dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jurand

  1. Decyzja podjeta - budujemy - ORION I

    Witam,
    dawno mnie tu nie bylo, choc nie moge powiedziec ze przez ten czas proznowalem. Wrecz przeciwnie wszelkie pozwolenia, decyzje i projekty zabraly troche czasu. Ale dzis dzialka uzbrojona (woda, kanalizacja i przyłącze energetyczne). Co do przylacza to wlasciwie tylko czekam az ZE zalozy licznik i bedzie mozna czerpac prad. W dodatku dom wraz z budynkiem garazowo-gospodarczym zostal wytyczony wczoraj. W miedzy czasie oczywiscie kosztorysy, ogladanie prac prowadzonych przez rozne ekipy ...
  2. Decyzja podjeta - budujemy - ORION I

    Ah i jeszcze sprawa okien. Wyjscie na taras z pokoju obok salonu zamienione na okno identyczne jak w salonie. Na poddaszu okna rozmieszone symetrycznie w kazdym pokoju i lazience po jednym mniejsze o 20 cm czyli 140 zamiast 160. Rowniez na stryszku usuwam dwa okna dachowe a zostaje tylko jedna na scianie bocznej o rozmiarach 90x90. Wracajac do okien w wykuszach dopiero na etapie budowy zastanowie sie na ewentualnym zmniejszeniu ze 180 na 150. Jak cos mi sie przypomni to bede slal na priva Ahoj
  3. Decyzja podjeta - budujemy - ORION I

    Witaj. Rownie sie ciesze, ze ktos postawil na ten projekt i bedzie mozliwosc wymiany doswiadczen. Nie ma nic bardziej owocnego w budowie. Niestety jestem troszke dalej od Ciebie bowiem dopiero w tym tygodniu otrzymalismy decyzje o warunkach. Takze teraz koncowka adaptacji, w miedzy czasie projekty przylaczy i mozna starac sie o pozwolenie. Takze jestem dobrej mysli i moze w okolicach maja udaloby sie je otrzymac :) . Co do modyfikacji obecnie przedyskutowanych to oczywiscie podnieslismy sciane ...
  4. Decyzja podjeta - budujemy - ORION I

    Dzis przyszedl projekt, mozemy go sobie dokladnie poogladac. Bardzo nam sie podoba choc juz mamy kilka pomyslow na mala reorganizacje. Teraz go sobie ogladamy i juz pomalutku zastanawiamy sie jak to bedzie :lol: , nic po swietach trzeba ruszyc z adaptacja i projektem zagospodarowania dzialeczki, a teraz wszystkiego dobrego, wszelakiej pomyslnosci i aby Wam mury rosly. :D
  5. Decyzja podjeta - budujemy - ORION I

    Dzis kolejny wazny dzien na drodze do swojego lokum. W koncu podjelismy decyzje i postawilismy na Oriona z pracowni architektonicznej Domus z Wroclawia. Takze w przyszlym tygodniu powinnismy odebrac cztery egzemplarze przyszlego domku. Uff :D
Strona 2 z 3