dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dopieszczany C 76 - foto! już mieszkamy

  1. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!

    myślałam, myślałam i wymyśliłam;)

    foto sa na http://picasaweb.google.com/iwekaba/DomEtap0# zapraszam, ale w sumie to tam prawei jeszcze nic niewidac. Chociaz Panowie bardzo dobrze wykorzytsuja ta piekna pogode:)
  2. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!

    nie będę narzekac, ale jednak beznadziejnie sie tu zdjęcia dodaje! myślałam że to będzie mniej upierdliwe. A dzisiaj nam już zaczęłi betoniki stawiać i chciałam dodac kilka zdjęc i plan jakie zmiany wprowadziliśmy. Ehhh
  3. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!

    kolejny dzień i dziś murują betoniki :) mieli już wczoraj zacząć, ale cement i styropian przywieźli dopiero ok 16 a mieli to zrobić o 12. Ale jak czytam to forum to jakoś mnie to nie zdziwiiło:)
    Dzisiaj pojadę na inspekcję fotograficzną.

    Jakoś (nie żebym była jakąs lebiedą) ale mnei to forum technicznie czasem rozwala. Jakos tak tu wszytsko zagmatwane jak dla mnie jest. Musze się podszkolić jeszcze:)

    Szkoda, że prawie nikt nie buduje Domu ...
  4. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!

    witam wszytskich zainteresowanych!
    Budujemy dom jak w temacie, troszeczke zmieniony, ale o zmianach napiszę może później, teraz chciałam sie tylko przywitać.
    Zorbiłam dzis parę fotek dziś wylanych fundamentów, więc w mierę możliwości będę dokładac zdjęcia z postepów budowy.
    Być może uda mi się stowrzyc jakis interesujący a przede wszystkim przydatny innym dziennik budowy.
    Pozdrawiam
    p.s. Zalezy nam na czasie wieć raczej przestoju na zime ...
Strona 3 z 3