dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

PŁATNY PROFIL - zasady promowania produktów i usług przez użytkowników Forum


Reklama PŁATNY PROFIL przeznaczona jest dla zarejestrowanych użytkowników Forum. Usługa jest płatna, dostępna po złożeniu zamówienia i wypełnieniu formularza (w profilu użytkownika).


Jak wygląda reklama PŁATNY PROFIL?


Przy postach użytkownika, w profilu użytkownika oraz na stronie Produkty i usługi wyświetla się wizytówka firmy. Wizytówka składa się z tytułu, opisu, linku do strony i lokalizacji.


Dodatkowo w ramach Płatnego Profilu nazwa użytkownika może być tożsama z nazwą firmy lub hasłem reklamowym, a w miejsce avatara możesz wstawić logo firmy.


Po zakończeniu emisji reklamy, wizytówka jest blokowana. Nazwa użytkownika i avatar, jeżeli były stricte reklamowe, zostaną zmienione.Przykład wyświetlania reklamy przy postach użytkownika
Przykład wyświetlania reklamy w profilu użytkownikaReklama wyświetla się także na stronie Produkty i Usługi >>


Dlaczego warto mieć PŁATNY PROFIL?


Dzięki Płatnemu Profilowi Twoja firma może zaistnieć w społeczności Forum Muratora.


Płatny Profil umożliwia udzielanie się w dyskusjach na Forum, tworzenie galerii zdjęciowych, zakładanie nowych tematów i dzienników budowy pod marką firmy. Dzięki tej formie reklamowej możesz udzielać porad innym użytkownikom, np. dotyczących korzystania z konkretnego produktu lub porad związanych z usługami Twojej firmy.


Oznacza to, że im częściej odwiedzasz forum i udzielasz się w dyskusjach, tym częściej Twoje reklamy będą widziane przez innych użytkowników.


Pamiętaj jednak, że użytkownicy Forum są czuli na wpisy stricte reklamowe. Biorąc udział w dyskusjach, szanuj zwyczaje forum. Bądź kompetentnym i merytorycznym doradcą.


Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów o charakterze stricte reklamowym i blokowania płatnego profilu.


Jak kupić PŁATNY PROFIL?


W sprawie aktywacji płatnego profilu i jego ceny, skontaktuj się z naszym biurem reklamy [email protected].


Szczegółowe informacje o Płatnym profilu

Jeżeli masz pytania lub napotkałeś problem, prosimy o kontakt: [email protected].

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nasz adres: TIME SA,
ul. Dęblińska 6   
04-187 Warszawa
http://www.grupazpr.pl/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zlecenia reklamowe przyjmowane są przez:

Biuro reklamy TIME S.A. - Segment Budowa i Wnętrza

Agnieszka Lechicka

e-mail: [email protected]

tel. (22) 590 50 46