PDA

Zobacz pełną wersję : Gwiaździste Prymulki - Komentarze



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15

Mohag
30-11-2006, 19:49
Jak trza, to trza tz te kciuki trzymac 8) a to znaczy ze jutro nie moge do pracy przez to trzymanie :wink: hurrrra mam wolne...

ps, kto jeszcze jest chetny zeby za niego potrzymac ? jakby tak czlowiek nazbieral chetnych to caly rok w domu mozna siedziec :lol:

Aga - Żona Facia
30-11-2006, 20:12
To ja dzisiaj tylko na chwilkę i po prośbie :wink: :)
Jutro jest dla mnie ważny dzień proszę o kciukasy i dobre fluidy :)
Aga, zdradż o co chodzi 8) :D

Będę trzymać na pewno tylko prosimy o więcej szczegółów. (Egzamin, prawko, kurs????????) :wink:

andrzejka
30-11-2006, 20:25
Ja z kciukasami na jutro za ciebie sie piszę :P :P :P :P :P :P

Pozdrówka 8)

Adriano Komputero
30-11-2006, 20:54
Ja swoje też zaciskam !!! :D

Żelka
30-11-2006, 20:55
Ja tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Żelka
01-12-2006, 07:54
Aga pamietam, pamietam, trzymam, trzymam.... :D

Ivonesca
01-12-2006, 12:32
i ja tez ściskam.....choc nie wiem za co ;-)

anetmar
01-12-2006, 15:25
trzymam i fluidy przesyłam :D

Sonika
01-12-2006, 17:06
W myśl zasady - jak Ty mnie, tak jak Tobie :wink: , też ściskam :D , tylko mnie ciekawość zżera za co :wink: .

kasia64
01-12-2006, 19:47
Jeżeli o Tobie myślę to tylko ciepło i serdecznie a paluchy same się zaciskają w kciukasy.Powodzenia i pozrowionka :wink: :wink: :wink: :wink:

RYDZU
01-12-2006, 21:05
No kurka - długo jeszcze mam trzymać? Napiłbym sie coś na koniec dnia ;) a bez kciuków kiepsko to idzie :)

Pozdrawiam

Anna Wiśniewska
01-12-2006, 21:10
No właśnie Aga!
Możemy już te kciuki puszczać? :wink:

Żelka
02-12-2006, 12:16
No wlasnie!!!! :D
I zdradzisz w koncu za co tyle sie napracowalismy!!!!????? :lol: :wink:

Mohag
02-12-2006, 17:14
zaraz bede miala poobgryzane wszystkie pazury, tak mnie ciekawosc zzera a tu zadnych wiesci :roll: :wink:

Sonika
03-12-2006, 09:01
Aga, puszczać czy nie?
Zlituj się nad nami, please :wink: .

Aga J.G
03-12-2006, 18:59
Dzięki wszytskim za kciukasy jest mi bardzo miło :)
Nie poszło do końca tak jak chciałam a tajemnicę zdradzę dopiero jak już pójdzie w 100 % po mojej myśli 8) :wink: :)
Powinnam coś skrobnąć w dzienniku bo trochę się dzieje ale muszę się zebrać :o :roll:
Powiem szczerze że ta nowa Forma Forum trochę mnie zniechęca do czytania i pisania :evil:

kasia64
03-12-2006, 19:41
Ale z Ciebie Diablica my tu z wywieszonymi ozorami czekamy na wieści a TYŚ TAKA :evil: :evil: :evil:
Co by to nie było - POWODZENIA!!!! :wink:

Aga J.G
03-12-2006, 19:48
Kasiu obiecuje że powiem mam nadzieje że już niedługo 8) ale obiecałam sobie że dopóki nie dociągnę tego do końca nie puszczę pary z ust 8)

kasia64
03-12-2006, 19:54
OK Słoneczko.Ja trzymam kciuki i Ciebie za słowo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrowionka :wink:

Mohag
03-12-2006, 19:57
Aga jest nietylko Diablica, ale pelna geba sadystka :wink: :lol:

Aga J.G
03-12-2006, 20:14
I wyszło moje prawdziwe JA :wink: :)
A mówiłam kiedyś że tak jest to dziewczyny nie wierzyły 8)
I dlatego bez strachu chodzę po ciemku :wink: :)

Żelka
03-12-2006, 21:05
Zle sie czyta to nowe froum, jak dla mnie za jesne te literki...Choc i tak chyba juz sa lepsze niz na poczatku tej zmiany...
Aga, czekam z niecierpliwoscia cos Ty to wymyslila...Prace zmieniasz, wyjezdzasz za granice (bo na forum sie juz czytac i pisac nie da) czy cos innego ,ale tez bardzo waznego...
Teraz to bedziemy tu kilka razy dziennie zagladac..., :D az sie doczekamy odslony... :wink:

Aga J.G
04-12-2006, 08:52
Na odsłone jeszcze trzeba będzie trochę poczekać :)
Ale mam nadzieję że wcześniej odsłonię to co dzieje się w domku :)
A żeby nadal było trochę tajemniczo to mam bardzo ciekawe i innowacyjne schody :wink: :) koniecznie muszę to uwiecznić bo wiadomo że pamięc może być zawodna 8)

Adriano Komputero
04-12-2006, 09:02
Aga, ja też z niecierpliwością będę czekać ODSŁONY !
A niekonwencjonalne schody bardzo mnie zaintrygowały :roll: 8) . Pochwal się ! Nie daj się prosić ! :wink:

Aga J.G
04-12-2006, 09:08
Postaram się dzisiaj pokazać :)
Schody są bardzo ciekawe :wink: :)

Ivonesca
04-12-2006, 09:48
no rzeczywiście potrafisz trzymać nas w napięciu :lol: :lol: :lol:

to dawaj choć te schody ;-)

Aga J.G
04-12-2006, 17:55
Dam dam :)

zaba_gonia
04-12-2006, 19:06
Aga Ty sie ciesz,że masz kocicę, bo gdyby kocur nasilkał na kołdrę to musiałabys ja wyrzucić. Smród jest taki, że żadne pranie nie pomaga.. :x :lol:

Pozdrawiam ciepło :D

kasia64
04-12-2006, 19:12
No mało tych zdjęć ale dobre i to :roll:
Śliczna balustrada - gratulki i czekam na więcej :lol: :lol: :lol:

Mohag
04-12-2006, 20:06
Aga, jak uroczo...normalnie minimalizm w kazdym calu :wink: u mnie tez stala taka konstrukcja schodowa jak sciany do gory tynkowali ale z oknem nie bede miala klopotu tz mycie mnie ominie, bo poprzednicy "zamurowali" jedno okno na klatce schodowej, wlasnie to nad schodami :roll: fakt praktycznie, ale z drugiej strony szkoda ....

ps, ile ta Twoja kociczka ma teraz ??

Adriano Komputero
04-12-2006, 22:57
Aga, mam bardzo podobne schody do Twoich :wink:. Niestety nie mam okna ani balustrady 8) . Kto Ci ją robił ? Czy mężuś taki zdolny?
Prałaś kołdry z pierzem ? :roll:

Aga J.G
05-12-2006, 10:09
zaba_gonia czyli i tak mam szczęście z tym sikaniem :wink: :)
kasia64 mam plan żeby fotek było więcej zobaczymy jak wyjdzie :)
Mohag ja bardzo chciałam mieć to okno i wcale nie żałuje że jest a na mycie zawsze znajdę jakiś sposób :wink: :) Kociczka ma dwa miesiące :)
Adriano Komputero tak, taki zdolny jest mój mężuś i dodam że budowa zmieniła mi faceta nie do poznania :) nawet sam nie przypuszczał że ma taki talent :)
Na szczęście mam kołdry bez pierza :)

Adriano Komputero
05-12-2006, 12:50
Adriano Komputero tak, taki zdolny jest mój mężuś i dodam że budowa zmieniła mi faceta nie do poznania :) nawet sam nie przypuszczał że ma taki talent :)
Na szczęście mam kołdry bez pierza :)

Aga, gratki dla mężusia za zmianę 8) i za balustradę :D. Potrzeba jest matką wynalazku :wink: .

A już myślałam , że będę mogła swoje kołdry puchowe wyprać w pralce 8) :roll: :wink:

Aga J.G
05-12-2006, 13:56
Adrianko ja też jestem z niego DUMNA :)
Puchowych bym chyba nie wsadziła :o :roll:

tabaluga1
05-12-2006, 16:13
To ja też przyłączam do grona trzymających kciuki (choć nawet nie wiem z jakiego powodu- ale to chyba tak jak wszyscy)Trzymam kciuki w ciemno :wink: :wink: :P
Konstrukcja na schodach przyznam, że ciekawa. Nowy format Forum i mnie nie przypadł do gustu- może się przyzwyczaję.
No i czekam na dalsze wieści- wykończeniowo- tajemniecze :wink:

Aga J.G
05-12-2006, 21:12
Wieści wykończeniowe mam nadzieję że będą na bierząco z tą drugą sprawą to jeszcze trochę czasu upłynie zanim coś się wyjasni więc kciuki można puścic 8)

Adriano Komputero
05-12-2006, 22:26
Aga, fajnie, że na koncie jest już kaska . Będzie co wydawać :wink: . Cieszę się, że temat szufelki zakończony :D .
Podcięcie drzwi nie jest chyba trudne . Może wykonacie to we własnym zakresie :roll: . Skoro mężuś taką piękną balustradę wykonał, to ze zwykłym skróceniem skrzydeł nie powinien mieć problemów . Może warto spróbować 8) .

Mnie osobiście podobają się biało / srebrzysto/ zielone ozdoby świąteczne :wink: . Ale przy białych ścianach wszystko zlewałoby się i byłoby mało widoczne 8)

Aga J.G
06-12-2006, 08:30
Mam nadzieje że do Świąt ściany zmienią swój kolor :) ale biały już ostatnio mi się opatrzył :wink: :)
Mój mąż zrobił tylko konstrukcję na schodach a barierka jest już dawno i nie jest ona dziełem mojego mężusia :) Balustardę robił nasz MISTRZ, którego już z nami nie ma :cry: - gdyby było inaczej to nei było by żadnego problemu drzwiowego :cry: ale zycie chciało ianczej :cry:
Co do drzwi to bardziej tu chodzi o sprzęt niż samo podcinanie, ale co tam pożyjemy zobaczymy :)

Aga - Żona Facia
07-12-2006, 08:18
Aga rany julek 200 zł. za montaż drzwi. Powariowali.
Na święta proponuję asrebro i bordo. Coś podobnego jak ma Ew-ka.

Ivonesca
07-12-2006, 11:11
Aga - fajnie że kasa jest :-) :-)
a może na święta zielony z czerwonym - tylko to taki raczej wiejski styl ...nie wiem czy gustujesz w takim ;-)
pozdrawiam

kasia64
07-12-2006, 18:49
Ago u nas choinka w tym roku przystroi się w biel.Będą białe bombki i białe gwiazdki koronkowe,które pracowicie dziergam :roll: :lol: [/b]

AgnesK
07-12-2006, 21:52
Cześć Aga, nadrabiam zaległości w czytaniu dziennika Twego i właśnie doszłam do szufelki. Może się zamienimy, co? My mamy białą a będzie nam pasowała lepiej ciemna np brązowa lub czarna. Meble będą b ciemne w kuchni. Co Wy na to? :D

AgnesK
07-12-2006, 21:54
O cholera, właśnie przeczytałam, że wymieniliście :-? No to chyba zadzwonię do pana odkurzaczowego. Może się uda zrobić machniom? :wink: (on nam wisi jeszcze pokrowiec na rurę :roll: Też się za bardzo nie upominamy, pewnie dlatego już rok nam ją dowozi :lol: ).

Aga J.G
08-12-2006, 10:52
Jesli chodzi o choinkę to chyba będzie bordo i srebro bo w końcu nie o samą choinkę tu chodzi :wink: :)
AgnesK myslę że jak się do pana odkurzacza uśmiechniesz to wszystko się uda załatwić :)

iga9
11-12-2006, 10:02
da mnie bordo i srebro to swietna kompozycja :D A jakie bedziesz miala te docelowe kolorki?

Konstrukcja na schodach faktycznie powalajaca :lol: Co do montazu drzwi... nam zaspiewali 160 zł/szt. I mimo, ze nasza ekipa wzilaby 50 zł sztuka, to w pierwszym przypadku płacisz 7% vat. My jak policzylismy cena drzwi + montaz z 7% vat i dla porownaia drzwi z 22% vat minus 155 do zwrotu przez US i montaz + materialy do montazu przez nasza ekipe, to nadal pierwsza wersja byla o 150 zł tańsza. Niewiele, ale primo nie robia problemow przy reklamacji (bo montowala ich specjalistyczna ekipa), secondo- nie musimy czekac az US zwroci nam kase tylko mamy ja od razu w kieszeni. No, ale to sa juz indywidualne kalkulacje :D

Aga J.G
11-12-2006, 16:55
Już trochę kolorków mam i zaraz pokaże :)
Drzwi też opiszę :)

Adriano Komputero
11-12-2006, 18:08
Oooo ! :o Odważne są te Twoje kolorki. Pomarańcz z czerwienią to "ogniste barwy" , a ten pomarańczowy sufit na górze mnie zaskoczył :wink: . Super wygląda to zestawienie i podoba mi się ! :D
A na jaki kolor pomalujecie ściany ?

Twoje dziewczyny poradzą sobie ze wszystkim. To zdolne panienki. Ale wierzę, że się denerwują i przeżywają. Musisz być wyrozumiała 8) :lol: .
Będę trzymać kciuki za występy i testy.

Dobry pomysł mieliście z tymi kamyczkami :wink: . Czekam na fotki !

iga9
11-12-2006, 19:03
ha, ha :lol: Choinka przy takim zestawie fajna zabawka :D Nie radze za duzo zwisajacych ozdob na dolnych galeziach :lol:

Kolorki barzdo fajne - w moim klimacie. A zostawiacie pozostale sciany biale? Bo wg mnie taki kontrast swietnie wyglada. bardzo podoba mi sie pomyl z odmiennym kolorem wnek przy oknach polaciowych - moze wykorzystac u siebie :wink: U mnie malowanie rozpocznie sie w niektorych fragmentach za kilka tygodni, wiec wklejaj swoje fotki Aga, bo beda dla mnie inspiracja :D

Co do egzamonow dziweczyn... ja jestem z mlodszego pokolenia, wiec sie wypowiem... tylko sie nie obrazac, bo to moje subiektywne zdanie. Ja uwazam, ze cala ta psychoze wokol wszelkich egzaminow latorosli wywuluja rodzice - oczywiscie nie wy personalnie - tyla cala ta grupa spoleczna ogolem. Z autopsji. Jak 11 lat temu zdawalam do liceum, tez sie liczylo punkty, do najlepszych klas dostawali sie tylko wybitni, byly egzaminy itd. Pamietam jak w 8 klasie pol szkoly bylo przez rodzicow wyslane na specjlane zajecia przygotowawcze. Ja tego nie dostapilam- u mnie nie bylo w domu zadnych wariacji. Moj Tata (a jestem jedynaczka i oczkiem w glowie tatusia) nawet nie wiedzial kiedy mam ten egzamin. A dodam, ze podczas egzaminow rzesze rodzicow oczekiwalu na swoje przyrodzenie w napieciu pod szkola :o No i co- zdalam to wymarzonego liceum i wymarzonej klasy, bez nerwow i presji. A od tametego czasu ogolna psychpza przybrala znacznie powazniejsze kregi :D Takze trzeba i sobie i dziweczynom dac na luz- a wiec co mowie bo kuzynowstwo zdaje teraz do gimnazjum i do liceum wiec jestem w temacie. Tak naprawde powiedzmy sobie szczerze- czy za 15 lat ktos sie zapyta o wynik tych egzaminow. A twoja cora jesli wybrala szkole, do ktorej trudno sie dostac, to pewnie nalezy do orlow, jest zdolna i zdyscyplinowana - na pewno swietnie sobie poradzi. W koncu malo kto porywa sie z motyka na slonce :wink: Wiec nic sie nie martw- bedzie super i wszystko ulozy sie jak najpomyslniej :wink: a przynajmniej nie okazuj swojego stresu :wink: Mam nadzieje, ze was nie zanudzilam :D

Aga J.G
11-12-2006, 20:20
Bardzo mi miło że zestaw kolorystyczny się podoba :)
sciany są zrobione kornikiem ale tego na fotkach nie widać i zostaną w kolorze białym, tak jak pisałm górny hol nie ma tylko halogeników i jakiś obrazków na ścianach :) Reszta jest już na gotowo :)
Adrianko bo ja odważna kobieta jestem :wink: :)
Iga nie zanudziłaś ja jestem typem rodzica nie panikującego i nie popychającego dziedzi do niczego wspieram i doradzam ale decyzje są ich, nasza młodsza córa poszła do klasy muzycznej bo chciała - ja w większości przpadków jestem rodzicem wręcz zniechęcającym. Odradzałam i szkołe muzyczną i to gimanzjum niestety dziewczyny mnie nie posłuchały i teraz pcham razem z nimi ten wózek, bo staram się je wspierać w ich decyzjach i pomagać im je realizować. Oczywiście nie powiem że nie jest mi miło jak moje dzieci są chwalone przez nauczycieli ale nie za to przecież je kocham :)
Za kciukasy oczywiście dziekuje w ich imieniu :)
1 publiczny wystep moja młodsza córka ma 14.12.2006 :)

Adriano Komputero
11-12-2006, 20:46
Za kciukasy oczywiście dziekuje w ich imieniu :)
1 publiczny wystep moja młodsza córka ma 14.12.2006 :)

Tego dnia zacisnę kciuki jeszcze mocniej ! :D

Przyznaję, że efekt pomalowanego holu jest baaardzo ładny ! Jak będą światełka i ozdóbki - będzie MIÓD ! Gratulki ! :D

Aga J.G
11-12-2006, 20:53
Za kciukasy oczywiście dziekuje w ich imieniu :)
1 publiczny wystep moja młodsza córka ma 14.12.2006 :)

Tego dnia zacisnę kciuki jeszcze mocniej ! :D

Przyznaję, że efekt pomalowanego holu jest baaardzo ładny ! Jak będą światełka i ozdóbki - będzie MIÓD ! Gratulki ! :D
Dziekuje bardzo, bardzo mnie miło lechce pochwała z tak artystycznych ust :oops: :oops: :oops:

Sonika
12-12-2006, 04:43
Kolorki wyszły CUDNIASTE :D :D :D . Bardzo mi się podobają te wnęki okienne pomalowane na inny kolor - super pomysł Aga.

14.12 będę mocno ściskać kciuki, a właściwie to jeszcze mocniej, bo tamtych jeszcze nie puściłam :wink:.

Ja to bym miała jeszcze jedną taką małą prośbę -poproszę o więcej fotek zwierzyńca :wink: :D .
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :D .

iga9
12-12-2006, 07:40
Zdolniaste dziadki jak i matka :D To ja 14.12 tez zaciskam kciuki :D
I przylaczam sie do prosby Soniki :wink:

kasia64
12-12-2006, 08:01
Ago zgadzam się z Igą nie ma co wariować i starać się wspierać pociechy tak jak Ty to robisz .Mój średni synek pisze dziś I część testów kompetencji(III kl.gimnazjum) i jest normalnie a jutro II część i też będzie normalnie.
14.12.06 oczywiście będę trzymać kciuki :wink: :wink: :wink:

Aga J.G
12-12-2006, 09:34
Bardzo mnie cieszy że moje kolorki się podobają a jak mnie łechce :oops:
Dzieki za kciukasy :)
Kasia zasdroszczę normalnoście bo u nas taki nerwowy nastrój wprowadza moja starsza córa i widze że młodej się udziela a ja bym chciała im jakoś pomóc ale przecież ja tam za nie nie pójdę :o :roll: Wspieram i je tłumaczę że to jeszcze nie koniec świata nawet jak się coś nie uda, ale wiecie jak to jest 8)
Moja córa to taki typ co to 3+ z pracy klasowej z matmy uważa za koniec świata :o :roll: dwa dni nam zeszło na tłumaczeniu i namawianiu na poprawę jakoś nam się udało i już jest szczęście bo poprawę napisała na 5 :) Ambitna jest a zdrugiej strony nie potrafi przyjmować porażki - taki typ - nasza rola polega na tłumaczeniu że życie to nie bajka 8)
Co do zwierzyńca to on strasznie ciężki do fotografowania :o :roll: sam pies to i owszem ale kota obfotografować a już z psem to strasznie trudno ale postaram się coś pstryknąć :)

sylvia1
14-12-2006, 12:02
Aguś cudne te wasze zwierzaczki... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a problem córci znam bo mój drugoklasista ma to samo... i aż sie boję pomyśleć co będzie dalej...
a u nas w muzycznej pierwsze przesłuchania na pianinie są dopiero w czerwcu ale koncert już był.. :D

dodano:
(ale tylko pierwsza klasa fortepianu tak ma starsze już maja po dwa przesłuchania)

Aga J.G
14-12-2006, 12:30
U nas przesłuchania są na półrocze i na koniec roku :)
Koncert dzisiaj :)
Dziękuje w imieniu zwierzyńca :)

iga9
14-12-2006, 14:55
Pamietamy i trzymamy kciuki :D napisz jak bylo na koncercie :wink:

Żelka
14-12-2006, 22:56
Aga, kolorki super! :P A psiak i kotek, jak w rysunkowym filmie... :D
aga, piszesz, ze sie grzeja..,czy podloga jest ciepla w dotyku od podlogowego? :oops: Pytam aby wiedziec jak u nas ma byc, bo na razie jest zimna ale ogrzewanie ustawione tylko na 15 stopni... :roll:

Aga J.G
15-12-2006, 09:21
Zeljka podłoga jest poprostu ciepła :) czuć to na rękę.
A mój pies jest mistrzem wyczuwania gdzie podłoga jest najcieplejsza, i dlatego leży tam przy ścianie :)

Dzieki wszytskim za kciuki koncert wyszedł bardzo dobrze ale jak to moje dzieci :o :roll: Młoda nie była z siebie zadowolona bo pomyliła jedną nutkę w utworze :o :roll: Zachowałasię jednak jak profesjonalistak szybciutko poprawiła i grała dalej - pokapowali się tylko Ci co dobrze znają utwór, reszta publiczności mysiała że tak ma być ale moje dziecię wie swoje 8)
Była długa rozmowa po koncercie i myślę że udało się nam przetłumaczyć :)
Teraz przed nami egzamin w poniedziałek :)
A potem kolejne przygotowania do koncertu walców, który odbędzie się w styczniu :o :roll:

sylvia1
15-12-2006, 09:43
Aga to super występ naszej był podobny :) a co grała tak z ciekawości? (Asia grała Sowizdrzała i Krakowiaczka)

iga9
15-12-2006, 10:13
Piekne te twoje zierzaki. Kocie mi sie podoba, bo takie wielokolorowe :D
A core masz ambitna bardzo- ale przyda to sie w zyciu :wink:

kasia64
15-12-2006, 16:56
Aga GRATULACYJKI : KONCERTU CÓRCI ,KOLORKÓW CIEPŁYCH W DOMKU, ZWIERZACZKÓW :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aga J.G
15-12-2006, 17:00
dzieki za gratulki :)
Nasza grała też Sowizdrzała i Gawota ( stary taniec francuski ) :)
A na egzamin mamy jeszcze Sonatinę i Kolędę Wsród Nocnej Ciszy, którą gra z panią na cztery ręce :)
Iga może i się przyda ale jak na razie jest to trochę męczące, choć nie wiem czy jak by im tak wszytsko wisiało pewnei też bym narzekała :wink: :)
Bo jak młoda cos zgubi i się tym nie przejmuje to też się złoszczę :o :roll:
I wychodzi wiadomo babie nie dogodzisz :wink: :)

iga9
16-12-2006, 15:08
I wychodzi wiadomo babie nie dogodzisz :wink: :)

Ano prawda :D

Aga J.G
16-12-2006, 16:21
I wychodzi wiadomo babie nie dogodzisz :wink: :)

Ano prawda :D

:lol: :lol: :lol:

kasia64
16-12-2006, 16:32
I wychodzi wiadomo babie nie dogodzisz :wink: :)

Ano prawda :D

:lol: :lol: :lol:
Skąd ja to znam? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aga J.G
16-12-2006, 16:41
I wychodzi wiadomo babie nie dogodzisz :wink: :)

Ano prawda :D

:lol: :lol: :lol:
Skąd ja to znam? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pewnei z autopsji :wink: :)

kasia64
16-12-2006, 17:30
I wychodzi wiadomo babie nie dogodzisz :wink: :)

Ano prawda :D

:lol: :lol: :lol:
Skąd ja to znam? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pewnei z autopsji :wink: :)
No właśnie :oops: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: samo życie :lol: :lol: :lol:

Aga J.G
16-12-2006, 17:36
I wychodzi wiadomo babie nie dogodzisz :wink: :)

Ano prawda :D

:lol: :lol: :lol:
Skąd ja to znam? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pewnei z autopsji :wink: :)
No właśnie :oops: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: samo życie :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

iga9
16-12-2006, 20:20
Tosmy sie dogadaly :lol: :lol: :lol:

andrzejka
16-12-2006, 21:23
Aga ale hajny kocurek :P :P
I widać że nawet wasz hrabia go przyjął miło :wink:

Ale masz hol na górze bombowy :P :P :P A co to za kolor, taki chciałam do sypialni a wyszło..... :roll: :-?

Pozdrówka 8)

tola
16-12-2006, 22:08
Aga, tak patrzę i patrzę na te kolory. Powiedz, który jest prawdziwy, ten czerwony, czy ten bordowo-śliwkowy na pierwszym zdjęciu.
Mój aparat też robi takie numery, te same kolory na różnych zdjęciach wyglądają zupełnie inaczej.
I podrap kocurka za uchem ode mnie. Ja nie mam jeszcze zwierzaków :(

zygmor
16-12-2006, 22:42
Cześć,
Ładny ten Wasz domek, bo chyba jest na jednej fotce, nasz będzie mniejwięcej podobny. Urządzony, ze smakiem. I ogródek niczego sobie, choć takich fotek z daleka żeby podziwiać całość nie widziałem. Ale i Pociecha dobrze się chowa. Dobrze, że ma te zwierzaczki w pobliżu siebie.
Zazdrościmy Wam tak zaawansowanego stanu. W takim domu kolejne Święta to przyjemność, choć pewnie troszkę daleko od zgiełku, ale chyba o to chodziło.
My od ponad dwóch lat załatwiamy pozwolenie na budowę i... wreszcie w poniedziałek nam się najprawdopodobniej uprawomocni...

Aga J.G
17-12-2006, 20:10
iga9
grunt to zrozumienie :)
andrzejka Dzieki w imieniu kociczki :) arystokrata nie miał innego wyjścia :) Andrzejko jesli chodzi Ci o kolor na suficie to jest to tropikalna pomarańcza z duluxa kolory świata :) wszystkie kolory są właśnie ztej firmy :)
tolakolor jest czerwony, ale oczywiście czerwień bardzo się zmienia w zależności od światła :) Pirwsze zdjęcie było robione ze skosa, a kolejne są robione z pozycji na wprost ściany :)
O czywiście kociczka podrapana za co jest bardzo wdzięczna bo to uwielbia :)
zygmor domek jest na więcej niż jednej fotce :) Ogórdka też raczej jeszcze nie mam a pociechy są dwie i mały zweirzyniec więc nie wiem czy te komentarz do do mnie :wink: :)
Bo My już mieszkamy i właśnie trwają przygotowania do Świąt :) Nawet jeśli komentarz nie do mnie to trzymam kciuki za pozwolenie i całą budową :)

Mam nadzieje że jak jutro emocje opadną to obiecuję wpis do dziennika i nowe kolorki ty razem w salonie :)

kasia64
17-12-2006, 20:47
No to czekamy na wrażenia i nowe kolorki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pozdrowionka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Aga J.G
18-12-2006, 20:35
Niestety dzisiaj wysiadl internet a teraz to już nie mam czasu nic napisać w dzienniku :-?
Napiszę tylko tutaj że egzamin zdany na - 5 lub 22 pkt ( bo była i taka i taka ocena max. było 23 punkty ).
Jutro jestem w pracy więc tez nici z pisania i oglądania zdjęc tak więc musicie uzbroić się w cierpliwość 8)

Olkalybowa
18-12-2006, 20:41
Napiszę tylko tutaj że egzamin zdany na - 5 lub 22 pkt ( bo była i taka i taka ocena max. było 23 punkty ).

GRATULACJE :D :D :D

alfreda
18-12-2006, 20:48
No słuchaj kobito, JAK JA CI ZAZDROSZCZĘ tych relacji zwierzątkowych!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Aż mnie cholera po kłykciach lata!!!! No bo czemu te moje ścirze w zgodzie żyć nie chcą?????
A z drzwiami, to u nas było podobnie ( cena za montaż-150 pln szt.) Chyba na łepetynę upadli??!1 Kto w dzisiejszych czasach zarabia ponad 1000 pln??? Bo Bo tyle by u nas wyszło za montaż 7 szt.!!! Nasz stolarz ( powolny i dokładny)wziął za wszystkie tyle!!!! Więc można taniej! Jednym się opłaca!
Domek jak w kolorkach , to zaraz tak jakoś cudnie się robi....Wypasionie?? ( jejku jakie wyrazisko mi wyszło?)
Fajnie że macię kaskę z US!! Wiem..wiem krótka jej żywotność, ale co by było "GDYBY" NIE UCHWLILI TEJ USTAWKI O ZWROCIE VATT???? :o :o :o
Większość z nas nie podciągnęła by z robotą!!!
Jeszcze raz wyrazy ZAZDROśCI WZGLEDEM ZWIERZYNY......Oj szczęśliwa z Ciebie niewiasta...szczęśliwa.....

kasia64
18-12-2006, 21:11
Niestety dzisiaj wysiadl internet a teraz to już nie mam czasu nic napisać w dzienniku :-?
Napiszę tylko tutaj że egzamin zdany na - 5 lub 22 pkt ( bo była i taka i taka ocena max. było 23 punkty ).
Jutro jestem w pracy więc tez nici z pisania i oglądania zdjęc tak więc musicie uzbroić się w cierpliwość 8)

GRATULACYJKI EGZAMINU!!!!!!
Spokojnie poczekamy i pozdrawiam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aga J.G
20-12-2006, 09:57
Dziewczyny dzieki za gratulki :)
Alfredziu szkoda że Twoje zwierzaki nie chcą się zaprzyjaźnić, wiem jak jest cięzko bo moje na początku też nie pałały miłością i jestem bardzo szczęsliwa że nastał pokój :) życze ci takiego spokoju :)
Co do US pewnie że fajnie szkoda tylko że tak jakoś szybko wypływa :wink: :)

iga9
21-12-2006, 18:53
Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Aby cała rodzinnka i wszystkie zwierzaki miały się dobrze, małżeśtwo było kochanne, córy nadal ambitnne i aby kasapłynęła na lampy i inne przyjemności również :D

życzy Iga

http://i51.photobucket.com/albums/f377/iga9/loski_ok_d.jpg

kasia64
21-12-2006, 19:09
http://img485.imageshack.us/img485/9301/choinka1vl6.gif
Kochani!
Gdy nadejdą Święta Bożego Narodzenia niech nadzieja i radośc
zastukają do Waszych drzwi,
a Nowy Rok przyniesie pomyślnośc, szczęście
i piękny uśmiech każdego dnia!

Olkalybowa
21-12-2006, 20:07
http://kartki.onet.pl/_i/d/loski2_ok_d.jpg

Mohag
21-12-2006, 20:11
Agus, szczescia, szczescia, szczescia...


http://upload.miau.pl/2/12111.jpg

Żelka
21-12-2006, 22:04
http://www.lagata1.webd.pl/kartki/14/274.gif

Adriano Komputero
21-12-2006, 22:13
Aby te piękne Święta były pełne rodzinnego ciepła a Nowy Rok przyniósł radość i szczęście


http://kartki.onet.pl/_i/d/mikolaje5_ok2_d.jpg

K74
21-12-2006, 22:36
Spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennych trosk i hojnego Świętego w kominie.
http://www.zhp.olsztyn.pl/images/mikolaj2.gif

Nefer
21-12-2006, 22:37
Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, wesołych i spokojnych Świąt Bożego narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów w 2007 roku - Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołom
Neferka

http://www.cardsdirect.com/images/christmascards/X3352_M.jpg

Maxtorka
21-12-2006, 22:48
http://www.ifmpan.poznan.pl/MAG-EL-MAT/pic/swieta.jpg

Niech nadchodzące Święta będą dla Was pełne miłości i rodzinnego ciepła a ich dobry nastrój przetrwa cały następny Roczek , i następny , i następny i ... tak do końca świata i o jeden dzień dłużej :D

Maxi z rodziną .

Sonika
22-12-2006, 04:14
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Aniołek Cię mocno ode mnie uściśnie I złoży serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

WESOłYCH SWIAT AGA I WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :D

http://images3.fotosik.pl/301/c8e8b4b6621612df.jpeg

buziaki :D
Sonika

frosch
22-12-2006, 06:01
http://www.opoka.org.pl/images/e-kartki/556.jpg

sylvia1
22-12-2006, 08:04
http://www.kartki.drukifirmowe.pl/foto/85_a04.jpg

Anna Wiśniewska
22-12-2006, 09:43
Śniegu, miłości i mnóstwa pyszności!
I jeszcze tego - czegoś niezapomnianego!
WESOŁYCH ŚWIĄT!

http://www.ekartki.pl/cards_files/0/971_ft_dec04msl10_t.jpg

Zuzza
22-12-2006, 11:16
Wesołych Świąt i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku !

http://gfx.download-by.net/screen/160/160956-7art-merry-christmas-screensaver.jpg

maksiu
22-12-2006, 13:24
http://212.244.189.200/pics/choinka.jpg

'Mizerna cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały,
oto leżący przed nami śpiący w promieniach - Jezus mały'

życzenia błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego Roku
składa Maksiu z rodziną

inż. Mamoń
22-12-2006, 13:42
Zdrowych i rodzinnych świąt,
a później oszałamiającego nowego roku życzę Tobie i bliskim

http://tatromaniak.fr.pl/images/dom/xmas4.jpg

tola
22-12-2006, 13:56
Aga
Całej Rodzinie składam najserdeczniejsze Świąteczne życzenia.
Niech Święta będą pełne miłości, a Nowy Rok przyniesie same szczęśliwe chwile.

http://free.of.pl/h/haftowane_obrazy/haft/swieta/sw15.jpg

Teska
22-12-2006, 15:49
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia,
te całkiem błache i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne,
niech wszystkie się spełnią, czaru świątecznej atmosfery dopełnienią!

zyczy Teska

andre59
22-12-2006, 19:08
Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nowym, 2007 roku życzy kolega z forumowych stron.:D

http://www.muzyczna.com/kartka/images/pic_2004-12-05_235257.jpg

tabaluga1
22-12-2006, 19:30
Spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo rodzinnego ciepła i miłości oraz samych najlepszych chwil w Nowym Roku dla całej Rodziny



http://kartki.p3.pl/kartki/15/735.gif

Ew-ka
22-12-2006, 21:08
http://img107.imageshack.us/img107/2103/choinkamala1ms1.jpg (http://imageshack.us)

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,

gdzie gasną spory, goją się rany

życzymy Wam zdrowia, szczęścia, miłości,

niech mały Jezus w sercach zagości,

szczerości duszy, zapachu ciasta,

przyjaźni, która jak miłość wzrasta,

kochanej twarzy, co rano budzi,

i wokół pełno życzliwych ludzi.

Napiękniejszych świątecznych wzruszeń w blasku świec choink, łamiąc sie opłatkiem z najbliższymi, nie zapominając co w życiu jest najważniejsze
życzy
Ewa z Rodziną

AgnesK
23-12-2006, 10:33
Życzymy Wam zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt a w Nowym Roku wielu szczęśliwych dni i przede wszystkim dużo zdrówka.
http://www.ozimek.pl/ecard/ecards/swieta8.jpg

RYDZU
23-12-2006, 13:29
http://www.zkoszarydzow.pl/images/ogolne/swieta1.jpg

monka
23-12-2006, 18:17
Aga wesołych Świąt dla całej Twojej rodziny!!!

http://kartki.onet.pl/_i/d/kapliczka_d.jpg

zaba_gonia
23-12-2006, 19:04
Samych szczęśliwych chwil z okazji Świąt i Nowego Roku życzy Żaba :D
http://kartki.onet.pl/_i/d/stroik1_d.jpg

andrzejka
23-12-2006, 22:09
Zdrowych spokojnych i radosnych
świąt Bożego Narodzenia,
wiele radości i szczęśliwości
oraz dużych prezentów
życzy andrzejka z familią

kze
24-12-2006, 05:22
Zdrowych i rodzinnych świąt życzy KZE z Rodziną.
Oby ten rok przyniósł nam same pozytywne doświadczenia!
http://img.interia.pl/kartki/nimg/ka150084.gif

Joanna i Janusz
24-12-2006, 22:12
I my dołączamy się do wszystkich życzeń...
wszystkiego dobrego
Asia i Janusz

Aga J.G
27-12-2006, 20:18
Bardzo wszytskim dziekuje za życzenia i za pamięc :)
Ja się w tym roku troszkę zaniedbałam ale wytłumaczenie mam jedno 1 WIGILIA w nowym domu przygotowywana samodzielnie od A do Z :lol: :lol: :lol:
Mam nadzieję że do końca roku uda mi się opisać wszytsko w dzienniku i pokazać w końcu obiecane już dawno fotki :oops: :oops: :oops:
Jesli o kimś zapomniałam i nie wysłała mu zyczeń bardzo przepraszam ale zyczenia wysyłała moja córa :)

kasia64
28-12-2006, 20:52
No,no no...................Ale u Was fajowo :lol: :lol: :lol: :lol: Nie dość że piękne kolory , z fantazją pomalowane to jeszcze smakowite "paprykowy najbardziej mi się podoba.Muszę się przyznać że ściągnęłam od Was pomysł z halogenkami przy schodach i dzisiaj je uzgodniłam z naszym Panem Elektrykiem :oops: :roll: :lol: Gratuluję Pierwszej Wigilii w Nowym Domku i pozdrawiam :wink: :wink: :wink: :wink:

Aga J.G
28-12-2006, 20:55
Kasiu ja pomysł halogenkowy też zgapiłam :lol:
Cieszę się że kolorki się podobaja :)

frosch
30-12-2006, 17:36
http://www.l2nowotny.gmxhome.de/szampan.jpg
Szczescia w zyciu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwyciestw, spelnienia marzen, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciól, niewyczerpanych pokladów energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rózami, satysfakcji z pracy, genialnych pomyslów, niskich podatków, slodkiego, milego zycia, swiezosci spojrzenia, glównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrow, goracej milosci, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczescia, , punktualnych pociagów, swietego spokoju, jachtu, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotów, rzeskich poranków, pomyslnosci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, duzego lózka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snów, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechów, bogatego wujka, blyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów udanych lowów, pasjonujacej pracy, szansy na sukces, duzo slodyczy, pozycji lidera, szampanskiej zabawy, mocnego dachu nad glowa, samych pozytywnych wibracji, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo slonca, olimpijskiej kondycji, pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u podwladnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego swiatla, czystego nieba, stu lat zycia, konskiego zdrowia, slawy, pokaznego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciagle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych ladowan, wielu ciekawych znajomosci, wygranych przetargów, sumiennych dluznikow, najwyzszego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych swiat, serca jak dzwon, pewnej reki, komfortowych warunków, przyjemnych doznan, wielu wzruszen, mocnej glowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyzszych odznaczen, osiagniecia wyznaczonych celów, pelnego sejfu, szczescia w kartach, sprzyjajacej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejscia do pracy, polamania pióra, góry pieniedzy, samych slonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciól, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, wiekszosci w parlamencie, milego wypoczynku, wesolego towarzystwa, dobrego apetytu, szczesliwej podrózy, zlotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwosci przy czytaniu tych zyczen, wiecznej mlodosci, licznego potomstwa, niewieszajacego sie komputera, slawy i chwaly, lekkosci bytu, pokojowego rozwiazania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego ukladu gwiazd, milosnych uniesien, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagran, dobrej nocy, wielkiej przygody, slodkich snów, wystrzalowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyslnosci na nowej drodze zycia, pociechy z pociechy, lojalnych wspólpracowników, bujnej wyobrazni, interesujacych przezyc, rodzinnej atmosfery, pomyslnych wiesci, radosci zycia, dobrego serca, pelnego szkla, suto zastawionego stolu, zlotej rybki, zimnego piwa, zasiegu w kazdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, glównych ról, kreatywnosci, podrózy dookola swiata, udanych szkolen, efektywnych poszukiwan, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, duzo wolnego czasu, beztroskiego zycia, dobrej passy, celnych strzalów, zdobycia Mount Everestu, wolnosci, trafnych wyborów, gradu prestizowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codziennosci, samych piatek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyslnosci, codziennych atrakcji, swietlanej przyszlosci, hossy na gieldzie, korzystnego horoskopu, zdjecia na okladce,, milych sasiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylnosci bogow, tolerancji, wlasnego odrzutowca, goraczki sobotniej nocy, piwniczki pelnej wina, silnej woli, wyrozumialego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryc i kilku wynalazków, owacji na stojaco, zniewalajacego usmiechu, szczesliwego trafu, plomiennych uczuc, pomocnej dloni, niezawodnej pamieci, nieprzemijajacej urody, asa w rekawie, sprawnych hamulców, miekkiego ladowania, duzo nadzienia w paczku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczescie, zabawy do bialego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, dlugich wakacji, duzo rodzynek w ciescie, zmyslowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, rózowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, sily perswazji, zdolnosci nadprzyrodzonych, ostatniego slowa, dobrego smaku, wlasnego sposobu na zycie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, wlasciwych wniosków, widoków na przyszlosc, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny.
zyczy Froschka z Froschem :D

Aga J.G
31-12-2006, 12:28
Dzieki :)

Nefer
31-12-2006, 14:36
Wszystkiego dobrego w Nowym 2007 Roku ! Dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich planów :):)

http://positiveblackmencoalition.com/newyear.jpg

Sonika
31-12-2006, 15:27
Aguś,

http://images11.fotosik.pl/5/becf8d4c986765a2.jpg

Mohag
31-12-2006, 16:49
Agus, pierwszego szampanskiego, niezapomnianego Sylwka w nowym domu zycze :lol:

http://www.gifownia.info/gif/okazyjne/sylwester/3.gif

Ew-ka
01-01-2007, 11:18
Agusia życzę Ci Pięknego Roku ,który spełni Twoje marzenia ,przyniesie bogactwo w postaci prawdziwych przyjaciół i kochającej Rodzinki a i o zdrowiu nie zapomni
http://web4.piripiri220.webperoni.de/gify_gifownik/3d/186.gif

Ewa

Aga J.G
02-01-2007, 13:42
Dzięki za życzenia :)

Żelka
04-01-2007, 22:04
Aga, napisz prosze jakie to sa plytki u Ciebie w salonie, bo ja juz nie mam sil szukac...Cos slabo u mnie z koncentracja..,ledwo odnalazlam twoje komentarze... :( Ide spac...

Aga J.G
05-01-2007, 11:35
Płytki w salonie są z Paradyża - legno kolor ochra :)

Żelka
05-01-2007, 14:29
Płytki w salonie są z Paradyża - legno kolor ochra :)
Dzieki Aga! :P
p.s. Ladne juz masz kolorowe sciany. :D

Aga J.G
06-01-2007, 14:13
Dzieki jeszcze trochę kolorków brakuje 8)
Powinnam coś skrobnąc w dzienniku tylko muszę się zmobilizować :wink: :)

Mohag
06-01-2007, 14:40
skrobnij, skrobnij bo juz w ogole nie ma co czytac :P :wink:

Aga J.G
06-01-2007, 14:49
skrobnij, skrobnij bo juz w ogole nie ma co czytac :P :wink:
:lol: :lol: :lol:
Ja się zastanawiam czy to co piszę da się czytać :o :roll:
ale skoro się dopominasz tego grafomaństwa to postaram się coś skrobnąć, nawet fotki pstryknę 8)

Mohag
06-01-2007, 14:55
Ja się zastanawiam czy to co piszę da się czytać

oj juz nie przesadzaj :roll: :wink:


ale skoro się dopominasz tego grafomaństwa to postaram się coś skrobnąć, nawet fotki pstryknę

photosy mile widziane, a nawet bardzo mile 8) :lol:

Aga J.G
06-01-2007, 17:39
To wgrywam fotki i będę pisać 8)

Adriano Komputero
06-01-2007, 21:01
"Pocałunek słońca" ... pięknie się ten kolor nazywa. I pięknie też wygląda, choć przyznam, że rzadko widuję sufity w innych kolorach jak biały. Ale z halogenikami Twój sufit Aguś wygląda bardzo fajnie.
Różnokolorowe kamyczki będą pasować do każdej elewacji. Ja myślę, by takowe rozrzucić wokół ścian domu zamiast kostki brukowej. Zielsko na nich nie urośnie, a woda wsiąknie.
Gratuluję drzwi. Nawet w opakowaniu ładnie wyglądają. Szkoda tylko, że nie wyszło z tymi "stronami", ale może da się je wymienić ? :roll:

Trzymam kciuki za montaż i zamianę ! :D

Aga J.G
06-01-2007, 21:44
Ja raczej też spotykam białe sufity i nawet w domu mam takie :wink: :)
Ale doszłam do wniosku że skoro ściany są parwie białe to ciekawie będą wyglądały własnie kolorowe sufity :) i uważam że wyszło ciekawie i nie jest monotonnie 8)
Ale jestem skromna cholibka :oops: :wink: :)
Zobaczymy jak wyjdzie z drzwiami w poniedziałek, mam nadzieje że pozostałe są dobre :o :roll: :wink: :)
Kamyczki te które pozostały zostaną przeznaczone na opaskę wokól domu, przed domem ma być docelowo kostka - ale kiedy to będzie :o :roll: więc to jest doraźne rozwiązanie, które i tak sparwdza się lepiej niż nasz piach i błocko, które było do tej pory 8) a na jak długo będzie ta doraźnośc tego nie wie nikt :-?
Bardzo się cieszę że dzrwi się podobają mam nadzieje że jak będą na swoich miejscach będą wyglądały jeszcze lepiej 8)

Mohag
07-01-2007, 11:02
super, super, super... a przez ten kolorek i halogenki bardzo cieplo i przytulnie sie zrobilo. Halogenki przy bialym suficie daja zawsze chlodne swiatlo, widze to po sypialni gdzie mam pomaranczowy sufit i halogenki, a w przedpokoju mam bialy sufit z halogenkami i jest roznica straszna.
No tylko ze na kolorowe sufity mozna sobie pozwolic jak sie ma wyzsze pomieszczenia u mnie w Rubiku jest 2.45 i raczej cos takiego nie przejdzie.

Adriano Komputero
07-01-2007, 12:40
Bardzo się cieszę że dzrwi się podobają mam nadzieje że jak będą na swoich miejscach będą wyglądały jeszcze lepiej 8)
Aga, to, że będą wyglądały jeszcze lepiej to pewne ! :D
Jak już będą wstawione to dawaj fotki, bom bardzo ciekawa 8) .

i_ska
08-01-2007, 07:42
Aguś

W nowym 2007 roku życzę Tobie i Twojej rodzinie dużo szczęścia, radości i cudwnych chwil spędzonych w domku marzeń .
Aguś bardzo ale to bardzo podobają mi się Twoje żółte sufity jaki to super pomysł !!!!!! Jak już ładnie u Ciebie, a drzwi bardzo ładne podobne do moich

Aga J.G
08-01-2007, 09:42
Dzięki dziewczyny za bardzo miłe słowa :) bardzo mnie cieszy że nasze pomysły przypadają do gustu nie tylko nam :)
Co do drzwi to widzę że budowa i to powolne wykańczanie nauczyło mnie bardzo dużej cierpliwości, bo drzwi sobie leżą spokojnie a ja spokojnie czekam aż będą wstawiane już bez nerwów że bym chciała na wczoraj :o :roll:
I tak się zastanawiam czy to aby nie jest niebezpieczne dla prac wykończeniowych w naszym domku :wink: :) :o :roll:
Oczywiściwe jak tylko drzwi znajdą się na swoim miejscu dam znać :)

Aga J.G
08-01-2007, 09:43
Aguś

W nowym 2007 roku życzę Tobie i Twojej rodzinie dużo szczęścia, radości i cudwnych chwil spędzonych w domku marzeń .
Aguś bardzo ale to bardzo podobają mi się Twoje żółte sufity jaki to super pomysł !!!!!! Jak już ładnie u Ciebie, a drzwi bardzo ładne podobne do moich

dzięki i miło że wpadłaś :)
a kiedy wracasz na dłużej na Forum i poopowiadasz co tam u Ciebie słychać????

sylvia1
10-01-2007, 15:55
Aga ależ ten kot ci szybko urósł i jakie ma długie futro...

piechol jest cudny napisz mi proszę jeszcze raz z jakeij hodowli i ile kosztuje utrzymanie takiego olbrzyma? :roll: czy twój dog tez tak mocno się slini jak to wszędzie opisują?

Aga J.G
10-01-2007, 16:55
Podobno ojciec kocicy to pers i chyba coś w tym jest, bo rzeczywiście futro ma długie i grube 8)
Abiś jest z hodowli Giga la Gothica, teraz w ciągu miesiąca zjada za około 250 zł. Je suchą karmę, ryż i kurczaki :) oraz witaminy :) Jak był mniejszy to koszt utrzymania był troche wiekszy :)
Mocno się nie slini zresztą jest nauczony wycierania pyska ręczniczkiem, ogólnie w domu nie slini się strasznie zresztą wszyscy piszą o glutach u nas jest to raczej kapiąca ślina. Gluty zdrarzają się tylko na spacerze po dużym wysiłku :)
Jego ślina nie jest strasznie upierdliwa, bardziej denerwują mnie jego kudły :)
Ale i tak jest kochany :)

sylvia1
10-01-2007, 17:18
Aga to mnie pocieszyłaś z tą śliną.. aczkolwiek muszę przemyśleć koszty utrzymania.

Aga J.G
10-01-2007, 19:48
Podobno to slinienie zależy również od koloru doga :)
Co do utrzymania myślę że każdy ziwerz pociąga za sobą jakieś koszty :) U dozia jest też to że to bardza delikatna rasa i czasami na leczenie można wydać duzo więcej niż samo jedzonko i witaminki 8)
Ale jest bardzo kochany i całuśny choć wymaga bardzo dobrej opiki, cierpliwości i miłości :) wymagający zwierzak :)

Adriano Komputero
10-01-2007, 22:03
Oj! Tak, bardzo wymagający. I trzeba mieć dla niego serce i "rękę". Moja znajoma najwyraźniej nie ma ręki do dogów, bo w przeciągu paru lat zmarnowała trzy psy. Jeden zachorował na uszy, drugi miał kilka operacji powiek, a ostatni - skręt jelit :-? :(

Aguś, pogłaskaj ode mnie Abisia i kotka też :D

Aga J.G
11-01-2007, 09:13
Pogłaskam pogłaskam :)
Niektóre dozie choroby są genetyczne dlatego tzreba sparwdzać rodziców, rodzeństwo i samą hodowlę 8)
I co tu dużo gadać 1 rok życia jest chyba gorszy niż u małego dziecka 8)
My przeżyliśmy biegunki, zapalenie pęcherza moczowego. Zresztą Abiś do dziś ma skłonnośc do biegunek dlatego długo nam zeszło na ustaleniu tego jakie jedzonko będzie dla niego najlepsze :)
Dobra kończę bo mogę tak godzinami :-?

Żelka
12-01-2007, 21:53
Aga, gratuluje drzwi!!! ale sie domowo robi....A dobrze, ze ostrzeglas z tym zatrzasnieciem, od razu sobie pomyslalam jakbym ja tak zrobila a moj synek w innym pokoju..,no, nie wesolo by bylo, umarla bym ze strachu o niego...
Teraz, dzieki Tobie, bede uwazac... :P jak przyjdzie czas na drzwi.... :roll:

Aga J.G
12-01-2007, 22:23
Trzeba uważać trzeba, bo to naprawdę nie są żarty - na szczęście moja starsza córa już sama wrca ze szkoły i ma klucz, a młodsza wie że jak po nią nie przyjdę to ma iśc na świetlicę. Nawet nie mogłam nigdzie zadzwonić bo miałam ze sobą tylko aparat.
dzieki za miłe słowa :)

maksiu
12-01-2007, 22:28
Trzeba uważać trzeba, bo to naprawdę nie są żarty - na szczęście moja starsza córa już sama wrca ze szkoły i ma klucz, a młodsza wie że jak po nią nie przyjdę to ma iśc na świetlicę. Nawet nie mogłam nigdzie zadzwonić bo miałam ze sobą tylko aparat.
dzieki za miłe słowa :)

a gdybyś jeszcze miała paczkę zapałek i pół metra sznurka do snopowiązałki to zbudowałbys sobie helikopeter i spokojnie wyleciała przez okno :D :D :D
pozdrawiam
m.

Aga J.G
12-01-2007, 23:06
Miałam jeszcze inne rzeczy ale nic z nich nie zrobiłam :wink: :)
chyba kipeski ze mnie - jak on się tam nazywał Makgajwer :wink: :)

iga9
13-01-2007, 17:39
Och - myślałam, że jak się zatrzanęłaś to fotek drzwi sypalnianych będzie co najmniej kilkanaście :D Ale drzwi piękne - widać, że postawiliście na światło, bo macie dużo szybek :D

Jak kocham wszystkie pieski, ale własnie ze względu na niektóre elementy utrzymania na dużego pieska raczej bym się niezdecydowała. Dal mnie już bokser to szczyt wielkości :lol: Ale wam zazdrozczę, bo już się nie mogę doczekac własnego piesiola :D

Aga J.G
13-01-2007, 20:56
Lubię jak jest widno :)
Po drugie u nas na górze jest trochę ciasno i uznałam że pełne drzwi będa przytłaczały 8)
Po trzecie musze miec kontrolę nad dziewczynkami - bo one uwielbiają siedzieć po nocy a potem dobudzic rano nie można :)
Ja też chciałam boksera ale marzeniem mojego mężusia był dog więc jest :) czasami mnie denerwuje że tak brudzi ale i tak go kochamy :) bo jest cudowny :)
Co do zdjęć to padłą bateria w aparacie :)
A dzisiaj tak cięzko parcowaliśmy że nei miałam czasu na obfotografowanie drzwi z kalmeczkami ale nadrobię :)

kze
13-01-2007, 22:09
Dawno u Ciebie nie byłem.. :oops: Niestety jak u większości osób... :oops:
Gratuluję zwierzyńca! Jest super! 8)

Kicha, że coś zginęło spod domu... Pozostają płoty, mury, alarmy, zasieki, pola minowe (chyba zagalopowałem się.. :oops: )... :wink:

andrzejka
14-01-2007, 10:07
Aga twoja papryczka na scianach jest bombowa :P :P :P
Skąd taki kolorek cudny :roll: I pomysł na niego :roll:
Zresztą i sufitu mają ładne kolory 8)
Drzwi super, a komfort mieskzania pewnie tez znacznie sie poprawił choć musisz przyznać że mieszkanie bez drzwi mocno integruje rodzinke i po jakimś czasie nie zauważ sie ich braku :roll: 8) :wink:

Aga J.G
14-01-2007, 20:04
Kze cieszy mnie że zwierzyńec sie podoba :)
Co do kradzieży no cóż i tak bywa :evil: mamy nauczkę :-?
Andrzejka wszystkie kolorki i ogólnie wystrój wnętrz jest autorstwa małżeństwa G :wink: :)
Drzwi poprawiły komfort i teraz wszyscy korzystają z intymności w swoich królestwach :)
Mi najbardziej brakowało drzwi a łazience na dole bo wiedziałam że dla gości to trochę krępujące jak jest taka kotarka :wink: :)

CYCU
20-01-2007, 06:43
To dzisiaj imprezka?
Miłej zabawy,fajnie jest czasem oderwać się do szarej codzienności.
U mnie też miała być balanga,ale w nocy moja pociecha dostała wysokiej gorączki i po imprezie :( . Trudno tak bywa. Baw się dobrze :D .
Pozdrawiam gorąco całą wycieczkę :lol:

Aga J.G
23-01-2007, 11:40
Już po wycieczce i weselu :)
Dziękuje za życzenia, było SUPER :)
I już odliczamy dni do kolejnego wesela :)

Ivonesca
02-02-2007, 13:13
witam w Nowym Roku :D dopiero :oops:

ale macie weselny rok :lol: :lol: :lol:

domek się zmienił od kolorków, oczywiście na plus ...no i drzwi są ! elegancko wyglądają :D
zwierzaki super :lol:

pozdrawiam

Aga J.G
04-02-2007, 20:00
dzięki Ivo :)
pracujemy nad tym żeby domek wyglądał coraz lepiej :)

Sonika
04-02-2007, 20:48
A nie mówiłam :wink: :lol: .

nurni
05-02-2007, 20:49
No drzwi się prezentują bardzo ładnie.
Jak tam impreza weselna, pewnie się zaczęła już w pociągu?
Pociąg cały ????!

Żelka
05-02-2007, 21:53
Aga, to teraz sie juz nie zatrzasniesz! :wink:

EDZIA
06-02-2007, 09:30
Cześć Aga,

Nie wiemy,czy nas pamiętasz.Odwiedziliśmy Was w sierpniu.Od tego czasu nie mieliśmy czsu ani czytać forum ani tym bardziej pisać.
Rozpoczęliśmy budowę naszych Prymulek w Strzelcach 2 listopada a 2 lutego już ekipa montowała nam okna.
Dach mamy już zadeskowny,z papą,czeka w tym tygodniu na dachówki.
trafiliśmy na świetną ekipę,która postawiła nam stan surowy otwarty w półtora miesiąca.
Teraz przed nami najgorsze-wykończenie.

Nasz mistrz stwierdził,że musi się zacząć cenić...
Zaśpiewał nam takie ceny,że o mało nie zemdlałam...
To tylko "robocizna"...i ceny netto...

-tynk cementowo-wapienny-20zł/m2
-gruntowanie-2zł/m2
-gładź gipsowa-19zł/m2
-montaż płyt karton.-gips.-35zł/m2
-posadzka cementowa-35zł/m2
-instalacja wod-kan.,c.o./jeden punkt/-180 zł
-instalacja gazowa -jeden punkt-200zł
-układanie glazury-45zł/m2
-instalacja elektryczna wewnatrz budynku-5500 (robocizna,bez materiału)
-podłogówka-montaż-28zł/m2

Czy to dużo?

Help!!!

Pozdrawiam,

Kaśka

P.S. Mamy dużo zdjęć,ale trudno się je wysyła.Nie potrafię ich spakować.

Aga J.G
06-02-2007, 20:51
No drzwi się prezentują bardzo ładnie.
Jak tam impreza weselna, pewnie się zaczęła już w pociągu?
Pociąg cały ????!
Pociąg ocalał, choć na dworcu w drodze poworotnej było gorąco 8)
dzieki za miłe słowa drzwiowe :)

Aga J.G
06-02-2007, 20:52
Aga, to teraz sie juz nie zatrzasniesz! :wink:
Teraz już nie :)

Aga J.G
06-02-2007, 20:56
Cześć Aga,

Nie wiemy,czy nas pamiętasz.Odwiedziliśmy Was w sierpniu.Od tego czasu nie mieliśmy czsu ani czytać forum ani tym bardziej pisać.
Rozpoczęliśmy budowę naszych Prymulek w Strzelcach 2 listopada a 2 lutego już ekipa montowała nam okna.
Dach mamy już zadeskowny,z papą,czeka w tym tygodniu na dachówki.
trafiliśmy na świetną ekipę,która postawiła nam stan surowy otwarty w półtora miesiąca.
Teraz przed nami najgorsze-wykończenie.

Nasz mistrz stwierdził,że musi się zacząć cenić...
Zaśpiewał nam takie ceny,że o mało nie zemdlałam...
To tylko "robocizna"...i ceny netto...

-tynk cementowo-wapienny-20zł/m2
-gruntowanie-2zł/m2
-gładź gipsowa-19zł/m2
-montaż płyt karton.-gips.-35zł/m2
-posadzka cementowa-35zł/m2
-instalacja wod-kan.,c.o./jeden punkt/-180 zł
-instalacja gazowa -jeden punkt-200zł
-układanie glazury-45zł/m2
-instalacja elektryczna wewnatrz budynku-5500 (robocizna,bez materiału)
-podłogówka-montaż-28zł/m2

Czy to dużo?

Help!!!

Pozdrawiam,

Kaśka

P.S. Mamy dużo zdjęć,ale trudno się je wysyła.Nie potrafię ich spakować.

Wiem że czasu mało, mam też ten problem :o :roll:
Ciesze się że prace poszły do przodu i jesteście już tak daleko - gratuluje.
Co do cen musi na nie spojrzeć Sławek bo to on ma głowę do cyferek ja się tym raczej nie zajmuje 8) Myslę że jutro ti zajrzy to cos skrobnie.
Zdjęcia możesz mi wysłac na priv :)
Zapraszam róznież do naszego wątku o Prymulkach zawsze większy dostęp do informacji :)
Pozdrawiam was gorąco i trzymam za Was kciuki :)

Żelka
07-02-2007, 20:32
Aga, tylko Ty nie wpadaj w dolki, bo kto nas bedzie z naszych wyciagal i na duchu wspieral ... :wink:
Dacie rady, Aga... Wasza rodzinka da sobie rady ze wszystkim... :P

tola
08-02-2007, 10:41
pracujemy nad tym żeby domek wyglądał coraz lepiej :)

...i wygląda :D

Pozdróweczka całej Rodzince :D

kze
10-02-2007, 21:15
Aga !! Halo!!
Wyszłaś z doła?? :o
Ty mnie podnosiłaś na duchu, więc jak tylko dowiedziałem sie, że coś nie tak jest u Ciebie to zaraz idę z odsieczą... :wink:

A kto powiedział, że mamy mieć bujny ogród i super wypielęgnowany?? :o
Wystarczy kilka iglaków (dla zapewnienia intymnosci) i miejsce na griila... A resztę? Można sobie wyobrazić... :lol: W końcu jestes u siebie w domu i nikt nie bedzie Ci mówił co jak masz robić!! Chcesz mieć brak ogrodu to będziesz miała i nikomu nic do tego.. :P Jak przyjdą cieplejsze dni i więcej słońca to na pewno starczy kasy na jakieś roślinki. A jak je poszadzisz z dala od fasady to robotnicy ich nie zniszą.. :P :wink:
Trzymaj się!! 8)

Adriano Komputero
11-02-2007, 13:33
Aga , doły są po to by z nich wychodzić !!! :wink:

Zrób tak : każdy odwiedzający ma przynieść ze sobą dorodną roślinkę i wkopać do ogródka. Zobaczysz jaki bujny ogród szybko będziesz miała :wink:

Pozdróweczka ! Trzymaj się cieplutko ! :D

Mohag
11-02-2007, 13:57
To ja pierwsza przylece z jakims chabaziem a co 8) :lol:

ale nie oczekuje rewanzu !!!! tylko nie zielenina !!!

Aga J.G
12-02-2007, 10:06
Dzięki wszystkim za miłe słowa :)
Mam nadzieję że jakoś damy radę :)
Kze wcale nei chcę mieć bujnego ogrodu ( myslę że mój pies szybko by z nniego zrobił trawnik :wink: :) ) ja chcę poprostu zwykły ogród ale nawet to jest dla mnie wyzwaniem z którym trzeba się zmierzyć i już :)
Zdradzę że nasz chrześniak zrobił już zarys ogordu ( choć ciut go poniosłą młodzieńcza fantazja ) :wink: :) to mam nadzieję że częśc pomysłów da się wykorzystać :)
Jeszcze raz wszystkim dziękuje za miłe słowa :) Zawsze można na Was liczyć :)
Mam nadzieję ze moja niemoc twórcza w końcu minie 8)

tola
12-02-2007, 12:48
Aga, z pewnością minie, roztopi się i zniknie jak śnieg w pierwszych promieniach wiosennego słońca.
Poczujesz zapach wiosny i wena twórcza Tobą zawładnie :wink:

Aga J.G
12-02-2007, 16:26
Aga, z pewnością minie, roztopi się i zniknie jak śnieg w pierwszych promieniach wiosennego słońca.
Poczujesz zapach wiosny i wena twórcza Tobą zawładnie :wink:

Tolusia mam taką nadzieję bo w domu też nic się nie rusza do przodu a farby czekają :o :roll: Jakiś marazm nas dopadł albo przyzwyczajenie do tego co jest a to może być niebezpieczne 8)

Mohag
13-02-2007, 17:58
Aga, marazm.. jaki marazm :o Ty sie kochanienka tu nie kryguj, tylko zabieraj walek do lapek i dawaj z tymi farbami po scianach :lol:
Wiosna niedlugo przyjdzie a Ty tak bez kolorkow ja powitasz :P

Aga J.G
13-02-2007, 18:18
Aga, marazm.. jaki marazm :o Ty sie kochanienka tu nie kryguj, tylko zabieraj walek do lapek i dawaj z tymi farbami po scianach :lol:
Wiosna niedlugo przyjdzie a Ty tak bez kolorkow ja powitasz :P

Muszę się poprawić koniecznie 8)

Ivonesca
21-02-2007, 14:18
Aga - z ogrodem też tak miałam że na początku nie wiedziałam jak to ugryźć - męczyło mnie to okropnie dlatego zdecydowalismy się na prosty projekt , bardzo ogólny.
Jak coś Ci juz chrześniak rozrysowała to zawsze jakaś baza jest :-)

Jak zaczęłam sadzić to i owo (tylko z projektu) to okazało się że po pewnym czasie już wiedziałam co chcę i jak to zrobię (jedyna bolączka to chroniczny brak kasy ;-)

myśle że i u Ciebie przyjdzie na to pora - czego Ci z serca życzę :D
pozdrawiam

Aga J.G
22-02-2007, 12:33
Mam nadzieję że jakieś pomysły się urodzą, muszę cały czas brać pod uwagę naszego psa więc nie mogę za bardzo szaleć z roślinami :) ale widze że będą tego plusy wydam mniej kasy :wink: :)

tabaluga1
22-02-2007, 13:14
... nie mogę za bardzo szaleć z roślinami :) ale widze że będą tego plusy wydam mniej kasy :wink: :)
:wink: :wink: :P :P :P :P :P
No widzisz jak pies potrafi ułatwić człowiekowi życie :wink: :wink: :wink:

A przy okazji zupełnie nieświadomie dba o portfel :lol:

Aga J.G
22-02-2007, 13:18
I ułatwia plany ogordowe :) Ale basen możemy miec bez obaw :)
Same pożytki z tego psa :wink: :)

tabaluga1
22-02-2007, 13:23
No właśnie. Moje dzieci zaczynają się domagać zwierzaków (doskonale ich rozumiem). Rozważamy na razie kotka, albo królika. A pies pewnie i tak będzie, tylko może mniejszy.

Aga J.G
22-02-2007, 13:35
U nas kiedyś był chomik nio ale zakończył żywot, potem pies a na koniec przybyła kocica przed którą mój mąz długo się wzbraniał ale w końcu się ugiął i tak o to mamy psa i kota i jak na razie nic więcej nie przewiduje :)
A dziecią nie ma się co dziwić - dzieciaki kochają zwierzaki :)

sylvia1
22-02-2007, 14:16
Agulka będzie dobrze.. wyłaź z doła...
jak to było?

do serca przytul psa weź na kolana kota... i jeszcze

i jeszcze:

Kiedy smutno mi czasem, przyjdzie do mnie pan pies,
poda łapę, zapyta: Nie martw się, co ci jest?
Kot zamruczy pod nosem, chomik także da znać,
i od razu weselej, już zaczynam się śmiać.

Aga J.G
22-02-2007, 17:08
Dzięki Sylvia ja nie wiem czy to dół to jakaś taka niemoc ogólna nie wiem może przesilenie wiosenne :o :roll:

Adriano Komputero
22-02-2007, 21:56
Tak, to zapewne przesilenie wiosenne, tylko, że u nas od rana śnieg pada, zawieja i srtaszliwy mróz :o .
Aga, chuchaj, dmuchaj i wiosnę przywołuj ! Tylko bez ociągania ! :wink: :lol:

Aga J.G
23-02-2007, 09:25
A u nas wiosennie, mam nadzieje że nasza wiosna weźmie górę nad waszą zimą :)

Sonika
23-02-2007, 09:28
A u nas wiosennie

:o :o :o
No wiesz Aga - to niesprawiedliwe, bo u nas zima i nawet jest śnieg .

Aga J.G
23-02-2007, 09:35
A u nas wiosennie

:o :o :o
No wiesz Aga - to niesprawiedliwe, bo u nas zima i nawet jest śnieg .

Wiem wiem mam nadzieję że nasza wiosna szybko do Was, borykających się z zimą zawita :)

kze
25-02-2007, 00:07
Skoro u Ciebie przesilenie wiosenne to znaczy, że ... wiosna zaraz przyjdzie!!! Aga może Ty na meteorologię uda się i tam byś mogła pracować.. Jako przepowiadacz wiosny? :wink:
Oby się sprawdziło i nasza krótka zima szybko skończyła się.. :wink:

Aga J.G
25-02-2007, 11:32
Kze mam nadzieję że zima już di nas nie wróci :)
Ja niczego nie przepowiadam ja tylko patrzę za okno 8)

tab
26-02-2007, 08:02
Aga, dawno nie zaglądałam do Ciebie.
I do razu widać zmiany. Piękne, stylowe koce zamienione na drzwi.
Jak się sprawują? Poleciłabyś komuś? A, i ile kosztowały? Na razie będziemy kupowac jedne drzwi, bo na więcej nie ma kasy. A potrzebne nam są między kuchnią a pomieszczeniem gospodarczym, z którego jest wejście do garażu.

Domek śliczny, a brakiem weny co do ogrodu nie masz się co martwić. Tola na pewno pomoże. Przecież to specjlistka z najwyższej półki.

Aga J.G
26-02-2007, 09:24
Tab drzwi są z firmy Door-Pol, ościeżnice są stałe komplet wyniósł nas średnio około 450 zł/szt. Nie mam zastrzeżeń do drzwi są wykonane solidnie, nie miają żadnych wad, nie były uszkodzone. Jestem zadowolona.
Mam nadzieje że wena w końcu przyjdzie na razie mamy zamiarzabrac się za malowanie reszty pokoi a zostały trzy :)

kze
27-02-2007, 19:46
Rzeczywiście cena jest bardzo rozsądna i wydaje mi się, że stosunek jakość/cena powinien być optymalny..
Niestety są minusy posiadania psa.. :(

iga9
27-02-2007, 19:55
Fajny ten wypoczynek - a za taka cene to nie ma sie co zastanawiac. Malujcie- bo chce juz zobaczyc fotki :D

Mohag
27-02-2007, 20:23
I tez taki czerwony ?? czy czegos nie doczytalam :wink:

Forme ma nie najgorsza, prosta, przyjemna i do prawie wszystkiego pasujaca. A co do skory ekologicznej hihi to jest jak z dawnym skajem, ladnie wyglada jak sie na niego patrzy nie przesiadujac na nim :wink:

Aga J.G
27-02-2007, 20:55
Oprócz ceny to własnie kolor podoba mi się najbardziej :)
W zamysle wypoczynek miał być czerwony :)
U nas z czego by to nie było to i tak nasz pies tego nie oszczędzi więc jak wydam mniej kasy to nie będzie tak żal :)
Musielismy pójśc na jakiś kompromis - bo pies to bardzo ważny członek naszej rodziny :) który bardzo lubi przysiadać tyłkiem tu i ówdzie 8)
Dziewczyny mają w swoich pokojach meble tapicerowane i czekam do lata żeby je odświeżyć. A przecież odkąd są drzwi zwierzyniec ma mniejszy dostęp w salonie drzwi nie ma i zwierzyniec tam poleguje :wink: :)

Aga J.G
27-02-2007, 20:59
Rzeczywiście cena jest bardzo rozsądna i wydaje mi się, że stosunek jakość/cena powinien być optymalny..
Niestety są minusy posiadania psa.. :(

E tam minusy - będę miała okzje na wymiane mebli :wink: :)

Aga J.G
27-02-2007, 21:00
Fajny ten wypoczynek - a za taka cene to nie ma sie co zastanawiac. Malujcie- bo chce juz zobaczyc fotki :D
Będą fotki trochę cierpliwości :wink: :)

Aga J.G
27-02-2007, 21:06
I tez taki czerwony ?? czy czegos nie doczytalam :wink:

Forme ma nie najgorsza, prosta, przyjemna i do prawie wszystkiego pasujaca. A co do skory ekologicznej hihi to jest jak z dawnym skajem, ladnie wyglada jak sie na niego patrzy nie przesiadujac na nim :wink:
Nasz pies potrafi narobić szkód samymy patrzeniem :wink: :)

Żelka
27-02-2007, 22:30
Aga, ladny ten zestaw wypoczynkowy. :P
Ja mam ze skory eko juz 14 lat.., (ze wzgledu na dziecko). Bardzo wygodne bo mozna latwo mokra szmatka wyczyszcic.., ale siedziec na tym nie jest wygodne, bo sie pupa poci..., a latem przykleja i jest zimno na pierwszy przysiad... :D ale znowu cos podobnego bede miala.., wiec da sie z tym zyc...
Teraz mam kocik i na nim siedze... :roll:

kze
28-02-2007, 03:45
Rzeczywiście cena jest bardzo rozsądna i wydaje mi się, że stosunek jakość/cena powinien być optymalny..
Niestety są minusy posiadania psa.. :(

E tam minusy - będę miała okzje na wymiane mebli :wink: :)

No tak, ale wszystko kosztuje.. :(
Ktoś mi kiedyś powiedział, że jestem za biedny na tanie rozwiązania. Niemniej jak coś jest tańsze to mniej żal jak się zniszczy.. :lol:

Sonika
28-02-2007, 05:13
[quote=Mohag]
Nasz pies potrafi narobić szkód samymy patrzeniem :wink: :)

:lol: :lol: :lol: - biedny Abiś :wink: , tak go tutaj obmawiają, ech pieskie życie :wink: .

Fajny ten wypoczynek Aga :D , super kolor i forma, a jak będzie Ci zimno w p...ę :wink: to dasz sobie kocyk "pod" :wink: .

Żona budowniczego
28-02-2007, 07:48
Ja przez wiele lat bylam pierwszym przeciwnikiem mebli skórzanych, szczególnie tych wielkich, rozlożystych, pretensjonalnych. Mój mąż z kolei byl w nich zakochany. Na szczęście cena byla zawsze zaporą i argumenty mojego męża nie mialy w takim przypadku większego znaczenia. :wink:

Przekonalam się, bo:
- cholernie praktyczny jest taki mebel (utrzymanie w czystości jest naprawdę proste, a przy czworgu ludziach rezydujących większą część popoludnia i wieczoru w zimowe dni w salonie sprawdza się doskonale),
- te nowe "dizajny" są bardzo gustowne, male, lekkie, takie zgrabne,
- mogliśmy kupić takie meble od ręki w Ikei, a na inne, które nam się podobaly w lokalnych sklepach (nieskórzane) trzeba bylo czekać 6 tygodni. :o

No i ceny w tej chwili są już bardziej rozsądne - tym bardziej tych substytutów ekologicznych. :wink:

Jedyny minus - zimno w pupę. Ja też mam "male co nieco" do podlożenia, bo wrażenie przy siadaniu jest elektryzujące. :) Chyba, że palimy w kominku - wtedy jest OK.

Aga J.G
28-02-2007, 08:49
Pod pupę mam zamiar coś podkładać :)
Sonika Ty się nad nim nie użalaj widzisz jak ma dobrze nawet wypoczynek podniego się kupuje :wink: :)
Kze i dlatego wszędzie tam gdzie mogliśmy dalismy rzeczy dobrej jakości, a tutaj wiem że wypoczynek i tak bedzie do wymiany i tak w końcu już trochę z tym moim psem żyjemy :wink: :) więc wolę wymieniać cos taniego. :)
Zeljka i właśnie o tę łatwośc sprzątania mi chodzi :)
Żona budowniczego w kominku pale prawie non stop czyli wychodzi że tak bardzo mi ta pupa nie zmarznie :wink: :)

Ivonesca
01-03-2007, 11:09
Aga - odważny ten czerwony - ale mnie sie podoba :-)
leonardo zresztą też ;-)
pozdrawiam

Aga J.G
01-03-2007, 11:28
Ivo dzieki :)
Lubię czerwony :)

Ivonesca
01-03-2007, 12:01
pisałam właśnie w dzienniku że Karolina moja zauroczona jest Waszymi bambusowymi panelami - i szukamy ich właśnie ;-)

Aga J.G
01-03-2007, 12:11
Już widziałam i odpisałam :)

iga9
01-03-2007, 12:56
Mi tez bardzo sie podoba czerwony :wink: Sama planuje go wukorzystac na klatce schodowej i nie tylko :wink:
A wybieralam na wzorniku farb jasniejszy czerwnoy niz chcialas uzyskac na scianie? Jak to wzorniki sie maja do rzeczywistosci przy takich mocnych kolorach? Jaki mi farmabi malujecie?

Aga J.G
01-03-2007, 15:39
Iga wybierałam dokładnie to co na wzorniku :)
Malujemy duluxem :)

tabaluga1
01-03-2007, 19:28
Kanapa super. Widziałam ją kilka dnie temu w sklepie i też przykuła moją uwagę. Bardzo podoba mi się jej kształt, kolorek zresztą też. No i szanowny leonardo w widocznym miejscu- bardzo pomysłowo. :P

Aga J.G
01-03-2007, 19:45
Tabaluga dzieki :)
Myślę że jakośc tej kanapy nie będzie najlepsza ale musieliśmy pójść na jakiś kompromis - bo kolor i kształt są po naszej mysli :)

Robert 100
03-03-2007, 19:33
Pisze ponownie bo nie wiem czy dobrze wysłałam wsześniejsze pytania, może teraz mi się uda to wysłać :)
Bardzo ładny dom, podoba mi się kolorystyka taka ciepła i przytulna, szukam czegoś podobnego.
Chciałabym się zapytać jaka farbę duluxa (kolor) stosowaliście w kuchni i salonie. Podoba mi się również kolor na zdjęciu podpisanym ,,papryczki" czy to może szczypta papryki - nie wiem czy dobrze zgadłam.
Czy była by szansa określenia jakie jest krycie tej farby tzn ile razy należy malować by uzyskać odpowiedni kolor raz czy jednak dwa ?
Z góry dziękuję Kapi.

Aga J.G
03-03-2007, 20:52
Bardzo mi miło że dom sie podoba i nasze wariacje kolorystyczne :wink: :)
W kuchni nad meblami jest delikatny łosoś, jasniejsza częśc salonu to morelowy nektar a ta ciemniejsza to rzeczywiście szczypta papryki :)
Malujemy dwa razy. Ściana jest zagruntowana a potem pomalowana na biało na tak przygotowane podłoże idą dopiero kolory :)
Wczesniej nie doszły do mnie żadne pytania :)

Ivonesca
05-03-2007, 07:56
Aga - groszkowy kolor w sypialni wyszedł bardzo ładnie......a te maziaki jak robiliście?? taki kolor chcemy dać u Franka w pokoju :wink: poproszę o nazwę farby.
drzwi wyglądają bardzo ładnie - im dłużej je oglądam tym częsciej stwierdzam że źle się stało że dalśmy wszędzie takie jasne (klon) i pełne :-? ......ale wtedy tak bardzo już chciałam mieć drzwi ....no i tak wyszło jak wyszło ;-)

a propos listew przypodłogowych - montujecie je na te zaczepyt co do nich sprzedają czy na klej?

pozdrawiam

Aga J.G
05-03-2007, 08:33
Ivo dzieki za miłe słowa :)
Farba jest duluxa - pistacjowa :) maziaki były robione szczotką, którą zakupilismy w Castoramie :)
Listwy przyklejamy klejem :)

Ivonesca
05-03-2007, 09:14
Ivo dzieki za miłe słowa :)
Farba jest duluxa - pistacjowa :) maziaki były robione szczotką, którą zakupilismy w Castoramie :)
Listwy przyklejamy klejem :)

fajny pomysł z tymi maziakami - urozmaicenie :D
dzięki za kolorek :-)
właśnie mam obiekcje przed tymi zaczepami - na dole mamy przyklejone i u góry chyba też tak zrobię - nie dam sie naciągnąć 8)

Aga J.G
05-03-2007, 11:21
Nas też te zaczepy nie przekonują 8) dlatego kleimy :)

iga9
05-03-2007, 14:40
Pieknie drzwi wygladaja :D No i troche sobie podejrzalam twoja kuchnie :wink: Powiedz mi - czy wzrok mnie myli czy ty moze masz lodowke Samsung? A moze jeszcze no frost? Bo powiem ci, ze ta ktora my chcemy zakupis wyglada jak twoja - z tym, ze biala wybralismy :lol: No i jak latwo sie domyslic - idac za ciosej jej raczek- prawdopodobnie uchwyty szafek kuchennych roniez bedziemy mili prawie identyczne :wink: Bede wdziecza za uwagi na temat lodowki jesli to faktycznie ta :wink:

zaba_gonia
05-03-2007, 17:09
O tak, drzwi bardzo ladnie sie prazentuja i ta ściana w sypialni podoba mi się. :D
Aha, uchwyty chyba będe miała takie same :wink:

zaba_gonia
05-03-2007, 17:09
O tak, drzwi bardzo ladnie sie prazentuja i ta ściana w sypialni podoba mi się.
Aha, uchwyty chyba będe miała takie same :wink:

Aga J.G
05-03-2007, 19:08
Iga rzeczywiście lodówak to Samsung z no frost - jesteśmy z niej zadowoleni, wszytsko działa ( a jak masz jakieś konkretne pytani ato dawaj ).
U nas też uchwyty w kuchni były wynikiem uchwytu w lodówce :)
Dziewczyny dzieki za miłe słowa :)

iga9
06-03-2007, 08:02
To ci mi powedzilas wystrczy - juz widzialam taka biala lodowke wkomponowane w biale meble z podobnymi uchwytami i wygladala super. I ciebie tez sie wszystko zgralo i swietnie sie prezentuje :D No i jestes zadowolona z lodoweczki - to mi wystarczy :D No to bedziemy mialy takie samo wnetrze lodowki :lol:

Ivonesca
06-03-2007, 08:25
i ja tez mam taką lodówkę :lol: trochę inny model ale też no frost...i tez jestem zadowolona :-)

Aga J.G
06-03-2007, 20:10
:lol: :lol: :lol:

Ivonesca
15-03-2007, 11:26
jakie łoże :o no, no, no :P :P :P 8) 8) 8) :wink: :wink:

pokój córki super pomalowany ! a jednak masz wenę ;-)

pozdrawiam

Adriano Komputero
15-03-2007, 13:57
Aga, pokoik córci bardzo słoneczny - kolor ścian apetycznej morelki, która dojrzała na sufitowym słonku . Bardzo oryginalne malowanie ! :D

A na skosach ( te jaśniejsze wstawki we wzorki) to jest tapeta, czy powielony wielokrotnie odcisk łapki Abisia ? :roll: :wink:.
Co by nie było BARDZO mi się podoba ! Gratulki - jest ślicznie ! :D

P.S. A łoże z moskitierą cudne !

Aga J.G
15-03-2007, 15:07
dziewczyny dzięki za miłe słowa :)
Na skosach są mazaje robione gąbką, doszłam do wniosku że jednolity kolor może zrobić zwalisty sufit, a nasza córa i bez tego ma bujną wyobraźnie :wink: :)
Ivo jakaś tam wena jest tylko jak pomyslę o ogrodzie i tej zewnętrznej częsci domu to cały zapał gdzieś ucieka :-?

iga9
15-03-2007, 15:10
Bardzo oryginale malowanie - mi sie spodobalo slonko na suficie :D No i mositiera nad lozkiem! Tez myslalam o jakiejs splywajacej materii :D A jak sie pod tym spi? Czy pozbywacie sie na boki? :wink:

A Abis zagladajacy z boku do kadru wyglada slicznie :D

Aga J.G
15-03-2007, 16:18
Iga dzięki za miłe słowa :)
Co do słonka to mąż mówi że mamy trochę za małą formę na ciasto :o :roll:
a pomysł jest córuni :)
Pod moskitierą śpi się bardzo dobrze, mamy takie małe królestwo. :) Choć na początku mój mąż miał obawy czy wstając z łóżka nie zaplącze się w tą szmatkę, on by się pewnie potłukł a ja pękła ze śmiechu 8)
Udaje nam się jednak wstawać bez szwanku :)
Cóż Abiś wtrynia się na wszystkie fotki i czasami udaje mu się to skutecznie :)

tabaluga1
15-03-2007, 17:49
Bardzo fajnie i oryginalnie. Córunia ma super pomysły, a Ty przynajmniej jeden kłopot z głowy. A Abiś wygląda super dostojnie w tych drzwiach. Swoją drogą- ogrooooooomny piesio z niego, ale jaki śliczny. A jak kotek? Ja już zamówilam kotka dla mojego syna, ale nie spieszy mu się na ten świat. :wink: :roll:

Aga J.G
15-03-2007, 19:23
Kotek ma się dobrze, ale nie wtrynia się tak w kadr jak Abiś 8)
Abiś cóż mały nie jest :wink: :) chyba musze zrobić jakąś aktualną sesję zwierzyńcowi :)
I oczywiście dzieki za miłe słowa, bardzo mnie cieszy że nasze pomysły są tak cieplutko przyjmowane :)
I trzymam kciuki za kotka :)

Żelka
15-03-2007, 20:07
Aga, jak sie w pokojach zrobilo ladnie. Teraz sie juz nie moge doczekac kiedy u nas bedzie malowanie.

kze
16-03-2007, 23:40
Bardzo ładnie masz! A sypialnie nie taka mała... Bez przesady... :P

Tymczasowe rozwiązania najdłużej potrafią przetrwać.. Tak jak ta żarówka... :lol:

Ty nie szykuj podsumowania, Ty imprezę szykuj.. :wink:

iwozelka
17-03-2007, 13:47
Bardzo fajny dziennik a jeszcze fajnieszy dom :D
I chyba nie bedziesz miała za złe jak co niektóre pomysły na urządzenie wnętrz(szczególnie kolorystykę) zechcę przenieść na swoje podwórko :oops:

Mohag
17-03-2007, 14:23
Ty nie szykuj podsumowania, Ty imprezę szykuj..

Aga, ucz sie hihi to jest zdrowe podejscie do zycia 8) :lol:

Robert 100
18-03-2007, 09:48
Aga robi się u ciebie coraz ładniej ! A dobierane kolorki super. :D Chciałaby żeby u nas już tak było. Kolor w pokoju córci to pewnie papaja duluxa? Ale tym razem chodzi mi o panele pisałaś wcześniej, że macie na podłodze panel krono orginal, laminat stary dąb deska. Czy one sa położone we wszystkich pomieszczeniach. Czy te w pokoju córki są może inne? Planujemy ten rodzaj paneli położyć w dwóch pokojach sypialnianych i dlatego chce się upewnić. Podobają mi się bo mają fajną kolorystykę i strukturę.
Pozdrawiam gorąco Kapi.
Trzymam kciuki za dalsze postępy prac w malowaniu. :D

Robert 100
18-03-2007, 10:01
Jeszcze raz ja :D . Dopiero teraz zauważyłam na zdjęciach, że masz okap taki jaki pasowałby mi do mojej planowanej kuchni. Wyglądem jest podobny do tego, który wstepnie wybrałam czyli - Whirlpool AKR 950 inox - ale niestety nie moge go przetestować.
I tu moje pytanie czy mogłabyś coś wiecej napisać o swoim jaka firma, model no i najważniejsze jak sie sprawuje chodzi mi o funkcjonalnośc i poziom hałasu przy jego pracy. Byłabym bardzo wdzięczna.
Dzieki, Kapi :D

Aga J.G
18-03-2007, 12:22
Zeljka dzięki, rzeczywiście kolorki wydobywają z pomieszczeń nową głębię :) i jest znowu całkiem inaczej :)

kze może nei jest strasznie mała ale zdjęcia robi się ciężko :wink: :) Będzie i podsumowanie i imprezka :) Co do żarówek to jakoś nie mam pomysłu co tam miaiło by zawisnąć, już pisałam że z moją wenę cieńko ostatnio :wink: :)

iwozelka dzięki za miłe słowa, i oczywiścei przenoś sobie ile chcesz cieszy mnie że mogę być dla kogoś inspiracją :lol:

Mohag :lol: :lol: :lol:

Robert 100 dzięki za kciuki i miłe słow a teraz odpowiem na pytania :)
kolor to rzeczywiście papaja - trafione :)
W każdym pomieszczeniu mamy inne panele, w pokoju młodszej córci czyli w tym który teraz pokazywałąm na podłodze jest sosna słoneczna, stray dąb deska jest w pokoju komputerowym ( zdjęcia napewno gdzieś są ).
Okap jest firmy Fagor Innovation ARCO PLUS HIP 90 cm. Nie napisze że go nie słychać, bo słychać ale wyciąga bardzo dobrze wszystkie zapachy. Na najwyzszym biegu chodzi już dość głośno ale raczej rzadko z niego korzystamy, jak chodzi na najniższym to da się spokojnie rozmawiać i oglądać telewizor :) poprostu coś szumi w tle :) Też kiedyś myślałam o wymienionym przez Ciebie modelu ale potem wpdłam na ten model i tak już zostało :)

iga9
18-03-2007, 18:08
Ja wybralam sporo sprzetow marki Fagor. Niestety zaprzestano juz produkci, bo firma bedzie juz brodukowac tylko pod marka Mastercook (by Fagor), wiec trzeba teraz szukac w nowym katalogu Mastercooka. Albo jis starych zapasow w magazynach - tu na sklepy internetowe nie ma co liczyc. Mi sie akurat udalo- bo to, co wybralam- oprocz plyty gazowej- beda produkowac. Wystrczy napisac email do Mastercooka to przysla katalog w pdf.

Aga J.G
19-03-2007, 09:50
To ja też miałam szczęście bo płytę i piekrnik też mam z Fagora :)

iga9
19-03-2007, 10:26
Prawda, ze masz szczescie - jakos do tej firmy mam wieksze zaufanie - chociz to glupie skoro to ten sam koncern :roll: Ale zla bylam- bo wszystko sobie juz od dawna wybieralam a pozniej sie okazalo, ze wszystko niedostepne. Najbardziej mi zal plyty gazowej, bo byla ladna, oryginalna i praktyczna - a teraz juz nie wznowia jej produkcji :roll:

Aga J.G
19-03-2007, 15:36
Iga mam takie samo zdanie :o :roll:

Robert 100
19-03-2007, 18:24
No właśnie ja teraz przechodze przez to samo. Sprzęt upatrzony a przy zamówieniu okazuje się, że wielu modeli z Fagora już nie będzie a czy Mastercook wypuści podobna linię w tym samym wzornictwie to też nie wiadomo. :evil: A nadodatek na temat firmy Fagor i ich sprzętu znalazłam na forum bardzo dużo dobrych opini!!!
Dlatego musieliśmy szybko pokombinować i pozmieniać, co niektóre produkty w tym właśnie okap. Szkoda, że ten, który masz to nie Whirpool może bym się czegoś o nim dowiedziała. :D
Czekam z niecierpliwościa na dalsze postępy prac.!!!
Pozdrawiam KAPI :D

Aga J.G
21-03-2007, 12:41
Widze że miałam dużo szczęscia z tym Fagorem :)
Whirpool ma też raczej dobrą opinię więc powinno być wszystko ok z jego produktami :)
Może dzisiaj uda mi się cos skrobnąć i zamieścić fotki bo są nowości :)

Ivonesca
21-03-2007, 12:46
łał! to czekamy na te nowości 8)

Aga J.G
21-03-2007, 15:27
łał! to czekamy na te nowości 8)

:lol: :lol: :lol:

Sonika
21-03-2007, 15:36
Ja też czekam z niecierpliwościa :D , ale pewnie zobaczę dopiero póznym wieczorem jak wrócę do domciu.

A Abiś tez będzie?

iwozelka
21-03-2007, 18:37
A mbelki śliczniusie :D :D

Robert 100
21-03-2007, 19:04
Mebelki super !!! :D Ich kolor bardzo ładnie komponuje się z pozostałą częścią salonu.
Czekam na efekty malowania kolejnego pokoju córki.
Pozdrawiam KAPI :D

Aga J.G
21-03-2007, 19:31
dzieki dziewczyny :)
Na nastepne nowości trzeba będzie trochę poczekac ale może jeszcze dzisiaj powklejam wizje :wink: :)

dominikams
21-03-2007, 20:46
Oj, jakie śliczne mebelki!!!!! fajnie się komponuja z podłogą. Aga, mogłabyś wkleić zbliżenie na twój próg do drzwi balkonowych?

Te stoliki zawsze mi się podobały, moja koleżanka ma taki (w kuchni) tylko bez szyby. I wygląda naprawdę dobrze. Polecam :wink: (tzn. nie że bez szyby, tylko ogólnie ten model :wink: ).

Lampa - ja bym starała się dobrać nowoczesne lampy, jesli chcesz mieć taką w salonie obok kanapy. Bo jak będziesz miała "zwisy" i kinkiety klasyczne, to taka lampa by wyglądała jak z innego świata. Zresztą, Aguś, klasyczne lampy, kinkiety i zwisy nie pasują, moim zdaniem do takiego nowoczesnego wnętrza :roll: Walnij więc coś nowoczesnego i prostego i lampa będzie pasować :D

Mohag
21-03-2007, 21:00
Walnij więc coś nowoczesnego i prostego i lampa będzie pasować


uhu dominis dobrze gada dac Jej wodki :lol: :wink:

Aga, jak bedziesz kupowac ta lampe stojaca to zobacz czy ma sciemniacz. Lepiej poszukaj taka ze sciemniaczem, mialam kiedys taka lampe i ona swieci jak piorun hihi tz ta lampa skierowana w gore. Jak swieci na full to igle w stogu siana mozna znalezdz ..... a wiem z doswiadczenia ze jak juz ja postawisz miedzy kanapy, to bedziesz jej uzywac stale i namietnie, bo nie bedzie Ci sie chcialo chodzic do kontaktow ogolnego swiatla jak zalegniesz na swoich kanapkach :wink:

Żelka
21-03-2007, 21:37
Agus gratuluje mebli. :P Odwazna jestes z ta czerwienia. Teraz czekam na dodatki. :P

dominikams
21-03-2007, 21:54
uhu dominis dobrze gada dac Jej wodki :lol: :wink:
O tak, wódka by sie przydała ostatnio 8)


Aga, jak bedziesz kupowac ta lampe stojaca to zobacz czy ma sciemniacz. Lepiej poszukaj taka ze sciemniaczem, mialam kiedys taka lampe i ona swieci jak piorun hihi tz ta lampa skierowana w gore. Jak swieci na full to igle w stogu siana mozna znalezdz ..... a wiem z doswiadczenia ze jak juz ja postawisz miedzy kanapy, to bedziesz jej uzywac stale i namietnie, bo nie bedzie Ci sie chcialo chodzic do kontaktow ogolnego swiatla jak zalegniesz na swoich kanapkach :wink:

A w razie, gdyby nie było ściemniacza, a lampa okazała by się taką, ża którą życie można oddać, to możesz się ratować żarówką o mniejszej mocy :wink:
Taaak.... ja też mam taką wizję - widzę siebie leżącą na kanapie - a teraz jeszcze ze szklaneczką wódki 8)

Sonika
22-03-2007, 06:39
Aga - meble masz superanckie :D - i kolor i fason. Gratulejszyn!!! :D :D :D

Ja zawsze marzyłam o czerwonej kanapie do salonu, ale pewnie nie będę takiej mieć w najbliższej przyszłości, bo mam starą i muszę z nią żyć przez jakiś czas (pewnie długo, niestety), więc zazdraszczam podwójnie :wink: .

Co do lamp się nie wypowiem, bo sama mam z tym tematem nielada problemy :wink:, ale podoba mi sie pomysł dziewczyn na ściemniacz. Nawet nie wiedziałam, że są takie stojące lampy.

Stolik też fajny tylko nie wiem czy taka szyba nie będzie się rysować, jak myślisz?