dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 31
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 602
  1. #461

    Domyślnie

    Wojtek dzieki za wyczerpującą ocenę sytuacji wanna klio w detalu w internecie była za 430 ale za dowóz 180zł w innym 150 zł za dowóz , jeszcze w innym 55 zł

    no to sobie odpuszczę tą klio , co prawda nie stać mnie na drogą wannę , w takim razie co byś z blaszanych polecil tak do 700 zł ?

  2. #462
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Przed wyborem wanny do nowego domu użytkowałam zarówno stal jak i akryl. Kupiłam okazyjnie stalową Roca Madalena, bo tylko stal wchodziła w grę. Bielutka, łatwo się czyści. Bardzo mi tego brakowało przy akrylu.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  3. #463

    Domyślnie

    Cytat Napisał bowess Zobacz post
    Przed wyborem wanny do nowego domu użytkowałam zarówno stal jak i akryl. Kupiłam okazyjnie stalową Roca Madalena, bo tylko stal wchodziła w grę. Bielutka, łatwo się czyści. Bardzo mi tego brakowało przy akrylu.
    no własnie zerknełam na stronke multizakupy i wanna jest ,ale podejrzanie tania , ile Twoja kosztowała? http://multizakupy.pl/Roca,Madalena

  4. #464
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Moja 150 zł - odkupiona, bo się pierwszym właścicielom coś tam się zmieniło w koncepcji łazienki. Nieużywana w oryginalnym kartonie.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  5. #465
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hanisia Zobacz post
    Wojtek dzieki za wyczerpującą ocenę sytuacji wanna klio w detalu w internecie była za 430 ale za dowóz 180zł w innym 150 zł za dowóz , jeszcze w innym 55 zł

    no to sobie odpuszczę tą klio , co prawda nie stać mnie na drogą wannę , w takim razie co byś z blaszanych polecil tak do 700 zł ?
    W tej cenie , może małego blaszaka znajdziesz w Keldwei albo, ciut gorzej, w Roca. Keldwei ma swój niezły patent na emalię.
    Natomiast niewielką wannę z dobrego akrylu dostaniesz w podobnej cenie na pewno w Duravit.
    Nie schodzą poniżej określonego poziomu.
    Pewniakiem jakości będzie np. Ancona z Dusholuxa ale....tu jest zazwyczaj drogo, trzeba zapytać o cenę i się targować, gdyż dystrybutorzy dostają cenniki katalogowe i takie oferują klientom.Spróbować zawsze możesz.Czasem da się wyszarpnąć np coś z wystawy, za niemal pół ceny.

  6. #466
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    2112wojtek a jak na tym tle wypada polska Emalia Olsztyn?
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  7. #467
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Roca nie są drogie nawet bez okazji, a niektórzy sprzedawcy mają ceny znacząco niższe od katalogowych. Na razie nie mam zastrzeżeń do mojej, nic się nie obiło ani nie zarysowało, choć dziecko różne "zabawki" znosi do wanny.
    Ostatnio edytowane przez bowess ; 08-12-2010 o 15:47
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  8. #468
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Ja do tej pory (w bloku) używałam emaliowanej blaszanej i ta biel jest cudowna nawet po kilku latach i mimo małego odprysku. Teraz też marzę o stalowej ale niestety cena... A czy Elipso z Koła tego akrylu ma ciutkę więcej niż te marketowe, bo zastanawiam się jeszcze nad Korfu z Wiktory (bez żadnych siedzisk, podłokietników, zwyczajna owalna wanna)
    2112Wojtek, którą byś polecał? Znasz te produkty?

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  9. #469
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał yuka Zobacz post
    Korfu z Wiktory
    Rzucisz jakiegoś linka?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  10. #470
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    podemski

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    też polecam akrylowe, przede wszystkim nie są takie zimne jak się do nich wchodzi, choć z trwałością to niektórzy przesadzają bo moja jest już mocno porysowana i jak upadnie słuchawka to robią się miniaturowe wgłębienia a mam Villeroya więc nie powinno tak być

  11. #471
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi Zobacz post
    Rzucisz jakiegoś linka?
    http://technic.pl/victory_spa/conten...1/lang,polish/
    Sorki, pisałam z pamięci, a wcześniej widziałam ją tylko w katalogu i myślałam, że przez "k" to victory, podobno w Polsce je robią stąd sugerowałam się, ze będzie "po polskiemu";
    Cytat Napisał podemski Zobacz post
    też polecam akrylowe, przede wszystkim nie są takie zimne jak się do nich wchodzi, choć z trwałością to niektórzy przesadzają bo moja jest już mocno porysowana i jak upadnie słuchawka to robią się miniaturowe wgłębienia a mam Villeroya więc nie powinno tak być
    Akryl niestety nie ma tego "błysku" co emaliowane...
    A jak do blaszanej napuścisz gorącej wody, to znika problem zimnej wanny

    A doświadczenia mam w użytkowaniu jednej i drugiej (blaszana u mnie, akryl u Teściów)

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  12. #472
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał yuka Zobacz post
    Ja do tej pory (w bloku) używałam emaliowanej blaszanej i ta biel jest cudowna nawet po kilku latach i mimo małego odprysku. Teraz też marzę o stalowej ale niestety cena... A czy Elipso z Koła tego akrylu ma ciutkę więcej niż te marketowe, bo zastanawiam się jeszcze nad Korfu z Wiktory (bez żadnych siedzisk, podłokietników, zwyczajna owalna wanna)
    2112Wojtek, którą byś polecał? Znasz te produkty?
    Tu nawet nie o grubość chodzi, tylko o jakość akrylu.
    Koło robi całkiem przyzwoite wanny, niektóre modele lepsze niż w Rocca.
    Nie znam niestety Elipso.
    Kupując wannę z Victory Spa, kupujesz w zasadzie technologię , materiały i pomysł z PoolSpy.
    To firma "córka", zajmująca się niemal wyłącznie hydromasażem, ma nawet tego samego właściciela.
    Produkt jest więc dobry, drażni mnie natomiast w tej firmie podejście do klienta. Są ( byli w każdym razie) strasznie humorzaści w przypadku serwisu, gwarancji itp.. Osobiście jeśli miałbym wybierać, to nie wiem czy nie wybrałbym podobnego modelu z PoolSpa.

    Z tego co pamiętam Korfu było sprzedawane jako wanna z hydromasażem bez możliwości zakupu samej skorupy i opcji masażu innego, jak tylko powietrznego ( chociaż to się mogło już zmienić).
    Jeśli kupujesz hydromasaż , radziłbym, kupując tę wannę, zapoznać się z typem tego ustrojstwa i dokładnie przemyśleć wybór akurat tego rodzaju masażu.

    PS trochę nieścisłości podajecie pisząc o wannach stalowych , że są zimne.
    Po nalaniu ciepłej wody, wanna się niemal natychmiast nagrzewa i oddaje potem swoje ciepło, niemal tylko poprzez powierzchnię parowania .
    Z akrylem już tak słodko nie jest, ma w porównaniu ze stalą dużą bezwładność cieplną.

  13. #473
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar yuka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    5.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Dzięki Wojtku
    Chcę kupić zwykłą bez masażu, samą skorupę. Są w sprzedaży i ok. 1500 nam facet w sklepie zaproponował (ze stelażem) ciutkę drożej niż z Koła. Zależy mi na owalnej, prostej, bez siedzisk, podłokietników i tego typu bajerów. Kombinuję jeszcze Mini z Kaldewei, tylko tam już niestety z tym owalem nie ma...

    Jakże piękny jest człowiek, kiedy jest człowiekiem

    galeryjka


  14. #474
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Lukarna
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    9.469

    Domyślnie

    W naszej narożnej przydało mi się siedzisko szczególnie jak byłam w zaawansowanej już ciąży...
    Poza tym uzytkowało się ja tak jak prostokątną którą mamy teraz.

  15. #475

    Domyślnie

    Znalazłam wanne prostokątną dwuosobową http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:6,s:0

    Jeśli ktoś widział, wie lub użytkuje proszę się podzielić wiedzą o niej.

  16. #476

    Domyślnie

    a ja mam prysznic i nie zamieniłabym go na żadną wannę. Na to szkoda czasu i kasy. Ale za to moi rodzice mają wannę połączoną z prysznicem to jest wypas

  17. #477

    Domyślnie Wanna. Niby prosta sprawa a jednak....

    No wlasnie. Jak w kazdej dziedznie sa lepsi producenci i gorsi. Sa rzeczy na ktore nalezy zwracac uwage i te ktore wiekszej roznicy nie robia. Jakie macie wanny w swoich rajach wodnych ? Czym sie kierowaliscie wybierajac ten umilacz czasu? Jacy producenci sa w te klocki dobrzy a jacy zupelnie tacy sobie?
    I jak to jest z tymi asymetrycznymi wannami ? Niby fajne ale chyba malo wygodne. W takiej zwyklej 170cm mozna sie wygodnie rozlozyc. A w takiej asymetrycznej czy naroznej ?
    Ostatnio edytowane przez nielot2 ; 23-01-2011 o 16:55

  18. #478
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    My kierowaliśmy się wyglądem i ceną. Dlatego stanęło na wannie prostokątnej Koło Modo. Wanna ma 170x75. Jest tak skonstruowana, że niestety nie jest zbyt szeroka. Dwie osoby nie siedzą w niej wygodnie. Poza tym wanna już na samym początku dostała jakiś brzuchów (bąbli). Nie mamy pojęcia od czego. Ogólnie wanna ładna ale nie polecam.

    Po przeczytaniu masy opinii na temat wanien zrezygnowaliśmy z wanny narożnej ze względu na olbrzymie trudności w jej umyciu, do tego dochodzi mała ilość miejsca w takiej wannie.

    Może asymetryczne są lepsze - nie wiem.

  19. #479
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    monikaa13 Jeśli powstały Ci bąble to zgłaszasz to do reklamacji - bo później Ci się oderwie i będziesz miała odprysk na wannie.

    Ja także wybrałam prostą wannę, a głównym powodem było to że w asymetrycznych (trójkątnych) nalewać trzeba o wiele więcej wody.
    A odnośnie jakości - nie radzę kupować w marketach budowlanych. A przed zakupem warto przejechać ręką po powierzchni wanny. Jeśli są jakieś wybrzuszenia/bąble/zadrapania na akrylu to jest to zwykły bubel. Po prostu.
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  20. #480
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Wanna jest marki Koło - nie spodziewałam się problemów, a jednak. Po drugie reklamacji nie składaliśmy, bo wanna była już zamontowana, bąble powstały po jakimś czasie. Nie wyobrażałam sobie wymontowywania, rozwalania nowej łazienki. Na razie nic się nie dzieje. Akryl nie jest popękany, jest tylko wybrzuszenie na dnie. Mam nadzieję, że nic dalej się z tym nie stanie.

Strona 24 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony