dzięki za fotki, dziś napisałam prośbą o 4 próbki różnych płytek, zobaczymy co odpiszą, Twoje płytki śliczne, ja jednak celuję w biało szare. Ewa jak zwykle niezawodnie, podpowiedziała mi o dekorii w Katowicach, podjadę tam, w tym tygodniu mam nadzieję ze mi się uda

    Karolina
    jesteś moją bratnią duszą już wiesz jak Twój salon będzie docelowo wyglądał? bo podpatrywałaś u mnie Byłam dziś na budowie, zaraz wrzucę mój strop, to podpowiedzcie mi czy trzeba go malować na biało, bo wolałabym tego uniknąć. Natomiast bądź dobrą koleżanką i wrzuć zdjęcia swojego stropu i drzwi... znowu ładnie proszę


    Mamy też już okna
    Ostatnio edytowane przez Juskra ; 19-04-2015 o 18:22

  2. #2682
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    okna...

    sypialnia

    salon, i słup... i rynna... ta ostatnia będzie przeniesiona, słup PODOBNO ma zostać usunięty ale ja wciąż powtarzam ze nie uwierzę póki go "nie będę widziała" A tak a propos czy ten projektant był pijany jak projektował mój DOM???? bo rynny też są założone zgodnie z projektem

    i z zewnątrz



    tu widać nowe wejście do piwnicy, nad górą śmieci będzie taras.
    Taras został błędnie zaprojektowany i aby JAKOŚ z tego wybrnąć będzie pod nim pomieszczenie gospodarcze i trzeba na nowo obliczyć strop drewniany gdyż w pierwotnym projekcie pod tarasem nie miało być nic tylko nasyp z ziemi z prawej strony domu i schody w stronę ogrodu na całą szerokość tarasu
    Ostatnio edytowane przez Juskra ; 19-04-2015 o 18:41

  3. #2683
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    i zrobiłam wreszcie zdjęcie stropów w piwnicy, trzeba malować?


    gabinet męża


    największe pomieszczenie w domu, 50 metrów, ciągle zmienia sie jego przeznaczenie, miał być pokój gier ale chyba będzie pomieszczeniem firmowym


    zbliżenie
    Ostatnio edytowane przez Juskra ; 19-04-2015 o 18:43

  4. #2684
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Piekne okna
    Dobrze ze rynne przeniesiecie, bo faktycznie, za duzo sie dzieje w tym rogu okna..
    slup mi nie przeszkadza na tarasie moze dlatego ze wspaniala rekompensata jest widok na horyzont

    Justys z tym okapem to proponuje wejsc na youtube,..jest mnostwo filmikow, ktore obrazuja jak te okapy dzialaja. Sama sprawdzalam rozne firmy w ten sposob

  5. #2685
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Piekne okna
    Dobrze ze rynne przeniesiecie, bo faktycznie, za duzo sie dzieje w tym rogu okna..
    slup mi nie przeszkadza na tarasie moze dlatego ze wspaniala rekompensata jest widok na horyzont

    Justys z tym okapem to proponuje wejsc na youtube,..jest mnostwo filmikow, ktore obrazuja jak te okapy dzialaja. Sama sprawdzalam rozne firmy w ten sposob
    Dzięki Melisko, też mi okienka się podobają, panowie w jeden dzień się uwinęli, Jestem bardo zadowolona z firmy a mieli dużo przeszkód, bo okna z sypialni i kuchni jednak otwierają się na zewnątrz a tarasu brak Taras niestety dalej mnie dręczy

    Okazuje się że ja mało internetowa jednak jestem, zrobię zamach na youtube

  6. #2686
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Dziewczyny,
    myślicie ze ten blat jest standardowy wymiar 60 cm? chyba nie co?
    https://www.youtube.com/watch?v=kkjtijMKgRQ

  7. #2687
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    okienka fajne z pięknym widokiem

    rynna koszmarna, walcz o przeniesienie (dlatego u mnie dach bezokapowy)
    słup mam nadzieje, że też zniknie.

    architekt może po pijaku projektował jak mój

    O tas sie nie martw, w sumie jak COŚ tam będzie, to ci się zrobi jakiś schowek na narzędzia ogrodowe czy meble. nie będzie źle a schody na cała szerokość ci potrzebne nie będą, bo i tak gdzieś stanie kanapa, a gdzieś stół i sie ze schodów skorzystać nie da na całej szerokości

    Strop możesz pomalować, jak będzie ponuro, nie zaszkodzi mu i tak jest już smieszny z tymi widocznymi bloczkami, a może tylko bloczki a te belki zostawić naturalne???? i tak i tak będzie fajnie

  8. #2688
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    zerknelam ile mam miejsca u siebie by zrobic rozeznanie.. i u mnie o wiele wiele mniej go z tylu plyty..


    mysle ze szafki sa glebsze... na filmiku widac, ze tam jest wysepka, wiec moja pewnosc wzrasta..
    Ostatnio edytowane przez Mmelisa ; 19-04-2015 o 19:51

  9. #2689
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    Dziewczyny,
    myślicie ze ten blat jest standardowy wymiar 60 cm? chyba nie co?
    https://www.youtube.com/watch?v=kkjtijMKgRQ
    60 proszę.

    http://allegro.pl/okap-blatowy-nortb...204753425.html

  10. #2690
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    Dziewczyny,
    myślicie ze ten blat jest standardowy wymiar 60 cm? chyba nie co?
    https://www.youtube.com/watch?v=kkjtijMKgRQ

    oj faniutkie urządzonko blat musi mieć wiecej, albo płyta mniej - płyta ma luzu z 5 cm z każdej stronie, na styk wchodzi.

    poszukam do tego instrukcji obsługi, pewnie piszę tam jak to montować

  11. #2691
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    okienka fajne z pięknym widokiem

    rynna koszmarna, walcz o przeniesienie (dlatego u mnie dach bezokapowy)
    słup mam nadzieje, że też zniknie.

    architekt może po pijaku projektował jak mój

    O tas sie nie martw, w sumie jak COŚ tam będzie, to ci się zrobi jakiś schowek na narzędzia ogrodowe czy meble. nie będzie źle a schody na cała szerokość ci potrzebne nie będą, bo i tak gdzieś stanie kanapa, a gdzieś stół i sie ze schodów skorzystać nie da na całej szerokości

    Strop możesz pomalować, jak będzie ponuro, nie zaszkodzi mu i tak jest już smieszny z tymi widocznymi bloczkami, a może tylko bloczki a te belki zostawić naturalne???? i tak i tak będzie fajnie
    tych brzydkich widoków nie pokazałam staram się nie patrzeć w tą stronę
    mąż dalej nie jest przekonany co do stropu, pracuję nad nim może biel na stropie go zmiękczy Z rynną podobno nie będzie problemu, podczas tynkowania można ją przenieść, co do pijanych projektantów... jak tak dalej pójdzie założymy klub

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    zerknelam ile mam miejsca u siebie by zrobic rozeznanie.. i u mnie o wiele wiele mniej miejsca z tylu plyty..


    mysle ze szafki sa glebsze na filmiku... widac, ze tam jest wysepka, wiec moja pewnosc wzrasta..
    też mam takie podejrzenia chyba zrezygnuję z okapu czy też wyciągu i zdam się na wietrzenie

  12. #2692
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Beatko, coraz tańsze je znajdujesz ale gdzie wyczytałaś że pasują do blatu 60 cm ? może wtedy płyta musi być węższa?

  13. #2693
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    płyty są takie co mają palniki jeden koło drugiego w rzędzie - są wtedy wąskie. wtedy się okap wciśnie. z okapu nie rezygnowałabym są sytuacje kiedy się przyda - np smażenie ryby czy coś. A może inny okap? widziałam gdzieś mniejsze wersje tego typu okapów.

    a co myślisz o przeniesieniu płyty koło lodówki? może jednak? szafki górnie nie są tak bardzo potrzebne niż szuflady na dole -szkoda je poświecić na okap.

  14. #2694

    Domyślnie

    Okna piękne, widoki cudne, strop bardzo ładny. Co do okapu: zawsze wydawało mi się, że zmienia się coś, żeby było lepiej Jeżeli uważasz, że wietrzenie to w Twojej kuchni zmiana na lepsze, to zrezygnuj z okapu

  15. #2695
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    Beatko, coraz tańsze je znajdujesz ale gdzie wyczytałaś że pasują do blatu 60 cm ? może wtedy płyta musi być węższa?
    Ja celuję w płytę szer 90 cm więc węższą ale wymiarów dużo do płyty 60x60 to do standardowej szafki jest ona za duża aby zastosować taki okap ten ma 10 cm i pytanie ile od ściany i płyty musi zostać miejsca,widziałam na wystawie i od płyty było z 5 cm. ale to na wyspie było.


    Trzeba chyba zapytać na tym allegro np.oni najbardziej w temacie chyba,bo ja zakładam od razu prostokątną płytę i nie zgłębiałam tematu.

  16. #2696
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Bejaro..ja mam duza plyte...
    a te waskie o ktorych piszecie to nerki...

  17. #2697
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    Z rynną podobno nie będzie problemu, podczas tynkowania można ją przenieść, co do pijanych projektantów... jak tak dalej pójdzie założymy klub
    Mojego architekta nigdy nie widziałam trzeźwego

    pewnie jak walnął ci paskudny słup to pomyślał, że już gorzej być nie może i walnął jeszcze rynnę w myśl zasady, że rynna odciągnie uwagę od słupa a słup od rynny i żadnego widać nie będzie oj tam oj tam, a inwestor się czepia

  18. #2698
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Okna piękne, widoki cudne, strop bardzo ładny. Co do okapu: zawsze wydawało mi się, że zmienia się coś, żeby było lepiej Jeżeli uważasz, że wietrzenie to w Twojej kuchni zmiana na lepsze, to zrezygnuj z okapu
    Nie rezygnuj-przynajmniej instalacje przygotuj,może to zdjęcie coś pomoże
    Załącznik 313780

  19. #2699
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    bylam na stronie tych z all nic wiecej tam nie ma. trzeba do nich napisać i spytać sie o wymiary - ile zostawić w szafce a ile na blacie i wsio. nie ma co wróżyć z fusów i zgadywać zmieści sie czy sie nie zmieści

    Tylko jak tak patrze te płyty wąskie też ładnie kosztują :/ to nie nerki, bo nerki są na narożnik.
    Ostatnio edytowane przez Emila3000 ; 19-04-2015 o 20:28

  20. #2700
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Bejaro..ja mam duza plyte...
    a te waskie o ktorych piszecie to nerki...
    Tutaj 90x40http://www.electro.pl/Plyta_TEKA_IR_...yty_indukcyjne

    90x50 dużo też jest

Strona 135 z 172

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony