dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 267
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 5324
  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post

    Co trzeba zrobić aby zostać modem? Macie jakieś głosowania, musi być ktoś wprowadzający, poświadczający itp?
    Trzeba być poleconym w specjalnym wątku:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...sze-propozycje

    Albo zauwazonym przez Redakcję, jako osoba kulturalna, niekonfliktowa , itd.

  2. #122
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    t kogos kto dopiero chce podac decyzje o sposobie ogrzewania
    moga go zaprosic do swojego watku

    jak widac tylko wlascicielom PC to nie pasuje , mimo ze maja swoj wlasny watek
    Nie wątek, a dział i to jest problem. Pompiarze zostali odizolowani jak trędowaci i każdy nowy inwestor poszukujący odpowiedzi "jak ogrzewać" wchodzi na dział "Ogrzewanie" a nie dział "Pompy ciepła", bo w naszym społeczeństwie wciąż panuje przekonanie, że pompa ciepła to zabawka dla bogatych, a nie system grzewczy dla normalnych ludzi, a to wierutna bzdura.
    Ja bardzo bym chciał być tak strolowany i zaspamowany parę lat temu kiedy to kupiłem kocioł na ekogroszek, ale na tym forum niestety bardziej się ceni obecność sprzedawców węgla, którzy w jawny sposób namawiają do zakupu swoich produktów niż zwykłych użytkowników, którzy niekomercyjnie chcą podzielić się swoja wiedza, czy doświadczeniami
    Bliźniak, 190m2, ogrzewana kubatura 530m3. OZC: 8,6kW, 78kWh (m2/rok) dla -20/22. Parter -podłogówka, piętro -klimakonwektory Purmo Vido, garaż i kotłownia -grzejniki.
    Od 27.09.2013r. - Pompa ciepła Panasonic T-CAP 9kW 400V + Galmet Maxi 300l.
    Od 28.05.2021r. - PV 8,36kW (22xTrinaSolar380 + SolarEdge SE7K)

  3. #123
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał map78 Zobacz post
    Nie wątek, a dział i to jest problem. Pompiarze zostali odizolowani jak trędowaci i każdy nowy inwestor poszukujący odpowiedzi "jak ogrzewać" wchodzi na dział "Ogrzewanie" a nie dział "Pompy ciepła", bo w naszym społeczeństwie wciąż panuje przekonanie, że pompa ciepła to zabawka dla bogatych, a nie system grzewczy dla normalnych ludzi, a to wierutna bzdura.
    Ja bardzo bym chciał być tak strolowany i zaspamowany parę lat temu kiedy to kupiłem kocioł na ekogroszek, ale na tym forum niestety bardziej się ceni obecność sprzedawców węgla, którzy w jawny sposób namawiają do zakupu swoich produktów niż zwykłych użytkowników, którzy niekomercyjnie chcą podzielić się swoja wiedza, czy doświadczeniami
    ok tu zgoda - post przenosze do innego dzialu - Redakcja powinna przekleic PC z dzialu instalacje do dzialu ogrzewanie !

  4. #124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał map78 Zobacz post
    Nie wątek, a dział i to jest problem. Pompiarze zostali odizolowani jak trędowaci i
    Hmm.. wydaje mi sie Redakcja zrobiła to w dobrej wierze. Niech pompiarze napiszą do Redakcji by połączyła te dwa działy.

  5. #125

    Domyślnie

    Czy ktos juz postulowal, aby przy postach pojawialo sie IP?
    Praktykowane jest to na wielu roznych forach i nikt z tym nie ma problemu. Mozna tez wygwiazdkowac koncowke adresu jezeli by byla taka wola.

  6. #126
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    No i tak w pewnym momencie wyglądaja dyskuję w dziale ogrzewanie - zaczynacie się czepiać pojedynczych zdań i robić prywatę.
    I temat się off topuje.
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    No jak nie oceniasz strony merytorycznej, to na jakiej podstawie są banowani użytkownicy albo zniknęły ostatnio posty (choćby moje -- i przyznaję, były mało merytoryczne, tak samo jak i cały wątek)?
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    I jak was poważnie traktować?
    Nie ma to jak wypomnieć "wyrywanie zdań z kontekstu" a chwilę później samemu zrobić to samo. I co to znaczy WAS? Już zostałem zaszufladkowany bo miałem czelność wyrazić swoją opinię o tej sytuacji? Zatem ponownie, przyznałem, że nie było treści merytorycznej, post został skasowany -- nie mam pretensji, bo BYŁ jałowy. Ale napisałem TAKŻE, że CAŁY wątek jest JAŁOWY (stąd pozwoliłem sobie w nim na dygresje). Jest tam tylko jątrzenie i prowokowanie ludzi do dyskusji w oparach absurdu -- i wątek istnieje, niektórzy w nim trollują, bo rzekomo piszą na temat. Że wychodzą z tego kompletne bzdury oderwane od rzeczywistości, to już nie ważne. Jak dla mnie, bezsens.

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Co więcej, na innych forach kasowane posty zostają "ukryte", tzn. sama treść, a post z możliwością podejrzenia powodu usunięcia jak i możliwością obejrzenia treści wisi powiedzmy przez tydzień, a potem dopiero spoczywa w spokoju w czeluściach kosza. Tutaj moderatorzy i redakcja, jak się okazało, może podglądać, ale zwykli użytkownicy już nie. To jak ja offtopuję tą uwagą, to nie mam więcej pytań. .
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Nie na wszytskich - generalizujesz.
    Możesz mi wskazać słowo WSZYSTKICH w mojej wypowiedzi? Napisałem na INNYCH, w domyśle tych, gdzie jest to LEPIEJ rozwiązane. Lepiej, tzn. nie tylko moderatorzy mają wgląd w status bieżącej moderacji, ale użytkownicy również. Czysto informacyjnie i nic nie znika użytkownikom jak kamfora. Nie ma więc pytań kto za co i na ile dostał bana. Więc, nie generalizuję -- zwracam uwagę na lepsze rozwiązanie.

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Przydałaby się także możliwość kasowania postów żeby zostawał po nich ślad na jakiś czas, żeby mogła być weryfikacja poczynań moderatorów.
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    I co mają moderatorzy do programistycznej (a funkcje forum to kwestia programu w którym jest napisane) strony forum, bo nie rozumiem?
    Możesz mi tym razem wskazać, gdzie odnosiłem się do MODERATORÓW? Przecież piszę w wątku "Forum Muratora - uwagi". To była uwaga, napisana zresztą celowo w oddzielnym akapicie aby wypowiedź wyraźnie odciąć, dotycząca właśnie samego skryptu forum -- a nie moderatorów. Wątek odpowiedni, chyba (?)...

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Hmm.. wydaje mi sie Redakcja zrobiła to w dobrej wierze. Niech pompiarze napiszą do Redakcji by połączyła te dwa działy.
    Mnie też się wydaje, że podział jest sensowny, bo dział PC się zdrowo rozwinął. Natomiast zabranianie wypowiedzi osobom posiadającym doświadczenie w innych (z pewnością czystszych dla inwestorów jak i ich sąsiadów) systemach grzewczych niż węgiel (tj. PC/prąd) nie powinni być odcinani z wątków o innych systemach i nie powinno się im ust zamykać. Wiele osób nadal uważa, że węgiel w kotłowni to najtańsze ogrzewanie.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 20-11-2014 o 21:56 Powód: Wykasowane zbędne jątrzenie -- samomoderacja
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  7. #127
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał r19 Zobacz post
    Czy ktos juz postulowal, aby przy postach pojawialo sie IP?
    Praktykowane jest to na wielu roznych forach i nikt z tym nie ma problemu. Mozna tez wygwiazdkowac koncowke adresu jezeli by byla taka wola.
    Takie wnioski prosze przekazywac we wątku "uwagi o naszym forum" - to prośba do programistów.

  8. #128
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Możesz mi wskazać słowo WSZYSTKICH w mojej wypowiedzi? Napisałem na INNYCH, w domyśle tych, gdzie jest to LEPIEJ rozwiązane.
    Oczywiście, że nie ma w twoim tekście słowa "wszytskich" (tak samo jak w moim), ale to forum po prostu nie jest jakimś kuriozum w tej kwestii.
    Pozostawienie jakiegoś drażliwego wpisu może nie studzić nerwowej atmosfery i niepotrzebna dyskusja będzie się dalej toczyć.

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Możesz mi tym razem wskazać, gdzie odnosiłem się do MODERATORÓW?
    Napisałeś to pod moim cytatem, odebrałam to jakbyś kierował tekst do mnie.


    Co do PC - akurat pompiarze nie są zadowoleni z podziału i ładnie to uzasadnili.
    Natomiast najazd pompiarzy na wątki poświęcone innym systemom grzewczym jest jak wizyta świadków Jehowy.

    Sytuacja na chwilę obecną sie ustabilizowała. W toku dyskusji doszło do pewnych ustaleń i nie ma co jątrzyć dalej.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-11-2014 o 20:00

  9. #129
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Oczywiście, że nie ma w twoim tekście słowa "wszytskich" (tak samo jak w moim), ale to forum po prostu nie jest jakimś kuriozum w tej kwestii. Pozostawienie jakiegoś drażliwego wpisu może nie studzić nerwowej atmosfery i niepotrzebna dyskusja będzie się dalej toczyć.
    Jeszcze zatem uściślając. Treść skasowanego postu znika, pozostaje tylko wzmianka że taki post istniał, ale został skasowany przez moderatora bo cośtam.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Napisałeś to pod moim cytatem, odebrałam to jakbyś kierował tekst do mnie.
    OK. Wyżej nie mogłem.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Co do PC - akurat pompiarze nie są zadowoleni z podziału i ładnie to uzasadnili.
    Mnie połączenie zmartwi, ale też tragedii nie będzie. Człowiek, proszę Pani, to się do wszystkiego potrafi przyzwyczaić.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Natomiast najazd pompiarzy na wątki poświęcone innym systemom grzewczym jest jak wizyta świadków Jehowy.


    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Sytuacja na chwilę obecną sie ustabilizowała. W toku dyskusji doszło do pewnych ustaleń i nie ma co jątrzyć dalej.
    Zauważyłem i nawet sobie self-moderację przeprowadziłem.

    R&K
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 20-11-2014 o 22:19
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  10. #130
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    Moze ad vocem: Jak trafilem na ten watek byl on juz towarzysko-rozrywkowy. .
    Już wtedy były proby zrobienia porzadku i duża częśc pierduł trafiła tu:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...zestnik%C3%B3w

  11. #131
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Pyxis
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    14.349

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Już wtedy były proby zrobienia porzadku i duża częśc pierduł trafiła tu:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...zestnik%C3%B3w
    OK. To nie byly proby, tylko jakies mszczenie sie za wytykanie niescislosci w podawaniu swoich danych o zuzyciu. Poprzedniego banana w koncu zalapalem za uzycie w poscie jakze strasznego dla niektorych slowa: "cycki". Teraz dostalem za obsmiane fochow R&K odnosnie pozegnania z forum. Chlopina jakos mnie nie lubi - przypadek?

    Moze przydalo by sie troszke obiektywizmu w tym moderowaniu, bo teraz to wyglada na zwalczanie osob ktore maja inne spojrzenie na sprawy budowy domu (grubosc izolacji v. tanosc pozyskania energii). Ci ktorzy zaczynaja trolowanie pozostaja bezkarni. Leca glowy tych, ktorzy daja sie wciagnac w "dementowanie bzdur".
    Grzanych podlog 230[m2]+2 drabinki w lazienkach. Ogrzewana kubatura ~550[m3]. Uzytkowa ~175[m2]. Na posadzce 18[cm] styro. Sciany suporex 36[cm]+10[cm] styro. Skosy 25[cm] welny. WG. PCi Ekontech 12,6[kW]. DZ 4x200[m] PE32 jako kolektor spiralny.
    CO za sezon przy temp. w domu 22*C
    2012/13 - 1350 zł (4215 kWh)
    2013/14 - 1035 zł (3320 kWh)
    2014/15 - 936 zł (3481 kWh)
    2015/16 - 576 zł (3313 kWh) - promocja Duon
    2016/17 - 892 zł (4020 kWh)
    2017/18 - 874 zł (3727 kWh)

  12. #132
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dementować trzeba z kulturą.
    Każdemu moderatorowi zarzuca się brak obiektywizmu jak zaczyna tu moderowac, nawet kiedy jest ogrodnikiem

  13. #133
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Pyxis
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    14.349

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    dementować trzeba z kulturą.
    Każdemu moderatorowi zarzuca się brak obiektywizmu jak zaczyna tu moderowac, nawet kiedy jest ogrodnikiem
    Inaczej rozmawiasz z profesorem, a inczej z gosciem z pod budki z piwem. Trzeba sie dostosowac.

    Ot taka niewdzieczna rola moda.
    Grzanych podlog 230[m2]+2 drabinki w lazienkach. Ogrzewana kubatura ~550[m3]. Uzytkowa ~175[m2]. Na posadzce 18[cm] styro. Sciany suporex 36[cm]+10[cm] styro. Skosy 25[cm] welny. WG. PCi Ekontech 12,6[kW]. DZ 4x200[m] PE32 jako kolektor spiralny.
    CO za sezon przy temp. w domu 22*C
    2012/13 - 1350 zł (4215 kWh)
    2013/14 - 1035 zł (3320 kWh)
    2014/15 - 936 zł (3481 kWh)
    2015/16 - 576 zł (3313 kWh) - promocja Duon
    2016/17 - 892 zł (4020 kWh)
    2017/18 - 874 zł (3727 kWh)

  14. #134
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie trzeba. Nie zniżaj się do poziomu głupca czy chama - i tak pobije cię doswiadczeniem.

  15. #135

    Domyślnie

    Nie rozumiem, skąd te kontrowersje, przecież może być wątek cop1, wątek PCi i wątek 'co wybrać do mojego domu', jaki problem? Będzie wtedy łatwiej znaleźć co się chce.
    Najbardziej psuje się forum, gdy użytkownicy traktują je jak IRC/czat - co kto pomyśli, to napisze i siedząc godzinkę machnie 100 postów, a potem się człowieku przedzieraj przez głupoty...

  16. #136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    Moze ad vocem: Jak trafilem na ten watek byl on juz towarzysko-rozrywkowy. Tak go traktowala wiekszosc tu piszacych. Wzajemne przekomarzania sie i "wojenki". Nieraz komus nerwy puszczaly, ale w wiekszosci bylo zabawnie, a nie bron bBoze merytorycznie. Kazda proba merytorycznej dyskusji schodzila na bzdurne wyliczenia "COP dla domu" i udowadnianie, jakie to matoly moga kupic pompe ciepla, skoro kablami jest tak fajnie i taniutko.
    Teraz magle po 2 latach widze Swiete Oburzenie jaki to watek jest niemerytoryczny i ile tu go...a i kuszaca tendencja do duszenia sie we wlasnym sobie, zeby tylko ktos nie zadal trudnego pytania. Chyba nie tedy droga, bo to jest FORUM.
    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    OK. To nie byly proby, tylko jakies mszczenie sie za wytykanie niescislosci w podawaniu swoich danych o zuzyciu. Poprzedniego banana w koncu zalapalem za uzycie w poscie jakze strasznego dla niektorych slowa: "cycki". Teraz dostalem za obsmiane fochow R&K odnosnie pozegnania z forum. Chlopina jakos mnie nie lubi - przypadek?

    Moze przydalo by sie troszke obiektywizmu w tym moderowaniu, bo teraz to wyglada na zwalczanie osob ktore maja inne spojrzenie na sprawy budowy domu (grubosc izolacji v. tanosc pozyskania energii). Ci ktorzy zaczynaja trolowanie pozostaja bezkarni. Leca glowy tych, ktorzy daja sie wciagnac w "dementowanie bzdur".
    Cytat Napisał kabel Zobacz post
    ta Twoja sprawiedliwość taka ma Twarz
    http://forum.muratordom.pl/member.ph...umps%C3%A4gare

    http://forum.muratordom.pl/member.php?146833-Pyxis

    przeczytaj ostatnie wpisy jednego i drugiego , zobacz w jakim wątku były pisane i sam wyciągnij wnioski - każdy może wyrobić sobie zdanie - ile w tym merytorycznych wypowiedzi w kontekście tematu w którym piszą

    Rekordziści Forum --> w trollowaniu

    Ka(rol)bel
    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    Inaczej rozmawiasz z profesorem, a inczej z gosciem z pod budki z piwem. Trzeba sie dostosowac.

    Ot taka niewdzieczna rola moda.
    no więc robisz wszystko by poziom rozmów i merytoryka byla z pod budki z piwem TAK??
    to moje gratulacje

    dla przypomnienia - Twoje ostatnie X-sposów tuz z przed otrzymania bana
    1. Jak R&K sprawdzi IP Hipolita i Twoje, to sie zaloze, ze oba maja lokalizacje warszawska.
    2. Lewa polkula dyskutuje z prawa. Musiala byc lobotomia w mlodosci.
    3. Kalsyk mawial "Nie chcialo sie chodzic do szkoly, to sie kopie doly".
    4. Czas wydoroslec Hipolit. Chociaz mozesz miec z tym problem, bo ludzie tyle nie zyja.
    5. Moze czas nauczyc sie liczyc?
    6. Ale schizofrenia. Kabel i Hipolit "gadaja" ze soba, a to jedna i ta sama osoba.
    7. Dlaczego uwazasz reszte towarzystwa za debili niepotrafiacych liczyc.
    8. Widze, ze w szkole sie kamieniami rzucalo.
    9. On tylko napisal, ze nie piszesz z tego samego IP. W jego mniemaniu to moze "wyjasniac" wszystko, ale ja moge zaraz postawic obok laptopa i tez sam ze soba podyskutuje.
    10. Chyba sie nie przelogowales na nowe konto Panie Hipolit.
    .....
    oto cały Pyxis i jego forumowy folklor - a ja go nie lubie i sie uwziąłem!!!

    ma ktoś jeszcze wątpliwości ??

    każdy - dosłownie każdy kto z tego forum bedzie robił cyrk i zasmiecał go takimi wpisami wyleci na znacznie dłużej niż na 24h, bo ile w tym merytoryki każdy sam oceni
    dodam że wpisy pochadza tylko i wyłącznie z 2 wątków: tego i "kabelki kontra klamot"
    i sa trollowaniem wlasciciela PC , nie mają nic wspolnego z tematem wątków
    Ostatnio edytowane przez R&K ; 21-11-2014 o 06:48

  17. #137
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    oto cały Pyxis i jego forumowy folklor - a ja go nie lubie i sie uwziąłem!!![/B]
    ma ktoś jeszcze wątpliwości ??
    Bosz... Syfu ciąg dalszy. Człowieku zrozum, jesteś moderatorem, MUSISZ być ponad podziałami.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 21-11-2014 o 07:59
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  18. #138
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Wszystko pięknie, tylko dlaczego wraz z Pyxisem nie zbanowany został Hipolit, Hipcia, czy jak jej tam? Bo poziom ich wypowiedzi był dokładnie taki sam i pozostawał w ścisłej interakcji. Poleciał jednak tylko pompiarz, kablarz nie, bo choć nie pisze na temat i nawet stopki używa do szydzenia z innych, to to jednak kablarz.

  19. #139
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał map78 Zobacz post
    Wszystko pięknie, tylko dlaczego wraz z Pyxisem nie zbanowany został Hipolit, Hipcia, czy jak jej tam? Bo poziom ich wypowiedzi był dokładnie taki sam i pozostawał w ścisłej interakcji. Poleciał jednak tylko pompiarz, kablarz nie, bo choć nie pisze na temat i nawet stopki używa do szydzenia z innych, to to jednak kablarz.
    Już pytałem o to w wątku o uwagach. Odpowiedź głosiła -- pisali 'w temacie wątku". Że przekaz był nastawiony na jątrzenie, nieważny. I śmiesznie, i straszno.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  20. #140
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Bosz... Syfu ciąg dalszy. Człowieku zrozum, jesteś moderatorem, MUSISZ być ponad podziałami.
    człowieku - rozumiem ... nie lubie każdego kto robi syf ! i to sie nigdy nie zmieni

    Cytat Napisał map78 Zobacz post
    Wszystko pięknie, tylko dlaczego wraz z Pyxisem nie zbanowany został Hipolit, Hipcia, czy jak jej tam? Bo poziom ich wypowiedzi był dokładnie taki sam i pozostawał w ścisłej interakcji. Poleciał jednak tylko pompiarz, kablarz nie, bo choć nie pisze na temat i nawet stopki używa do szydzenia z innych, to to jednak kablarz.
    jak to mówią - nie odrazu Rzym zbudowali to po 1.
    po 2 syf ktory zrobił się w watku "kabelki konta klamot" byl spowodowany przez Pyxisa i asolta i chyba Värmepumpsägare ktorzy z uporem maniak twierdzili ze obecny tam kabel to Hipka, Hipolit i 5 innych
    nickom o ktorych mowa musze - i zrobie to - przyjzec sie uwazniej i przerpwadzic dluzsza analize IP bo
    wiemy juz ze Hipolit to nie kable
    kabel to nie Hipka
    Hipka to nie Hipolit
    to 3 różne osoby i to nie tylko po nickach , nr IP ale i po sposobie pisania

    jesli chodzi o Hipolita - tak to kolejny folklor ktory bedzie tepiony , ten i kazdy temu podobny - bynajmniej w tym wątku
    w tamtej konkretnej sytuacji
    po 1 są osoby atakujace i sa osoby broniące się i odpowiadajace na glupie zaczepki
    po 2 nie wszystki tak jak w przypadku Pyxisa i Värmepumpsägare wypowiedzi byly trollowe i nie w temacie

    podkreslam - obaj Panowie w conajmniej 7 ostatnich postach mieli 100% OT i TROLL

    map78 - prosze zglos sie na Moderatora ... prosze zrob to i pomoz a nie jączysz

Strona 7 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony