dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 184 z 253
Pokaż wyniki od 3.661 do 3.680 z 5049
  1. #3661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robespierre Zobacz post
    Wszystko zależy od tego co zamawiałeś i jak się do tego przygotowałeś...
    Tu raczej otwór musi być dopasowany i znormalizowany.

    W tym przypadku montażysta mógłby od góry dociąć powiedzmy z 3-4 cm tego skrzydła i zamontować całość nieco niżej, ale...
    Tak jak pisałem wcześniej nie wiem na jaki zakres robót się z nim umawiałeś.

    Tu znów pojawia się wątek ceny.
    Są firmy które za takie montaż wezmą 250 zł ale zrobią tylko absolutnie to co niezbędne a są takie które krzykną 350 zł ale dobrze wszystko przemyślą i dotną elementy tak aby było ładnie wizualnie i efektywne.
    Oczywiście nie można generalizować że wszystko co droższe to na pewno lepsze ale generalnie tak to wygląda.
    O to chodzi że, sprzedawca sam podał wymiar wysokości przejścia 2,01m. I tak zostało zrobione, twierdzi że, robi tak wszędzie bo to poprawnie i nigdy nie miał reklamacji i żadnemu klientowi to nie przeszkadzało.
    Tylko ja się zastanawiam teraz patrząc na efekt końcowy.......po co to przejście było obniżane?

  2. #3662

    Domyślnie

    Zdjęcie 3, białe drzwi po prawo z nadstawką.

    Jaka firma - nie loco stolarz - masowo robi drzwi a raczej takie oscieznice z nadsawkami na wymiar zamówiony lub do samodzielnego docięcia. Może to być jakaś oklejona płyta nie musi być czyste drewno, czytaj cena ma znaczenie. Proszę o podpowiedź bo specjalnie duże firmy sie tymi nadstawkami nie chwalą, częściej widuje to przy ofercie drzwi wewnętrznych.

  3. #3663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oszolom Zobacz post
    O to chodzi że, sprzedawca sam podał wymiar wysokości przejścia 2,01m. I tak zostało zrobione, twierdzi że, robi tak wszędzie bo to poprawnie i nigdy nie miał reklamacji i żadnemu klientowi to nie przeszkadzało.
    Tylko ja się zastanawiam teraz patrząc na efekt końcowy.......po co to przejście było obniżane?
    Twoje zdjęcia mi nie pokazały problemu - w sumie na wszystkich czterech było to samo i niewiele widać. Dlatego się nie wypowiadam. Jakiej firmy jest to system? Jeśli jakiejś większej, to w opakowaniu na pewno była instrukcja z rozrysowanymi szczegółami (przy okazji to także karta gwarancyjna. Mam nadzieję że Twój wykonawca nie zostawił po sobie takiego porządku:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06833.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	233127[
    Ps. Dla niewtajemniczonych: ekipa chyba rozbierała drzwi na tej palecie, dlatego wokół leżą fragmenty opakowan, plastikowe narożniki z opasek oraz kilka kart gwarancyjnych.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 04-01-2014 o 19:30

  4. #3664
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiellkopolska Zobacz post
    Zdjęcie 3, białe drzwi po prawo z nadstawką.

    Jaka firma - nie loco stolarz - masowo robi drzwi a raczej takie oscieznice z nadsawkami na wymiar zamówiony lub do samodzielnego docięcia. Może to być jakaś oklejona płyta nie musi być czyste drewno, czytaj cena ma znaczenie. Proszę o podpowiedź bo specjalnie duże firmy sie tymi nadstawkami nie chwalą, częściej widuje to przy ofercie drzwi wewnętrznych.
    Jak popytasz o zamówienia nietypowe to pewnie się okaże, że niemal każda zrobi. Ja podwyższone opaski zamawiałem dwukrotnie w Porcie - chyba do tego stopnia stalo się to popularne, że wprowadzili do katalogu jako ościeżnicę Modern

  5. #3665

    Domyślnie

    Jestem tuż przed zamówieniem drzwi Interdoor .Naczytalam sie tyle samo opinii pozytywnych co negatywnych i jestem teraz totalnie zakręcona.Napiszcie czy warto brnąc w ta firmę czy moze jednak Pol- skone lepsze?

  6. #3666

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oszolom Zobacz post
    O to chodzi że, sprzedawca sam podał wymiar wysokości przejścia 2,01m. I tak zostało zrobione, twierdzi że, robi tak wszędzie bo to poprawnie i nigdy nie miał reklamacji i żadnemu klientowi to nie przeszkadzało.
    Tylko ja się zastanawiam teraz patrząc na efekt końcowy.......po co to przejście było obniżane?
    Bo chciał aby wysokość tego otworu była taka sama jak wysokość przejścia pozostałych ościeżnic.
    "Dobrą ceną cieszymy się przez krótką chwilę - dobrą jakością przez całe życie"

    Skrzynka przepełniona wysyłanie/odbieranie wiadomości prywatnych niemożliwe.

    * Uwaga!!! Prezentowane przeze mnie zdjęcia w większości przypadków są mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

  7. #3667

    Domyślnie

    Witam

    kontynuuję moje poszukiwania drzwi do budowanego domu. Pomimo częściowo niepochlebnych opinii skłaniam się do Interdoor, pełne NCS w okleinie glossa oraz Allande lakierowane na półmat. Wydaje się, że to najrozsądniejsze połączenie ceny do jakości/designu. Teraz mają tam wydłużoną gwarancję na niektóre modele.

    Ale myślę też o drzwiach podkrakowskiej firmy Parmax. Mam ich drzwi zewnętrzne top glass (w dzienniku są fotki) i są rewelacyjne, całkowicie genialne. Widziałem też przy kupnie zewnętrznych ich wystawkę drzwi wewnętrznych. Teraz widzę że się rozwijają. Niestety na razie nie znam cen. Czy oprócz mnie ktokolwiek ma doświadczenia z tą firmą? Jakieś opinie o drzwiach wewnętrznych?

    Ostatnie co znalazłem interesującego to firma BSSystem. Ładne proste i nowoczesne drzwi lakierowane w RAL, ale mają modele cenowo różniące się o 1000 pln, a różnica polega jedynie na połysku lakieru. Nie kumam. Ktoś zna?
    pozdrawiam
    Kuba
    www.jakubszyma.pl

    Dziennik
    Komentarze

    Tu jest mój Total Cost kalkulator dla gazu i kabli

  8. #3668
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja mam pytanie które firmy oprócz PIU robią drzwi tzw "niewidoczne" ? Chodzi o drzwi z chowanymi zawiasami przygotowanymi do malowania tapetowania i innego "ania". Mam kilka w projekcie i staram się wywiedzieć. Na razie znalazłem za 3,5tys, szukam dalej.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  9. #3669
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Juster

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wwa, zapraszam: http://kaminski-malarstwo.pl/
    Posty
    549

    Domyślnie

    Cześć Autorus...

    też szukam drzwi .. w tym drzwi "ukrytych" .. PIU również wyceniło mi na ponad 3,5tys..wp.
    Wczoraj pisałam do 2-3 firm, dziś dzwoniła jedna ze śląska, jak okażą się być konkurencyjni podam CI namiary.

    pozdr

    Juster

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Ja mam pytanie które firmy oprócz PIU robią drzwi tzw "niewidoczne" ? Chodzi o drzwi z chowanymi zawiasami przygotowanymi do malowania tapetowania i innego "ania". Mam kilka w projekcie i staram się wywiedzieć. Na razie znalazłem za 3,5tys, szukam dalej.

  10. #3670

    Domyślnie

    Strasznie drogo jak na takie drzwi,ja robiłem za 2100 zł za sztukę. Są rewelacyjne i z litego dębu.

  11. #3671
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał WITEKKITA Zobacz post
    Strasznie drogo jak na takie drzwi,ja robiłem za 2100 zł za sztukę. Są rewelacyjne i z litego dębu.

    Wątpię żeby były z litego całe.....

  12. #3672

  13. #3673
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    drzwidrewnianedrzwi

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bród
    Kod pocztowy
    06-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    Autorus drzwi są zwyczajne to jest kwestia tzw. ościeżnic i zrobi Ci to każda firma robiąca drzwi .

  14. #3674
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z góry wielkie dzięki W dzisiejszej wyborczej znalazłem dwa adresy www.bezmuru.pl i www.drzwiukryte.pl ale oczywiście nie zdarzyłem jeszcze się dopytać.

    najfajniej byłoby gdyby mi mała firma coś takiego zrobiła. Wtedy zamówiłbym od razu wiekszą ilośc drzwi.

    Cytat Napisał Juster Zobacz post
    Cześć Autorus...

    też szukam drzwi .. w tym drzwi "ukrytych" .. PIU również wyceniło mi na ponad 3,5tys..wp.
    Wczoraj pisałam do 2-3 firm, dziś dzwoniła jedna ze śląska, jak okażą się być konkurencyjni podam CI namiary.

    pozdr

    Juster
    Ostatnio edytowane przez autorus ; 06-01-2014 o 14:38
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  15. #3675

    Domyślnie

    Jeśli jesteś zainteresowany podam Ci numer i napewno będziesz zadowolony

  16. #3676
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Na pewno nie zaszkodzi.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  17. #3677

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Na pewno nie zaszkodzi.
    696 080 002

  18. #3678
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A jak wyszły Twoje, masz jakieś fotki?
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  19. #3679

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    A jak wyszły Twoje, masz jakieś fotki?
    Nie wiem jak tutaj wrzucić. Podaj maila to Ci wysle.

  20. #3680
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    W ubiegłym roku oglądałem "twórczość" Creodoor (jeśli nie pokręciłem nazwy). Oryginalne wzornictwo - moze dla niektórych zbyt bogato, ale co za problem zamówić "gołe" drzwi.


    Ufff, ale się naszukałem, bo błędnie zapamiętałem: http://www.creadoor.pl/
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 06-01-2014 o 17:53

Strona 184 z 253

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony