dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w Lesie

  1. Dom w Lesie

    Dziś wysypki zostały zwizytowane całą rodziną.
    Jest dobrze. Przy okazji potwierdzam: zniszczeń wylewkarze nie porobili żadnych. Nawet te, o których wspominałem - ten odbity tynk, to jak się okazało nie ich wina, tylko CO-cjusza, który z drugiej strony cienkiej ściany działowej za głęboko podkuł bruzdę pod rurę CO.

    Wysypki zostały uczciwie podlane specjalnie w tym celu zakupioną konewką, w ilości sugerowanej przez kol. Mańka82, znaczy konewka na przeciętny ...
  2. Dom w Lesie

    Dziś wysypki zostały zwizytowane całą rodziną.
    Jest dobrze. Przy okazji potwierdzam: zniszczeń wylewkarze nie porobili żadnych. Nawet te, o których wspominałem - ten odbity tynk, to jak się okazało nie ich wina, tylko CO-cjusza, który z drugiej strony cienkiej ściany działowej za głęboko podkuł bruzdę pod rurę CO.

    Wysypki zostały uczciwie podlane specjalnie w tym celu zakupioną konewką, w ilości sugerowanej przez kol. Mańka82, znaczy konewka na przeciętny ...
  3. Dom w Lesie

    No tak jakoś wyjszło...

    W sumie to nawet szkoda, że się choć z dzień później nie zgadaliśmy, bo np. nie wiem, czy sypali jeden czy dwa worki cementu. W każdym razie na 240m2 wysypki poszła paleta, nie mam pojęcia, czy to dużo czy mało. Piasek był piękny, zresztą cała wywrota nam się tego piasku dostała/została gratis - przywieziona, bo wydawało się, że braknie, a nie tylko nie brakło, a jeszcze zostało z tej pierwszej, musiałem taczką i łopatą na drogę ...
  4. Dom w Lesie

    I część druga postu, ponieważ przez idiotyczne forumowe ograniczenie ilości grafik w jednym poście nie mieściłem się...

    Równolegle powstaje nam elewacja. I tu już bez większych komentarzy, same zdjęcia:





    ...
  5. Dom w Lesie

    I część druga postu, ponieważ przez idiotyczne forumowe ograniczenie ilości grafik w jednym poście nie mieściłem się... :bash:

    Równolegle powstaje nam elewacja. I tu już bez większych komentarzy, same zdjęcia:





    ...
Strona 11 z 89