dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 159 z 267
Pokaż wyniki od 3.161 do 3.180 z 5332
  1. #3161

    Domyślnie

    albo się taśmę nakleja i odrywa po tynkowaniu
    Trzymajmy się ciepło

  2. #3162

    Domyślnie

    Witam,
    pisałam o tym w temacie dachów, ale może i tutaj zapytam: szukam zdjęć dachu z karpiówki antracyt z wolim okiem. Czy ma ktos może taki u siebie albo na zdjęciu? Szukam inspiracji także w kwestii kominów, podpitki, elewacji etc.
    Czerwonych karpiówek jest dość dużo a tych grafitowych jak na lekarstwo... Ale zauważyłam, że parę osób z tego wątku dysponuje sporą foto-bazą Aha, wątek przejrzałam cały!

  3. #3163
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    jezeli poczekasz okolo tygodnia to wrzuce Ci tu zdjecie grafitowej karpiowki na dachu z bawolim okiem, za tydzien, bo to kawalek drogi, a za tydzien bede w okolicach tego klienta
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #3164

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    jezeli poczekasz okolo tygodnia to wrzuce Ci tu zdjecie grafitowej karpiowki na dachu z bawolim okiem, za tydzien, bo to kawalek drogi, a za tydzien bede w okolicach tego klienta
    Poczekam I bardzo dziękuję już teraz.
    Straszą mnie co prawda, że ceny dachówek pójdą w górę (nie będzie już atrakcyjnych promocji), ale z drugiej strony zamówić cokolwiek żeby tylko zamówić...?

  5. #3165

    Domyślnie

    Cytat Napisał Matylda26 Zobacz post
    Witam!

    Czy możesz zdradzić rodzaj cegły klinkierowej i dachówki.
    Moim zdaniem bardzo ładne połączenie!
    Pozdrawiam!
    Bardzo oryginalny kolor cegłówki.
    Można się dowiedzieć jaki kolor i jaki producent?

  6. #3166
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    U mnie już też elewacja gotowa
    Tynk akrylowy CAPAROL nr 18+gzymsy nr 15.Cokolik z marmuritu nr 233 z KABE

  7. #3167
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    A to mój domeczek






  8. #3168

    Domyślnie

    ja mam tak:
    dachówka - jesienny liść robena.
    elewacja - tynk silikonowy Webera
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020204.jpg
Wyświetleń:	450
Rozmiar:	50,5 KB
ID:	17085  

  9. #3169

    Domyślnie

    Cześć!
    Ja mam tak - Dachówka Euronit profil S - grafitowa
    Elewacja - Technitynk akrylowy jasnożółty chyba numer
    Okna Złoty dąb OKNO-PLAST Platinum
    Podbitka żłoty dąb

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...01845f67f.html

    Pozdrawiam
    ----------------------------------------------------

  10. #3170
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robrach

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    mam pytanie ma ktoś może zdjęcia i może wkleić takiej kombinacji
    - czarny dach - okna mahoń. Jaki kolor elewacji macie do tego? I czy nie za ciemno jest od środka z takimi oknami.
    Myślimy jeszcze o takiej możliwości
    - czarny dach - okna złoty dąb (jasna podbitka) elewacja w odcieniach piaskowych.
    Proszę o pomoc bo właśnie musimy wybrać kolor okien.

  11. #3171
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    chrobry

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Poszukuje zdjęć elewacji z tynkiem Caparola w jego odcieniach żółci np. mandarian, apricose i inne. Z góry dziękuje za pomoc

  12. #3172
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Ja mam Caparola kolor Mais (baaardzo rozbielona ta żółć). Fotki mojej elewacji są w tym wątku, na tej stronie powyżej.

  13. #3173
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar T0MASZ
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tonbridge/Ślesin
    Kod pocztowy
    62-561
    Posty
    13

    Domyślnie

    Moja elewacja




  14. #3174
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Witaj T0MASZ !!!
    Bardzo ładny domeczek,ja bym tylko dowiesiła cos w wolnej przestrzeni nad drzwiami np.ceramiczną ozdobę albo kute ,w stylu lamp i ławeczek - AD 2010 -na planie koła ,ale to tylko moje zdanie
    Pięknie!!!Pozdrawiam Dana
    Ostatnio edytowane przez dana1s ; 23-07-2010 o 13:26

  15. #3175

    Domyślnie

    Mi też się u TOMASZA bardzo podoba !
    Pięknie.

    Zresztą u Ciebie Dana też - śliczny, zielony domek.
    I duuuużo cegły - super.
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  16. #3176
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Dana - rewelacja!!! Bardzo klimatyczny domek i otoczenie. Bardzo mi się podoba

  17. #3177
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Witajcie AGA NR1 I Vafel !!!! Bardzo mi miło że podoba Wam się mój domek !!Od samego początku miałam obawy czy nie przesadzę z cegłą ,bo jak widać to moja największa milość i po prostu nie mogę się opanować jak widzę różne ceramiczne cuda ,ostatnio mężuś montował gadzety różę wiatrów pod szcztem ,termometr w kuch nym oknie ,zegar na tarasie i takie tam ....Początkowo dom miał byś ecry ,ale moja sasiadka mnie ubiegola a ja nie lubie mieć tak samo więc wynalazlam to prawie kiwi czy oliwkę zwał jak zwał ale na dzień dzisiejszy nie żałuję !!!
    Zawsze chciałam mały ceglany domek z tajemniczym wielkim ogrodem,mój ogródeczek jest tylko wielki duchem ,bo działka malutka i niestety nie z gumy ale w sumie to dobrze ,bo jakby była większa to bankructwo murowane mój slubny juz wielkim łukiem omija markety i giełdy ogrodniecze,szkółki ,bo ja wszędzie coś dla siebie znajdę...

    Twój domek Vafel jest bardzo w moim typie ,kształtna parteróweczka taki domek do schrupania nic tylko w nim zamieszkać ile ma metrów?Ja projektu szukałam chyba z rok ale jak trafiliśmy na irysa to wszystkie poszły w kat trochę go zmodyfikowałam ,ale w koncu to mój dom a nie projektanta!A co ty budujesz AGA NR 1?

    POZDRAWIAM GORĄCO DANA

  18. #3178
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Dzięki wielkie

    Mój dom to z zewnątrz DM11 z pracowni Bauherr, ale w środku kompletnie przemeblowany. Powoli go kończymy i trzeba będzie zastanowić się nad zagospodarowaniem terenu dookoła. Podoba mi się to, że masz wiele roślin dookoła domku. Chyba się trochę zainspiruję

    Pozdrawiam,

  19. #3179
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dana1s
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    w przedogródku raju...
    Posty
    851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Kocham roślinki ostatnio sobie wykombinowałam kacik koło ceglanej oczywiście studzienki nazywam go fioletowy ,bo rosnie tam wszystko co kwitnie w tym kolorze efekt dopiero za rok ale juz nie mogę się doczekać,za domem mam -biały pas- co by to nie znaczyło wszystko kwitnie na biało widzialam kiedys taki monotematyczny ogród i się zakochałam .Tylko nad oczkiem mam troche roślinek od mamy więc jest i żółty i pomarańczowy ,ale jak bedę je miała komu podarować to nad oczkiem będzie polaczene fioletu i bieli,myslę że bedzie ładnie łaczyło się z zielenią domu tak troche po prowansalsku...myślę....

  20. #3180
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Jędruśki
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    nieopodal Łodzi
    Posty
    279
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich odwiedzaczy i dyskutantów.
    Już troszkę tutaj jestem i obserwuje wasze realizację i dyskusje przed wyborem struktury i koloru elewacji. Wnioski ( możliwe że oczywiste ) nasuwają się takie:

    * do każdego projektu "przypisane" są tylko niektóre kolory i sposoby na strukturę elewacji. Domeczek TOMASZA chyba niespecjalnie wyglądałby w kolorach które zastosowała dana1s i odwrotnie. Oba są SUPER w swojej kolorystyce! Pięknoty!
    * kolory elewacji powinny w jakiś sposób komponować się z działką na której stoją (roślinność, jej wysokość, mała architektura itd, itp)
    * kolory powinny również nawiązywać do otoczenia domu czyli ulica inne domki itd......
    W dwóch przypadkach możliwe chyba jest żeby to była kontynuacja ale......może kontrast?!?!?!?!???!?!?!?
    * Charakterek mieszkańców-bezcenne i Naj Naj NajWAżniejsze!

    Co Wy na to?
    Ostatnio edytowane przez Jędruśki ; 23-07-2010 o 19:13
    Jesteśmy wolni od bagażu osądzania......

    Jędrusiowe wspominki

    Komentarze dla Jędruśków

Strona 159 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony