dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

lukiimag

  1. SALSA - Łukasz i Madzia... budowa na odległość, (Dziennik budowy)

  2. SALSA - ?ukasz i Madzia... budowa na odleg?o??, (Dziennik budowy)

  3. SALSA - Łukasz i Madzia... budowa na odległość, (Dziennik budowy)

    Więc Nasza Salsa będzie standardowa z garażem lecz z dodanym jednym skrzydłem drzwi balkonowych w salonie oraz drobnymi zmianami o których pisałem w pierwszym poście. Jeśli chodzi o makietę to ocenę pozostawiam Wam. Jestem w trakcie jej kończenia. Zaczołem od ścian bocznych i tylej elewacji domu gdyż są prostsze od frontowej części domu. Dzis zaczyna właśnie front. Cała makieta wykonana jest z papieru, kartonu oraz przy pomocy nożyczek i kleju wikol :) W planach w około makiety ...
  4. SALSA - Łukasz i Madzia... budowa na odległość, (Dziennik budowy)

    Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Brak czasu spowodował że zaniedbałem wpisy w dzienniku.
    Na początek mała wiadomość:

    Wniosek o pozwolenie na budowę złożyliśmy wraz z żoną 25 marca zaś 14 kwietnia otrzymaliśmy pozytywną decyzję ze Starostwa...
    i.... MAMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ :)

    Dotychczasowe koszty to:

    Projekt Salsy - 1695
    Zmiany w projekcie
    + projekt zbiornika na nieczystości ...
  5. SALSA - Łukasz i Madzia (Dziennik budowy)

    Witam Wszystkich!!!

    No więc i ja po częstym śledzeniu innych dzienników... postanowiłem założyć własny dziennik budowy.

    Wraz z żonką pracujemy poza granicami kraju (niestety takie czasy) i bedziemy budować na odległość przez telefon przez internet oraz dzięki pomocy rodziców w sprawach dopilnowania dostaw materiałow itp. Ja natomiast planuje wizyty w Polsce podczas budowy tak aby osobiście również móc przypilnowac sprawy najważniejsze.
    ...

    Updated 19-05-2010 at 11:16 by lukiimag

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum