dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

myszonik

  1. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    I znów witam się po dłuższej przerwie, ale trochę się wakacjowałam, a poza tym w sprawach budowlanych nie działo się zbyt wiele:
    - nadal czekamy na pozwolenie - na razie niestety z kierunku starostwa cisza...
    - dziś odebrałam projekt przyłącza wod i kan - teraz muszę się skontaktować z wykonawcą;
    - przesadzają nam się krzaczki na działce i buduje ogrodzenie z jednej strony;
    - geodeta łaził gdzieś poszukując jakiś kamieni, ale pod naszą nieobecność, ...
  2. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Witam się po przerwie:)
    Wróciłam właśnie z tygodniowego odpoczynku nad morzem i po odespaniu od razu siadłam do forum, ale obłęd...
    W międzyczasie podczas mojej nieobecności w poniedziałek złożył się wniosek o pozwolenie na budowę :wave:
    Więc znów czekamy.
    Przyszły kierbud obejrzał projekt powiedział, że wszystko z nim OK.
    Projekt oddany również do budowlańca, ma w tym tygodniu dać nam ostateczną wycenę, mam nadzieję, że nie zwali nas z nóg:)
  3. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Budowlanie zupełnie OT, ale co mi tam...
    Tak wyglądał stadion Mistrza Polski tydzień temu

    A tak się wczoraj bawił Poznań

  4. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Dzisiejszy dzień był baaardzo owocny:)
    - przekazałam projekt kierbudowi;
    - załatwiłam pieczątkę z ostatecznością WZ;
    - odebrałam zgodę na wjazd (jednak się udało:)
    - zrobiłam kopie wszystkiego co potrzebne
    jednym słowem
    mam już wszystko potrzebne do PNB i w poniedziałek składamy wniosek!!!
    Ależ się cieszę i mi ulżyło..
    Mam nadzieję, że teraz już wszystko pójdzie szybko, sprawnie i z zadowalającym efektem:)
    A przede mną imprezowy ...
  5. Pomara?czowy zawrót g?owy Myszy i Nied?wiedzia

    Mamy odebrany gotowy projekt!!!
    I to na tyle sukcesów na dziś - jutro przekazuję go przyszłemu kierbudowi do przejrzenia w trakcie weekendu i jutro idę zapytać co z moją zgodą na zjazd z drogi.
    Mam nadzieję, że teść swoją szczerością nie spalił za mną wszystkich mostów.
    Trzymajcie kciuki, szczęście się przyda:)
Strona 1 z 19