dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Iwona i Mariusz

  1. Nasza BUKOWA CHATKA

    Zamieszanie dzisiaj w Bukowej Chatce olbrzymie.
    Jednostajny szum wiertarki w środku, z zewnątrz dochodzą do mnie odgłosy pocierania packą po elewacji.
    Roboty dla mnie na razie nie ma żadnej, więc postanowiłam napisać parę słów o tym co się dzieje.
    W środku trzech facecików wstawia drzwi wewnętrzne.
    Nie jest to, jak się okazało łatwe zadanie.
    Dopasowanie ościeżnic do otworów drzwiowych wymaga precyzji, wysiłku i trochę kombinacji.
    ...
  2. Nasza BUKOWA CHATKA

    Najnowsze wieści z placu boju to takie, że dzisiaj domek jest już zagruntowany od zewnątrz.
    Ale jeszcze tego nie widziałam, bo jak zwykle siedzę we Wrocku, a szczegóły znam tylko z Mariuszowych opowieści.
    Wczoraj byłam w Bukowej Chatce, bo po mojej pracy pojechaliśmy do sklepu po upatrzoną wannę.
    Zataszczyliśmy ją wspólnymi siłami na przyczepkę i.. wio do domku.
    Na szczęście jest lekka, bo akrylowa i jakoś dałam radę. :)
    Stoi już w łazience, ...
  3. Nasza BUKOWA CHATKA

    APEL !!!

    Może ktoś tu zagląda, może ktoś to przeczyta!
    Jeśli tak, to zwracam się z gorącym apelem o pomoc dla naszej forumowej koleżanki Kasi.
    Mieszka w zalanym przez wodę Sandomierzu, jej nowiutki dom zniszczyła powódź.
    To jest link do strony, na której wszyscy forumowi przyjaciele (na dziewięciu stronach na chwilę obecną), oferują się z udzieleniem pomocy w odbudowaniu jej domu.


    http://forum.muratordom.pl/showthrea...y28-POMOCY!!!! ...
  4. Nasza BUKOWA CHATKA

    Swego czasu umieszczałam zdjęcia naszych zaprzyjaźnionych sąsiadów, tzn. dwóch psiaków, które towarzyszą nam prawie ciągle, a już obowiązkowo w czasie posiłków.
    W sobotę doszedł trzeci ich kumpel - czarna kotka, niesamowita pieszczocha.
    Potrafi łasić się do nogi tak długo, aż czegoś nie dostanie i tak długo chodzić naokoło,
    upominać się o głaskanie i drapanie, dopóki mnie nie zabolą paznokcie.
    ...
  5. Nasza BUKOWA CHATKA

    Wczoraj, w wigilię swojego święta, zgarnęłam parę prezentów.
    Przyznam, że takich na czasie, trafionych w mój gust i aktualne potrzeby.
    Takie piękne drzewka z pewnością znajdą swoje miejsce w ogrodzie:






    I piękna, zielona konewka do podlewania przyszłych roślinek: ...
Strona 2 z 38