dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 82 z 114
Pokaż wyniki od 1.621 do 1.640 z 2270
  1. #1621
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Ameryki nie odkryję - pięknie!!! Chciałam tylko zauważyć, że nawet meblami ogrodowymi potrafisz zaskoczyć - całkowicie nietuzinkowe

  2. #1622
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Pięknie Darcy! Śliczne mebelki tarasowe! I cały domek, a biblioteka jest powalająca!

  3. #1623

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    oj dzieki za info bo wlasnie mialam taki pomysl zeby umeblowac sobie pokoj nimi...choc sa dla mnie ciut za retro. Darcy moze moglabys podrzucic pare miejsc w ktorych mozna znalezc biale drewniane meble. Dller ma oczywiscie boskie ale nie moja polka cenowa...szukam dalej usilnie, ale boje sie ze sie skonczy na Ikei. Strasznie ciezko znalesc cos bialego nie bardzo retro i tez nie lakierowanego na wysoki polysk ultranowoczesnego.
    też mamy ten sam problem, więc postanowiliśmy meble robić... sami.
    co nam na razie wyszło? mąż (analityk finansowy) ja (handlowiec w korporacji) i nasz pierwszy wyrób, do kuchni lub jadalni:



    Poszliśmy po bandzie, ale czasem nie ma innego wyjścia.
    Mam hopla na punkcie wnętrz, i jeśli nie mam czego chcę, muszę zrobić to sama

  4. #1624
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    O matko, Miszaki, nieźle, jestem w szoku. Jak to zrobiliście sami, takie głębienia, rzeźbienia? Sorki, że tak pytam u Ciebie, Darcy.

  5. #1625

    Domyślnie

    Widze tez Miszaki ze za jedyne 400 zl mozna stac sie posiadaczem takiego hand made wyrobu

  6. #1626

    Domyślnie

    Tak, może kiedyś zmienimy zawody na bardziej spokojne i mniej "odmóżdżające", w każdym razie narazie "sprawdzamy rynek" , a robimy pod własny dom

  7. #1627

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    oj dzieki za info bo wlasnie mialam taki pomysl zeby umeblowac sobie pokoj nimi...choc sa dla mnie ciut za retro. Darcy moze moglabys podrzucic pare miejsc w ktorych mozna znalezc biale drewniane meble. Dller ma oczywiscie boskie ale nie moja polka cenowa...szukam dalej usilnie, ale boje sie ze sie skonczy na Ikei. Strasznie ciezko znalesc cos bialego nie bardzo retro i tez nie lakierowanego na wysoki polysk ultranowoczesnego.
    Zgadzam sie z powyzszym i dolaczam do prosby. Ostatnio bylam w NL i moglabym kilka sklepow przyciagnac w charakterze przyczepki, ale niestety 1. brak miejsca 2. finanse.

  8. #1628

    Domyślnie

    Witaj Darcy,

    tak naprawdę to nie wiem od czego zacząć.....przez przypadek trafiłam na Twój blog i poszło z prędkością światła, nie mogę przestać zaglądać do Twojego przepięknego domku...., przyznam szczerze,że skopiuję żyrandol który wisi nad Twoim pięknym stołem i te kinkiety z holu....
    miałabym jeszcze prośbę, gdyby to nie był problem o namiary do mistrza od stolarki pana Mirka jak dobrze pamiętam.....mam nadzieję, że będzie taniej niż w Pol-skone chciałabym zamówić drzwi 7 szt. na góre i wywalić z dołu bo koszmar w biały dzień....tzw. partactwo za dużą kasę ,ale cóż człowiek uczy się na błędach...co prawda jestem z Lublina, ale to przecież nie koniec świata
    muszę się przyznać, pokazałam mężowi Twój dom i powiedział chapeau bas dla tej Pani...
    pozdrawiam i proszę więcej zdjęć .... bym mogła podglądać i kopiować bez umiaru...

  9. #1629
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Widze tez Miszaki ze za jedyne 400 zl mozna stac sie posiadaczem takiego hand made wyrobu
    Jak? Gdzie?
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  10. #1630
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    sunflower

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    8

    Domyślnie

    Darcy, chociaż zaglądam do Ciebie od dawna teraz przyszedł czas na ujawnienie się.
    Nie napiszę nic nowego, bo jak inaczej można okreslić Twoje wnętrze jak nie słowem PIĘKNE!! Stworzyłaś piękny dom a ja goszcząc w Twoich progach czuję się jak w innym, spokojnym świecie.
    Moge tylko ubolewać, że u mnie nigdy nie będzie takiej harmonii i porządku (brrr, jak sobie pomyslę co dziś zostawiłam w kuchni).

    Proszę podaj jeśli możesz wzór stołu z Dllera, który masz u siebie. Bardzo ładny. I w jakim sklepie (wiem, że na Podkarpaciu) kupiłaś tą zastawę (może blisko mnie)? Chętnie bym sie jej przyjrzała z bliska

  11. #1631

    Domyślnie

    Dejzi, sunflower, po Waszych komentarzach zaczynam inaczej patrzeć na swój dom.
    Już się z nim w sumie oswoiłam i nawet go zaakceptowałam, choć nachodzi mnie ochota, aby wszystko zmienić. Wasze opinie sprawiają, że staram się cieszyć tym, jak jest teraz, dlatego bardzo gorąco dziękuję.

    Dejzi, drzwi robił stolarz, ale wątpię, czy będzie taniej niż w Pol-Skone. Jedno skrzydło kosztowało mnie ok. 2,5 tys. Jeśli jesteś zainteresowana, daj znać na PW, to prześlę Ci namiary do wykonawcy. No i pozdrowienia dla męża za tak miły komplement.

    Sunflower, stół w Dller wybrałam taki - http://dller.pl/fld_meble/stol_sosno...101/pCatId/255
    Tyle że mój jest dużo, dużo większy (ponad 2 metry długości), a blat zażyczyłam sobie z bielonego dębu. Dller robi też meble na wymiar i według indywidualnego projektu, więc jeśli nie masz zdolnego stolarza na podorędziu, polecam właśnie ich.

    A z tą harmonią to jest tak... No niby fajnie, ale już mi się nudzi. ;p
    Kolejne wnętrza chcę mieć w klimacie mieszkania bohaterki serialu The Good Wife. Uwielbiam zgaszoną zieleń w jej salonie, przecudną białą stolarkę, ciepłe światło, dużo tkanin, kolory... Pomysł na botaniczne ryciny też wzięłam stamtąd.

    Miszaki, meble super! Jeśli to Wasz pomysł na życie, to gorąco kibicuję. Tym bardziej, że sama rabotam w korporacji, więc wiem, jak jest.

    Pytacie o białe meble. Przypominam sobie, że swoich poszukiwaniach trafiałam głównie do:
    - Home & More (bo Riviera Maison)
    - Dller (prawie wszystko białe)
    - Fabryki Wnętrz (są białe lub kremowe kolekcje)
    - Innych Mebli (bardzo dużo białych mebli, ceny przystępne)
    - Ikei (wiadomo, ale lite drewno jest rzadkością).

    A w internecie znalazłam:
    - http://www.meblerustykalne.com/meble...,meble+bielone
    - http://www.tanie-upominki.pl/meble-s...iala-c-14.html
    - użytkowniczka fallla0 na Allegro - http://allegro.pl/listing.php/user?l...&us_id=3561572
    - http://www.tommebel.webd.pl/

    A oprócz tego wiele zagranicznych. Np. http://www.newenglandlifestyle.com/

  12. #1632
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    GRATULUJĘ

    Domek jest śliczny!!!

    A ja mimo,że wczesniej o tym nie myslałam po zobaczeniu Twoich wnętrz, nie wyobrażam sobie moich bez białych listw przypodłogowych i przysufitowych

    Pozzdrawiam!

  13. #1633

    Domyślnie

    Kolejny raz piszesz o The Good Wife... Uwielbiam ten serial, mieszkanie mi się podoba, ale nigdy nie zwróciłam uwagi na te szczegóły. Muszę wreszcie się przestać skupiać na treści.

  14. #1634

    Domyślnie

    Serial jak serial, trochę przynudza, ale na mieszkania bohaterów zwracam uwagę zawsze. A to Alicii jest po prostu boskie, chociaż w sumie bardzo zwyczajne, niekatalogowe i zwykle zabałaganione.

  15. #1635
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anouk2005

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    8

    Domyślnie

    Czasem zamieszczają posty dekoratorki serialu: http://www.facebook.com/#!/TheGoodWife Polecam

  16. #1636
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    Dzień Dobry, to i ja się przywitam i wyjdę z ukrycia(choć jestem stałą podczytywaczką i fanką Twoich wnętrz).Bardzo podobają mi się białe drzwi, na zdjęciach filmach wyglądają super.Niestety w realu udało mi się zobaczyć tylko POLSKONE i Porty(nie drewniane) i troche mnie rozczarował ich wygląd (takie plastkowe,jak dla mnie).Pisałaś,że masz drzwi robine przez stolarza-tzn drewniane(jakie-dębowe?) i czy jesteś zadowolona z ich wyglądu-czy są bardziej naturalne niż np.POLSKONE.Muszę wybrać na dniach i z góry dziękuję za odpowiedż.

  17. #1637

    Domyślnie

    madzikma, widziałam drzwi Pol-Skone i mnóstwo paździerza w Castoramie. Moje drzwi są z lakierowanego MDF-u, ale nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Są grube, ciężkie i solidne.
    Jak się nimi trzaśnie, to słychać w sąsiedniej wsi.

    W utrzymaniu też są idealne. Dzięki matowemu lakierowi nie widać śladów palców ani żadnych zabrudzeń poza ekstremalnymi np. błotem z ogrodu, które wnosi mój luby.
    Gdybym budowała dom dla pokoleń, na pewno postawiłabym na drewno. Ale od początku planowaliśmy z lubym, że nasza hacjenda ma wystarczyć na 10 lat. Potem się zobaczy. Co jak co, ale drzwi na pewno przetrzymają dekadę.

  18. #1638
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Darcy pięknie! Fenomenalne zdjęcie to na którym widać hol i przebijające na niego słońce przez wiatrołap! Pięknie nakryty stół i boski taras. Do tego ten busz za oknem - czegóż chcieć więcej
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  19. #1639

    Domyślnie

    witajcie dziewczyny,
    ja mam drzwi Pol-Skone, zakupione zostały w salonie firmowym przy fabryce, są drewniane pełne, wszysko było by dobrze gdyby zostały porzadnie zamontowane poza tym wcale nie są dobrej jakości....
    madzikma..Pol-Skone ma rownież tansza linie ktorą sprzedaja w centrach, roznia sie cena i materialem z ktorego sa wykonane...z mojego doswiadczenia dzisiaj wybralabym stolarza i z mdfu... patrz i ucz sie od Darcy....
    mam rowniez okna z Pol-Skone i tez są do d.... mimo ze drewniane kosztowały kupe kase i co z tego z daleka są piekne a jak czlowiek patrzy na nie z kazdej strony to mu sie flaki przewracają.....dziś kupila bym biale plastiki....
    Darcy czy ja moglabym prosic na pw namiar do mistrza stolarza, wysłalam Ci pw, alemam watpliwosci ze dotarła....
    a najchętniej przeprowadziłabym sie do Darcy i kropka....
    Darcy zakochana jestem w Twoim domku , matko chyba troche zwariowalam takie wyznania na forum,,,lepiej zeby moj mąż tego nie widzial, bo mnie spakuje i tyle bedzie.....hehehehhe
    Ostatnio edytowane przez Dejzi ; 07-05-2011 o 11:40

  20. #1640
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    Dziekuję Darcy i Dejzi za odpowiedzi.Bedę myśleć,mój stolarz za dębowe,bez szyb,pomalowane na biało chce 2200. nie wiedziałam,że POLSKONE ma białe drewniane,widziałam w salonie tylko z mdf lakierowane i cena tez ok 1,8-2tys wychodziła.Uff,wybieranie jest trudne

Strona 82 z 114

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony