dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 73

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał CzarnyIwan Zobacz post
    Dałbym za wszystko z 10 razy tyle co założyciel tematu zaproponował pod warunkiem że Pan od kominka był by dla mnie po prostu miły i nie traktował mnie jak idiotę co się nie zna więc najlepiej się nie odzywa i płac i to jeszcze przed robotą, a najlepiej bez umowy i fv. Niestety forumowa grupa kominkowa tak obrosła w piórka że zamiast doradzać tylko się szarogęsi i narzeka jacy to ich potencjalni pracodawcy źli, głupi i blee.... Założyciel zadał może i zbyt ogólne pytanie ale może jako spece chociaż raz zdobądźcie się na odwagę i napiszcie ile mniej więcej bierzecie za zabudowę prostego kominka narożnego (bo modne ostatnio) płytami Varmsenn lub z podobnej półki. W tym komora dyspersyjna (u was rzekomo standard), dwa narożne kanały (góra dół), podłaczenie doprowadzenia powietrza od dołu i podłaczenie do gotowej instalacji DGP. Powiedzmy że z wkładem z tzw średniej półki. Grupa kominkowa jest tu chyba najbardziej zgorzkniałą ekipą, wszyscy najmądrzejsi, dobrze sypią hejt, zero pomocy.




    Piotr
    1. Średnio z tych kominków na 30k miesięcznie to ile dni montujesz jeden? 2-4 dni z dłubaniem w nosie?
    2 Nie wiesz ilu zatrudniasz ludzi? Sam montujesz?
    3. Wkłady to pewnie na plecach przynosisz nawet jak klienta masz przez ulice?
    4. G. mnie obchodzi czym fachowiec pracuje, dla mnie może wiercić dziury palcem aby tylko zrobił to dobrze.
    5. Jako inwestor powinienem żądać fv zakupu wszystkich narzędzi???
    6. Jak masz wątpliwości to podaj cenę/przedział cenowy "netto" Umiemy dodać podatek.



    Czy FM też to dotyczy? Bo chyba kwiecień sie nie domknie w 25k bo miły to Ty nie jesteś..


    Podsumowując wątek. Jak zwykle nie padła nawet mocno uogólniona odpowiedz na postawione w wątku pytanie, natomiast poszły żale na inwestorów i podśmie...ki z pytającego. Przeprowadzono bardzo "fachową" analizę udowadniającą że klient ma abstrakcyjne pytania na które nie umiecie odpowiedzieć bo nie wiecie ile średnio kosztuje zabudowa kominka. A teraz proszę o dalszą fale hejtu ..... (takie młodzieżowe słowo- sprawdźcie w googlach).



    Nikogo normalnego nie interesuje wasz zarobek. Interesuje nas ile my za to zapłacimy i czy zaproponowana jakość usługi będzie warta tych $. Na FM człowiek rzuca ogólne pytanie by dostać ogólną odpowiedź a nie z liścia.
    Ja odpowiem .Może banu nie dostane jak to się stało z topikim który założyłem i od 2007 "kominki dla każdej rodzinki"działał i nikomu nie przeszkadzał. Aż znalazł się życzliwy i ...
    Do obudowy która opisałeś dodam delikatną ramkę granitowa wkoło wkładu i wzmocnienie płyt krzemianowych płytą GKF i koszty są takie : materiał na obudowę 4600 + np Volcano 2p 5408 + montaz 3000 .

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    No i mamy też zdanie drugiej strony ... tyle że Darku, Czarnego Iwana będzie to "walić" ... jest pewna różnica pomiędzy Tobą a anonimową osobą, kóra występuje na forum internetowym i wypowiada się o innej osobie - tej drugiej, tym razem konkretnej i występuącej na tym samym forum z imienia, nazwiska i nazwy własnej działalności gospodarczej.
    Myślę Czarny Iwanie że możesz podziękować Darkowi że nie podał tutaj Twojego imienia, nazwiska i adresu Twojego budowanego domu ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    No i mamy też zdanie drugiej strony ... tyle że Darku, Czarnego Iwana będzie to "walić" ... jest pewna różnica pomiędzy Tobą a anonimową osobą, kóra występuje na forum internetowym i wypowiada się o innej osobie - tej drugiej, tym razem konkretnej i występuącej na tym samym forum z imienia, nazwiska i nazwy własnej działalności gospodarczej.
    Myślę Czarny Iwanie że możesz podziękować Darkowi że nie podał tutaj Twojego imienia, nazwiska i adresu Twojego budowanego domu ...
    Pozdrawiam.
    O jakiej anonimowości ty gadasz?! Nakaz sądowy i admin dostarcza Ci wszystkie dane. A jeśli trochę znam B, nie odpuści...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony