dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1973

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kangaxx Zobacz post
    jak kupujesz telewizor to tez rozbierasz?
    Bardzo przepraszam, ale nie prosiłem o porady odnośnie mojego podejścia do sprzetu RTV ale prosiłem o zamieszczenie zdjęć rekuperatora jeśli ktoś zechciałby to zrobić ... Tak więć nie rozumiem pytania.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar konisko
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobu62 Zobacz post
    Bardzo przepraszam, ale nie prosiłem o porady odnośnie mojego podejścia do sprzetu RTV ale prosiłem o zamieszczenie zdjęć rekuperatora jeśli ktoś zechciałby to zrobić ... Tak więć nie rozumiem pytania.
    Witam !
    Jak moge pomóc to jestem jenżynierem mechanikiem i dokładnie oglądałem urządzenie przed kupnem, mam blisko wiec mogłem sobie podjechać i popatrzeć, przy okazji widziałem też jak to chłopaki składają i jaka jest technologia.
    Wg mnie wykonanie porządne, materiały dobre i nie ma partactwa i masówki, troche manufaktura ale dobra.
    Pozdr.
    konrad

    PS
    Nie wiem czy w moim dzienniku nie ma jakiegos zdjęcia urządzenia, w razie czego jak będzie potrzebował to daj znaka to Ci wyślę.
    Pozdr. z Brazylii.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał konisko Zobacz post
    Witam !
    Jak moge pomóc to jestem jenżynierem mechanikiem i dokładnie oglądałem urządzenie przed kupnem, mam blisko wiec mogłem sobie podjechać i popatrzeć, przy okazji widziałem też jak to chłopaki składają i jaka jest technologia.
    Wg mnie wykonanie porządne, materiały dobre i nie ma partactwa i masówki, troche manufaktura ale dobra.
    Pozdr.
    konrad

    PS
    Nie wiem czy w moim dzienniku nie ma jakiegos zdjęcia urządzenia, w razie czego jak będzie potrzebował to daj znaka to Ci wyślę.
    Pozdr. z Brazylii.
    Dzieki serdeczne za informację. Szykuję się do zakupu ale dostepnych danych na temat tego rekuperatora skąpo, tak że wdzięczy jestem za każdą informację. Intryguje mnie jak jest wykonany konstrukcyjnie bypas o którym w tym temacie pisano i określono jego działanie jako "niedoskonałe".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony