PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do dziennika Ew-ki



Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

Marcel2000
07-06-2005, 09:53
Ewka gratulki, och jak ja ci zadzroszczę :wink:

Renatka
07-06-2005, 11:09
Renatko -buziaki i zapraszam , wszak nie masz daleko

Nie kuś Ewuniu , nie kuś :wink:

TASIJA
09-06-2005, 12:54
Ew-ka
Przez Twój cudny dzienniczek, mało dzisiaj było pożytku ze mnie w pracy
- tak "wciągnął". 9 miesięcy - i mieszkasz w swoim domku GRATULACJE !
A fotki dalej sie nie otwierają.... :cry: Please zrób coś...chcę popatrzeć.
Pozdrawiam serdecznie

aha26
09-06-2005, 12:59
Ew-ka
Przez Twój cudny dzienniczek, mało dzisiaj było pożytku ze mnie w pracy
- tak "wciągnął". 9 miesięcy - i mieszkasz w swoim domku GRATULACJE !
A fotki dalej sie nie otwierają.... :cry: Please zrób coś...chcę popatrzeć.
Pozdrawiam serdecznie

Z Ciebie bylo malo pozytku w pracy a ja przez to sledzenie jej dziennika znowu nie zaczelam sie rano uczyc.Dobrze ,ze juz sie przeprowadza bo bede mogla sie na ksiazkach skupic :D :D :wink:

Marcel2000
10-06-2005, 11:40
Ewka a onas zapomniałaś, ja wiem że pracy masz mnóstwo, ale od czasu do czasu nowinek nam podrzucić chyba możesz :D

aha26
10-06-2005, 15:21
Ew-ka,SUPER,ze juz mieszkacie.Wiem,ze napewno macie jeszcze duzo pracy,ale toz to sama frajda swoj domek wykanczac!!!A co do tej migreny to sie nia wogle nie przejmuj,to wynik stresu jaki przechodzilas przez okres poprzedzajacy przeprowadzke.
Ja mam tez czasami migreny,zawsze po zdaniu jakiegos egzaminu :wink:

Funia
10-06-2005, 16:49
Ew-ka,
mingrną sie nie martw, to na pewno z wrażenia. Potem będzie już z pewnością lepiej.

Teraz ja z utęsknieniem czekam, zeby móc napisać to co Ty - że wreszcie sie wprowadziłam,
ale kiedy to będzie????

Sonika
10-06-2005, 16:55
Aga i Maluszku - o Was nigdy nie zapomne , a do Heńka sie sprowadze jak mi przygotuje KROLEWSKIE PRZYJĘCIE :wink:


No i pewnie przygotował, bo Ewy nie ma tutaj z nami od paru dobrych dni. :wink: :D .

Napisz Ewuniu jak Ci się mieszka, czy już rozpakowałaś wszystkie tobołki??? :wink: :wink: :wink:


ale tyle sie ostatnio dzieje ,że nie nadążam
Napiszę w skrocie
- montaż kuchni
-montaż szaf garderobiabych ( superanckie )
-zakładanie trawnika
-sadzenie kwiatow
- tv i Polsat
-karnisze
-alarm
-malowanie ścian
oraz
- milion różnych wykończeniowych prac ( akrylowanie ,odbojniki za drzwi ,kinkiety itp)

Nasze mieszkanie w bloku wygląda tragicznie !!!!! "poleciały me łzy czyste ,rzęsiste ...."

To chyba ze szczęścia??



nie wiem co mam o tej nocy sądzić ,bo obudziłam sie z OGROMNĄ MIGRENĄ

:o :o :o no, no - to jednak przyjęcie było na sto dwa jak Cię głowa boli!!! :D :D :D :wink: :wink: :wink:


Cierpliwie czekamy na reportaż z KROLEWSKIEGO PRZYJĘCIA :wink: :wink: , no i na fotki oczywiście.

Aga J.G
10-06-2005, 19:17
Ewciu ogomne GRATULKI :lol: :lol: :lol:
Jak to fajnie przeczytać MIESZKAMY :lol: :lol: :lol:
A głową się nie przejmuj boli z przejęcia i nadmiaru wrażeń :)

czekam na zdjęcia i relacje jak sie mieszka :)

joola
10-06-2005, 19:27
Ewa- GRATULACJE! :D A więc już mieszkasz! Super! A migrenka to tylko z dwóch powodów być może: z przejęcia z powodu nowych wrażeń lub od przyjęcia jakie przygotował Henio 8) :wink: i nadmiaru wrażeń :wink:

Funia
10-06-2005, 20:16
Zazdrość - straszna rzecz :wink:

Aż mnie skręca (a tak na serio - to czekam na fotki)

Ew-ka
10-06-2005, 20:50
Gratulacje przyjete z ogromną radością :D

To " mieszkamy" napisałam chyba troche na wyrost ,bo co to za mieszkanie bez gazu i kompletnej kuchni ,bez cieplej wody i zmywarki :wink: ????

ale jest fajnie .... wiele razy wyobrażalam sobie nasz domek zamieszkały , tak bardzo chciałam już poczuc jego atmosferę - pamietacie jak w STYCZNIU , po zamontowaniu kominka , w którąś niedziele przywiozłam w termosie kawe i ciasto ,obrus i zegar kominkowy ( do dzisiaj na nim stoi i odmierza godziny :lol: ) i zrobilismy goscinke ???
a dzisiaj może nie całe obiady ale posiłki już przygotowuję .
W garazu mamy lodowke i 3 różne stoły , krzesła i wszlkie poczestunki odbywaja sie własnie w garazu .

Zdjecia na pewno sie ukażą - intensywnie mysli nad nimi moj pracownik Przemek , a on jak coś obieca to zrobi :D

Sonika
10-06-2005, 20:51
Aż mnie skręca (a tak na serio - to czekam na fotki) _________________


mnie też i ja też :D

Funia
10-06-2005, 20:52
To " mieszkamy" napisałam chyba troche na wyrost ,bo co to za mieszkanie bez gazu i kompletnej kuchni ,bez cieplej wody i zmywarki :wink: ????



eee tam, nie ważne, ważne że wreszcie w swoim nowym domku :D

inż. Mamoń
10-06-2005, 21:28
bo co to za mieszkanie bez gazu i kompletnej kuchni ,bez cieplej wody i zmywarki :wink: ????

Toż to bluźnierstwo :o :lol:

Ew-ka - gratulacje z okazji przeprowadzki. :D
Pozdrawiam !!

Ew-ka
10-06-2005, 21:32
inż.Mamoń - uwielbiam w taki sposób bluźnić :wink:

szczególnie ze zmywarką,ktorej nigdy nie miałam ( dzieci zawsze mowiły -po co nam zmywarka ,my mamy Tatusia :wink: )......

aha26
10-06-2005, 21:50
inż.Mamoń - uwielbiam w taki sposób bluźnić :wink:

szczególnie ze zmywarką,ktorej nigdy nie miałam ( dzieci zawsze mowiły -po co nam zmywarka ,my mamy Tatusia :wink: )......

Czyli zmywarke macie ręczną :wink:

Funia
11-06-2005, 07:46
Czyli zmywarke macie ręczną :wink:

No a to oznacza, że ekologiczną (a to już wyrób najnowszej generacji :wink: )

Sonika
11-06-2005, 07:52
Czyli zmywarke macie ręczną :wink:

No a to oznacza, że ekologiczną (a to już wyrób najnowszej generacji :wink: )

Ja to rozumiem, że teraz jeszcze ręczna, ale będzie mechaniczna - prawda Ewuniu?

andrzejka
11-06-2005, 14:02
Ew-ka serdeczne gratulki z okazji zamieszkania we wlasnym domku :P

Czytając dziennik czuje się emocje :P :P Pozytywne oczywiście :wink:
Gdyby tak jeszcze zdjęcia :roll: :roll: :-? :wink:

Aga J.G
13-06-2005, 22:18
Ewa pieknie to wszystko opisałaś :)
Dopieszczaj dopieszczaj ten swój domek :)
Czekam na zdjęcia bardzo cierpliwie :)
Pozdrowienia dla całej rodzinki, duzo szczęścia w nowym domku samych radosnych dni :)

czupurek
14-06-2005, 10:36
Ewa - wielkie, wielkie gratulki
super, że sen twój się spełnił i już mieszkacie
życzę samych szczęśliwych chwil

Maluszek
14-06-2005, 11:58
Ewa - GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUUULACJE :D W końcu doczekałaś się swojego domeczku :D - mam nadzieję, że będzie Wam się w nim dobrze mieszkało :D

Sonika
15-06-2005, 20:44
Ewuniu,
i co tam u Ciebie???
Nie zapominaj o nas i napisz coś, please.

Maluszek
20-06-2005, 09:22
Ew-ka - obejrzałam zdjęcia Twojego domku. No po prostu cudeńko :D

IN
20-06-2005, 10:10
Witaj Ew_ka.
Bardzo ciekawa i ładna kuchnia.Intryguje mnie tylko umiejscowienie płyty ceramiczne . Przy tym układzie to gotować może (chyba?) jedna osoba bo dla drugiej nie ma już miejsca :cry: -nawet na podbieranie z garnka.W związku z tym dlaczego nie zdecydowałaś się na inny ciąg technologiczny , tzn. lodówka - zlewozmywak - kuchenka?
Pozrawiam w nowym domku.

Ew-ka
20-06-2005, 10:43
In - kuchenka - plyta mogła sie znaleźć tylko w tym miejscu , a lodówka miała być podblatowa , ale w ostateczności zaszły zmiany i lodówka została kupiona duża - miejsca jest dla jednej osoby dość ale dwie też bez problemu sie zmieszczą - nie jest tragicznie :lol:
tez - dopóki nie zobaczyłam na żywo - sen z oczu spędzał mi ten układ - ale naprawdę nie jest źle :D

jamles
20-06-2005, 10:47
a blat pod umywalką jest z konglomeratu czy z.............? :roll:

Ew-ka
20-06-2005, 10:49
a blat pod umywalką jest z konglomeratu czy z.............? :roll:
granit :D

Aga J.G
20-06-2005, 16:33
Ewciu pieknie :) Wiedziałam że tak będzie i się nie pomyliłam :)
A najbardziej podoba mi się taras bo tez mamy taki pomysł :) Bałam się jak to wyjdzie a teraz widzę że super :)
Nie pozostaje mi nic innego jak wybrać się na wycieczke :wink: :)

Funia
20-06-2005, 17:08
Jak może nie być super - jak sie mieszka pod tęczą? :wink:

Sonika
21-06-2005, 05:21
Ewuniu,
pięknie, pieknie :D :D i wszystko tip-top.
Kuchnia bardzo mi się podoba. Zazdroszczę Ci, że trafiłaś na takich solidnych i szybkich wykonawców. Jak Ty to zrobiłaś i gdzie się takich szuka?
Kostka w te esy-floresy prezentuje się pięknie, mebelki istne cudo.

A tym stolikiem na tarasie, to mnie dobiłaś. Kiedy ja tak będę miała?

Ciekawa jestem jak udało Ci się wtaszczyć pianino na piętro??? :o :o :o
W pionie?
Przecież to straszny ciężar!!!!

Ew-ka
21-06-2005, 09:40
Sonika - miłe słowa dziekuje , pianino to była "operacja słoń " !!!!!! najpierw znosiliśmy je z III p. ( przyjechala ekipa 3 kuzynów osiłków + 2 sąsiadów ) ale najbardziej obawialiśmy sie wnoszenia po tych pieknych drewnianych schodach , ale wszystko udalo sie ok . :D

maksiu
21-06-2005, 09:41
Ew-ka; zrobiłem porządek w Twoim dzienniku, wywaliłem "obce" wpisy
pozdrawiam
m.

Ew-ka
21-06-2005, 09:49
Maksimusie - jestes WIELKI !!!!

DZIEKUJĘ :D :D :D

Sonika
21-06-2005, 09:52
najbardziej obawialiśmy sie wnoszenia po tych pieknych drewnianych schodach

właśnie tego wnoszenia po schodach nie umiem sobie wyobrazić.
Jak pokonaliście zakręt? :o :o :o

Ew-ka
21-06-2005, 09:57
Jak pokonaliście zakręt? :o :o :o

pianino zostalo podciągniete do gory , juz na prosty odcinek schodow - to bylo najtrudniejsze zadanie ( Heniek liczył )

Marcel2000
21-06-2005, 10:40
Ewka jeszcze raz powtórzę ale u Ciebie fajnie, pisz o wrażeniach, jak się mieszka i w ogóle o wszystkim :wink:

kroyena
21-06-2005, 14:07
No normalnie wodzi dziewucha na pokuszenie.
Czy ty chcesz, żeby ludziska zgrzytali zębami z czystej zawiści (oczywiście :lol: )? Oczywiście :P .

Ew-ka
21-06-2005, 15:33
Kroyena, a Ty sobie zdajesz sprawe z tego jak ja zgrzytałam zebami i zaciskałam piąchy ???? muszę teraz oddać to co dostałam od innych -szczęśliwych mieszkaniem na swoich włościach :wink:

buduj człeku ,buduj , a popłyniesz w krainę długów i ....szczęśliwości :roll:

Aga J.G
21-06-2005, 20:42
Ewciu jak fajnie że głowa już nie boli :wink: :)
Czekam na fotki :)
O długach nie pamietamy i jesteśmy w krainie szczęśliwości 8)
Bardzo się cieszę że tak superancko się mieszka :)

Sonika
28-06-2005, 04:48
Ewuniu,
co słychać? Już się pewnie zadomowiłaś :D :D :D

A sypialnie już dojechała?

Pogoda jest super, zazdroszczę Ci ogródka. Pewnie sadzisz śliczne kwiatki i grillujesz na potęgę.

Daj znać co nowego, please!!!!

Ew-ka
29-06-2005, 08:44
Sonika - co ja Ci mam powiedzieć - TEN SEN SIE DZIEJE NAPRAWDĘ !!!!

:D :D :D

kończ tę budowę i zamieszkaj w swoim domeczku - jest bosko !!!!
Sypialnia dojechała wczoraj ( nie było mnie caly dzień-wróciłam z wyjazdu służbowego późno w nocy ) ponoć jest śliczna :wink:

zdjęcia wkrótce.....

Aga J.G
29-06-2005, 09:26
Ewciu nie mogło byc inaczej jak tylko super :lol: :lol: :lol:
Czekam na zdjęcia :) Jak zawsze :)

Sonika
17-07-2005, 16:29
Ewuniu,

coś nas zaniedbujesz :( :( :( .

Gdzie są obiecane zdjęcia sypialni, no gdzie?

My tu czekamy, ale nasza cierpliwość też ma granice :wink: :wink: :wink: .

Proszę się zaraz poprawić i przypomniec sobie o forumowej braci. :D :D

Marcel2000
19-07-2005, 10:36
no właśnie tak bardzo nas zaniedbujesz :x
chyba, że wyjechałaś odpocząć :lol:

Ew-ka
19-07-2005, 14:20
witajcie ziomale :wink:

jestem ,jestem ..... ale nie mam czasu -wciąż przyjmujemy gości ( od piątku do wczoraj miałam oficjalne parapetówy - w sumie ok 70 ludzi :o )

domek jest juz prawie kompletnie urządzony ...jestem taka szczęśliwa :D

kze
19-07-2005, 15:12
Mam nadzieję, że we czwartek uda mi sie obejrzeć Twoje cudo...
Wczoraj jak rozmawiałem z Heńkiem to mówił, ze bedzie...

PS
Zgubiłem nr telefonu do Ciebie bo ukradli mi komórkę... Ale na szczęście znalazłem do Heńka... :wink:

Ew-ka
19-07-2005, 15:52
Witaj Krzysiu - oczywiście ,że zapraszamy :D na kawkę i na zwiedzanie :wink:

do zobaczenia

Aga J.G
19-07-2005, 15:54
I znowu nam Ewka nic nie napisze bo będzie miała gości :wink: :)
Cieszę się że fajnie się mieszka, czekam na jakieś zdjęcia :)

MartaL
23-07-2005, 18:35
Dołanczam sie do gratulacji !! :)
Piekny domek i życzę udanego mieszkania.
Z jakiej firmy są te meble w kuchnii?? Bardzo orginalne "krągłości" mają.
Nie widziałam podobnych w okolicy w której mieszkam. Czy możesz podac namiary?

Sonika
24-07-2005, 05:44
I znowu nam Ewka nic nie napisze bo będzie miała gości :wink: :)
Cieszę się że fajnie się mieszka, czekam na jakieś zdjęcia :)

No właśnie - imprezka za imprezką.
To się nazywa życie :D :D :D .

A teraz pewnie KZE baluje z naszą Ewcią i na te zdjęcia jeszcze trochę poczekamy.


Ewuniu - ale Ci dobrze!!!

mpb1971
24-07-2005, 08:04
Ew-ka, rewelacja, aż mię dech zaparło :o . Wszystko wygląda bardzo fajnie, kostka wyszła super. Życzę samych radości w nowym domu i niech odwiedzają Was tylko przyjaciele. :D
P.S. ja też czekam na resztę zdjęć. :lol:

AgnesK
24-07-2005, 18:32
Ewa, mam duużą prośbę - prześlij mi na priv zdjęcie olejowanego parkietu. Proszę. Ja mam radiołącze i nie otwierają mi się zdjęcia z Twojej strony ze zdjęciami - stąd ta prośba. My ciągle wahamy się między olejem a lakierem. Bedę Ci baaaardzo wdzięczna.
Pozdrowienia
Aga

kze
02-08-2005, 15:20
A teraz pewnie KZE baluje z naszą Ewcią i na te zdjęcia jeszcze trochę poczekamy.


A pewnie żeśmy w ponad czwórkę osób balowali!!! A domek został tak obfotografowany, ze brak słów...
Uwierzcie mi on wygląda na prawdę super!!! 8)

Aga J.G
04-08-2005, 12:27
Witaj Ewciu :)
Ja nie widze zdjęć :cry: tylko krzyżyki czy ktoś też tak ma czy tylko ja :o :roll: :-?

maksiu
04-08-2005, 12:34
Witaj Ewciu :)
Ja nie widze zdjęć :cry: tylko krzyżyki czy ktoś też tak ma czy tylko ja :o :roll: :-?
ja tam zdjecia widze.. wiec to chyba tylko u ciebie...

Ew-ka: szczęka opadła, nic wiecej nie dodam...

Aga J.G
04-08-2005, 12:41
Może lepeij że nie widze bo gdzie potem znajdę tą szczękę :o :roll: :wink: :)

Maluszek
04-08-2005, 13:06
Ewka - cuuuuuuuuuuuuuuudnie jest u Ciebie :D Super wnętrza :D

aha26
04-08-2005, 14:07
Ew-ka domek i wnetrza sa CUUUUDNE,naprawde super!!!Wysłam do Ciebie male pytanko na priva,czekam na odpowiedz!!! :wink:

Funia
04-08-2005, 19:13
Jak sie ogląda zjęcia sypialni i łazienki - to jak z katalogu.
No i super tralki do poręczy.

nurni
04-08-2005, 19:19
.................................................. ............
Nie mogę pisać bo mi przeszkadza opadnięta szczena. :D :D
A na serio:
GRATULUJEMY i wczasujcie się do końca życia.

Aga J.G
04-08-2005, 20:43
Gratuluję moja szczęka jakoś wróciła na miejsce :o :roll: Dobrze że zdjęcia oglądałam u mamy to jakoś szczęka musiała wrócić :o :roll: :wink: :)
A tak w jednym słowie SSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPEEEERRRRRRRRR :lol: :lol: :lol:

Ew-ka
04-08-2005, 21:23
Tyle milych słów - dziekuje !!!! duzo rzeczy jest "starych" ,jeszcze z poprzedniego mieszkania, ale w nowym wnetrzu nabrały innego wyrazu.Cały dom pomalowalismy na jeden kolor-nadalo to przestronnosci wnętrzom(porada Kasiorka).........Jeszcze brakuje wielu detali ,np zaslon ale nie bardzo wiem na co sie zdecydowac -taki wybor.....

:D :D :D

maksiu
04-08-2005, 21:54
chciałem tylko zauważyć że mi pierwszemu opadła szczęką i jakoś nie mogę jej znaleźć... nie widział ktos???
m.

Ew-ka
04-08-2005, 22:09
Maksiu- z zębami czy bez i tak Cie lubie..... :D

Renatka
05-08-2005, 09:13
Ewuniu
bardzo pięknie sobie mieszkasz !!!
G R A T U L A C J E !
Aż trudno uwierzyć, że tylko rok temu wbiłaś pierwszą łopatę.
Jest tak "domowo" jakbyś mieszkała tam już 3 lata.... i ta roślinność taka wybujała .
Jak Ty tego dokonałaś?
Mój podziw dla Ciebie jest szczery.
Cudnie, po prostu cudnie.

Ew-ka
05-08-2005, 10:59
Reniu -dzieki za bardzo miłe słowa ,ale muszę zauważyć ,że jestem osobą posuniętą w latach i bagaż który ze sobą noszę jest znaczny ( kwiaty ,sprzety ,obrazy ....itp )..... :wink:
niemniej jednak wciąż upiększam i dekoruję - na nowo zapełniam domek bibelotami i tzw. łapaczami kurzu .

Renatka
05-08-2005, 12:00
jestem osobą posuniętą w latach i bagaż który ze sobą noszę jest znaczny ( kwiaty ,sprzety ,obrazy ....itp )..... :wink:

Ale fajny wyznacznik "posuniecia" w latach :lol: :lol: , a bagaż jeszcze lepszy :lol: ..... wszyscy by tak chcieli :D ...a ja pierwsza.
Dlaczego ten mój bagaż jest zupełnie inny, mimo podobnego posuniecia w latach ? .... No dlaczego? :(

Ew-ka
05-08-2005, 15:28
:oops: :lol: :wink: :D

mantra
07-08-2005, 11:12
Ewka, wszystko wygląda przepięknie :D
Jak masz połączone płytki z parkietem? Ja mam właśnie taki problem i nie bardzo mam pomysł jak z tego wybrnąć. U Ciebie to połączenie wygląda przepięknie. Bardzo podoba mi się również Twoja kuchnia, jaki jest koszt tych mebelków?

Ew-ka
07-08-2005, 12:57
mantra-plytki i parkiet są oddzielone gietą listwą ,kupioną w sklepie z płytkami.
meble robila mi firma "Biały" z Kędzierzyna - Koźla.

Sonika
13-08-2005, 08:51
Reniu -dzieki za bardzo miłe słowa ,ale muszę zauważyć ,że jestem osobą posuniętą w latach i bagaż który ze sobą noszę jest znaczny ( kwiaty ,sprzety ,obrazy ....itp )..... :wink:
.

:o :o :o No wiesz?
Ja tak o sobie jeszcze nigdy nie pomyślałam :wink:

A tak na poważnie - ślicznie u Ciebie Ewuniu :D :D :D .
Ale Ci zazdroszczę.

i_ska
13-08-2005, 09:19
Witaj EW-KO - dzisiaj z wypiekami na polikach przeczytałam Twój dziennik jest super bo jest jednym z nielicznych, którzy piszą tak szybko i szybko kończą budowy pokazując zdjęcia. Dom aż dech zapiera :wink: śliczny, a ogórdek super.
Ewko mam niedyskretne pytanko jak możesz mi powiedzieć ile kosztowała Cię ta inwestycja od początku do końca.

Jagna
13-08-2005, 10:46
Wydawało mi się, że tylko na chwileczkę zaniedbałam Twój dziennik ( :oops: ) a Ty już mieszkasz!!!! :o :o :o
Niestety mogę podziwiać tylko niektóre zdjęcia, bo mam bardzo ciemny monitor i nie wszystko widzę :( , ale to co widzę bardzo mi się podobało. Potwierdzam: kuchnia i łazienki jak z katalogu :P
Bardzo mi się podoba co piszesz o swoich odczuciach po przeprowadzce. Bardzo Ci ich zazdroszczę. Mam nadzieję, że będę się czuła podobnie...

Ew-ka
05-10-2005, 14:25
http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/jedzonko.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/Plusik.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/spioszki.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/trio.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/spioch.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/kapelusz.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/PICT1890.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/PICT1938.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/PICT1939.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/PICT1940.jpg

http://www.dj-miter.com/ew-ka/misie/PICT1941.jpg

To są moje misie kochane ....... :D

oraz mieszkanko z firaneczkami :D

kroyena
05-10-2005, 14:36
Ani Regulaminowego kubka, ani czapeczki z daszkiem. Ewuś coś ty przez te półtora roku robiła? :roll: :lol:

dziubulek
05-10-2005, 16:20
Wielkie gratulacje z okazji narodzin przesliczych pieskow. :P :lol:
P.S. Domek cudny jak z katalogu i do tego bardzo cieply.
Pozdrawiam
Dziubulek

Sonika
05-10-2005, 17:23
Ewuniu,
ale śliczne są te Wasze piesiunie :D :D :D , takie do zagłaskania, cudności :D :D :D , tylo skąd Ty wiesz który jest który :o :wink: .

Widzę, że wciąż upiększasz swój domek i muszę przyznać, że super Ci to wychodzi - gratulacje :D .

Aga J.G
05-10-2005, 19:34
Ewciu sliczniutkie pieski :)
Domek jak zawsze piekny widze że dopieszczasz :)

Maluszek
06-10-2005, 07:34
Ewuś - śliczne te Twoje misiaczki a raczej foczki :D Domek uroczy :D Więcej zdjątek prosimy i bywaj z nami częściej :D

maksiu
07-10-2005, 18:41
Mam małe skromne pytanko. Jakiego oleju używa się do olejowania parkietu dębowego i jak to sie robi????
Pozdrawiam Sławek

kze
10-10-2005, 09:07
Widzę, że cały czas upiększasz i urządzasz domek... Gratulacje! Od naszej wizyty u Ciebie widzę, że jest więcej firanek i tv... 8) :wink:
Oby tak dalej!

Ew-ka
12-10-2005, 06:41
Mam małe skromne pytanko. Jakiego oleju używa się do olejowania parkietu dębowego i jak to sie robi????
Pozdrawiam Sławek

do olejowania parkietu uzyliśmy niemieckiego specyfiku "RUSTIC OL" ..jest to olej rozlewany w sklepie z akcesoriami drewnianymi ( kupił nam brat męża ) ....jest lepszy od tego z Castoramy bo nie jest taki rzadki .
A kładzie sie go na wycyklinowany parkiet pędzlem ..... w bardzo prosty sposób , po prostu sie maluje. Potem czeka sie kilka godzin ok 8 na wyschniecie specyfiku i znów malowanie olejem.My nałożyliśmy 3 warstwy.Olej nam jeszcze został ok 1 l i mamy zamiar położyć jeszcze raz przed zimą .

kze
15-11-2005, 15:45
Widzę, że projekt "Budowa domu" w 100% ukończony, zakończony sukcesem.. Nie ma wpisów do dziennika, to zapewne wszystkie prace budowlane skończone...? :wink:
I co nie nudno teraz? Nie brakuje tego zamieszania związanego z budową..? :lol:

Ew-ka
04-12-2005, 18:35
I co nie nudno teraz? Nie brakuje tego zamieszania związanego z budową..? :lol:
Krzysiu ....jakoś nie ....cieszę sie ,żę tak szybko mamy to za sobą, bo teraz jest zdecydowanie lepiej i przyjemniej :lol: Iwonka też tak pewnie myśli
ucałuj ode mnie swoje Kobiety

kze
05-12-2005, 13:54
Ucałuję Iwonkę i Madzię.. 8)
Mam pytanie:
Zauwazyłem, że macie okno balkonowe bez poprzecznej poprzeczki. A mi do okna o wysokości 240 powiedzieli, że powinna być poprzeczka... A jaką wysokość ma Wasze okno balkonowe?

Ew-ka
05-12-2005, 14:03
okno balkonowe w sypialni jest z poprzeczką , ale tarasowe bez .Nie pamiętam dokładnie wysokości okna tarasowego zmierzę i Ci napisze, ale tak coś koło 240 cm chyba jest .

kze
05-12-2005, 14:06
okno balkonowe w sypialni jest z poprzeczką , ale tarasowe bez .Nie pamiętam dokładnie wysokości okna tarasowego zmierzę i Ci napisze, ale tak coś koło 240 cm chyba jest .
I nie marudzili, że za duże i musi być poprzeczka? A jakiej firmy masz okna (okucia)?

Ew-ka
05-12-2005, 14:14
Jestem w pracy i nie pamiętam takich rzeczy ale okno tarasowe chyba jest tak zrobione ,że tam nie trzeba poprzeczek bo efekt nie byłby najfajniejszy.....

kze
05-12-2005, 14:16
Jestem w pracy i nie pamiętam takich rzeczy ale okno tarasowe chyba jest tak zrobione ,że tam nie trzeba poprzeczek bo efekt nie byłby najfajniejszy.....
No właśnie... Mi tez się nie podoba taka poprzeczka.. :-?
Jak przypomnisz sobie nazwę okien to bede wdzięczny. A w ogóle to nie było do tej pory problemów z ich otwieraniem i zamykaniem?

Ew-ka
05-12-2005, 14:27
Okna tak wogole mamy z M&S ( Pomorska Fabryka Okien ) ale okuć nie pamiętam .Jak do tej pory działają bez zarzutu -bardzo lekko i bez zgrzytów :D

kze
05-12-2005, 14:30
Okna tak wogole mamy z M&S ( Pomorska Fabryka Okien ) ale okuć nie pamiętam .Jak do tej pory działają bez zarzutu -bardzo lekko i bez zgrzytów :D
No to znaczy sie, że z tą poprzeczka mnie robią w konia. Musze mocniej przycisnąć sprzedawców. Ewnetualnie udać się do M&S.. :wink:

Renatka
05-12-2005, 17:49
Ew-ka ależ się rozmarzyłam oglądając nowe zdjęcia Twojego domku. To co piszesz działa na mnie tak.... że jakaś tęsknota .... Ech, kiedy ja wreszcie zacznę! :cry:
Gratuluję zmysłu estetycznego i zręcznych rączek.
Świetnie wymyśliłaś te dekoracje zimowo-świąteczne.

Żelka
05-12-2005, 18:53
Ew-ka już kiedyś oglądałam zdjęcia Twojego domku, teraz tez te nowe i znów musze napisać, że tak ładnie u Was.... Widać wszędzie kobieca rękę... :P Kiedy u mnie będzie tak ładnie? :roll:

kze
06-12-2005, 09:21
No to oczekujemy zdjęć z tej 20-osobowej imprezki. Ciekaw jestem jak się zmieszczą i czy nie zdemolują... :roll:

Ew-ka
06-12-2005, 11:21
też mnie troszkę niepokoi Wigilia na 22 osoby ,ale słowo sie rzekło ....i trza zakasać rękawy.Najtrudniejsze jest usadowienie wszystkich przy stole .Oprócz naszego stołu wniesiemy jeszcze stół tarasowy ( ma 2 m) czyli razem 3,80 m ale to jeszcze mało .Trzeba będzie coś dostawić. No i jeszcze garnki nie mam tak wielkich ( a będzie zupa grzybowa z łazankami ,barszcz z uszkami i kompot z suszu) musze pożyczyć od naszych mam kochanych.No i obrusy na tyle stołów. :o :roll: :-?
Na razie kupiłam mnóstwo ozdób na choinkę :D Będzie duża ,śliczna i żywa w kolorach złota i czerwieni

kze
06-12-2005, 11:32
No rzeczywiście bedziesz (i już pewnie jesteś) zabiegana...
I pewnie nie pamietałaś o zmierzeniu okna balkonowego... :oops:

Ew-ka
06-12-2005, 13:59
No rzeczywiście bedziesz (i już pewnie jesteś) zabiegana...
I pewnie nie pamietałaś o zmierzeniu okna balkonowego... :oops:
upssss :oops:

ale nic straconego .....wysokość mieszkania mam 265cm - 20 cm skrzynka na rolety czyli okno tarasowe ma ok 240 cm
tadammmmm......... :D

kze
06-12-2005, 14:00
No rzeczywiście bedziesz (i już pewnie jesteś) zabiegana...
I pewnie nie pamietałaś o zmierzeniu okna balkonowego... :oops:
upssss :oops:

ale nic straconego .....wysokość mieszkania mam 265cm - 20 cm skrzynka na rolety czyli okno tarasowe ma ok 240 cm
tadammmmm......... :D
U mnie też wyjdzie 2.65 i okna 2.40. Tylko mi cały czas marudzą o tej poprzeczce... :-?

kze
06-12-2005, 15:35
Ale fajne nowe zdjęcia domu... 8)
Najbardziej podoba mi się mowa wersja kominka... 8)

andrzejka
06-12-2005, 20:53
Ale ślicznie domek wygląda w świątecznej dekoracji 8) 8) 8)
Gratuluje smaku 8)

Agacka
07-12-2005, 08:51
Ewcia, ale u Ciebie już ślicznie , światecznie...kurcze i jeszcze ten Twój wreszcie odnaleziony spokój! Strasznie zazdroszczę! I ciesze się razem z Tobą!

Ew-ka
07-12-2005, 09:20
ten spokoj po takiej budowie jest nieoceniony .....Heniek niedawno stwierdził ,że chyba nie miałby już siły w tym roku nadal budować ....jeden sezon i zamieszkać .....tak jak Wy :D

Agacka
07-12-2005, 09:37
wiesz w naszym przypadku zamieszkanie nijak się ma do skończenia budowania... :( znaczy pracy mamy jeszcze na co najmniej kilka lat, a potem może troszkę spokoju na nas spłynie!

Ew-ka
07-12-2005, 09:47
no tak ...u Was to troszkę inaczej ,ale samo to ,ze już mieszkacie na swoim i to tak szybko - to prawdziwy majstersztyk......

Żelka
08-12-2005, 10:05
Piękne te Świąteczne dekoracje... Jeden kubek Muratora tez mam, tylko mój dotarł ze złamanym uszkiem..., jest niepełnosprawny :wink: .., jakoś mam takie szczęście... :P
p.s. Ewka proszę Cię wstaw w swoim dzienniku na dole też kontakt do komentarzy.., bo ja dziś szukałam i szukałam, w końcu musiałam przez „szukaj” szukać... :oops: Ostatnio cos źle u mnie z koncentracja bo to już drugi watek od wczoraj co znaleźć nie mogłam...

Ew-ka
08-12-2005, 10:27
Zeljka - mówisz -masz :D

ania67
08-12-2005, 10:35
:D Ew- ka :D
Zawrotu głowy mozna dostac od tych przepięknych dekoracji :D
Te aniołki, koronkowe firaneczki- cudenka :D
Przepięknie urządzony domek, na każdym kroku widać dbałość o szczegóły...

Pozdrawiam :D :D :D

i_ska
08-12-2005, 13:37
EW-KA piękne te inspiracje, ja też tak uwielbiam, w biurze tak nastawiałam takich ozdób, że kumpelki mówią, że folklor mam, ale ja to uwielbiam, jeszcze nie mieszkam a juz kupuję takie pierdoły.
EW-KO ślicznie :D a pralka super z PLUSA ją dostałaś??!!

Żelka
08-12-2005, 13:44
Ew-ka.., jesteś kochana... Dziekuje, dziekuje... :P

Ew-ka
08-12-2005, 14:33
:D a pralka super z PLUSA ją dostałaś??!!

hucznie polecam !!!!!

Żelka
08-12-2005, 15:14
:lol: :lol: :lol:

tola
08-12-2005, 15:24
:D a pralka super z PLUSA ją dostałaś??!!

hucznie polecam !!!!!


...a ja ręce dowale!!!!!!!...gdyby trzeba było pranie ręczne, ten tego :wink: 8)

Ew-ka cudeńka w domu, niecierpliwie czekam na Twoją choinkę, żywa będzie? pachnąca?

Ew-ka
08-12-2005, 20:16
Tolusia - ostatnio w OBI 300 zł wydałam na bombki i takie tam duperele na samą choinkę .Heniek mało zawłu nie dostał :lol: Choinkę oczywiście planuję zakupic żywą i wielką - przeca to pierwsze świeta -i wspólna wigilia na 22 osoby - Boże jak ja sobie poradzę ????

ale już sie nie mogę doczekać :D :D :D

ale ale pralka jest super ?????

tola
08-12-2005, 22:28
Pralka jest więcej, niż super, uśmiałam się okrutnie. Wszystkim w domu pokazałam :D
Ewka, poradzisz, ja co roku mam 11 osób to niby mniej, ale to już właściwie bez różnicy, czy trochę więcej, czy mniej. Większe garnki tylko :wink:
A przyjemność z takiego spotkania ogromna. Będzie pięknie.

girlfriend in a coma
11-12-2005, 10:11
Choinkę oczywiście planuję zakupic żywą i wielką - przeca to pierwsze świeta -i wspólna wigilia na 22 osoby - Boże jak ja sobie poradzę ????


Ty się Ewka nic nie martw, masz kochaną córeczkę, na pewno Ci pomoże!
Poza tym sama w Krakowie siedzi, za domem tęskni, bo tu choinki ni widu, ni słychu, nawet się nie zapowiada.

Stroiki śliczne, talent dekoratorki wnętrz pewnie nabyty, a inspiracją pewnie laurki Twoich dzieci, jeszcze z gimnazjum.
:wink:
Szkoda,że córka taka aplastyczna i nawet uszek upelić nie potrafi.
No,ale czego Bozia w zmysłach plastycznych nie dała, uzupełniła w muzykowaniu.
Psa pielęgnuj, o dzieci dbaj, bo chorują Ci przed świętami, ot co!

cheers!

Ew-ka
11-12-2005, 11:09
girlfriend in a coma - Ty się o uszka nie martw ,bo grzybowa to moja specjalność :D Dziecko w Krakowie choruje bo pewnikiem chodzi w podejrzane miejsca i bele co kupuje do jedzenia :wink:

a co do stroików.......najpiękniejsze jeszcze światu nie pokazane :lol:

a co do muzykowania -przypaminam ,że tradycyjnie w Wigilię wszyscy gramy i śpiewamy kolędy -warto sobie słowa przypomnieć i nutki :lol:

Żelka
11-12-2005, 12:50
Ewka ale fajnie u ciebie, a ta kawa to mniam. :P
Wszystkiego dobrego dla Twojego taty. :P

girlfriend in a coma
11-12-2005, 14:12
a ta lodówka to prawdziwa ?

jeśli o muzykowanie chodzi, to nie olędy, nie święta, ale chciałam Ci powiedzieć, Mamo,że zespół zakładam 8)

Aga J.G
11-12-2005, 16:58
Ewciu u Ciebie jak zawsze pieknie i inspirująco :)
Bardzo mi się podoba i cieszę sie że mogę się tu tyle nauczyć :)
Za rok będzie jak znalazł :)

dziubulek
12-12-2005, 00:08
Ew-ko u Ciebie jak zwykle pieknie. :D Ewuniu czy nie bedziesz zla jak jak odpatrze od Ciebie troszke ten ostatni stroik z orzeszkami i bombkami? :wink: Jest taki sliczny i chetnie ustawilabym sobie taki w moim domku.

Pozdrawiam serdecznie :lol:

kze
12-12-2005, 09:50
Super zdjęcia!!!
Widze, że przygotowania do wigilii idą pełna parą... :wink:

Ew-ka
21-12-2005, 18:54
Ew-ko u Ciebie jak zwykle pieknie. :D Ewuniu czy nie bedziesz zla jak jak odpatrze od Ciebie troszke ten ostatni stroik z orzeszkami i bombkami? :wink: Jest taki sliczny i chetnie ustawilabym sobie taki w moim domku.

Pozdrawiam serdecznie :lol:
bardzo prosze :D

Wesołych świąt !!!!!

Żelka
22-12-2005, 16:57
http://www.unicef.pl/sklep/_produkty/41101_9.jpg
Wesolych Swiat...

Sonika
22-12-2005, 18:20
Ewuniu,
życzę Tobie i Twojej Rodzince zdrowych wspaniałych Świąt ,wiele, wiele szczęścia w Nowym Roku :D i wspaniałej Wigilii w gronie najbliższych


http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/1453_348.ts1135272905218.jpg

Pozdrawiam serdecznie
Sonika

kze
23-12-2005, 08:49
Zdrowych i spokojnych świąt oraz spełnienia wszelkich marzeń w nowycm roku
http://psphome.dhtml.pl/swieta/choinka2.jpg

RYDZU
23-12-2005, 10:24
http://www.zkoszarydzow.pl/murator/418.jpg

Zdrowych wesołych i spokojnych świąt
od RYDZA z rodziną

dziubulek
23-12-2005, 12:06
Z okazji zblizajacych sie swiat Bozego Narodzenia zycze Tobie i calej Twojej rodzince duzo szczescia i radosci. aby te swieta byly pelne milosci i rodzinnego ciepla.

_bogus_
23-12-2005, 14:37
Ew-ka - czego Ci życzyć nie wiem bo co mi przychodzi do głowy to już masz :lol: To życzę Ci tego czego pragniesz sama.

Aga J.G
23-12-2005, 20:33
W te piękne Święta niech każdy pamięta
z głębi serca płynące życzenia:
zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości
i dużo miłości.

Ew-ka
24-12-2005, 21:32
http://www.gify.biz/gify%20okazyjne/gify%20boze%20narodzenie/ador0034.gif

Bardzo wszystkim dziękuję za miłe życzenia i dzielę się z Wami tradycyjnym opłatkiem




http://www.hellasmultimedia.com/webimages/christ-htm/images/misc/twinkstar.gifhttp://www.hellasmultimedia.com/webimages/christ-htm/images/misc/twinkstar.gifhttp://www.hellasmultimedia.com/webimages/christ-htm/images/misc/twinkstar.gif

....jesteśmy już po naszej perwszej Wigilii
http://www.hellasmultimedia.com/webimages/christ-htm/images/misc/twinkstar.gif.....było bosko :D

rrmi
24-12-2005, 21:43
Gratuluje Ew-ka i ciesze sie razem z Toba .
Ja wlasnie gotuje pierogi i zaraz bedziemy jesc ostatnia Kolacja Wigilijna na Obczyznie .
A moze zrobilas zdjecie Twojego Swiatecznego stolu?
Zawsze masz tak ladnie :)

Raz jeszcze Wesolych Swiat :D

Ew-ka
24-12-2005, 21:48
Pozdrawiamy świątecznie z nowego domu


http://www.madzia.olp.pl/gify03/kids2.gif

Ewa i Heniek
:D

Ew-ka
24-12-2005, 21:51
zaraz bedziemy jesc ostatnia Kolacja Wigilijna na Obczyznie .
Raz jeszcze Wesolych Swiat :D

Wesołych świąt na obczyźnie !!!!!!!

Aga J.G
25-12-2005, 21:24
Ewciu bardzo się cieszę że Święta w nowym domku należa do udanych :)
Życzę Wam samych tak szczęśliwych drzwi :)

kze
27-12-2005, 15:07
Pozdrawiamy świątecznie z nowego domu

Ewa i Heniek
:D
Widzę, że rodzinne przyjecie udało sie... 8)
Znaczy sie, że domek został dobrze wybudowany i przeszedł chrzest bojowy... :wink:

Aga J.G
31-12-2005, 13:50
Wszystkiego dobrego w nadchodzącym Roku 2006
http://www.pikselstock.pl/obrazki/bank/s/sylwester%200568d.jpg

Joanna i Janusz
01-02-2006, 21:23
Fajny dziennik! czyta się go znakomicie! Ale część zdjęć mi się nie otwiera :cry:

Ew-ka
02-02-2006, 07:28
Joanna i Janusz...cieszę sie ,ze Wam sie Dziennik podoba .Co do zdjęć to niestety niektóre serwery przestały już działać .

Żelka
15-02-2006, 16:35
Ewka zdrowka zycze.., wracaj do sil... :P A zdjecia domku piekne...Tak cieplutko i kobieco...Wszedzie widac Twoją reke...

Renatka
15-02-2006, 19:55
Rozmarzyłam się oglądając zdjęcia Twojego wypieszczonego domeczku.
Ślicznie! Nasz wspaniałe pomysły godne naśladowania, albo dobrego katalogu :D

Aga J.G
15-02-2006, 20:26
Ewciu dużo zdrówka :)

kze
16-02-2006, 08:26
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. 8) Nie mozna chorować w Walentynki.. :roll:
A widząc Twoje wnętrza coraz bardziej pracuje moja wyobraźnia, bo juz widzę jak będzie wyglądał mój dom... A tak w ogóle to napracwdę super przytulna łazienka i kominek... 8)

Ew-ka
16-02-2006, 14:56
Zelijka,Aga,Renatka,Kze -dzieki za miłe słowa :D

kochane zdrówko...... 8)

kze
23-02-2006, 10:58
Super cenne rady! 8)
Utwierdza mnie to w wyborze:
- delikatnego dgp grawitacyjnego
- tarasu z kostki
- odkurzacza centralnego
- podłogówki
Fajnie, że przekazujesz takie spostrzeżenia po kilku miesiącach mieszkania 8) :lol:

kze
27-02-2006, 09:19
Skoro te skosy tak Ci dokuczają to ile cm ma Twoja ścianka kolankowa? (Mówiłaś chyba, ale zapomniałem..)
Ja myslałem by zrobić 110cm.
O ciepleniu wełną tez dużo mysle.
Rolety przy oknie balkonowym zasłaniasz by nie nagrzewać pokoju, tak?

Ew-ka
27-02-2006, 09:30
ścianka kolankowa na czysto do gotowej podłogi ma 85 cm.....
okno tarasowe nie jest mocno nasłonecznione ,bo wychodzi na zadaszony taras ....rolet używamy do zasłaniania okien wieczorem ....

nurni
03-03-2006, 22:57
Ciągle uważam, że dopieszczasz swój DOM w sposón perfekcyjny.
Taki - domowy :D nastrój, sielsko - anielski.
Do zobaczenia jutro.

Sonika
04-03-2006, 06:07
Spotkanie Muratora ...........będę z Synem

Ale Ci zazdroszczę.
Ja niestety nie mogę przyjechać - może za rok, ale będę Was podglądać przez kamerkę :wink: :D .
Bawcie się dobrze i róbcie dużo fotek.
Pozdrowienia dla WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!!!!! :D :D :D

Maluszek
06-03-2006, 08:13
Spotkanie Muratora ...........będę z Synem

Ale Ci zazdroszczę.
Ja niestety nie mogę przyjechać - może za rok, ale będę Was podglądać przez kamerkę :wink: :D .
Bawcie się dobrze i róbcie dużo fotek.
Pozdrowienia dla WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!!!!! :D :D :D

Poznałam Syna Ew-ki :D Super chłopak :D

Agacka
06-03-2006, 08:17
Poznałam Syna Ew-ki :D Super chłopak :D

czekaj czekaj...Jackowi opowiem :wink: :lol:

Maluszek
06-03-2006, 08:26
Poznałam Syna Ew-ki :D Super chłopak :D

czekaj czekaj...Jackowi opowiem :wink: :lol:

No to powiedz, co mi tam :wink:

Agacka
06-03-2006, 08:27
Niezła desperacja! :wink: 8) :lol:

Sonika
06-03-2006, 08:47
A ja nie znam ani Syna Ew-ki, ani Jacka :( , nic tylko siąść i płakać i zgrzytać zębami.

Ivonesca
06-03-2006, 08:54
ew-ka :-) baaaaardzo miło Cię było poznać ..i Twojego syna również 8)

Ew-ka
06-03-2006, 09:16
Witam Dziewczyny Kochane :D Bardzo sie cieszę ze spotkania z Wami...właśnie pracuję nd zdjęciami ...trochę ich będzie :D
Ivo -fajna z Ciebie Babeczka o Maluszku i Agackiej nie wspomne ....nasze śmichy -chichy świadczyły o świetnej zabawie .....Maluszku jaki to był kanał? :oops:

Sonika .....masz czego żałować 8)
A Nurni nie dojechał..... :(

Ivonesca
06-03-2006, 09:26
Witam Dziewczyny Kochane :D Bardzo sie cieszę ze spotkania z Wami...właśnie pracuję nd zdjęciami ...trochę ich będzie :D
Ivo -fajna z Ciebie Babeczka o Maluszku i Agackiej nie wspomne ....nasze śmichy -chichy świadczyły o świetnej zabawie .....Maluszku jaki to był kanał? :oops:

Sonika .....masz czego żałować 8)
A Nurni nie dojechał..... :(

no właśnie sie zastanawiałam czy nurni był....ale jest mu wybaczone - w końcu Zośka się narodziła...pewnie za bardzo swiętował i nie dojechał :lol: :lol: :lol: :lol:

czekamy na zdjęcia ;-)

Maluszek
06-03-2006, 09:41
Witam Dziewczyny Kochane :D Bardzo sie cieszę ze spotkania z Wami...właśnie pracuję nd zdjęciami ...trochę ich będzie :D
Ivo -fajna z Ciebie Babeczka o Maluszku i Agackiej nie wspomne ....nasze śmichy -chichy świadczyły o świetnej zabawie .....Maluszku jaki to był kanał? :oops:

Sonika .....masz czego żałować 8)
A Nurni nie dojechał..... :(

Zabawa była przednia :D Ew-ka - niby to dlaczego ja mam pamiętać jaki to kanał :o :wink: W końcu to Ty przez 3 tygodnie go oglądałaś 8) i z tego co opowiadałaś to nieźle się Wam przysłużył :D

Ivonesca
06-03-2006, 09:47
Witam Dziewczyny Kochane :D Bardzo sie cieszę ze spotkania z Wami...właśnie pracuję nd zdjęciami ...trochę ich będzie :D
Ivo -fajna z Ciebie Babeczka o Maluszku i Agackiej nie wspomne ....nasze śmichy -chichy świadczyły o świetnej zabawie .....Maluszku jaki to był kanał? :oops:

Sonika .....masz czego żałować 8)
A Nurni nie dojechał..... :(

Zabawa była przednia :D Ew-ka - niby to dlaczego ja mam pamiętać jaki to kanał :o :wink: W końcu to Ty przez 3 tygodnie go oglądałaś 8) i z tego co opowiadałaś to nieźle się Wam przysłużył :D

:lol: :lol: :lol: :lol: zapamietałam - 143 :D :D ale i tak nie mam cyfrowego czegos tam :lol: :lol:

Ew-ka
06-03-2006, 09:53
Witam Dziewczyny Kochane :D Bardzo sie cieszę ze spotkania z Wami...właśnie pracuję nd zdjęciami ...trochę ich będzie :D
Ivo -fajna z Ciebie Babeczka o Maluszku i Agackiej nie wspomne ....nasze śmichy -chichy świadczyły o świetnej zabawie .....Maluszku jaki to był kanał? :oops:

Sonika .....masz czego żałować 8)
A Nurni nie dojechał..... :(

Zabawa była przednia :D Ew-ka - niby to dlaczego ja mam pamiętać jaki to kanał :o :wink: W końcu to Ty przez 3 tygodnie go oglądałaś 8) i z tego co opowiadałaś to nieźle się Wam przysłużył :D

Mój kanał pamiętam :oops: ale nie pamiętam u Ciebie ? :oops:

Sonika
06-03-2006, 09:57
Ew-ka, nie rozpraszaj się :wink: , tylko zapodawaj te zdjęcia proszę, bo się doczekać nie mogę.

Maluszek
06-03-2006, 10:00
Witam Dziewczyny Kochane :D Bardzo sie cieszę ze spotkania z Wami...właśnie pracuję nd zdjęciami ...trochę ich będzie :D
Ivo -fajna z Ciebie Babeczka o Maluszku i Agackiej nie wspomne ....nasze śmichy -chichy świadczyły o świetnej zabawie .....Maluszku jaki to był kanał? :oops:

Sonika .....masz czego żałować 8)
A Nurni nie dojechał..... :(

Zabawa była przednia :D Ew-ka - niby to dlaczego ja mam pamiętać jaki to kanał :o :wink: W końcu to Ty przez 3 tygodnie go oglądałaś 8) i z tego co opowiadałaś to nieźle się Wam przysłużył :D

Mój kanał pamiętam :oops: ale nie pamiętam u Ciebie ? :oops:

To pytaj Jagny - ona mówiła na którym. Ja muszę dopiero u siebie poszukać - jak znajdę to dam Ci znać :D

Ew-ka
06-03-2006, 10:25
Ew-ka, nie rozpraszaj się :wink: , tylko zapodawaj te zdjęcia proszę, bo się doczekać nie mogę.
Sonika -wysłałam do osoby, coby mi na serwer wrzuciła ..... i czekam 8)
już są w dzienniku ...... :D

Agacka
06-03-2006, 11:37
Ew-ka dlaczego te zdjęcia nie przeszły cenzury....!!!!!!!!
Idę się powiesić! :-?

Ivonesca
06-03-2006, 11:41
Ew-ka dlaczego te zdjęcia nie przeszły cenzury....!!!!!!!!
Idę się powiesić! :-?
aga - a to niby dlaczego :o

Ew-ka
06-03-2006, 12:00
Ew-ka dlaczego te zdjęcia nie przeszły cenzury....!!!!!!!!
Idę się powiesić! :-?
aga - a to niby dlaczego :o
ło Matko !!!! jeśli tak to poważnie zabrzmiało to usunę ...ino które ????
mnie sie podobaja 8)

Agacka
06-03-2006, 12:07
bez paniki...w końcu jak na forumowego błazna...tylko kurcze czemu nie jestem młoda i piękna?

Ew-ka
06-03-2006, 12:12
jestem młoda i piękna?

oczywiście ,że jesteś 8)

maksiu
06-03-2006, 12:24
jestem młoda i piękna?

oczywiście ,że jesteś 8)

a ja? :D :D :D

Ew-ka
06-03-2006, 13:21
jestem młoda i piękna?

oczywiście ,że jesteś 8)

a ja? :D :D :D

Maksiu .....???? wszak Bogowie się nie starzeją .....a Ty niczym Adonis ....z nadejściem wiosny piękniejesz 8)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adonis_(mitologia_grecka)

Sonika
06-03-2006, 13:25
Super zdjęcia, od razu widać że było Wam tam bardzo dobrze :D .

maksiu
06-03-2006, 13:57
jestem młoda i piękna?

oczywiście ,że jesteś 8)

a ja? :D :D :D

Maksiu .....???? wszak Bogowie się nie starzeją .....a Ty niczym Adonis ....z nadejściem wiosny piękniejesz 8)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adonis_(mitologia_grecka)

prawidłowa odpowiedź :D :D :D

Agacka
06-03-2006, 14:05
jestem młoda i piękna?

oczywiście ,że jesteś 8)

dawno się tak nie uśmiałam!
:lol: 8) :lol:

Ew-ka
06-03-2006, 18:02
jestem młoda i piękna?

oczywiście ,że jesteś 8)

a ja? :D :D :D

Maksiu .....???? wszak Bogowie się nie starzeją .....a Ty niczym Adonis ....z nadejściem wiosny piękniejesz 8)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Adonis_(mitologia_grecka)

prawidłowa odpowiedź :D :D :D

:D :D :D

Ew-ka
06-03-2006, 18:04
jestem młoda i piękna?

oczywiście ,że jesteś 8)

dawno się tak nie uśmiałam!
:lol: 8) :lol:

siła przekrętu ..... :wink:

Ivonesca
07-03-2006, 10:44
spóźnione, ale szczere GRATULKI z okazji drugiej rocznicy !
http://g.pl/~dgorczynska/pictures/Easter%202005/tulipan4.jpg

Ew-ka
07-03-2006, 14:06
ależ dziekuję .....Ivoneska .......miła niespodzianka .... :D

torcik za kwiatki :wink:


http://images2.fotosik.pl/14/p3427b9y0rh9d5eo.jpg

8)

premiumpremium
27-03-2006, 19:08
Ew-ka, masz przepiękny dom! :) Pełen uroku, ciepły i rodzinny. Gratuluję z całego serca-też bym taki chciała juz mieć :roll:

Ew-ka
28-03-2006, 21:25
Ew-ka, masz przepiękny dom! :) Pełen uroku, ciepły i rodzinny. Gratuluję z całego serca-też bym taki chciała juz mieć :roll:

witam :D dzieki ....musisz tylko duuuuużżżżżoooo przebywać na forum ,czytać dzienniki ,wymieniać spostrzeżenia i uwagi, a w tzw.międzyczasie -budować dom :D

to jeszcze ktoś czytuje mój dziennik?

kze
29-03-2006, 12:31
Gratuluję 2 lat na forum!! jak ten czas szybko leci.. :wink:
Dziś znalazłem czas i obejrzałem Twoje zdjęcia z forum. Nawet siebie odnalazłem... :lol: Fajnie, że porobiłaś te zdjęcia. 8)

zielonooka
12-04-2006, 18:54
Ewa!
dziekuje za życzenia !
I równiez składam jak najserdeczniejsze Tobie i Twojej Rodzince !

http://images1.fotosik.pl/50/kopjg578nopjyrea.jpg (www.fotosik.pl)

zielonooka
12-04-2006, 19:25
Ew-ka!!!! :o
o rany wlasnie przezylam szok -olsnienie
od 3 miesiecy szukam na forum i na internecie inspiracji do mojej kuchni
i nic mi sie nie podobalo
A ona jest u Ciebie!!!!!!!! :o w dzienniku ja wstawilas !!!!
rany.... to to!!! :o (no z jakimis zmianami ale generalnie TO!!!! :o )

http://www.kampra.pl/images/1a.jpg

Ew-ka
12-04-2006, 19:56
Zielonooka - bardzo sie cieszę ,że Ty się cieszysz :D :D :D

sama przeżywałam rozterki kuchenne i wiem jak trudno podjąć słuszny wybór ......życzę Ci powodzenia i samych trafnych decyzji ....a czytając Twój dziennik widzę ,że wszystko idzie w dobrym kierunku .....trzymam kciuki :D

Ew-ka
12-04-2006, 22:06
kilka dekoracji

http://bi.gazeta.pl/im/5/1898/z1898425G.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/3/1902/z1902283G.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/1/2555/z2555601G.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/4/2555/z2555604G.jpg

:D

Żelka
12-04-2006, 22:12
Ew-ka, dziekuje za zyczenia! Ja Wam tez zycze wesolych i radosnych Swiat! :P

Mi tez sie taka kuchnia bradzo podoba. Co do dekoracji, super!
Ew-ka, ty cala jestes jak wiosna. Promienna i pelna kolorowych pomyslow... :P

Ew-ka
12-04-2006, 22:33
Ew-ka, dziekuje za zyczenia! Ja Wam tez zycze wesolych i radosnych Swiat! :P

Mi tez sie taka kuchnia bradzo podoba. Co do dekoracji, super!
Ew-ka, ty cala jestes jak wiosna. Promienna i pelna kolorowych pomyslow... :P
coś jest na rzeczy :wink: teraz ubieram się na jasno- zielono :D czyli wiosennie i radośnie :D

Nefer
13-04-2006, 14:29
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1388.jpg

:):)

Sonika
13-04-2006, 17:06
Ewuniu, radosnych Świąt !!!!!

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/2143_348.ts1144944119843.jpg

joola
13-04-2006, 19:58
EWCIU, ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT :D


http://www.ekartki.pl/kartki/14/88.jpg

Aga - Żona Facia
13-04-2006, 20:10
Super wnętrza! Prosimy o więcej!
Czy te wszystkie ozdoby robisz sama czy kupujesz?

Pozdrowienia

Ew-ka
13-04-2006, 20:50
Super wnętrza! Prosimy o więcej!
Czy te wszystkie ozdoby robisz sama czy kupujesz?

Pozdrowienia

sama ....podobają się ? troszkę zgapiam z takich różnych :wink:

dzieki i pozdrawiam :D

Olkalybowa
13-04-2006, 21:01
http://www.trojmiasto.pl/kartki/wielkanoc/img/swieta.gif

andrzejka
14-04-2006, 09:27
Najlepsze zyczonka,
pieknego slonka,
smutkow malych jak biedronka,
szczescia wielkiego jak smok,
smaczenego jajuszka,
mokrego dynguska
i prezentow bez liku

tabaluga1
14-04-2006, 09:44
WESOŁYCH ŚWIĄT

http://kartki.elf.com.pl/wielkanoc/images/2wesolego.gif

Funia
14-04-2006, 11:35
WESOŁYCH ŚWIĄT


http://zyczenia-wielkanocne.ms2006.info/e.gif

Żelka
14-04-2006, 12:16
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1450.jpg

tola
14-04-2006, 13:27
Ew-ka Tobie i całej Rodzince
radosnych Świąt pełnych miłości życzy
tola z rodziną

http://www.wdwrynia.pl/data/oferta/wielkanoc/wielkanoc1.jpg

zaba_gonia
14-04-2006, 19:56
Ewo i ja życzę Ci wszystkiego dobrego z okazji Świąt

http://kartki.onet.pl/_i/d/tulipan_d.jpg

15-04-2006, 12:41
Radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze
http://www.uszata.com/eksplorer/rabbit_day/wielkanoc/WielkanocWiki1.jpg

monka
15-04-2006, 14:47
Ewo Wesołych Świąt w rodzinnym gronie :D

http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka1710.jpg

Renatka
15-04-2006, 17:34
Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzy Renata
http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/swieta/wielkanoc/18.gif

Aga J.G
15-04-2006, 21:52
http://kartki.onet.pl/_i/d/niebieski_d.jpg

SławekD-żonka
19-04-2006, 06:01
to jeszcze ktoś czytuje mój dziennik?
Trochę to trwało zanim mój komputerek pozwolił mi porządnie przerobić Twój dziennik - warto było czekać 8) :P :P :P

Ew-ka
19-04-2006, 08:59
Kasiu ..... :oops:


:D :D :D
Teraz to jest nuda ......wybudujesz i ......nic sie nie dzieje 8)

SławekD-żonka
20-04-2006, 07:28
To ja uroczyście oświadczam, że chcę takiej nudy 8) :lol:

Ew-ka
20-04-2006, 08:19
To ja uroczyście oświadczam, że chcę takiej nudy 8) :lol:
już to gdzieś słyszałam :wink:

teraz sen z oczu spędza mi wymyślenie ogrodu .....moj jest mały ,więc wszystko musi być bardzo przemyślane ....... 8)

wczoraj juz kupiłam kilka fajnych roślin :D

SławekD-żonka
20-04-2006, 08:46
Kilka - toż to istne szaleństwo było :lol: :lol: :lol:
Nasz ogród jest duży i tylko kombinuję jak to zrobić by się nie narobić :o :oops: :lol: :lol: :lol:

Ew-ka
20-04-2006, 16:49
moja działka jest 5 arowa, więc pole do popisu jest duże :wink:
nie powinnam wybierać roślin zbyt dużych i szybkorosnących bo za kilka lat będę karczowała .mój sąsiad obsadził swoją posesję tujami ,więc mam już naturalne tło :D

póki co i tak jest pięknie :D teraz mam jeszcze 24 st. na tarasie i cudowne słońce :D

SławekD-żonka
21-04-2006, 06:11
nie powinnam wybierać roślin zbyt dużych i szybkorosnących bo za kilka lat będę karczowała
8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aga J.G
21-04-2006, 12:16
Ewciu to ja czekam na inspiracje ogrodowe

Ew-ka
21-04-2006, 16:51
Ewciu to ja czekam na inspiracje ogrodowe

chętnie pokazałabym moje śliczne tuje na pniach , ale córa zabrała mi aparat fotograficzny do Krakowa :( i fiołki ,tulipany i żonkile tak cudnie kwitną ......tulipanki okazały sie niskie ....są prześliczne ( czerwone ,białe z różowym paskiem , morelowe i żółte z białymi brzegami ).Dzisiaj posadziłam pelargonie w skrzynkach :D

Aga J.G
21-04-2006, 17:13
Ewciu z opisu wykląda że jest pięknie, szkoda że nie możemy tego zobaczyć :cry:

kze
26-04-2006, 10:47
Ewciu to ja czekam na inspiracje ogrodowe

chętnie pokazałabym moje śliczne tuje na pniach , ale córa zabrała mi aparat fotograficzny do Krakowa :( i fiołki ,tulipany i żonkile tak cudnie kwitną ......tulipanki okazały sie niskie ....są prześliczne ( czerwone ,białe z różowym paskiem , morelowe i żółte z białymi brzegami ).Dzisiaj posadziłam pelargonie w skrzynkach :D
To pozostaje napisać soczysty opis Twoich tuji... Pisarze w ksiązkach specjalizują się w tym... :lol:

sloneczny_slonecznik
17-05-2006, 09:26
Wszystko mi się podoba, jestem pod wrażeniem
GRATULUJĘ !!!

Czy ozdoby œwišteczne robi Pani sama ?

pozdrawiam
slonecznik :)

Ew-ka
18-05-2006, 20:41
Wszystko mi się podoba, jestem pod wrażeniem
GRATULUJĘ !!!

Czy ozdoby œwišteczne robi Pani sama ?

pozdrawiam
slonecznik :)
bardzo mi miło ,że się Panu/Pani podoba :wink:
jak najbardziej wszystkie ozdoby robię sama :D mam z tego wielką przyjemność :D

adaman
23-05-2006, 17:30
Ech! Ew-ka jaki spokój bije z Twoich ostatnich postów... Wszystko zrobione, nerwówka została tylko we wspomnieniach - teraz rozkoszujesz się ogrodem, dopieszczasz i tak wypieszczone wnętrza... Zazdroszczę Ci (broń Panie Boże nie zawistnie!!!) ... Ewuś, powiedz coś o swoich salonowych kanapach : z czego jest wykonana tapicerka i jak sprawują się tak jasne obicia? Bardzo mi sie podobają takie jasne wnętrza, ale przy moich Budrysach troche się boję...

Sonika
23-05-2006, 17:33
Czy ozdoby œwišteczne robi Pani sama ?

pozdrawiam
slonecznik :)

No i co, nie miałam racji????
Mamy z CZAPY :wink: , sama widzisz :wink: :D :D :D

Ew-ka
23-05-2006, 17:46
Ech! Ew-ka jaki spokój bije z Twoich ostatnich postów... Wszystko zrobione, nerwówka została tylko we wspomnieniach - teraz rozkoszujesz się ogrodem, dopieszczasz i tak wypieszczone wnętrza... Zazdroszczę Ci (broń Panie Boże nie zawistnie!!!) ...

to prawda ..zrobiliśmy kawał dużej roboty i teraz możemy już tylko odpoczywać :D polecam taki sposób budowy .....duży kredyt .....wybudować -urządzić -mieszkać i ....spłacać kredyt lata ,ale mieszkać :D



Ewuś, powiedz coś o swoich salonowych kanapach : z czego jest wykonana tapicerka i jak sprawują się tak jasne obicia? Bardzo mi sie podobają takie jasne wnętrza, ale przy moich Budrysach troche się boję...
niestety brudza sie ,a u nas nie ma małych dzieci .Co prawda skóra jest dość wdzięcznym materiałem do mycia i nie jest to tragedia ,ale przy małych dzieciach pomyśl raczej o kolorze ciemniejszym ....

Ew-ka
23-05-2006, 17:47
Czy ozdoby œwišteczne robi Pani sama ?

pozdrawiam
slonecznik :)

No i co, nie miałam racji????
Mamy z CZAPY :wink: , sama widzisz :wink: :D :D :D
a ustępują Ci miejsca w tramwaju ? 8)

Aga - Żona Facia
23-05-2006, 19:50
Witaj Ew-ka! Od momentu jak zobaczyłam Twój dom, a zwłaszcza taras i wejście zrobbione z kostki cały czas myślę , żeby tak też zrobić u nas. Czy na etapie budowy już trzeba o tym pomyśleć? Jeżeli z projektu wynika, że z tarasu i wejście są przewidziane dwa schodki to jak to zrobić tak jak Ty masz.
Chciałabym mieć podobnie jak u Was :D :D :D
Proszę poradź :)

Aga - Żona Facia
23-05-2006, 19:53
Super wygląda wokół domu, te fajne tuje w doniczkach naprawdę wszytsko ładnie się prezentuje.

Mam pytanie jak duże są okna (drzwi) tarasowe?

Ew-ka
23-05-2006, 20:00
o obniżeniu budynku zadecydowaliśmy już na poziomie stanu zerowego .w projekcie były dwa stopnie ,ale mąż się uparł ,że nie chce żadnych schodów ....wokół nas nie ma rozlewisk ani zbiorników wodnych więc obawy zalania nie mamy ,poza tym odpływ z dachu mamy do burzówki :D więc wokół domu jest sucho .budując dom parterowy jak Wasz ,aż się prosi o niskie położenie budynku, ale musicie dobrze znać teren wokół domu .Brak schodów to jest TO ......ja jestem baaardzo zadowolona :D

Ew-ka
23-05-2006, 20:04
Super wygląda wokół domu, te fajne tuje w doniczkach naprawdę wszytsko ładnie się prezentuje.

Mam pytanie jak duże są okna (drzwi) tarasowe?
wszystkie otwory okienne mamy typowe czyli 150 cm .....tarasowe też :D

taras mamy na południe i niestety dokuczają nam wiatry zachodnie i wschodnie .....wciąż myślimy o jakiejś przesłonie ....chyba będzie to drewniana -pełna pergola na stopach ,czyli doodstawienia w razie niepotrzeby :wink:

nurni
23-05-2006, 21:21
Oj Ewka - za każdym razem jak zaglądam to już stwierdzam, że ładniej być nie może (stwierdzenie pesymistyczne :wink: )
Ale ja jestem optymistą i po każdym "oglądzie" stwierdzam, że piękniej być może i Wasz dom oraz ogródek jest tego dowodem.

Pozdrowionka

Ew-ka
23-05-2006, 21:25
Oj Ewka - za każdym razem jak zaglądam to już stwierdzam, że ładniej być nie może (stwierdzenie pesymistyczne :wink: )
Ale ja jestem optymistą i po każdym "oglądzie" stwierdzam, że piękniej być może i Wasz dom oraz ogródek jest tego dowodem.

Pozdrowionka

bardzo Pan łaskawy :D a w tajemnicy i po cichu Ci powiem ,że może być ładniej czego dowodem jest przepiękny ogród mojego brata w Niemczech ....jest to dla mnie wzór do naśladowania :D a wybudował dom na 3 arach :wink:

kze
24-05-2006, 16:46
Widze, że ogródek coraz ładniejszy... Podziwiam, podziwiam (u mnie w ogródku jest na razie tylko góra humusu... :lol: )

Ew-ka
24-05-2006, 22:12
Widze, że ogródek coraz ładniejszy... Podziwiam, podziwiam (u mnie w ogródku jest na razie tylko góra humusu... :lol: )
u mnie nie tak dawno humus też był królem ogródka :D
ale mimo ,że go rozplantowaliśmy ,potem został zebrany i wywieziony a nawieźliśmy dobrej uprawnej ziemi ....chyba z 5 wywrotek :D

ewusia
25-05-2006, 09:56
Ew-ka, tak sobie jeszcze raz obejrzałam Twój dziennik i ...ech, co Ci będę mówić, sama wiesz że masz pięknie.... :D
i lubię takie "durnostojki" :wink: które nadają wnętrzom klimat i sprawiają że chce się w nich żyć.... :D
niestety zaczynam u siebie je likwidować bo okazuje się że zieńciunio jest alergikiem.... nawet bzu w wazonie nie mogę trzymać.... :( a mam taki piękny w ogrodzie....

Ivonesca
25-05-2006, 10:39
Ew-ka - pięknie u Ciebie - jak zwykle ;-)
segregacja śmieci była u nas jednym z pierwszych nowości po zamieszkaniu w domku - w bloku to się człowiek nie zastanawiał ile śmieci produkuje :o ...szur do zsypu i już...
a po przeprowadzce okazało się, że nagle śmietnik (taki standardowy kubeł) zapelnia sie w zastraszającym tempie :o
i zaczęlo sie dzielenie - na szkło i plastiki są pojemniki na sąsiedniej ulicy, papier - do kominka...i spokojnie teraz starcza nam 1 kubeł na 2 tygodnie (tak przyjeżdża śmieciara)
ale od jutra, a może jeszcze od dziś, będę miała kompostownik...hurra! i tym sposobem myślę że ilość śmieci jeszcze zdecydowanie zostanie zredukowana :-)

pozdrawiam

Aga J.G
25-05-2006, 12:59
U nas też śmieci jest mniej, na początku zamówiliśmy dwa pojemniki i to duże, a okazało się że jednego nie możemy zapełnić :o :roll:
Wniosek że w domach żyje się ekologiczniej :)

Ew-ka
26-05-2006, 00:03
dziewczyny ....lejecie miód na me serce .....myślałam że tylko ja mam palmę na temat śmieci :D :D :D
bardzo się cieszę ,że nasza świadomość ekologiczna jest na wysokim poziomie :D :D :D

buziaki :D

Jajcek
27-05-2006, 11:17
Jacy wy wsszyscy szczesliwi z tymi smiecmi, u nas to zeby tylko za to placili to bylbym milionerem, tyle worow ze smiecmi ze nie nadaza sie wywozic :(

Ew-ka
27-05-2006, 21:00
Jacy wy wsszyscy szczesliwi z tymi smiecmi, u nas to zeby tylko za to placili to bylbym milionerem, tyle worow ze smiecmi ze nie nadaza sie wywozic :(
coś w tym jest ......pamiętam jak jeszcze mieszkaliśmy w bloku Heniek miał takie powiedzenie , że człowiek jest największym producentem łajna i śmieci ......a teraz jest zadowolony ,że mamy te kontenery obok domu i może sobie posegregować odpady i śmieci 8)
A jeszcze kilka lat temu podśmiewał sie z brata w Niemczech ,kiedy ten w piwnicy trzymał worki z plastikami ,butelkami i papierem i raz w tygodniu wystawiał przed dom . :wink:

Anna Wiśniewska
27-05-2006, 22:19
Och Ew-ka, Ew-ka :lol:

W końcu poczytałam i pooglądałam dokładnie Twój dziennik :lol:
Piękny masz dom, piękne wnętrza, okna, ogród też zapowiada się rewelacyjnie, a przód domu mnie po prostu zachwycił.
Powiedz mi proszę, co za roślinkę masz w donicy przed drzwiami na ganku, bo akurat planuję takie różne wielkie donice zasiedlić, a do iglaków jakoś nie mam serca. Ma być liściaście :lol:

Cieszę się bardzo, że tak zachwalasz ganek i taras z kostki. Właśnie coś takiego planujemy zrobić na przyszłą wiosnę. Dodatkowo jeszcze murki wkoło tarasu z kamienia z wgłębieniami na podłużne donice z kwiatami.
Nie za bardzo wiedziałam, czy takie rozwiązanie tarasu się sprawdzi, a tu proszę - zadowolony użytkownik :lol: Super :lol:

I jeszcze coś zauważyłam z zadowoleniem :lol:
Mamy takie same lampy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A Bartek aż przytupnął z radości na widok jedzących małych psiaków :lol: Słodziutkie na maksa! :lol:

Ew-ka
27-05-2006, 22:28
witaj Aniu ....cieszę się ,że mnie odwiedziłaś :D lampy zauważyłam już dawno 8)

z kostki jesteśmy bardzo zadowoleni ,a zimą sprawdziła sie rewelacyjnie :D ale co tu kryć mieliśmy dobra firmę i po prostu dobrze położyli kostkę ......nie zasypywaliśmy kostkę piaskiem tylko malutkimi kamyczkami ....

Pytasz mnie o tę roślinę ......hmmmm......nie wiem jak się nazywa :oops:
jest wiecznie zielona ,ale nie przezimuje na zewnątrz ....miałam ją zimą w garażu i oszczędnie podlewałam .Dostałam taki okaz od Teściowej ....jest piękny ......wciąż mi ją zachwalają i podziwiają -nawet przechodnie -aż się boję czy nie zauroczą :wink: Postaram sie zrobić odszczepki i jak sie przyjmą to kto wie ? kto wie ?...... 8)

Anna Wiśniewska
27-05-2006, 22:35
:lol: :lol: :lol:
Buziak! :lol:

Zadumałam się też nad Twoim oknem łazienkowym, a raczej nad jego ozdobą. Wygląda super. Moge troszkę ściągnąć? 8)

No a okno w kuchni to po prostu rewelacja!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ozdoby wykonane własnoręcznie, w które ktoś włożył serce i duszę zawsze sa najcudniejsze :lol:
Rany, a Ty masz ich pełen dom! :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Super się ogląda takie wnętrza, jak Twoje, przeglądając te zdjęcia czuję się jak miły gośc u cudownych ludzi.

Chylę czoła przed Twym dziełem o dazwie - dom :lol:

Ew-ka
27-05-2006, 22:41
w łazience ? lecę zobaczyć :o co Cię tak zachwyciło ?

Anna Wiśniewska
27-05-2006, 23:10
Firanka :lol:

Ew-ka
27-05-2006, 23:14
Firanka :lol:
:o :o :o

toż to kawałek kreszu z supłami na końcach :wink: ale mnie też się podoba :D

Anna Wiśniewska
27-05-2006, 23:20
Bo te supły są rewelacyjne :lol:

monka
29-05-2006, 08:46
Ew-ka muszę cię pomęczyć w sprawie kostki brukowej :)
czy kostkę masz wyłożoną pod same drzwi wejściowe? i czy ten stopień pod drzwiami też jest zrobiony z kostki? jeżeli tak to czy był potrzebny jakiś betonowy fundament pod to czy tylko zagęszczony piasek. Takie samo pytanie dotyczy tarasu tzn. czy był potrzebny fundament.
I jeszcze jedna kwestia pisałaś gdzieś że pod kostkę dawaliście drobne kamyczki, możesz coś więcej na ten temat powiedzieć, czemu kamyczki a nie piasek :roll: :)

Ew-ka
29-05-2006, 10:09
monka ..... taras oblożony bloczkami betonowymi na nich granitowe kostki a całość czyli środek wyłożony kostką .Srodek tarasu -to ubity piach ( w trakcie zasypywania fundamentów wysypaliśmy więcej piachu z myślą już o tarasie )na ktory firma jeszcze wysypała jakiś szary materiał ( chyba kermazyt -coby w tym mrówki sie nie zalęgły ) i na ten ubity spód układali kostkę .Po ułożeniu kostki całość została zasypana grobniutkim kamieniem ,żeby wypełnić szpary pomiędzy kostką ( piasek ponoć się wypłukuje a kamien nie tak łatwo).

Tak samo jest z przodu domu....ten mały tarasik przed drzwiami wejściowymi .....a stopień przed samymi drzwiami to płyta granitowa przypalona ,żeby nie była śliska ( ta sama co na zew.parapetach tylko zmatowiona ).Taką płytę-stopień mam jeszcze przed drzwiami tarasowymi,ale polerowaną i można orła wywinąć po deszczu :-?

monka
29-05-2006, 10:34
Ew-ka dzięki za wyczerpujące informacje...tzn. wyczerpujące teraz bo wydaje mi się że wszystko wiem a jak zaczniemy robić to pewnie znowu będą jakieś rozterki :roll: :wink:

Ew-ka
29-05-2006, 11:06
pytaj bez krępacji :wink:

mamamatinka
01-06-2006, 13:50
Ew-ka,

z zapartym tchem przesledziłam historię waszej budowy!!!! Nie raz miałam łzy wzuszenia w oku i w ogóle super to wszystko opisałaś i super, że wszystkie te wspomnienia, lęki i radości zostały zachowane i że inni moga z tego korzystać. My sami jestesmy na etapie - jutro podpisujemy umowę przedwstępną na kupno działki :) Też juz marzę żeby wbić łopatę w ziemię!!! Jeszcze długo długa droga przed nami (właściwie nawet jeszcze na nią nie weszliśmy :) ale mam dużo zapału i wierze że wszystko będzie dobrze!!!!! Między innymi dzięki twojemu dziennikowi wierzę, że budowa może być radością a nie udręką. Dzięki ci!!!!! i trzymaj za mnie kciuki bo wciąż grzebie i szukam projektu - mam zresztą juz kilka faworytów przede wszystkim melodia z biura krajobrazy.
Serdecznie pozdrawiam i dzięki za taki super dziennik!!!!

Ew-ka
01-06-2006, 14:28
mamamatinka ........ :oops: ......bardzo dziękuję za słowa uznania .....myślę ,że też sobie poradzisz z własnymi marzeniami i ich realizacją .Najważniejszy jest projekt ....wiele przmyśleń z nim związanych .Na pewno będę trzymała kciukasy za Ciebie i śledziła poczynania pod warunkiem ,że będziesz pisała dziennik :D

Powodzenia :D :D

Nefer
01-06-2006, 15:06
SUPPPER !!! Daj cynk, jak będzie wyprzedaż następnym razem ( bliżej wiosny 2007 :):))

Stół super :) Reszta też :)

Aga J.G
01-06-2006, 16:40
Super te mebelki :)

Sonika
01-06-2006, 17:48
Ewuniu,
ile razy zajrzę do Waszego domu to takie ciepełko czuję, że aż nie chce mi się z niego wychodzić :D .
Mam nadzieję, że mi wybaczysz :wink: .

Śliczne meble udało Ci się upolować - gratuluję :D :D :D .