dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 56
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 1112
  1. #441
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fra Zobacz post
    pieknie tylko zdjęc mało pozdrawiam i życzę miłego dnia
    Fra no właśnie miało być więcej zdjęć tylko miałam nagłą wizytę i musiałam przerwać wklejanie
    Już nadrabiam wczorajsze zaległości

  2. #442
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    a teraz ciąg dalszy niespodziewanie przerwanej wczorajszej fotorelacji

    Okap w kuchni dostał dekoracyjną ramkę





    mugaty białą fugę epoksydową



    garderoba tapetę









    Zastanawiam się jakie dać oświetlenie w garderobie? Może macie jakieś propozycje - zwisy będą w ilości 3 szt


    w garderobie płytki ułożone tradycyjnie jak deski ze spontanicznymi przesunięciami
    Nie patrzymy na pudełka z płytkami, którymi Pan Mąż przycisnął świeżo przyklejone listwy

    na ścianie gdzie listwy brak będzie zabudowa

    Obiecane zdjęcia umytych podłóg



    zbliżenie na jodełkę w sypialni







    Na deser kilka kwitnących piękności z mojego obecnego ogrodu. Ten przy nowym domu jest dopiero w planach więc jeszcze tak kwieciście w nim niestety nie jest















  3. #443
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MARTASO

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-456
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Witaj Maratoso

    Para Elite Ceramic nazywa się Platinum - numer 5244-41 - to kolor który znajduje się na obudowie kominka i w kuchni. Na pozostałych ścianach salonu i holu są 2 jaśniejsze szarości
    Dziękuję
    zatem najciemniejszy to właśnie Platinum - numer 5244-41?
    garderoba piekna, taki kolor chcę mieć w pralni, muszę przejrzeć forum, bo gdzieś już czytałam jaka to farba czy on ma trochę zielonkawy odcień?
    Ostatnio edytowane przez MARTASO ; 13-06-2013 o 11:04

  4. #444
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Nie ma za co Martaso - ja podawałam gdzieś poniżej informację odnośnie numeru koloru w garderobie

  5. #445
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Tutli podłoga niezmiennie mi sie podoba mam takie pytanie czy nie został Ci jakiś kawałek płytki do odsprzedania ?? chetnie bym zobaczył na żywo przed zamówieniem oczywiście pokryje koszty wysyłki itp.

  6. #446
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ivy podaj adres na priv to kawałek Ci podeślę

  7. #447
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MARTASO

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-456
    Posty
    6

    Domyślnie

    tutli_putli
    ostatnie pytanie z serii męczących odnośnie Twojej farby z korytarza, rozumiem, że jest to farba Para Professional 260 (połysk eggschell) kolor o nazwie Stainlees numer 5244-24, czy bez dodania eggschell farba będzie matowa?

  8. #448
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Seria Pary o nazwie Professional ma 3 stopnie połysku, min. eggschell i wtedy farba jest z numerem 260 - matowa będzie miała inny numer ale nie pamiętam czy 240 czy inny. Musiałabyś sprawdzic w necie albo u sprzedawcy dopytać.
    Daliśmy mat na ścianach w sypialni
    i w pokoju córki, ale oba kolory zostały zrobione na bazie pary o nazwie Velvet 1804 - i nie polecam, szczególnie ciemnych wybarwień. Po przejechaniu palcem albo dotknięciu czymkolwiek ściany na macie zostają białe smugi. Przy próbie zmywania zostają w miejscu starcia z woda ciemniejsze plamy. Te dwa pomieszczenia były malowane jako pierwsze i mocno żałuję, że nie dałam tam też eggshella z tej serii Professional

  9. #449
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    super ta tapeta w garderobie.
    a fugi w kuchni prawie nie widać. bardzo ładnie wszystko Wam się wykańcza. gratuluję.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  10. #450
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MARTASO

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-456
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dziękuję, idę poszperać w necie, ale mat chyba w tym momencie odpada
    a pokój córki pokażesz?

  11. #451
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Jak zrobię popołudniu aktualne zdjęcia to wstawię - może wieczorem albo jutro

  12. #452
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    super ta tapeta w garderobie.
    a fugi w kuchni prawie nie widać. bardzo ładnie wszystko Wam się wykańcza. gratuluję.
    Fakt Pana Męża recyma ładnie to wszystko idzie - tylko wolno
    Płytki położone przez Pana Męża prawie bezfugowo - ale mimo wszystko wcisnęliśmy fugę żeby się brud w szparki nie dostawał.

  13. #453
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Wczoraj był niby 13 ale u nas na przekór działy się same przyjemne rzeczy
    1. Po dwóch tygodniach od złożenia potrzebnych papierów otrzymaliśmy odbiór domu Niniejszym budowa została zakończona i możemy legalnie zamieszkać w domku
    2. Znaleźliśmy w końcu bardzo fajną rodzinę, która wynajmie od nas obecne mieszkanie od 01.07

    3. W przyspieszonym tempie musimy się w związku z tym wyprowadzić - mamy czas do 26.06 - bo nowi lokatorzy chcą mieć kilka dni na zwiezienie swoich rzeczy

    4. Podpisaliśmy wczoraj już normalna umową z elektrownią - bo do tej pory buliliśmy za prąd budowlany jak za zboże

    Dzisiaj o 11 przyjeżdża kamieniarz montować blat do kuchni. Fronty kuchni podobno mają być jutro ale zdążyłam juz poznać naszego pana stolarza i jak znam życie to jak będą po niedzieli to będzie super

    Teraz jeszcze na szybko zrobione zdjęcia pokoju Młodej - w którym aktualnie z mebli znajduje się tylko łóżko.







    Zastanawiam się tylko czy zmienic mu lokalizację, czy może zostać tak jak jest teraz pod oknem? Druga możliwość to ustawienie go bokiem do okna na wprost wejścia czyli w rogu między dwoma oknami. Co o tym myślicie?

  14. #454
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    śliczności ten pokój Młodej , zupełnie inny niż wszystkie pokoje młodego pokolenia łożko jest rewelacyjne, gdzie ty znajdujesz takie cuda
    Moja podłoga nadal mi sie bardzo bardzo podoba

    Z przeprowadzką dacie rade, juz jest tak ślicznie że niewiele brakuje

  15. #455
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    o rany - patrząc na pierwsze zdjęcie myślałam że inspiracje łóżka wkleiłaś ...
    to są totalnie nie moje klimaty ale efekt tak czy siak powala !
    Moim zdaniem takie ustawienie łóżka jest fajne ... ale powinna zwyciężyć praktyczność i wygoda ,,, więc sama musisz zdecydować
    Ile lat ma właścicielka tego łoża ?
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  16. #456
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    matko, jakie super wiadomości.
    penie niezła adrenalina teraz, co? ale już za kilka dni jesteście w domu.

    łóżko na przeciwko drzwi, tak po środku, to chyba nie bardzo według feng-shui, czy tam innych wróżek. ale to chyba młoda powinna stwierdzić, gdzie się jej będzie dobrze spało, a nie tylko wyglądało.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  17. #457
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    No i pięknie !!!!!
    U siebie ( kiedyś tam) planuję baaardzo podobnie.
    Cholera, zabrałas mi pomysła !
    I co mam teraz zrobić ?

    Bardzo fajny młodziezowy pokój.....Wysublimowany gust ma ta Twoja latorośl.

  18. #458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej tutli,

    chwilkę mnie nie było, a u Ciebie takie zmiany
    Absolutnie wszystko mi się podoba i garderoba i tapeta i podłoga jodełkowa, okapowa rameczka, ale najbardziej urzekł mnie pokój córy- jest FENOMENALNY!!! Jestem zachwycona ciemnymi kolorami- jest tajemniczo, urzekająco i romantyczne (a nie ma ani śladu bieli, różu czy pastelowego błękitu)
    Moim zdaniem łóżko może stać tak jak stoi- zmienić zawsze zdążysz.
    Jest bosko i padnę z wrażenia jak już wszystko urządzisz

  19. #459
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Jezu - Dziewczyny! Ja nie wiem co ja mam Wam odpisać po tylu pochwałach - bardzo Wam dziękuję za tyle ciepłych słów
    Tak naprawdę To Wy jesteście cudowne i całe FM i wiele inspiracji czerpałam stąd właśnie. I wspaniałe również są wszystkie Wasze wnętrza i wskazówki, porady, krytyki i dobre słowa jakie tu można zawsze znaleźć.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ivy
    - przepraszam paczkę nadam jutro, dzisiaj nie dałam rady dotrzeć na pocztę. Jeśli jutro poczta będzie otwarta to polecę jutro a jak nie to w poniedziałek.
    Cuda są często na allegro

    Mugatko -
    dzięki za Twoje słowa - wiem, że to nie Twoje klimaty bo bywam nie raz u Ciebie, taka pochwała tym bardziej cieszy
    Łóżko na razie zostaje tak jak jest bo Młoda twierdzi że tak jej się się najlepiej. Było już przestawiane po wszystkich kątach więc chyba to ustawienie wygra.

    Kasiu - ja tam w fengszuję i inne takie nie wierzę. Co najwyżej w żyły wodne Będziemy mieć w tym tygodniu niezły za...cz, aż się boję czy się zdążymy ze wszystkim obrobić. Pewnie i na FM będzie i mniej czasu ale obiecuję, że nadrobię po przeprowadzce.

    Mari - ja to myślałam, że w Vip klubie masz swoje wnętrza ale jakoś nie trafiłam
    Ja myślę że u Ciebie będzie dużo ładniej i pewnie ja wtedy będę Ci zazdraszczała
    Pomysła miała Młoda, ja na początku oponowałam jeśli chodzi o kolorystykę ale biję się w pierś - NIE MIAŁAM RACJI! Dziecię moje pewnie taki zwariowany gust to po mamusi plastyczce odziedziczyło W końcu od życia płodowego katowane wszystkim co się z matki wariatki zainteresowaniami i pracą wiąże

    Aga - a ja na początku chciałam dziecięciu pastelki przeforsowaći teraz mi wstyd jest
    W ogóle to super, że powróciłaś na forum

  20. #460
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Dzisiaj dzień upłynął pod hasłem - montujemy blat w kuchni. Po zamontowaniu wszystkiego okazało się, że jednak dajemy jeszcze cokolik z kamienia na mugaty. Początkowo miało go tam nie być, ale chyba jednak całość lepiej będzie wyglądać jak się cokolik pojawi.
    Oczywiście tak jak myślałam przesuwa się termin dostarczenia frontów - tym razem mają być we wtorek


    Tymczasem zdjęcia blatu:












Strona 23 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony