dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61

    Domyślnie

    No, to mogę powrócić do pisania dziennika bez nerów, temat okien zakończony Panowie dzisiaj żegnając się ze mną mówili "Do zobaczenia", a ja jednak mam nadzieję dłuuuugo ich nie zobaczyć ponownie

    Zamknęliśmy dom już kompletnie, są drzwi zewnętrzne, jest brama garażowa, od dzisiaj działa także alarm. Od jutra mam 30 sekund na jego rozbrojenie W przypływie wolnej chwili wrzucę fotki do dziennika.

    Bez przygód się nie obyło, kilka urwanych w połowie kabli, trochę prucia ścian, żeby znaleźć usterkę i podłączyć alarm, zamiana okna R-U na U i odwrotnie między dwoma pokojami (chłopaki nie wykazali się tu inteligencją), no i czeka mnie jeszcze zamiana drzwi tylnych (z kotłowno-graciarni na ogród), bo przyjechało coś absolutnie ohydnego

  2. #62

    Domyślnie

    Aga, masz zatkaną pocztę forumową nic do Ciebie nie przechodzi

  3. #63

    Domyślnie

    Okna co prawda opóźniły nam grafik o parę tygodni, ale już styropian i podłogówka szły zgodnie z planem. W piątek zamknęliśmy całe podłogi gotowe pod lanie. A w sobotę wszystko się rozjechało... firma dogadana na lanie nam betonu zacieranego odezwała się, że jednak nie wchodzi w poniedziałek Gorzej, nie tylko w poniedziałek nie wchodzi, ale w ogóle wymiksowuje się z tego dzieła To już trzecia firma umawiana na lanie nam posadzki betonowej, która w ostatniej chwili odmawia współpracy A ja jak na złość szukam kolejnej, lecz gdzieś z tyłu głowy zaczynam się zastanawiać, czy nie wymyśleć planu B... Może to jakiś znak z nieba...?

    Karton-gipsy i wykończeniówka oczywiście też wypadną z grafiku w umówionym czasie, ale zamiast rwać włosy z głowy lecimy jutro łapać trochę słońca do Hiszpanii, bo przecież u nas nie da się naładować baterii 10 rocznica ślubu zobowiązuje Choć rozmyślam po cichu, ile kranów bym nie kupiła za te same pieniądze

  4. #64
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    the-strawberry

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-248
    Posty
    7

    Domyślnie

    a gdzie reszta historii? Byłaby taka możliwość, żeby pokazać jak to wszystko teraz wygląda?

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony