PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do dziennika Ew-ki



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

01-06-2006, 19:57
Ewa, ale mieliście udany Dzień Dziecka, tyle prześlicznych mebli. Można się tylko pozachwycać Twoim domkiem i ogrodem.

Żelka
01-06-2006, 20:03
Ewka jakie ladne mebelki. No wlasnie, bo Klose mi sie tez podobaja mebelki, tylko, ze bardzo sa drogie. Dobrze, ze udalo Ci sie znalezc taka okazje. Powiesz nam potem, czy meble sa warte swojej ceny?
Mi tez sie podobaly mebelki - brw, ale ostatnio juz kilka razy natknelam sie na zla opienie o jakosci tych mebli i chyba bede szukac czegos innego.
Czekam wiec na Twoja ocene kolejnej firmy. :D

Renatka
01-06-2006, 22:02
Śliczne mebelki. Każdy chciałby mieć taki Dzień Dziecka.
Kupowałaś w Dobrodzieniu?

Ew-ka
01-06-2006, 23:13
witam moje śliczne koleżanki ( Sonika - zapomniałaś o mnie ???? :wink: )

mebelki są piękniejsze w rzeczywistości niż na zdjęciach .....ich wykonanie jest rewelacyjne i bez zarzutu ...to jest po prostu nie do opisania .Jakiś Anioł zesłał mi mojego kolegę tydzień temu ,a ten tak przypadkiem powiedział mi o tym kiermaszu :D Pojechałam tam wczoraj nie obiecując sobie za wiele ,bo myślałam że z wyprzedaży i ekspozycji to może być tandeta lub poobijane -uszkodzone lub tym podobne historie .A tu taka niespodzianka ........

np.....ta lampa kosztowała 659zł ....a kupiłam ją za 40 zł :o

http://img185.imageshack.us/img185/9461/lampa8ix.jpg

i te komody i ten szklany stolik :D zakochałam sie w nim od pierwszego wejrzenia chociaż nie miałm pojęcia ,że kosztuje 3000zł .......zapłaciłam za niego 900zł...... :D
Wydaliśmy 5000zł na meble warte ok 15000zł :D

moje wakacje spędziłam w Dobrodzieniu :D ale nie żałuję :D :D :D

monka
02-06-2006, 07:17
ja też nie miałabym nic przeciwko takim wakacjom w Dobrodzieniu :wink:
Ew-ka mebelki śliczne...a stół poprostu moje marzenie...zazdroszczę ci tych wakacji ale tak pozytywnie :D

Ew-ka
02-06-2006, 07:22
monka - wiesz na pewno ,że dom bardziej cieszy niż najpiękniejsze wyjazdy ....choć te drugie tez są miłe :D ale to może kiedyśśśś...... :wink:

Ivonesca
02-06-2006, 08:20
no i dotarłam i pooglądałam mebelki :-)
komody podobają mi się najbardziej ...no i lampa za 40zł (!!!!!!) również :lol:
Zaraz muszę sprawdzić jak daleko mam do Dobrodzienia ;-)
A skąd wziąż termin takich kiermaszy?

pozdrawiam

Ew-ka
02-06-2006, 08:53
takie kiermasze są co jakiś czas ...nie ma terminow .....in organizowane są lokalnie w głównej siedzibie Klera w Dobrodzieniu :D

Ivonesca
02-06-2006, 09:45
takie kiermasze są co jakiś czas ...nie ma terminow .....in organizowane są lokalnie w głównej siedzibie Klera w Dobrodzieniu :D
masz tam jakieś wtyki? :wink: skąd wziąć termin?

Ew-ka
02-06-2006, 10:57
takie kiermasze są co jakiś czas ...nie ma terminow .....in organizowane są lokalnie w głównej siedzibie Klera w Dobrodzieniu :D
masz tam jakieś wtyki? :wink: skąd wziąć termin?
niestety ......nie ma terminów regularnych ......a dowiedziałam sie przypadkiem 8)

Ivonesca
02-06-2006, 11:06
takie kiermasze są co jakiś czas ...nie ma terminow .....in organizowane są lokalnie w głównej siedzibie Klera w Dobrodzieniu :D
masz tam jakieś wtyki? :wink: skąd wziąć termin?
niestety ......nie ma terminów regularnych ......a dowiedziałam sie przypadkiem 8)

a to szkoda ;-) może znajdziemy kogoś na forum kto jest z Dobrodzienia? 8)

Aga J.G
02-06-2006, 13:17
To ja też chcę info o terminach :wink: :)
i gdzie ten Dobordzień idę szukać :)

Renatka
02-06-2006, 20:45
Ew-ka to fantastyczne zakupy, a wakacje może jakieś tańsze uda się zorganizować :wink:

Anna Wiśniewska
02-06-2006, 21:12
Gratuluję udanych zakupów!
Piękne rzeczy, a jak jeszcze do tego dodać satysfakcję z "wyłapania" okazji, to się wcale nie dziwię, że na stole pojawił się napój wyskokowy :wink:

Super mebelki!
Dla mnie największa bomba to ten stoli kawowy. Cud! :lol:

Anna Wiśniewska
03-06-2006, 21:39
Ew-ka

Podziwiam zdjecia Twojego domu i zastanawiam się jak zostało wykonane połączenie kafli i parkietu (ten łuk :o :P ).
Piękne! Co tam jest na łączeniu?

Sonika
04-06-2006, 07:00
witam moje śliczne koleżanki ( Sonika - zapomniałaś o mnie ???? :wink: )


Już nastąpiła pełna rehabilitacja :wink: .

A ten Dobrodzień to daleko? Zdradź szczegóły.
Dużo osób przyjeżdża na taki kiermasz i czy trzeba się bić o mebelki?

Ew-ka
04-06-2006, 08:18
Ew-ka

Podziwiam zdjecia Twojego domu i zastanawiam się jak zostało wykonane połączenie kafli i parkietu (ten łuk :o :P ).
Piękne! Co tam jest na łączeniu?

na łączeniu jest tylko gięta listwa -kupiona w sklepie z płytkami :D

Sonika -Dobrodzień jest w Opolskiem .......15 km ode mnie :wink:

najwcześniej jakaś wyprzedaż będzie za rok ......jak się dowiem -dam znać :D .......a ludzi było dużo ....... :D

inż. Mamoń
04-06-2006, 11:10
Gratulacje z okazji rocznicy. Masz piękne kostki przed domem, a ogród też robi wrażenie. O meblach to już nie wspomnę. No i że też Ci się chce tyle pisać w tym dzienniku ...
Pozdrawiam :D :D :D

Żelka
04-06-2006, 11:32
Ewka, wszystkiego dobrego z okazji rocznicy.

Aga J.G
04-06-2006, 12:27
Ewciu wszystkiego dobrego :)

Mohag
04-06-2006, 13:02
http://img90.imageshack.us/img90/1628/285460qu.jpg

Ew-ka
04-06-2006, 13:49
o kurczę .....życzenia z okazji rocznicy :D :D :D
ale miło z Waszej strony ....bardzo dziękuję .....my od rana dzisiaj wspominamy co było w zeszłym roku :wink:

za chwilę odwozimy naszą Kaśkę do Częstochowy na pociąg do Krakowa ( ma lepsze połączenie) , a pojutrze córuchna wylatuje na festiwal do Wlk .Brytanii :D :D :D

ale sie tym naszym dzieciakom świat zrobił mały 8) na koncert leci samolotem za 160zł :D

Aga J.G
04-06-2006, 14:14
o kurczę .....życzenia z okazji rocznicy :D :D :D
ale miło z Waszej strony ....bardzo dziękuję .....my od rana dzisiaj wspominamy co było w zeszłym roku :wink:

za chwilę odwozimy naszą Kaśkę do Częstochowy na pociąg do Krakowa ( ma lepsze połączenie) , a pojutrze córuchna wylatuje na festiwal do Wlk .Brytanii :D :D :D

ale sie tym naszym dzieciakom świat zrobił mały 8) na koncert leci samolotem za 160zł :D

:lol: :lol: :lol:

Beaty
04-06-2006, 17:44
Ew-ka- ja tak nieśmiało, w to Twoje święto- dołączam się do życzeń.
Ja w sprawie wanny. Napisz proszę o tej wannie więcej- czy siedzisko jest o'key, czy kupiłabyś jeszcze raz wannę z takim siedziskiem, czy nie jest za duża. Ja mam w tej mojej D06 wszystko przygotowane pod tę wannę i się wacham. Dodam, że okropnie lubię się moczyć w wannie i nie wiem czy to siedzisko w jakiś sposób zakłoci ten komfort. A może kupić wannę asymetryczną bez tego siedziska? Muszę kupić na pewno coś asymetrycznego o wymiarach 160x100. Proszę o odpowiedź.

Ew-ka
04-06-2006, 20:18
Beaty....wanna jest ok ,ale ........siedzisko do wykorzystania przy kąpielach we dwoje ale w samotnych -zupełnie bez sensu :-? mogłam się zdecydować na wannę ciut większą ,a mam 160 cm...... bo nie mogę się cała zanurzyć .Zresztą korzystałam z niej dopiero kilka razy ,bo raczej biorę prysznic :D

tola
04-06-2006, 20:48
Ew-ka
Rok od przeprowadzki....ale ten czas zleciał, wydawało się, że to tak nie dawno, no cóż, upływ czasu jest bezlitosny.
Przyjmij gratulki ode mnie i M. i pozdrów Henia :D

Mebelki piękne, szczęściara jesteś.
Przyjadę na kawę, poproszę w tej zastawie ecru... :D

Aga - Żona Facia
04-06-2006, 20:58
Ew-ka nie wiem co napisać. Macie piękny dom i super urządzone wnętrza. Ja chcę życzyć dużo zdrowia i radości :D :D :D

Ew-ka
04-06-2006, 21:07
Ew-ka :D

Mebelki piękne, szczęściara jesteś.
Przyjadę na kawę, poproszę w tej zastawie ecru... :D

kiedy będziesz na kawie ??? zapraszam serdecznie :D Heniutek dziekuje i ściska mocniście :D :D :D

mebelki rzeczywiście niesamowite -wciąż jestem w szoku :o
Dzisiaj byłam w OBI i widziałam lampę za.....899zł ,którą mój kolega kupił za 80zl :D :D :D :D :D

możesz sobie wyobrazić jego minę jak do niego zadzwonlam z taka informacją ???? :wink:
-jeszcze tylko muszę pomalować ściany na jakiś kolorek (wszędzie mam ecru ) i będzie cudnie :D

za rok myślę ,że też będzie taka wyprzedaż -może się załapiesz -zbieraj kasiorkę 8)

to co z tym przyjazdem do nas ????? zabieraj M. i przyjeżdżajcie :D w zastawie Villa Italia kawka smakuje rewelacyjnie -sprawdź sama :D

Ew-ka
04-06-2006, 21:15
Ew-ka Ja chcę życzyć dużo zdrowia i radości :D :D :D

bardzo dziękuje - wciąż jestem pod wrażeniem ......... :D .......że wszystko sie tak pięknie ułożyło :D :D :D

tola
04-06-2006, 21:21
Kusisz Ew-ka :D
Za rok to może już podłogi będą, więc zakup mebli jak najbardziej, pilnuj terminów, plizzzzz !!!

A kawy w takiej zastawie nie odmówię, nie chce przyjść Mahomet do góry, więc przyjdzie góra do Mahometa :wink: , bądź gotowa, bo mogę zapukać niespodziewanie :D

Ew-ka
04-06-2006, 21:24
Kusisz Ew-ka :D
Za rok to może już podłogi będą, więc zakup mebli jak najbardziej, pilnuj terminów, plizzzzz !!!

A kawy w takiej zastawie nie odmówię, nie chce przyjść Mahomet do góry, więc przyjdzie góra do Mahometa :wink: , bądź gotowa, bo mogę zapukać niespodziewanie :D
jestem zwarta i gotowa :D :D :D

Zielona
05-06-2006, 11:22
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ...
U mnie 30 czerwca minie ... która to już ... :o o kurczę ... trzecia rocznica przeprowadzki ... nawet nie wiem kiedy to minęło :o

Ew-ka
06-06-2006, 09:59
Zielona -pamiętam ,kiedy onegdaj zasiadałam nieśmiało przed kompem i przeglądałam Forum ....Twój dziennik był moim idolem :D Jak ja Ci zazdrościłam :wink: Z zapartym tchem przeglądałam każdy wpis a zdjęcia wręcz pochłaniałam z wypiekami 8) A tu prosze ....ja też już mieszkam i odpowiedam na wpisy tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z domem .......Jak to się fajnie kręci na tym świecie :D
Kasiu ....bardzo dziękuje za życzenia i Tobie również składam gratulacje na rocznicę zamieszkania :D :D :D :D

frosch
06-06-2006, 10:17
Witaj Ew-ka
Sliczne te Twoje nowe mebelki...moze i ja sie kiedys pochwale naszym salonem.Zycze szczescia w nowym domku . :)

Ivonesca
06-06-2006, 10:51
ew-ka
i jeszcze ja składam życzenia z okazji rocznicy...tylko troszkę spóźnione :oops: 8) :wink:

Ew-ka
06-06-2006, 12:07
Dzięki za dobre słowa :D

Ivo- życzenia wcale nie spóźnione ,bo własciwie to ja wprowadziłam sie 8 czerwca , a 4 -go Heniek , 6 -go Dawid a Kaśka 12 czerwca :D :D :D Tak ,że cały tydzień możemy świętować :D :D :D

Frosch .....będę podziwiać Twój nowy salon ....wszystkiego najlepszego :D

Ivonesca
07-06-2006, 07:16
Ivo- życzenia wcale nie spóźnione ,bo własciwie to ja wprowadziłam sie 8 czerwca , a 4 -go Heniek , 6 -go Dawid a Kaśka 12 czerwca :D :D :D Tak ,że cały tydzień możemy świętować :D :D :D


aaaa, to tak na raty sie wprowadzaliście :lol: czyli dziś świętujemy przeprowadzkę przystojnego Dawida :wink:

Ew-ka
07-06-2006, 08:33
Ivo- życzenia wcale nie spóźnione ,bo własciwie to ja wprowadziłam sie 8 czerwca , a 4 -go Heniek , 6 -go Dawid a Kaśka 12 czerwca :D :D :D Tak ,że cały tydzień możemy świętować :D :D :D


aaaa, to tak na raty sie wprowadzaliście :lol: czyli dziś świętujemy przeprowadzkę przystojnego Dawida :wink:
na raty, bo nie było jeszcze podłączonego gazu i nie miałabym jak wziąć prysznic przed pracą ......A muszę przypomnieć ,że rok temu o tej porze był UPAŁ !!!!!!...... :D

kasia64
09-06-2006, 18:45
Witaj Ew-ka zrobiłam sobie dzisiaj super przyjemność - przeczytałam Twój dziennik :P (cały od deski do deski)
Napełnił mnie optymizmem i wiele Twoich pomysłów pasuje do mojego wymarzonego domku, mam nadzieję że mogę z nich skorzystać(skopiować) :oops: Serdecznie pozdrawiam i gratuluję I ROCZNICY W DOMKU !! :lol: :lol: :lol:

Ew-ka
09-06-2006, 19:27
Kasiu ......cieszę się ,że przydadza Ci się moje wypociny :D możesz kopiować ,zrzynać i odgapiać ile chcesz :D jak się podoba - proszę bardzo :D :D :D

ja w trakcie budowy namiętnie czytywałam dzienniki innych forumowiczów i wiem z doświadczenia jakie ważne to były chwile :D

kasia64
09-06-2006, 19:30
Ew-ka dzięki - kominek skopiujemy na 100% :lol: :lol: :lol:

Ew-ka
09-06-2006, 19:33
Ew-ka dzięki - kominek skopiujemy na 100% :lol: :lol: :lol:
super :D

andrzejka
09-06-2006, 20:05
Tacy kibice jak wy to super kibice :P :P :P :P :P :P :P :P

Ew-ka
09-06-2006, 20:12
Tacy kibice jak wy to super kibice :P :P :P :P :P :P :P :P
MAMY SPORTOWCA W DOMU .....wiemy jak to jest potrzebne :D :D :D

andrzejka
09-06-2006, 20:14
Tacy kibice jak wy to super kibice :P :P :P :P :P :P :P :P
MAMY SPORTOWCA W DOMU .....wiemy jak to jest potrzebne :D :D :D
Czyli kibice systematyczni nie tylko mundialowi :roll: :roll: 8) 8)
To się rozumie 8)
I widac że znacie się na rzeczy 8) :wink:

Ew-ka
09-06-2006, 20:19
Tacy kibice jak wy to super kibice :P :P :P :P :P :P :P :P
MAMY SPORTOWCA W DOMU .....wiemy jak to jest potrzebne :D :D :D
Czyli kibice systematyczni nie tylko mundialowi :roll: :roll: 8) 8)
To się rozumie 8)
I widac że znacie się na rzeczy 8) :wink:
lekkoatleta :D
ale juz po karierze sportowej na dużą skalę ....kontuzja -ptzrkleństwo sportowca :-?

andrzejka
09-06-2006, 20:29
Tacy kibice jak wy to super kibice :P :P :P :P :P :P :P :P
MAMY SPORTOWCA W DOMU .....wiemy jak to jest potrzebne :D :D :D
Czyli kibice systematyczni nie tylko mundialowi :roll: :roll: 8) 8)
To się rozumie 8)
I widac że znacie się na rzeczy 8) :wink:
lekkoatleta :D
ale juz po karierze sportowej na dużą skalę ....kontuzja -ptzrkleństwo sportowca :-?
Hmm szkoda :-? :-? :-?
To pewnie cięzkie :-? nie tyle kontuzja to utrata jakichś nadzieii na przyszłą karierę :-? :-?

Ew-ka
09-06-2006, 20:39
Tacy kibice jak wy to super kibice :P :P :P :P :P :P :P :P
MAMY SPORTOWCA W DOMU .....wiemy jak to jest potrzebne :D :D :D
Czyli kibice systematyczni nie tylko mundialowi :roll: :roll: 8) 8)
To się rozumie 8)
I widac że znacie się na rzeczy 8) :wink:
lekkoatleta :D
ale juz po karierze sportowej na dużą skalę ....kontuzja -ptzrkleństwo sportowca :-?
Hmm szkoda :-? :-? :-?
To pewnie cięzkie :-? nie tyle kontuzja to utrata jakichś nadzieii na przyszłą karierę :-? :-?
w sporcie kariera jest niepewna .....jedno potknięcie i na aut !!!
Dawid -syn odszedł w dobrym momencie -dostał fajna pracę i mu się zrekompensowało 8)
ale sportem żyje :D jedzie na ME w sierpniu z dziennikarzami :wink:

Teska
12-06-2006, 09:58
Ew-ka


mam pytanie....zerknelam na roczny bilansik :lol: :lol: i pytanie...jak zuzyłas pradu za 740 zł....przez cały rok....ja mam rachunki po 200 zł za dwa miesiace....

Ew-ka
12-06-2006, 11:05
Teska ...odpowiedziałam Ci w RW ....sprawdze w domu dokładnie bo też mnie to zastanowiło 8)

Ew-ka
12-06-2006, 12:20
Teska ...odpowiedziałam Ci w RW ....sprawdze w domu dokładnie bo też mnie to zastanowiło 8)
już sprawdziliśmy ....wszystko sie zgadza .....zużywamy średnio 166 kW miesięcznie . Odczyt licznika był przy stanie 900 kw - teraz jest 2900 ....nie chce być inaczej :D
Przypominam ,że posiadamy dwie taryfy prądu tzw.nocną i najwięcej korzystam własnie wtedy gdy prąd jest tańszy i może tu jest ta przyzyna ,że rachunki są takie a nie inne :D :D :D

maksiu
13-06-2006, 07:58
Ja moze niebudowlanie sie wpisze... wiesz.. mysle ze powinna miec na tym forum tutuł najczęściej i najciekawiej zmieniającej avatary :D, przyznam ze z coraz wieksza ciekawościa otwieram rano forum, co też tam ta ewka wymyśliła :D
pozdrawiam
m.

Ew-ka
13-06-2006, 08:31
maksiu :lol: :lol: :lol: :lol: ale mnie rozbawiłeś :D :D :D

jest takie powiedzenie "kobieta zmienną jest " i coś w tym jest bo ja uwielbiam się zmieniać :wink:
............a awatary zmieniam ,bo mi serwery głupieją i znikają ....proza życia 8)

maksiu
13-06-2006, 08:45
maksiu :lol: :lol: :lol: :lol: ale mnie rozbawiłeś :D :D :D

............a awatary zmieniam ,bo mi serwery głupieją i znikają ....proza życia 8)

trzeba tak pospolicie.. serwery glupiej...no wiesz.. wymysl cos ciekawszego :D :D :D
ciesze sie ze poprawiłem humor.. zreszta jakie poprawilem, przeciez od rana był dobry :D :D

Ivonesca
13-06-2006, 12:25
Ew-ka - fajny masz emblemacik :lol: :lol:
i kibice z Was nieźli :o :D :D :D moje dziecię młodsze (6 lat) molestuje mnie ciągle pytaniami - mamo, a .................(tutaj pada jakieś imię i nazwisko z książeczki mundialowej gdzie są wszystkie drużyny) to napastnik czy obronca?.......na to mama - poczekaj, zaraz wróci tato to Ci powie :lol: :lol: :lol: :lol:

Ivonesca
13-06-2006, 12:26
a koszt rzeczywiście malutkie......2 razy mniejsze od moich :o

Ew-ka
13-06-2006, 13:12
a koszt rzeczywiście malutkie......2 razy mniejsze od moich :o
a dlaczego ?????

czego zużywacie więcej ????

Ivonesca
13-06-2006, 13:17
a koszt rzeczywiście malutkie......2 razy mniejsze od moich :o
a dlaczego ?????

czego zużywacie więcej ????

zaraz sprawdzę, bo podsumowywałam w dzienniku rok 2005

Ivonesca
13-06-2006, 13:25
U mnie:
- podatek od nieruchomości 320 PLN
- gaz 1360 PLN 990 m3
- prąd 920 PLN 2400 kWh
- woda 280 PLN 138 m3
- kanaliza (szambo) 1260 PLN 124 m3
- śmieci 190 PLN 2880 l
- drewno 2000 PLN 14m3 - ale trudno mi powiedzieć czy zużyliśmy za taką kwotę, gdyż był jeszcze zapas z roku 2004
Średnio miesięcznie wychodzi ok.530 PLN - cały czas porównuje to z mieszkaniem w hotelu asystenta, gdize płaciliśmy za miesiąc, za wszystko 820 PLN (mieszkanie 60m2) - chyba nie jest źle??


U Ciebie:
GAZ 1224 m3 x 1,37 zł = 1677 zł
PRĄD 2000 x 0,37zł = 740 zł
WODA 93 m3 x 5,35 zł = 495 zł
WODA bez ścieków 47 m3 x 2,01 zł = 95 zł

Ivonesca
13-06-2006, 13:30
wyszło na to, że w sumie wszystkiego zużywalismy mniej więcej tyle samo, szambo nam podbija tę kwotę no i doliczyłam drewno...

Ew-ka
13-06-2006, 14:29
drewna nie doliczyłam ,bo kupiliśmy za małe pieniądze a poza tym porównywaliśmy do kosztów blokowych a tam kominka nie mieliśmy .A drzewa zużyliśmy ok 3 m3 . Mąz ma dobre serce i pożyczyl koledze ok 4 m3 i teraz tamten zwleka z oddaniem, a my mamy juz tylko kilkanaście kłód drzewa :-?

Żelka
13-06-2006, 22:13
Dzieki za kibicowanie!!! :wink: :P

Ew-ka
14-06-2006, 19:59
dzisiaj Ty kibicujesz :D :D :D

Mohag
15-06-2006, 14:25
Ewka super masz core 8) lubie takie latorosle z "jajami" :lol:

a to moja cora, na rocznym zlocie MINI-usowcow

http://img151.imageshack.us/img151/7861/letsmini0013rl.th.jpg (http://img151.imageshack.us/my.php?image=letsmini0013rl.jpg)

Ew-ka
15-06-2006, 22:15
Ewka super masz core 8) lubie takie latorosle z "jajami" :lol:

a to moja cora, na rocznym zlocie MINI-usowcow

http://img151.imageshack.us/img151/7861/letsmini0013rl.th.jpg (http://img151.imageshack.us/my.php?image=letsmini0013rl.jpg)

och ......te nasze dzieciaki :D tyle radości przysparzaja i stresów :wink:
jak córa leciala do Wlk.Brytanii umylam wszystkie okna w tym stresie :wink:
a Twoja córa ma taki Mini ??? czy fanka ?

zaba_gonia
16-06-2006, 09:07
Po kim ta Kasia taka szalona?????? :roll:

Niech pomyslę.....
wiem...Po mamie !!!! :D

Ewo! Bardziej wesołej i szalonej mamy chyba nie widziałam... 8) :D

Mohag
16-06-2006, 12:59
Narazie musi sie zadowolic cienko-cienko, ale ze paru znajomych ma Miniusy to zabiera sie na spotkania.

Ewka czytalam w Soniki topiku ze walnelas tez ten gres polerowany nad blatem i sie sprawuje dobrze... a przy kuchence ? jak odbiera pryskanine tluszczowa ??

Ew-ka
16-06-2006, 15:06
Narazie musi sie zadowolic cienko-cienko, ale ze paru znajomych ma Miniusy to zabiera sie na spotkania.

Ewka czytalam w Soniki topiku ze walnelas tez ten gres polerowany nad blatem i sie sprawuje dobrze... a przy kuchence ? jak odbiera pryskanine tluszczowa ??
no własnie cudownie sie zachowuje .Dzisiaj po roku przyjechał Pan Biały -ten z firmy mebli kuchennych -sprawdzić czy wszystko w porządku -byłam w lekkim szoku bo nie wiedziałam o Jego wizycie a tu taka niespodzianka :D :D :D
Też oglądal gres i był zachwycony, bo jak przyznał - jeszcze nie widział u nikogo zamontowanego gresu nad blatem .

Co do tłuszczy - jak widze niepokojące krople tłuszczu na gresie -pryskam moim ulubionym MEGLIO -odtłuszczacz w spreyu-i po sprawie :D

Mohag
16-06-2006, 17:11
no to teraz dalas mi do myslenia :roll: :wink: a juz mialam taka piekna koncepcje 8) tylko jakbym dala ten gres na paski w kuchni, potrzebuje na dwie sciany i pochlaniach... to musze zrezygnowac z przedpokoju i wstawek w malej lazience. Ale jakby to ladnie wygladalo, to czemu nie... hmmmm

Sonika
17-06-2006, 10:09
Fajnie wygląda ten gres :D , ale dla mnie już za późno, bo ścianę mam wykończoną na gotowo i nie mam już siły bawić się znowu w kładzenie płytek - będzie szyba.

Ew-ka
17-06-2006, 10:30
my tez kładliśmy w ostatniej chwili gres na ścianie ,bo nie mogłam się zdecydować co położyć na tę nieszczesna ścianę :-?
okrutnie kusiała mnie szyba -widziałam gdzieś powtykane za nią obrazki różniste i zdjęcia -efekt superancki -ale za późno i za szybko trza było się decydować :D ale teraz jestem zadowolona -wygląda elegancko ,dyskretnie i nie wymaga prawie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych :D

Mohag
17-06-2006, 10:39
senk ju za photosy 8) :lol:

u mnie "byla-jest" :roll: koncepcja szyby, sciana w kolorze starego rozu i szyba na to... ale jak zobaczylam u Ew-ki ten gres na scianie :o to chyba zrezygnuje jednak z kladzenia w malej lazience i walne na sciane 8)

kze
04-07-2006, 08:09
Chwilę mnie u Ciebie nie było, a tu nowe meble...No, no.. Jak nastepnym razem będe Was odwiedzał to nie poznam Waszego domu...
Ale i tak najbardziej podoba mi się Wasze kibicowanie... :wink:

Ew-ka
08-07-2006, 10:54
kze ....kibicowanie mamy we krwi :D

dzisiaj półfinał Niemcy-Podrtugalia

ale sie będzie działo :D :D :D

Ivonesca
10-07-2006, 08:57
ale datura pięknie wyrosła! :o i lawenda i to różowe...zapomniałam jak sie zwie :oops: :wink: :lol:
jednym słowem piękny kwaitowy taras !
pozdrówka

Ew-ka
10-07-2006, 09:00
i to różowe...zapomniałam jak sie zwie :oops: :wink: :lol:
jednym słowem piękny kwaitowy taras !
pozdrówka

oleander :D
a datura cudownie pachnie wieczorem ......cytrynowo roztacza zapach po całym tarasie :D

a lawenda nie wpuszcza komarów :D

Ivonesca
10-07-2006, 09:15
o właśnie - oleander! :lol:
przywiozłam sobie wczoraj ze starego domu od dziadka takie ogromne naczynie kamionkowe - będę chciałam zasadzić tam daturę w przyszłym roku...a właśnie to się sadzi czy sieje?

a z tą lawendą to naprawdę tak działa na komary??

Ew-ka
10-07-2006, 09:21
daturę dostałam już taką dużą od teściowej :D

a lawenda na komary ??? pewnie działa ,bo ich nie mam w domu :D

Ivonesca
10-07-2006, 10:45
Ew-ka - możesz mi powiedzieć co do za cudo masz do mycia gresu nad kuchenką?

Ivonesca
10-07-2006, 10:47
Ew-ka - możesz mi powiedzieć co do za cudo masz do mycia gresu nad kuchenką?

Ew-ka
10-07-2006, 11:11
Ew-ka - możesz mi powiedzieć co do za cudo masz do mycia gresu nad kuchenką?
??????

nie wiem o co pytasz?? :roll:

Żelka
10-07-2006, 11:17
Ewka gres sliczny! W ogole kuchnia mi sie podoba w calosci... :D
A ogrodek i taras..., mmmmm, ale tam sie odpoczywa wsrod tych kwiatow..., pozazdroscic tylko... :D

Ivonesca
10-07-2006, 12:00
Ew-ka - możesz mi powiedzieć co do za cudo masz do mycia gresu nad kuchenką?
??????

nie wiem o co pytasz?? :roll:

o takie coś znalazłam parę postów wyżej:
"Co do tłuszczy - jak widze niepokojące krople tłuszczu na gresie -pryskam moim ulubionym MEGLIO -odtłuszczacz w spreyu-i po sprawie"

co to jest to MEGLIO i gdzie toto sie kupuje??

Ew-ka
10-07-2006, 13:04
Ew-ka - możesz mi powiedzieć co do za cudo masz do mycia gresu nad kuchenką?
??????

nie wiem o co pytasz?? :roll:

o takie coś znalazłam parę postów wyżej:
"Co do tłuszczy - jak widze niepokojące krople tłuszczu na gresie -pryskam moim ulubionym MEGLIO -odtłuszczacz w spreyu-i po sprawie"

co to jest to MEGLIO i gdzie toto sie kupuje??
Ivo -idziesz do każdego sklepu chemicznego ,na dziale z chemią gospodarczą szukasz odtłuszczacza "meglio" włoski specyfik FANTASTYCZNIE sprawdzający sie w gosp.domowym ( wszelkiego rodzaju zabrudzenia blatu ,szafek,sprzętu gosp.,szyby kominkowej itp.....)
Jest to butelka typu sprey do szyb z żółtym płynem i kosztuje ok.13 zł
Musisz to miec-warto !!!!

Ivonesca
10-07-2006, 13:31
Ew-ka - możesz mi powiedzieć co do za cudo masz do mycia gresu nad kuchenką?
??????

nie wiem o co pytasz?? :roll:

o takie coś znalazłam parę postów wyżej:
"Co do tłuszczy - jak widze niepokojące krople tłuszczu na gresie -pryskam moim ulubionym MEGLIO -odtłuszczacz w spreyu-i po sprawie"

co to jest to MEGLIO i gdzie toto sie kupuje??
Ivo -idziesz do każdego sklepu chemicznego ,na dziale z chemią gospodarczą szukasz odtłuszczacza "meglio" włoski specyfik FANTASTYCZNIE sprawdzający sie w gosp.domowym ( wszelkiego rodzaju zabrudzenia blatu ,szafek,sprzętu gosp.,szyby kominkowej itp.....)
Jest to butelka typu sprey do szyb z żółtym płynem i kosztuje ok.13 zł
Musisz to miec-warto !!!!
dzięki serdeczne :-) potrzeba mi właśnie czegoś takiego do moich kafli nad kuchenką ;-)

Anna Wiśniewska
10-07-2006, 15:35
Ja też z tej rady skorzystam. I też chodzi o płytki nad kuchenką :lol: :lol:

Ew-ka
10-07-2006, 21:41
Zelijka - cieszę ,że Ci się podoba :D

Aniu -środek ten stosuję w domu od lat ......może służyć do różnych powierzchni -doskonale czyści ,nawet popryskane zabrudzenie czy plamy i pozostawione na jakiś czas bez szorowania pięknie się myje :D

Sonika
12-07-2006, 05:09
Piękny ten Twój ogródek Ewuniu - zazdraszczam :D , ale i nie tracę nadziei :wink: .

Ivonesca
19-07-2006, 07:50
trawnik elegancki :-) przy tej pogodzie to wszędzie wokół suche trawniki - a tu proszę :-)
u nas w gminie jest zakaz podlewania ogródków........

Ew-ka
19-07-2006, 08:06
Iva .....na mojej ulicy jest to najładniejszy trawnik :o

wkoło trawa przypomina suche siano :(
sąsiedzi zazdrośnie spoglądają i komentują naszą trawkę :D

ale też wody mu nie żałujemy :wink:

Ivonesca
19-07-2006, 10:21
czytałam, czytałam o tej wodzie w ogrodach ;-)

Aga - Żona Facia
19-07-2006, 10:43
Ew-ka ja mam pytanie. Być może gdybym przeczytała wszystko to bym wiedziała - ale wybacz nie mam czasu.
Proszę powiedz Wasze okna to kolor "złoty dąb"? Czy rolety to też ten sam kolor.

PS. Trawnik jest piękny, ale to zasługa wody. Trza lać i płacić.

Ew-ka
19-07-2006, 11:59
Ew-ka ja mam pytanie. Być może gdybym przeczytała wszystko to bym wiedziała - ale wybacz nie mam czasu.
Proszę powiedz Wasze okna to kolor "złoty dąb"? Czy rolety to też ten sam kolor.

PS. Trawnik jest piękny, ale to zasługa wody. Trza lać i płacić.

tak ....okna i rolety to złoty dąb ...... :D

Aga - Żona Facia
19-07-2006, 12:45
Ew-ka - uśmiechasz się :D (pewnie gdzieś tam jest napisane :x a ja jestem leń).

Pozdrawiam i dziękuję.

Ew-ka
19-07-2006, 12:52
Ew-ka - uśmiechasz się :D (pewnie gdzieś tam jest napisane :x a ja jestem leń).

Pozdrawiam i dziękuję.
:wink:

:D :D :D

tez pozdrawiam :D

kasia64
19-07-2006, 12:56
E-WKA ZAJRZALAM DO DZIENNIKA I OCZKA MI WYSZLY NA ORBITE :o PIEKNISCIE U CIEBIE W OGRODKU :lol: :lol: :lol:
A ZDJATKA Z KUCHNI Z GRESEM HMM.............MIOD NA MA DUSZE OSTATNIO OGLADALAM GRESY W KASTORAMIE,TEZ TAKI JASNY WPADL MI W OKO :wink: :wink: :wink: :wink:
POZDRAWIAM :lol: :lol: :lol:

Ew-ka
19-07-2006, 17:13
cieszę się z odwiedzin :D

znam te dylematy związane z wyborami 8)

powodzenia :D :D :D

Mohag
19-07-2006, 17:27
Ew.... moj gres niedlugo sie bedzie kladl w kuchni na scianie 8) :lol: tylko lazienki skoncza i leca gres.

Ew-ka
19-07-2006, 17:36
no proszę ..... :D a gres na ścienie to pomysł mojego męża 8) zbyt długo zastanawiałam się co położyć na ścianie ( nie znałam nikogo kto położyłby gres na ścianie w kuchni) i dzień przed montażem mebli kuchennych mąż zdecydował -będzie gres !!!!!
jestem bardzo zadowolona .....czysto i delikatnie ...... :D

Mohag
19-07-2006, 18:04
Ja o takim samym pasku z plytek podlogowych jak w kuchni juz wczesniej myslalam...... tylko jak wyszlo ze w kuchni bedzie tez gres, to pomyslalam o szybie, bo nie mialam konceptu tz gres byl juz kupiony a ja chcialam koniecznie, kuchnie, jadalnie, pokoj, przedpokoj i lazienke jako jednosc ale jak zobaczylam u Ciebie, to zaczelam myslec hmmm no i lazienka bedzie inna a lazienkowa czesc pojdzie na pasek :lol:

Ale udalo mi sie kupic do lazienki kafelki podobne w kolorze do tego gresu wiec bedzie kolorystyczna jednosc.

i_ska
19-07-2006, 18:18
Ew-ka jakie piękne masz mebelki w kuchni, wogóle to tak obejrzałam sobie Twój dziennik od początku, jak masz zrobiony ślicznie domek, wszystko tak ze smakiem i wogóle a łazienka jak pokoik wygląda gdyby nie wanna w zyciu bym się nie kapnęła, ŚLICZNY :D . No i ten ogród dech zapiera jak to ślicznie urządziłaś, Ewa ile trwało urządzenie ogrodu ???? :-?

Ew-ka
19-07-2006, 18:23
Ewa ile trwało urządzenie ogrodu ???? :-?

mieszkamy rok i dokladnie tyle trwało zakladanie trawnika i tej małej rabaty kwiatowej :D

sukcesywnie będziemy dosadzać roślinek, ale zakup musi być bardzo przemyślany bo nasza dzialka nie jest wielka ....całość to 5arów 8)

:D :D :D

nurni
19-07-2006, 19:26
Ew-ka Ty nie załączaj więcej zdjęć, bo zajżę i obejżę to wpadam w kompleksy. Kiedy ty kobieto (Wy) macie na to wszystko czas i siłę?
Znaczy bardziej czas.

Pozdrawiam serdecznie

Ew-ka
19-07-2006, 20:07
Ew-ka Ty nie załączaj więcej zdjęć, bo zajżę i obejżę to wpadam w kompleksy. Kiedy ty kobieto (Wy) macie na to wszystko czas i siłę?
Znaczy bardziej czas.

Pozdrawiam serdecznie
np.....wstałam dzis o 4.30 :D

dzień jest wtedy baaaaardzo długi........ :wink:

również pozdrawiam i nie załamuj się :D .......cmokaj w piętaszkę Zosieńkę :D

nurni
19-07-2006, 20:32
np.....wstałam dzis o 4.30 :D
dzień jest wtedy baaaaardzo długi........ :wink:
również pozdrawiam i nie załamuj się :D .......cmokaj w piętaszkę Zosieńkę :D
...aaaaaaa to już wszystko wiem. Bo ja właśnie od tej 4.30 Zośkę w nóżkę całuję :wink: 8) Teraz wiem czemu mi czasu brakuje :-?

Ivonesca
20-07-2006, 06:56
np.....wstałam dzis o 4.30 :D
dzień jest wtedy baaaaardzo długi........ :wink:
również pozdrawiam i nie załamuj się :D .......cmokaj w piętaszkę Zosieńkę :D
...aaaaaaa to już wszystko wiem. Bo ja właśnie od tej 4.30 Zośkę w nóżkę całuję :wink: 8) Teraz wiem czemu mi czasu brakuje :-?
no i wszystko jasne :lol: :lol: :lol: :lol:

kze
24-07-2006, 11:39
Widzę Ew-ka, że ogród masz bardzo bujny!! 8) Pozazdrościć. A dużo czasu poświęcasz na jego pielęgnację?
Muszę przyznać, ze na prawdę bardzo mi się podoba i na pewno będzie inspiracją dla naszego... :oops:

Mohag
26-07-2006, 15:36
Mam juz pasek na scianie tz nie tylko pasek, ale pasek odgapilam :wink:

Tylko ze moi chlopcy od plytek prawie mnie zamordowali za wymyslanie takich bajerow :oops: :lol: Zmarnowali dwa "wklady" do maszynki ktora wycina dziury w kaflach na kontakty i baterie no i za cholere nie mogli wywiercic :roll: No to nie zostalo im nic innego jak sciagnac gres ze sciany i ukladac tak zeby przy kontaktach mozna bylo oblupywac plytki :wink: biedni Ci moi chlopacy sa ze mna 8) :lol: ale w nagrode wymyslilam, ze na cokolik nie beda ciac sami, bo z podloga mieli tez ciezko, tylko zawioza do kamieniarza zeby pocial plytki.

Ew-ka
27-07-2006, 07:02
zdjęcia :D

kiedy będą zdjęcia ???

Mohag
27-07-2006, 15:18
aaa za jakis miesiac albo cos kolo tego hihi bo nie jestem narazie na miejscu zdarzenia :wink: :lol:

Ew-ka
04-08-2006, 21:11
aaa za jakis miesiac albo cos kolo tego hihi bo nie jestem narazie na miejscu zdarzenia :wink: :lol:
czekam z niecierpliwościa :D

miłego urlopowania :wink:

tabaluga1
07-08-2006, 09:18
To i ja o coś zapytam. Od dłuższego czasu zachwycam się Twoim domkiem- cudne okienka (u mnie też będzie złoty dąb). Na pewno skorzystam z Waszego pomysłu (jeśli pozwolisz)- kostka na tarasie. Bardzo ładnie wygląda i wydaje się praktyczna. Natomiast mam pytanie odnoście parkietu- nie mogę oderwać oczu :o :P :o :P :o :P Czy mogłabym prosić o namiary tego producenta- bo chyba mieszkamy niedaleczko :wink: No i czy olejowanie bardzo przyciemniło Twój dąb?
pozdrawiam[/b]

Ew-ka
07-08-2006, 09:30
namiary poszły na priv :D

kostkę na taras polecam :D sprawdza się w codziennym użytkowaniu :D
a co do okien i pomysłów ??? hmmm.......po to jest to forum aby sie wspierać i podpowiadać :wink:

tabaluga1
07-08-2006, 09:46
Dzięki :P :P :P :P

dzióbek
08-08-2006, 22:09
To ja też dołączę się do GRATULACJI!! :lol: :lol: Domek wspaniale urządzony i przytulny a ten ogród hmmm.... aż dech zapiera - prześliczny :lol: :lol: :lol: Moje najszczersze GRATULACJE i aby Wam sie dobrze mieszkało. :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam

Mohag
09-08-2006, 14:20
Ole, ole, ole, ole, ole !!!!!!!

powinni wkoncu dodac jakies ciekawsze ikonki zeby mozna bylo potancowac na ten przyklad 8) :lol:

Nefer
09-08-2006, 14:22
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gif

zaba_gonia
09-08-2006, 14:23
GRATULACJE

Twój Dawid spisał się wspaniale!!!!! :D

Ewa...ale Ty masz udane dzieci.. :wink:

Ew-ka
09-08-2006, 14:32
DZIEKI ....DZIEKI .....DZIEKI

http://users.telenet.be/honeybee1/jumping.gifhttp://users.telenet.be/honeybee1/jumping.gifhttp://users.telenet.be/honeybee1/jumping.gif

Ew-ka
09-08-2006, 14:33
Zabka- udane po mamusi i tatusiu :wink:

Anna Wiśniewska
09-08-2006, 14:35
GRATULUJĘ WSPANIAŁEGO SYNA



http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif

zielonooka
09-08-2006, 15:47
GRATULACJE!!!!!

frosch
09-08-2006, 15:54
ew-ka!!!
gratuluje

09-08-2006, 16:28
Taki przystojny i utalentowany syn- ty to jesteś szczęściara Ew-ka :D

Ew-ka
09-08-2006, 17:48
Bardzo wszystkim dziekuję za gratulacje .....wszystkie dam mu osobiście do przeczytania po powrocie ( 15 sierpnia) ...... :D :D :D

Trzymajcie jeszcze kciuki za koleżanki Dawida -Monikę Pyrek i Wiolę Janowską ( Wiola ma bardzo duże szanse na złoto :D )

frosch
09-08-2006, 18:09
ok 8)
trzymam.....mocno :D

Nefer
09-08-2006, 18:10
ok 8)
trzymam.....mocno :D
Ty to masz robić TFU TFU - nie ściemniaj :wink: :wink: :wink:

Ew-ka
09-08-2006, 18:15
czemu ma pluć ??? :o jakieś czary czy jak ???

frosch
09-08-2006, 18:17
ok slinie sie podwojnie :lol:
zmienie awatara na Sliniaka :wink:

Nefer
09-08-2006, 18:17
czemu ma pluć ??? :o jakieś czary czy jak ???
Bo jak popuje to wszystko idzie jak trza :):) Taka Żabia Czarownica :)

AgnesK
09-08-2006, 18:19
I ja gratuluję, kciuki ściskam, dumną mamę przy okazji ściskam też. :D
Aż mi się syna też zachciało, co w konteście wczorajszego kołującego stada bocianów na naszym domem (ze 40 sztuk latało!) jest niebezpieczną zachcianką :wink: :D
Serdeczności
Agnieszka

Ew-ka
09-08-2006, 18:19
ok.....pluj Zaba ....pluj ile sil w skrzelach ? co żaby maja ? :oops:

frosch
09-08-2006, 18:21
czemu ma pluć ??? :o jakieś czary czy jak ???
Bo jak popuje to wszystko idzie jak trza :):) Taka Żabia Czarownica :)
no wlasnie 8)

Ew-ka
09-08-2006, 18:23
I ja gratuluję, kciuki ściskam, dumną mamę przy okazji ściskam też. :D
Aż mi się syna też zachciało, co w konteście wczorajszego kołującego stada bocianów na naszym domem (ze 40 sztuk latało!) jest niebezpieczną zachcianką :wink: :D
Serdeczności
Agnieszka
dawno sie Matka Chrzesna -moich komentarzy nie pokazywała :D :D :D

co do bocianów .....glizdunia pewnikiem zachwycona by była ...o mężu nie wspominając :wink:
buziaki
:D

Nefer
09-08-2006, 18:26
- Mamo, co robi bocian jak już przyniesie dzidziusia?
- odwraca się na drugi bok i idzie spać ....

AgnesK
09-08-2006, 19:49
dawno sie Matka Chrzesna -moich komentarzy nie pokazywała :D :D :D

co do bocianów .....glizdunia pewnikiem zachwycona by była ...o mężu nie wspominając :wink:
buziaki
:D

Nie pokazywała się, bo siedzi i pisze i pisze pracowicie i stara się nie zaglądać na forum (co różnie wychodzi :oops: ).
A co do kwestii bocianich - glizdeczka byłaby wniebowzięta gdyby to była siostra, najlepiej o rok starsza ( :roll: ) i braciszek, taki co nie rozrabia i jest jak baby-born ( :roll: :roll: :roll: ), tatuś nadal na wygnaniu a mamusia - pominę milczeniem :wink: :D Ale pokój czeka na lokatora :wink:

Nefer... :lol: :lol: :lol:

tabaluga1
09-08-2006, 20:02
Ja też przyłączam się do gratulacji. Sukces ogromny i życzę jeszcze większych. :P

Ew-ka
09-08-2006, 20:08
Sukcesy Dawida to już historia ....... :D ........ niestety kontuzja zaprzepaściła jego karierę sportową ..... :(

.......ale sport to jego pasja i umiłowanie i nadal jest obecny- częściej duchem - na wielkich zawodach ...... :D

kofi
09-08-2006, 22:09
GRARULACJE!!!
Taka fajna dziewczyna jak Ew-ka nie mogłaby mieć mniej fajnych dzieci :)

Aga J.G
10-08-2006, 11:22
Ewa gratulki dla Dawida :)

Agnes widać w Kowarach ma być wyspy bo już chodzą historie o tych bocianach :)

Ew-ka
10-08-2006, 21:31
Ewa gratulki dla Dawida :)

Agnes widać w Kowarach ma być wyspy bo już chodzą historie o tych bocianach :)
Aga ...cz Ty coś wiesz....... czego my nie wiemy???? :wink:

Sonika
11-08-2006, 04:06
Ewuniu - super zdjęcie :D .

Możesz być dumna jak paw z Syna i pewnie jesteś :D :D :D .

Renatka
11-08-2006, 10:47
DAWID na Mistrzostwach Europy w Goeteborgu w biegu na 800m -bieg dziennikarzy został v-ce MISTRZEM EUROPY

Gratuluję! Super!!!

Marcel2000
11-08-2006, 12:28
Ewka gratulacje dla syna, a propo to chyba jesteś z niego bardzo dumna :D

Aga J.G
11-08-2006, 13:05
Ewa gratulki dla Dawida :)

Agnes widać w Kowarach ma być wyspy bo już chodzą historie o tych bocianach :)
Aga ...cz Ty coś wiesz....... czego my nie wiemy???? :wink:

Nic nie wiem.
wiem tylko że bociany krążą nad tamtą okolicą wielkimi stadami - a mam koleżanki którym bardzo by się przydało że bocian cos zostawił. Więc czekamy na efekty tego latania 8)

Aga J.G
13-08-2006, 13:18
Nono mamuśka możesz być dumna ze swojego synka :)
jeszcze raz ogromne gratulki :)
i jaka piekna flaga :)

kze
14-08-2006, 09:27
Takie przeżycia pamięta się całe życie, a te fotki na pewno są miłą pamiętka.. 8) Jeszcze raz gratuluje. Będzie co wspominac przy kominku... :wink:

frosch
16-08-2006, 17:43
ew-unia cud -miod ogrodeczek brata :o :D
niewatpliwie poza praca wplyw na urode roslinek ma lagodniejszy klimat,jaki panuje w De (to ten z zagramanicy brat,prawda?)
a co tam ,tez bede wzorowala sie na jego ogrodzie
widuje podobne i mam pare fotek porobionych (niestety jeszcze nie ruszylismy nawet z budowa ,wiec daleko mi jeszcze :( )
ale twoj ogrodeczek tez mam sciagniety na kompa 8) ,bardzo mi sie podoba :D

frosch
16-08-2006, 17:51
ew-ka,wystarczy :evil: .
oczy mi wychodza na wierzch :o :o :o

pogratuluj rodzince,moga byc dumni :D

Ew-ka
16-08-2006, 18:00
i są ...... :D ....z całą pewnąścią są ......tam każda roślinka jest wypieszczona osobiście przez właścicieli :D :D :D

ładny jest ....prawda??? miodzio ...tylko silne wiatry im dokuczaja :-?

zaba_gonia
16-08-2006, 18:24
Po prostu cudnie!!!! :o :P

Ten bukszpanowy żywopłocik to musze Mirasowi pokazać :wink:

Mohag
16-08-2006, 19:15
lol, jak ordentlich tam maja 8) :wink: Ew-ka ale to jest blizniak na tych 3 arach ?

a co do bukszpanu, to wyglada slicznie jako zywoplot ale pachnie nie za przyjemnie :roll: :wink:

Ew-ka
16-08-2006, 19:19
lol, jak ordentlich tam maja 8) :wink: Ew-ka ale to jest blizniak na tych 3 arach ?

a co do bukszpanu, to wyglada slicznie jako zywoplot ale pachnie nie za przyjemnie :roll: :wink:
każdy dom jest na 3 a :D ......a bukszpan źle pachnie ? mam u siebie i nie zauważyłam , tzn nie poczułam nic niepokojącego :-? może są jakieś odmiany ?

frosch
16-08-2006, 19:20
i są ...... :D ....z całą pewnąścią są ......tam każda roślinka jest wypieszczona osobiście przez właścicieli :D :D :D

ładny jest ....prawda??? miodzio ...tylko silne wiatry im dokuczaja :-?
zaloz watek : "jak pozbyc sie silnych wiatrow?" :wink: :D

Mohag
16-08-2006, 19:24
hihi moze i sa jakies odmiany a moze to ilosc robi swoje :wink: Niedaleko mnie jest domek w toskanskim stylu i caly zywoplot maja z bukszpanu..... na poczatku myslalam ze niekastowane koty moze trzymaja albo jakies przychodza i podlewaja dzialke. Dopiero pozniej sie skapowalam ze to bukszpan, przechodzac kolo innego wielkiego krzaka.
Ale moze ja mam wech za bardzo wyczulony na takie sprawy, bo malego bukszpanka tez wywachalam u kumpelki na ogrodku :wink:

Ew-ka
16-08-2006, 19:25
...tylko silne wiatry im dokuczaja :-?
zaloz watek : "jak pozbyc sie silnych wiatrow?" :wink: :D
na silne wiatry najlepszy jest koperek :wink:

Ew-ka
16-08-2006, 19:27
.
Ale moze ja mam wech za bardzo wyczulony na takie sprawy, bo malego bukszpanka tez wywachalam u kumpelki na ogrodku :wink:
ja mój kichol mam wyczulony na Budleję Dawida .....wszędzie ja wyczuję .... :wink:

monka
16-08-2006, 19:30
Ewka cudo ten ogród :o możesz pogratulować właścicielom :D

nie wiesz czym mają taras wyłożony? bardzo mi się to podoba

Anna Wiśniewska
16-08-2006, 20:13
Ew-ka

Ogród cudny! A powiedz, ile lat im zajęło doprowadzenie go do obecnego stanu?

Ew-ka
16-08-2006, 20:48
Ew-ka

Ogród cudny! A powiedz, ile lat im zajęło doprowadzenie go do obecnego stanu?

mieszkają tam 6 lat :D

selimm
16-08-2006, 21:56
ładne...no te one

sylvia1
16-08-2006, 22:44
ale piekny ogród.. a w sumie to dwa ogrody... super.. :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a030.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a040.gif
a ja sie zastanawiam kiedy chwasty potraktować i czym? juz teraz na jesien czy dopiero na wiosnę? coby miec pole do popisu z trawą? :roll:

kze
17-08-2006, 09:27
Bardzo mi sie podoba Twój wzorcowy ogród. Dla mnie tez chyba stanie się wzorcowym... 8) :oops:

Jagna
17-08-2006, 10:11
Łaaaaa....jaki ogród! Ale nie powinnaś mieć żadnych kompleksów, Twój też jest piękny i będzie piękniał z każdym rokiem!
Ja mam pytanko odnośnie tego co rośnie u Twojego brata pod płotem z pstrokatymi listkami, o to:
http://img108.imageshack.us/img108/4446/ogrod3ka5.jpg
To jest klon Flamingo, prawda? A nawet chyba...dwa? Czy dobrze mi się zdaje, że to duże to szczepione drzewko a to małe pod spodem z różowymi przyrostami to drugie coś? Nie bardzo widzę.... :( Ja mam dwa szczepione Flamingi i się zachwyciłam, że takie cudo mogłoby z tego za ileś tam (ile?!) lat urosnąć! :P

Ew-ka
17-08-2006, 10:16
pytajcie o roślinki a ja mu wszystko przekażę - będzie u mnie jeszcze kilka dni więc będzie okazja się dowiedzieć :D

Jagna ...popołudnu zapytam :D

Aga J.G
17-08-2006, 10:29
Ewciu cudo, pogratuluj bratu :)
Można się zakochać a potem zbierać szczęki na ziemi :wink: :)

Anna Wiśniewska
17-08-2006, 10:47
Ew-ka

Ogród cudny! A powiedz, ile lat im zajęło doprowadzenie go do obecnego stanu?

mieszkają tam 6 lat :D

Ufff :lol:
To mam szansę :lol: :lol: :lol:

Jagna
17-08-2006, 20:22
Ew-ka

Ogród cudny! A powiedz, ile lat im zajęło doprowadzenie go do obecnego stanu?

mieszkają tam 6 lat :D

Ufff :lol:
To mam szansę :lol: :lol: :lol:
Ania, świetnie, że zadałaś to pytanie, bo naprawdę szło by się załamać.... :wink: Mój ogród pewnie nigdy nie będzie tak zadbany, ale przynajmniej te moje klony Flamingo mogę sobie wyobrazić....łał....! :o :D

Żelka
17-08-2006, 21:18
Ewka, gratulacje dla Twojego dziennikarza! Dopiero sie dzis doczytalam. :P
Ogrod brata, faktycznie piekny, dom tez mi sie podoba. :D Niestety mi taki ogrod nie grozi. :cry: Ale moze choc trawe taka uda mi sie wychodowac... :wink:

Ew-ka
21-08-2006, 08:21
Jagna - to pstrokate na zdjęciu to rzeczywiście klon Flamingo ,a to różowe to to samo tylko odnóżka wyrastająca z pnia głównego.Tajemnica klonu polega na tym ,żeby jesienią go troszkę przyciąć ,a główne cięcie ( ok 30 cm od pnia )zrobić wiosną po ostatnich przymrozkach .To co widac na zdjęciu to jest przyrost tegoroczny .Cięcia są wskazane aby liście się przebarwiały .Nie cięty klon zdziczeje ..... 8)
Klon nie jest szczepiony na pniu tylko tak prowadzony ,że uformował sie pień .

Jagna
22-08-2006, 20:34
Dzięęęęki! Ja mam ciągłe opory przed cięciem czegokolwiek, przecież to i tak takie malutkie jeszcze jest. Ale widzę, że naprawdę warto.... :P

Żelka
25-08-2006, 10:15
Ewcia, zdradzisz nam jak robisz ta wisniowke?
:D

Aga J.G
25-08-2006, 10:36
Dynie już podziwiałam ale wiśniówka jest jeszcze piekniejsza :wink: :)

Ew-ka
25-08-2006, 18:25
Ewcia, zdradzisz nam jak robisz ta wisniowke?
:D
proszę bardzo ..... :D

wiśnie ( ok 2 kg) zalewam spirytusem - 1,25 l
na miesiąc ( wystarczyłoby mniej ok 2 tyg....)
Spirytus odlewam a napęczniałe wiśnie zasypuję cukrem ( 1,20 kg) .....również na kilka tygodni ( cukier wyciągnie z wiśni sok do samej pestki ) ...po tym czasie zlać oba płyny razem i odstawić .......do Bożego Narodzenia :D wiśnie można zjeść ....ale uwaga .....można się nimi porządnie upić :wink:

acha ... ja jeszcze daję garść malin do pierwszego nastawu zalanego spirytusem ....

acha ...i jeszcze robie czarnoporzeczkówkę ( smorodinówkę ) -moja ulubiona .....orzechówkę - lek na żołądek i pyszną malinówkę :D

Aga J.G
25-08-2006, 18:31
A gdzie reszta przepisów :)

Ew-ka
25-08-2006, 18:34
A gdzie reszta przepisów :)
w przyszłym roku .....bo owoców już ni ma ..... :wink:

żartuję .....chcesz przepis ???

Aga J.G
25-08-2006, 18:38
Jasne że chcę zbieram wszystkie przepisy :)

Ew-ka
25-08-2006, 18:55
z czarna porzeczką i malinami jest prościej ......zasypuję owoce cukrem ( malin nie wolno płukać !!!-musza być syche bo napiją sie wody jak gąbka ) .......odstawiam na kilka dni , w tym czasie wstrząsać słojem dla dobrego rozpuszenia się cukru .....potem zalać wódką 50 % .....maliny od razu zalać alkoholem i cukrem ......malinówka po 2 tyg...już jest dobra ....porzeczkówka po ok. miesiącu .... :D

Aga J.G
25-08-2006, 19:06
Dzięki Ewciu :)

Mohag
25-08-2006, 19:56
Ew-ka nie rozpowiadaj tak glosno o tych spirytuozach, bo ja juz odliczam na palcach kiedy to to bedzie gotowe, moge nie wytrzymac i zwalic Wam sie na glowe :P :wink:
Nie mowiac o tym ze wszyscy moga tak liczyc hihi

Ew-ka
25-08-2006, 20:02
Ew-ka
Nie mowiac o tym ze wszyscy moga tak liczyc hihi

i tu byłby problem .....chyba za mało zrobiłam :wink:

B.B.
26-08-2006, 05:49
Wczoraj trafiłam na Twój dziennik i żeby przeczytać komentarze wstałam dzisiaj o 4.30 :o

Czytam,notuję, czytam, notuję........ i tak w kółko :o jak widać jestem w szoku :o

Bardzo proszę o namiary na klepkę dębową, jesteśmy dopiero na etapie bloczków fundamentowych ale zbieram wszystkie potrzebne w przyszłości kontakty :P

Pozdrawiam,Beata

Ew-ka
26-08-2006, 09:46
Wczoraj trafiłam na Twój dziennik i żeby przeczytać komentarze wstałam dzisiaj o 4.30 :o

Pozdrawiam,Beata

biedna Ty...... :D ...ale nic w przyrodzie nie ginie ......czytaj czytaj i nie popełniaj błędów ....sama czytałam jak oszalała i udało nam sie dzieki temu ominąć kilka wpadek :D

Pozdrawiam ....a parkiet kupiłam w Bąkowie koło Kluczborka :D

Jagna
26-08-2006, 21:12
A ja w sprawie narysowanej Królewny. Narysowałaś sobie...jak to sobie narysowałaś ?!!!!! :o :o :o
A dynie z Twojego ogrodu? :D

Bełatka
26-08-2006, 21:15
Jak można w tak krótkim czasie osiągnąć taki piękny ogród. Porównuję sobie zdjęcia z budowy na początku dziennika i jest tak jak u mnie, no budowa wszystko rozryte koszmar i nagle 1,5 roku i co mamy trawniczek kwiateczki doniczki. Ja też chcę mieć trawkę a nie wykop.

Ew-ka
26-08-2006, 21:23
A ja w sprawie narysowanej Królewny. Narysowałaś sobie...jak to sobie narysowałaś ?!!!!! :o :o :o
A dynie z Twojego ogrodu? :D
w fotoschopie ...... :D
takie efekty specjalne :wink:


a dynie kupiłam ...po 2 zł / szt :D na targu

Ew-ka
26-08-2006, 21:26
Jak można w tak krótkim czasie osiągnąć taki piękny ogród. Porównuję sobie zdjęcia z budowy na początku dziennika i jest tak jak u mnie, no budowa wszystko rozryte koszmar i nagle 1,5 roku i co mamy trawniczek kwiateczki doniczki. Ja też chcę mieć trawkę a nie wykop.
trawnik to zawsze największe wyzwanie :D nasz jest cudnie mięciutki i gęsty jak puchowa kołderka ....można chodzić boso od rana do nocy ...mąż kilka razy w tyg ....robi inspekcję trawnika .... zbiera i wycina niepowołane roślinki wyrastające z trawy 8)

Aga J.G
29-08-2006, 12:12
Ewciu jak zawwsze u Ciebie cudownie :)
A teraz jaki rodzaj trway sialiście ???

Ew-ka
29-08-2006, 13:30
Ewciu jak zawwsze u Ciebie cudownie :)
A teraz jaki rodzaj trway sialiście ???

NIE WIEM :-? siał nam ogrodnik :D

Aga J.G
29-08-2006, 14:56
Dorwij ogrodnika :wink: :)

tola
29-08-2006, 20:57
Dorwij ogrodnika :wink: :)

tylko nie bądź niegrzeczna, Henio by się zmartwił :wink: :roll: :D

Ew-ka
30-08-2006, 08:06
Dorwij ogrodnika :wink: :)

tylko nie bądź niegrzeczna, Henio by się zmartwił :wink: :roll: :D
bardziej by sie zdziwił :roll: ogrodnik stary i nieurodziwy :wink:

tola
05-09-2006, 18:47
Ewka, buziaczki wielkie za zdjęcia drzwi.
O to mi chodziło :D

bodzio_g
09-09-2006, 23:30
Ew-ka - odwiedziłem Cie i ...jestem w szoku !!
już mi nawet piwo przestało smakować :roll:

Ew-ka
10-09-2006, 08:12
Ew-ka - odwiedziłem Cie i ...jestem w szoku !!
już mi nawet piwo przestało smakować :roll:

jak to mnie odwiedziłeś ????? i ja o tym nie wiem ??? :o :o :o :o

a jak piwo Ci przestało smakować to zapraszam na .....hmmm......herbatkę??? :wink:

bodzio_g
10-09-2006, 12:21
Odwiedziłem skrycie i wirtualnie i ...normalnie brak mi słów by to opisać wszystko. Rodzinka , dom , ogródki - takie rzeczy to tylko w ... erze( ew. w plusie ).
Na herbatka z nalewką ( obojętnie którą ) już mi ślinka cieknie. Synek w tym dziesięcioleciu zrobi prawko, to zrobimy nalot.

Ew-ka
10-09-2006, 21:36
- takie rzeczy to tylko w ... erze( ew. w plusie ).
Na herbatka z nalewką zrobimy nalot.


jak to dobrze ,że sie zreflektowałeś :wink: niby nie mam nic do Ery ale jak to mówią " Era dla frajera " więc zawsze lepiej być na Plusie :D :D :D

zapraszam serdecznie ........mój H . też lubi piwo :wink:

Aga J.G
11-09-2006, 10:48
Ewciu u Ciebie nawet koszyk z grzybami wygląda cudownie :)

Ew-ka
11-09-2006, 21:20
Aga ....wiesz jak wlać mniód na me serce :wink: szkoda ,że nie można pokazać zapachu suszonych grzybów 8)

bodzio_g
11-09-2006, 21:57
zapraszam serdecznie ........mój H . też lubi piwo :wink:
chętnie kiedyś skorzystam ... 8)

Ivonesca
13-09-2006, 08:43
Ew-ka
ja dopiero teraz :oops: :oops: gratuluję sukcesów syna!!!!
przepis na paprykę już spisalam ;-)

brata ogród....cud miód ;-)
właśnie zastanawiałam się ile trzeba czekać na taką obwódkę bukszpanową, ale doczytałam że ogród ma 6 lat....a możesz przy okazji dowiedzieć się jak gęsto były sadzone te bukszpany? ja posadziłam dookoła warzywnika co 0,5 m i nie wiem czy to nie za rzadko :-?

pozdrawiam baaaaardzo serdecznie

Nefer
13-09-2006, 09:42
Gratuluję silnej woli Ew-ka :):) I piszę to paląc papierosa :):)

Ew-ka
13-09-2006, 09:55
Gratuluję silnej woli Ew-ka :):) I piszę to paląc papierosa :):)
Daga rzuć to świństwo !!!! ja myślałam ,że też będe paliła do końca życia ,bo lubiłam i nie przemawiały do mnie żadne argumenty :oops:
Tearaz jestem WOLNA nie muszę paliś tego świństwa ...nie muszę śmierdzieć ...nie muszę pytać się w towarzystwie czy mogę zapalić :-?

Ivonesca
13-09-2006, 10:28
gratulki silnej woli !
tak sobie myślę że to chyba trudne było ...nie wiem...nigdy nie paliłam :-)

Ew-ka
13-09-2006, 12:29
gratulki silnej woli !
tak sobie myślę że to chyba trudne było ...nie wiem...nigdy nie paliłam :-)

nie było to trudne ....zrobiłam to dla chorego Taty ......dzisiaj mija 3 lata jak stanęło mu serce ..........................uratowali Go ,a ja przestałam palić i to jest podwójne zwycięstwo !!!!!!!!!!!!!!!

:D

Olkalybowa
13-09-2006, 12:54
Ew-ka brawo.
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif

_bogus_
13-09-2006, 16:24
Ew-ka - gratulacje!

Żelka
13-09-2006, 17:12
Gratulacje Ewcia, tak trzymac!

Żelka
18-09-2006, 10:40
Ewka, piekne te zdjecia z Anglii. Superantski ten dom. Jak masz jeszcze takich fotek to pokaz, prosze...Na pewno ludzie chetnie popatrza....
A co J.Hendrixa, czy ja wiem, czy on byl az tak czarny... :lol: :wink:

Ivonesca
18-09-2006, 12:39
melduję że 3 kg papryki zostało w sobotę zrobione wg Twego przepisu :D :D :D
pozdrawiam

Ivonesca
18-09-2006, 13:04
aha....domek angielski super!

Renatka
18-09-2006, 19:48
Domek z serwetką na dachu ..... baaardzo słodki!

Anna Wiśniewska
19-09-2006, 08:57
Ew-ka
Oczywiście przyłączam się do gratulacji z powodu niepalenia :lol:

Kaśce można tylko pozazdrościć takich wakacji :lol:
Pewnie wieczorne opowieści wciąż nie mają końca? :lol:

A - i jeszcze jedno (nie mogę się oprzeć, żeby nie zapytać :wink: )
Sugerujesz klientom, żeby ujrzeli w swoim starym telefonie takie wewnętrzne pfe? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. Są fenomenalni! :lol:

Ew-ka
19-09-2006, 12:15
A - i jeszcze jedno (nie mogę się oprzeć, żeby nie zapytać :wink: )
Sugerujesz klientom, żeby ujrzeli w swoim starym telefonie takie wewnętrzne pfe? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. Są fenomenalni! :lol:

niestety te zwroty są zarezerwowane TYLKO dla Mumio :wink:

Ew-ka
19-09-2006, 12:19
Ew-ka
Oczywiście przyłączam się do gratulacji z powodu niepalenia :lol:

Kaśce można tylko pozazdrościć takich wakacji :lol:
Pewnie wieczorne opowieści wciąż nie mają końca? :lol:



Kaska wieczorami spotyka sie ze swoimi znajomymi .....ze mną prowadziła długie rozmowy na skypie więc byłyśmy na bieząco w informacjach
:D
ale rzeczywiście ma bardzo dużo do opowiadania ...jak każda Kaśka ( wszystkie Kaśki to gaduły :D )

Ew-ka
19-09-2006, 12:21
Domek z serwetką na dachu ..... baaardzo słodki!
witaj Reniu .....wszystko w porządku ? cieszę się ,że mnie odwiedzasz ...szkoda ,że nie w realu .......wiem ,wiem u nas jest tylko Biedronka :wink:

domek z serwetką na dachu też mnie ujął :D

Ew-ka
19-09-2006, 12:22
melduję że 3 kg papryki zostało w sobotę zrobione wg Twego przepisu :D :D :D
pozdrawiam
smacznego :D

u mnie już połowa zjedzona ,a robiłam z 5 kg..... :D

Renatka
19-09-2006, 20:13
A - i jeszcze jedno (nie mogę się oprzeć, żeby nie zapytać :wink: )
Sugerujesz klientom, żeby ujrzeli w swoim starym telefonie takie wewnętrzne pfe? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. Są fenomenalni! :lol:

niestety te zwroty są zarezerwowane TYLKO dla Mumio :wink:

A "takie wewnętrzne fuj" to możesz użyć? :wink:

U mnie wszystko na dobrej drodze do szczęśliwego rozwiązania kłopotów. Projekt zakupiony i trwają starania aby zkompletować dokumentację do złożenia jej w starostwie.
I na odwiedzanie się w realu ( lub w Biedronce :wink: cha, cha, cha) przyjdzie czas.

Ew-ka
20-09-2006, 08:43
Renia -pozdrawiam serdecznie :D Biedronka czeka w realu :wink:

Renatka
20-09-2006, 19:42
Biedronka w realu - cóż za fuzja! :wink: :wink: :wink:

kofi
22-09-2006, 22:17
melduję że 3 kg papryki zostało w sobotę zrobione wg Twego przepisu :D :D :D
pozdrawiam
smacznego :D

u mnie już połowa zjedzona ,a robiłam z 5 kg..... :D
Właśnie zajrzałam do Twojego dziennika po przepis na paprykę (też 5 kg czeka) i jak zwykle wsiąkłam na dłuuuugo. Pozwoliłam sobie skopiować półki na poddaszu - fajny pomysł, a jakoś wcześniej nie zwróciłam uwagi.
Ew-ka jesteś dla mnie osobą o niewykłej harmonii w życiu. Tak fajnie czyta się ten dziennik.
A kto robi Ci takie fajne zdjęcia do avatarków?
Pozdrawiam :)

Ew-ka
23-09-2006, 08:02
kofi -witam serdecznie w moich progach :D nie powiem ,że skromnych :wink:
półki na poddaszu i wiele rzeczy drewnianych ( schody ,podbitka, słupy itd...) to rękodzieło mojego Teścia -emerytowanego stolarza ,który zmienił fach na ogrodniczy ......teraz uprawia pomidory ,paprykę ,buraczki ,marchew i tysiąc innych warzyw na działce obok mojej ( działka mojego szwagra -stoi pusta ) tak więc na bierząco mamy dostawy świeżych warzyw i owoców ... :D

a co do zdjęć ...hmmm....mój syn jest taki miszczunio foto :wink:

Mohag
23-09-2006, 08:58
Ew-uska, widzialas, widzialas ??

http://img432.imageshack.us/img432/3283/img35091nw3.jpg

na podloge nie patrzec, bo pokryta jest jakas biala mazia zeby sie nie uwalila za wczesniej :wink:

u Ciebie wszystko zaczelo sie od obrazu - na marginesie fascynujacego obrazu - a u mnie wszystko zaczelo sie od rozowego gresu, ktorego kolor pociaga za soba wszystkie decyzje hihi

Żelka
23-09-2006, 11:31
Ewka, to ja Ci powiem, ze sypialnie nasza tez zaczelam urzadzac od obrazow. :lol: Juz mam wyszyte obrazki do niej, a mebli jeszcze nawet na widoku nie mam...Ale za to mam zaslonki i reszte dodatek...No chyba, ze zanim do sypialni dotre, znikna ze sklepu... :lol: :wink:

Miraśka
23-09-2006, 12:49
wszystko obejrzałam i poczytałam-wow! śliczniascie macie,jejku a ta kuchnia-mam bzika na wszystkim co zaokraglone :lol: ale ta kuchnia to chyba krocie kosztowała-mozesz zdradzic firme,moze u nas jest jakis przedstawiciel :lol: i mam pytanie o luksfery w garazu-czy te chmurki normalne nazwijmy-nie kolorowe sa przezroczyste ,czy widac przez nie co znajduje sie w garazu? bo ostatnio ogladałam takie w castoramie i widziałam przez nie przaktycznie wszystko

Ew-ka
23-09-2006, 14:31
u mnie wszystko zaczelo sie od rozowego gresu, ktorego kolor pociaga za soba wszystkie decyzje hihi

hi hi hiiiii.........fajnie masz ......dopiero zaczynasz i wsZystkie decyzje przed Tobą ...fajny jest taki stresik z podejmowaniem decyzji .....u mnie już nuda ...... :wink:

Ew-ka
23-09-2006, 14:34
Ewka, to ja Ci powiem, ze sypialnie nasza tez zaczelam urzadzac od obrazow. :lol: Juz mam wyszyte obrazki do niej, a mebli jeszcze nawet na widoku nie mam...Ale za to mam zaslonki i reszte dodatek...No chyba, ze zanim do sypialni dotre, znikna ze sklepu... :lol: :wink:
Zelijka - Twoje obrazy są tak piękne ,że zastąpią wszystkie dekoracje świata ...wykonane własnoręcznie podnosza wartość rękodzieła -BRAWO - zazdroszczę Ci wytrwałości :D :D :D
Bardzo gratuluję :D

Ew-ka
23-09-2006, 14:38
wszystko obejrzałam i poczytałam-wow! śliczniascie macie,jejku a ta kuchnia-mam bzika na wszystkim co zaokraglone :lol: ale ta kuchnia to chyba krocie kosztowała-mozesz zdradzic firme,moze u nas jest jakis przedstawiciel :lol: i mam pytanie o luksfery w garazu-czy te chmurki normalne nazwijmy-nie kolorowe sa przezroczyste ,czy widac przez nie co znajduje sie w garazu? bo ostatnio ogladałam takie w castoramie i widziałam przez nie przaktycznie wszystko

Miraśka -witam witam koleżankę :D
Meble to koszt ok 20 tyś......z wyposażeniem :D
Firma Biały z Kędzierzyna-Koźle ......robią meble nawet za granicę -jestem bardzo zadowolona :D
Luksfery .....hmmm....widać ale tak jakby w krzywym zwierciadle - czasem patrzę przez nie na świat z garażu bo na tę stronę świata nia mam okien :roll: Za to cudnie rano świeci przez nie słoneczko -te kolory wprawiaja mnie w dobry humor -od rana :D :D :D

Mohag
23-09-2006, 15:20
u mnie wszystko zaczelo sie od rozowego gresu, ktorego kolor pociaga za soba wszystkie decyzje hihi

hi hi hiiiii.........fajnie masz ......dopiero zaczynasz i wsZystkie decyzje przed Tobą ...fajny jest taki stresik z podejmowaniem decyzji .....u mnie już nuda ...... :wink:

e nie... ja od poczatku mialam koncepcje na mojego "Rubika" i tylko czekalam na kolor wiodacy ktory sie przez przypadek zjawi, bo tak jest u mnie najczesciej :lol: Moje glowkowanie jest juz dawno zakonczone, bylo szybkie i przyjemne, teraz tylko drobne zmiany wynikajace z "co mozna a co nie" wychodza :wink:

Tak ogolnie, to za nastepna wykonczeniowke mogla bym sie juz brac :wink:

Ew-ka
23-09-2006, 18:40
Przepis na smalec energetyzujący
nalezy spożywac od października do lutego

1/2 kg sloniny, 1/2 kg boczku 2 kawałki czosnkowej kiełbaski - skręcic w maszynce i stopić - nie przypalić
dodać :
7 ząbków czosnku( przecisńąć przez praskę )
3-4 cebule ( pokroić w kosteczkę i wrzucić do tłuszczu )
po 1 łyżeczce - imbiru , pieprzu białego , chili, kurkumy
po 1 łyżce - bazylii , tymianku, majeranku . kminku mielonego

Przepis ten jest oparty na medycynie chińskiej ( tzn na filozofii i diecie pięciu przemian , inaczej 5- ciu smaków

smalec należy przelac do sloiczków i spożywać conajmniej raz dziennie ze świeżym chlebkiem :lol:

Smacznego i na zdrowie

Znalazłam sprzed dwóch lat w komentarzach ....smakowicie polecam :D

Aga - Żona Facia
25-09-2006, 17:39
Bardzo mi przykro :cry:
Ew-ka przepraszam może nie powinnam, kim był dla Ciebie Jurek?

Ew-ka
26-09-2006, 06:50
Bardzo mi przykro :cry:
Ew-ka przepraszam może nie powinnam, kim był dla Ciebie Jurek?
Przyjaciel :(

Aga - Żona Facia
26-09-2006, 07:41
Rozumiem :cry:
Jeszcze raz współczuję :cry:

tola
26-09-2006, 10:58
Ew-ka Ty wiesz, co chcę Ci powiedzieć...wiesz, prawda?
Bądź dzielna.

Anna Wiśniewska
26-09-2006, 20:16
Ew-ka
Strasznie mi przykro :cry:

Żelka
26-09-2006, 21:01
Ewka, wiem co to znaczy stracic dobrego przyjaciela... :( Bardzo mi przykro.
Masz jednego Przyjaciela na Ziemi mniej ale jednego Aniola na Niebie wiecej... :roll:
Trzymaj sie Ewcia.

Ew-ka
26-09-2006, 21:18
dzieki .....dziewczyny ...nie wiem czy bardziej mi szkoda Jurka czy Uli-jego zony..................jutro pogrzeb :cry: wciąż płaczę ..nie moge się opanować .....w pracy mam napady płaczu -idę sę wypłakać na zaplecze i znowu wracam na salę obsługiwać klientów .....patrzą na mnie podejrzliwie -oczy zapuchnięte ,ale nikomu nie tłumaczę :(

Żelka
26-09-2006, 21:28
Jejku, Ewcia, to jakiś wypadek był! Wiem, ze nic nie można powiedzieć co mogło by ulżyć Ci trochę... :(
Mój kolega miał wypadek samochodowy, nie z jego winy. Po prostu jakiś facet zasnął za kierownica i uderzył jego samochód stojący na poboczu. Kolega spłonął w samochodzie. Minęło kilka lat, a ja ciągle z nim rozmawiam i myślę, a nawet czuje, ze on nadal gdzieś tam jest...Może po prostu w innym wymiarze...

Mohag
26-09-2006, 21:29
ech zycie :-?

26-09-2006, 21:31
Chciałabym cię Ewcia jakoś pocieszyc , ale nie wiem jak :( . Musi minąć po prostu trochę czasu i popłynąć trochę łez. To straszne stracić przyjaciela, tych prawdziwych nie ma zwykle zbyt duzo :(

monka
26-09-2006, 21:37
Ew-ka bardzo mi przykro, wiem co czujesz :( miłam nadzieję że jednak będzie inaczej...
dużo siły na jutrzejszy dzień ci życzę :( trzymaj się ...

Ew-ka
26-09-2006, 21:38
JUrek chorwał od ponad roku na raka ...podziwiałam Go -tak otwarcie mówił o swojej chorobie ...był optymistycznie nastawiony do swojej choroby -śmiał się z niej i żartował ....w czerwcu sie załamał - nie potrafiliśmy do niego dotrzeć -poddał się - byliśmy bezsilni a On uparty -ne chciał pomocy - cierpiał okropnie - ale pracował do samego końca -był dyrektorem konsorcjum banków spółdzielczych - otaczał się bankowymi papierami -pracował mimo ciężkiego cierpienia..............niesamowicie pogodny człowiek - nie mogę w to uwierzyć ,że już Go nie zobaczę ,nie zadzwonię ,że nie sprosimy sie na kawę :(

Ew-ka
26-09-2006, 21:48
w sierpnu pisałam ,że jadę do Niego ,że boję sie tej wizyty ....potem nastąpiła poprawa ....nie za długo .....

dziękuję za słowa otuchy ...... ale to jest tragedia przede wszystkim Jego Rodziny ....nam jest przykro ,ale dramat przeżywają najbliżsi .... :(

Żelka
26-09-2006, 21:52
Teraz rozumiem dlaczego pisalasz, ze zal Ci jego zony. Faktycznie, to im teraz jest bardzo ciezko.

Aga J.G
27-09-2006, 15:20
Ewciu bardzo mi przykro :cry: :cry: :cry:
Ech żcyie :-?

Ew-ka
27-09-2006, 17:12
wiem i czuję ,że posyłaliście mi dobre myśli ...dziękuję ......już jestem po pochówku .....to był największy pogrzeb na jakim byłam ....kilka tyś..ludzi 8) .............................pogoda cudna i ptaszki ćwierkały kiedy staliśmy nad grobem :cry:

Maxtorka
27-09-2006, 17:16
Bardzo pięknie napisałaZeljka że masz jednego Anioła więcej w niebie . Może ta myśl pomoże Ci choć trochę ukoić ból i żal .

Ew-ka
27-09-2006, 17:38
Bardzo pięknie napisałaZeljka że masz jednego Anioła więcej w niebie . Może ta myśl pomoże Ci choć trochę ukoić ból i żal .
tak ....to piękne słowa ...dziekuję :D

Aga J.G
27-09-2006, 19:50
Pogoda dopisała znaczy się są względy u góry.
Ewciu trzymaj się :)

frosch
28-09-2006, 15:03
ew-ka, ta mi przykro :cry:
a tak wierzylam :cry: :cry: :cry:
kurde,Bog jest nie w porzadku :evil:
brak mi slow ............rycze :cry:
trzymaj sie ..........