dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 133 z 172
Pokaż wyniki od 2.641 do 2.660 z 3435
  1. #2641
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Instrukcje umieszczę też u Ciebie, jak ją ładnie przygotuję i podeprę własnymi doświadczeniami

  2. #2642
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    hello Emila, no muszę napisać... , że zakochałam się w twoim betonowym suficie. Czy to jest wylany beton czy Twoja tajna "receptura".
    Witam Cię serdecznie, cieszę się na Twoje odwiedziny

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    To jest zwykły strop lany, takie coś pewnie będzie w każdym domu, które mają taki rodzaj stropu ale fakt, można sie w nim zakochać
    ja mój bardzo lubię

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    hej hej


    Juskra skoro mąż nie godzi się na tak surową piwnicę, to może pomaluj na biało ten strop
    będzie nieco loftu, a może pogodzi niechęć męża do surowości i Twoje ulubienie loftu w tym miejscu ?
    tak właściwie, to na strop się zgodził ale nie zgodził się na kable na ścianie więc stanęło na tym ze stron zostanie surowy a na ścianach będzie tynk a pod tynkiem kable Ale dobra myśl z tym pomalowaniem na biało stropu, muszę poszukać fotek z takim rozwiązaniem

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    donoszę że w Jula są tego typu lampki po 9,99 i 14,99 i 19,99 - rożne kształty i kolory
    co prawda dziś wstawili mi okna ale nie mam drzwi więc jakiekolwiek magazynowanie czegokolwiek nie wchodzi w grę ale dzięki za info tylko gdzie jest Jula na Górnym Śląsku ?


    Cytat Napisał AnikoPL Zobacz post
    Strasznie wam tej piwnicy zazdroszczę. Jej brak to straszliwe marnowanie miejsca ale cena była dla nas zabójcza.
    Dzięki za ilustrowany kurs farby, muszę to zapisać bo znając tendencję tego wątku to za dwa dni zaginie a wiedza bezcenna
    Rzeczywiście Aniko, piwnica to straszna inwestycja, w dodatku mamy wysoko wodę, ale cieszę się że ją mamy. Całe magazynowanie mam z głowy A wątek już zwolnił, choć pokaże Wam kuchnię, którą nie dawno dostałam


    Romana dostałaś już te próbki ??

  3. #2643
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    U nas za piwnice rzucili cenę 1/3 wartości domu
    Jak rzucił wizki kuchni to w pół godziny będą 3 strony

  4. #2644
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post


    Romana dostałaś już te próbki ??
    Tak, dotarły wczoraj, płytka podłogowa jest super - wygląda na płaską, ale te kwadraciki pomiędzy wzorami są odrobinę wyżej i poszczególne wzory się odcinają tworząc fajny efekt. Niestety ścienna płytka Kronos, to biała płytka z szarymi kropkami i mi nie pasuje, za dużo szczęścia w połączeniu z podłogową. Znalazłam już u siebie dzisiaj białą matową płytkę pasującą do Flow, podłogowe na pewno zamówimy.

    Nie wiem skąd jesteś dokładnie, ale płytki były wysyłane z Opola ze sklepu Domus, tak kojarzę, bo mąż wyrzucił opakowanie. Link do sklepu, w ofercie na stronie jest producent Geotiles http://domus.pl/oferta/

  5. #2645
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnikoPL Zobacz post
    U nas za piwnice rzucili cenę 1/3 wartości domu
    Jak rzucił wizki kuchni to w pół godziny będą 3 strony
    Aniko, mówisz 3 strony nie będzie tak dużo, bo to już tylko podsumowanie naszych wspólnych ustaleń

    Cytat Napisał Romana101 Zobacz post
    Tak, dotarły wczoraj, płytka podłogowa jest super - wygląda na płaską, ale te kwadraciki pomiędzy wzorami są odrobinę wyżej i poszczególne wzory się odcinają tworząc fajny efekt. Niestety ścienna płytka Kronos, to biała płytka z szarymi kropkami i mi nie pasuje, za dużo szczęścia w połączeniu z podłogową. Znalazłam już u siebie dzisiaj białą matową płytkę pasującą do Flow, podłogowe na pewno zamówimy.

    Nie wiem skąd jesteś dokładnie, ale płytki były wysyłane z Opola ze sklepu Domus, tak kojarzę, bo mąż wyrzucił opakowanie. Link do sklepu, w ofercie na stronie jest producent Geotiles http://domus.pl/oferta/
    Ja właśnie koresponduję z tym domusem, na który dałaś namiar, ale oni mi piszą że te próbki to płytka ok 20x20 tej manises 60x60 więc nie wiem czy to mam sens zamawiać w ogóle. ale skoro piszesz że te akurat zamówisz to się skuszę
    Jestem okolic Katowic
    Ostatnio edytowane przez Juskra ; 16-04-2015 o 21:37

  6. #2646
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    wiem, nie jest ze mną łatwo
    wersja praktyczna ze względu na płytki nad zlewem i płytą




    takie drzwi sobie zażyczyłam do spiżarki koło kuchni


    do Pestki
    krzesła będą zmienione
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	313443  

  7. #2647
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    Ja właśnie koresponduję z tym domusem, na który dałaś namiar, ale oni mi piszą że te próbki to płytka ok 20x20 tej manises 60x60 więc nie wiem czy to mam sens zamawiać w ogóle. ale skoro piszesz że te akurat zamówisz to się skuszę
    Jestem okolic Katowic
    Zgadza się, że próbki są mniejsze. Oni po prostu odcinają z całej płytki jeden wzór lub jak płytka jednego koloru. to kawałek tej płytki wielkości około 20x20. Z tego co wyczytałam na stronie dekordia.pl, to można zamówić max. 4 próbki w jednej przesyłce. Doczytałam po tym jak już do mnie dotarły , wzięłabym 4 próbki, za jednym kosztem.

  8. #2648
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    dzięki Romana,tak zrobię!

  9. #2649

    Domyślnie

    BArdzo elegancko to wygląda Widzę że szafki są pod sam sufit, też się zastanawiałam nad takim rozwiązaniem. Może powinnam to jeszcze przemyśleć?
    Okap jest tak sprytnie schowany? Wcale go nie widzę i to dla mnie duży plus
    NO a drzwi do spiżarki bajka Przyznam się że sama się nad takimi zastanawiałam ale u nas ciasno i nie ma gdzie się bujnąć z szyną

  10. #2650
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Wanilina u nas tak ciasno że nie ma sie gdzie bujnąć z normalnie otwieranymi drzwiami :d
    okap podbaltowy, kiedyś.... ale instalację przygotuję sobie, póki co , okno musi wystarczyć

  11. #2651

    Domyślnie

    Podblatowy tzn? Taki wysuwany z szafki?

  12. #2652
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    tak, wysuwany z szafki


    marzenie...

  13. #2653

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    tak, wysuwany z szafki


    marzenie...
    Ale rzeczywiście tak zrobisz? Obejrzałam je sobie przed chwilą, patent super ale ceny

  14. #2654
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    taki mam plan bo z pewnością nie zrobię innego, zasłaniałby mi patchworki najwyżej zostanie wietrzenie tradycyjne czyli okienne w bloku też nie ma porządnego wyciągu i da się żyć

  15. #2655
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    patrze i patrze nie wiem co napisać. strasznie mi sie podobały płytki puszczone po wyspie, ale teraz tez jest fajnie. fajnie wyglada ten wzorek przy gładkiej czarnej sćianie/

    a jakby tak zamienic miejscami zlew w płytą - wtedy miałabyś nad płytą płytki. nad zlewem nie potrzeba - wtedy mogłoby pojść po wyspie. i sprawa okapu rozwiazana bo byłby podszafkowy.

    i płytki (to chyba te vivesy) za małe są, dlaczego projektantka tego od razu nie wyłapała i nie dała tych 60x60???

  16. #2656
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    wiem, nie jest ze mną łatwo
    wersja praktyczna ze względu na płytki nad zlewem i płytą




    takie drzwi sobie zażyczyłam do spiżarki koło kuchni


    do Pestki
    krzesła będą zmienione
    Szkoda, że nie zdecydowałaś się na płytki idące ciągiem od okna przez bok blat i na ścianę, ale rozumiem dlaczego
    Drzwi do spiżarki pomalowałabym jak ścianę na ktorej są, albo..... jak wiszące szafki kuchenne
    Lampy nad blatem za bardzo rzucają się w oczy, ale to na pewno będziesz decydować jak już kuchnia będzie w domciu i kto wie co Ci się wtedy spodoba
    DZIĘKI ZA KRZESŁA Te na projekcie są okropnie udziwnione i kompletnie nie pasują do stołu.
    Czy masz dość miejsca między płytą i ścianą / dość szeroki blat, żeby ten podblatowy wyciąg zmieścić?
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 16-04-2015 o 23:06
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #2657

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    taki mam plan bo z pewnością nie zrobię innego, zasłaniałby mi patchworki najwyżej zostanie wietrzenie tradycyjne czyli okienne w bloku też nie ma porządnego wyciągu i da się żyć
    A wiesz że też się ostatnio zastanawiałam czy okap to rzeczywiście konieczna konieczność?
    A swoją drogą pewnie za chwilę stanieją te blatowe okapy. Teraz to chyba cena "nowości". Chyba że to żadna nowość

  18. #2658
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Kasiu, wersja patchworków która biegnie przez półwysep przemawia do mojej wrażliwości i serca ale ta w.w jest bardziej praktyczna... a nie jest brzydka

    podoba mi się właśnie taka forma drzwi na tych górnych płozach a białe, mają nawiązywać do pozostałych drzwi. Planuję białe Asilo. A krzesła, no cóż.. dwa w jednym: podobają mi się thonety a druga sprawa: coś Ci obiecałam

  19. #2659
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wiem Jus, wiem
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #2660
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Podoba mi sie kuchnia bardzo ale to bardzo, kolorystycznie tez..
    Justys, tylko pomysl o zostawieniu miejsca pod indukcja na ten okap bo wiesz ze bedzie go sporo zabierac? te silniki i sam okap..
    mnie to wlasnie odsunelo od mysli w posiadaniu okapu..wolalam miec wiecej miejsca w szufladach

Strona 133 z 172

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony