dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 56
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 1112
  1. #641

    Domyślnie

    Małgosia, to mój kupon musi być ważny do 2022

  2. #642
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    rany jakie piękne te płytki,wypełniałam ankietę i śliniłam się z zachwytu do monitoramiłego wieczoru

  3. #643
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    I ja też wypełniłam Podobnie jak Illusjon mam nadzieję na jakieś długoterminowe rabaty forumowe, tak ze dwa latka

  4. #644
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Jeszcze raz bardzo dziękuję. Oczywiście rabaty nie stracą ważności do 2022

  5. #645
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Nie za wiele się zmienia w moim domu, ale od czasu do czasu coś tam nowego się pojawia.
    Na początek Pana Męża zdolnymi rączkami wykonana do holu ławeczka na buty





    ...żal mi było budzić kocicę - ale to też nowość

    Zajawka z "małej czarnej". Na razie zrezygnowałam z planowanych sztukaterii, ponieważ jak wyszło w praktyce - na czerni mega mocno widać wszelkie zakurzenia. Listwy kupione stoją gdzieś w kącie a ja się zastanawiam czy je kleić na ściany czy nie?
    Tymczasowo zawisła też stara rama od obrazu wyposażona w lustro. W ubiegłym tygodniu dotarła wreszcie zakupiona na Westwingu lampa z Bizotto.





    hol i część salonu została też wyposażona w takie oto kinkieciki

  6. #646
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ankieta wypełniona Powodzenia w biznesie - widzę, że piękne rzeczy będą dostępne.

    Na pewno zajrzę Tylko kwiecień to za krótko - wykańczam się w połowie następnego roku
    .

  7. #647
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar dzazgunia
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam się ciepło, gratuluję kuchni, wytrwałości i efektu. WOW Czy mogłabym się dowiedzieć co to za dwie przecudnej urody lampeczki nad blatem w kuchni?

    Także czekam na informację o sklepie. Płytki cudo, nie opędzisz się od klientek - na bank

  8. #648
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    Ankieta wypełniona Powodzenia w biznesie - widzę, że piękne rzeczy będą dostępne.

    Na pewno zajrzę Tylko kwiecień to za krótko - wykańczam się w połowie następnego roku
    Witaj serdecznie mi_mała. Dziękuję za udział w ankiecie i jeśli tylko spodoba Ci asortyment zapraszam w przyszłym roku do sklepu.

  9. #649
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzazgunia Zobacz post
    Witam się ciepło, gratuluję kuchni, wytrwałości i efektu. WOW Czy mogłabym się dowiedzieć co to za dwie przecudnej urody lampeczki nad blatem w kuchni?

    Także czekam na informację o sklepie. Płytki cudo, nie opędzisz się od klientek - na bank
    Witam Dzazguniu i dziękuję za dobre słowo. Oświetlenie do kuchni sprowadzałam z zagranicy. Natknęłam się na nie na hamerykanskim ebayu.

  10. #650
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Fantastyczna ławeczka, pięknie sie prezentuje, ależ masz zdolnego Pana Męża pewnie sie posypią zamówienia na takie ławeczki do Pana Męża
    A czemu tylko zjawka małej czarnej? ta zjawka to niczym z pałacu
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  11. #651
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar frania02
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    górsk
    Kod pocztowy
    87-134
    Posty
    81

    Domyślnie

    tutli to ,ze piękny masz dom już pisałam ,ale proszę napisz mi co to za płytki na podłodze (szachownica) chodzi mi konkretnie raczej o te białe kwadraty jakby marmurowe) i widzę ,ze macie wysokie białe listwy przypodłogowe , jesteś z nich zadowolona? i jakiej są firmy?

  12. #652
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Witam się u Ciebie cieplutko,domek przecudny Wszystko spójne i dopracowane,pozazdrościć talentu męża Wiem, że masz ogrzewanie podłogowe elektryczne i w związku z tym chciałam zapytać co kładliście na styropian przed kablami Czy jesteś ogólnie zadowolona z wyboru takiego właśnie ogrzewania? Gdy ja odpowiadam pytającym ,że będę ogrzewać dom elektrycznie to patrzą na mnie co najmniej dziwnie,domek ma 110m.Pozdrawiam

  13. #653
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Ławeczka pierwsza klasa! Zdolny mąż Ankieta wypełniłam i czekam z niecierpliwością bo zakochałam się w arabesce, ale czuję że cena mnie zabije Mam nadzieję, że będziesz łaskawa dla forumowych fanatyczek

  14. #654
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał frania02 Zobacz post
    tutli to ,ze piękny masz dom już pisałam ,ale proszę napisz mi co to za płytki na podłodze (szachownica) chodzi mi konkretnie raczej o te białe kwadraty jakby marmurowe) i widzę ,ze macie wysokie białe listwy przypodłogowe , jesteś z nich zadowolona? i jakiej są firmy?
    Franiu płytki na podłodze to faktycznie naturalny marmur, bianco carrara i nero marquina. Listwy przypodłogowe mają 15cm wysokości są z lakierowanego mdf i robił je ten sam stolarz, który wykonał nam drzwi. Jestem bardzo zadowolona ponieważ idealnie chronią sciany, ślicznie wyglądają, nie niszczą się i są mimo swojej bieli mało brudzące.

  15. #655
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ana. Zobacz post
    Witam się u Ciebie cieplutko,domek przecudny Wszystko spójne i dopracowane,pozazdrościć talentu męża Wiem, że masz ogrzewanie podłogowe elektryczne i w związku z tym chciałam zapytać co kładliście na styropian przed kablami Czy jesteś ogólnie zadowolona z wyboru takiego właśnie ogrzewania? Gdy ja odpowiadam pytającym ,że będę ogrzewać dom elektrycznie to patrzą na mnie co najmniej dziwnie,domek ma 110m.Pozdrawiam
    Ana na nas do tej pory patrzą jak na swirow jak mówimy, że mamy wszystko poza kominkiem na prąd. Kable devi leżą na siatkach z drutu, które są zatopione w warstwie betonu. Unoszą się jakby bezpośrednio nad styropianem. Na styropian już nic nie dawalismy. Styropian był położony grafitowy pod ogrzewanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni bo ogrzewanie się sprawdza jest czyste i bezobsługowe. Jak ktoś ze mną polemizuje to wyciągam rachunek. Ostatni wyniósł za 2 miesiące niecałe 1500 zł za wszystko. Czyli ogrzewanie domu, pranie, zmywanie, gotowanie pieczenie, grzanie ciepłej wody, rekuperator, oświetlenie i korzystanie z mediów typu Internet radio/tv. Itd itp. Poprzednie 2 miesiące to było 1300zł a kolejny będzie w kwietniu. Kominek mamy zwykly bez płaszcza wodnego. Dom ma 202m2 z garażem ale w garażu i pralni oraz w spiżarni nie ma ogrzewania czyli kabli. Ogrzewamy więc ok 170m2.
    Ostatnio edytowane przez tutli_putli ; 28-03-2014 o 09:28

  16. #656
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    cześć Tutli, kopę lat
    gratuluję biznesu. mam nadzieję, że wszystko Ci się uda, co sobie zaplanowałaś.
    a czy w związku z tym etat w naszym zawodzie porzuciłaś?

    ps. już Ci pisałam, że masz zdolnego męża. ławeczka utwierdza w tym przekonaniu. śliczna.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  17. #657
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Tutli, witam się i melduję, że ankieta wypełniona

    Jeśli tak piękne ławeczki mąż tworzy dla kota, to co dopiero dla ludzi

  18. #658
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post

    Jeśli tak piękne ławeczki mąż tworzy dla kota, to co dopiero dla ludzi
    Dorka ja Cię uwielbiam za te teksty

  19. #659
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    Ławeczka pierwsza klasa! Zdolny mąż Ankieta wypełniłam i czekam z niecierpliwością bo zakochałam się w arabesce, ale czuję że cena mnie zabije Mam nadzieję, że będziesz łaskawa dla forumowych fanatyczek
    Dardurko jak tylko ruszy sklep wyślę Wam linki na priv Co do cen trudno mi teraz powiedzieć czy to będzie dużo czy mało ponieważ będą to mozaiki. Ale już pisałam, że dla fanatyczek i fanatyków z forum będą względy specjalne

  20. #660
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    cześć Tutli, kopę lat
    gratuluję biznesu. mam nadzieję, że wszystko Ci się uda, co sobie zaplanowałaś.
    a czy w związku z tym etat w naszym zawodzie porzuciłaś?

    ps. już Ci pisałam, że masz zdolnego męża. ławeczka utwierdza w tym przekonaniu. śliczna.
    Kasia w imieniu męża dziękuję. Co do pracy to raczej jeszcze nie jest ten moment żeby porzucać zawód, ale mam nadzieję, że z czasem tak właśnie będzie.
    Ty już po urlopie wróciłaś czy nadal się byczysz?

Strona 33 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony