dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

myszonik

  1. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Chyba czas na kolejny raport z postępów:
    - ustaliliśmy szczegóły i niebawem zaczyna się budowa ogrodzenia od strony działki teściów oraz przesadzanie krzaków, bo z tych które mamy na działce już dość okazałe chcemy jak najwięcej uratować:)
    - projektant robi projekt przyłączy wod i kan, zła wiadomość jest taka, że z przyłączem wodociągowym będziemy się musieli przekopać przez cały ogródek teściów:( :bash:
    - archi dał tyłka i oczywiście dziś ...
  2. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Pkt 2 wykonany - Niedźwiedź dziś telefonicznie wyjaśnił, co miał wyjaśnić, umowa podpisana i już ją wysyłamy.
    Pkt 3 załatwiony połowicznie tzn. dzwoniłam do odpowiedniego referatu i rozmawiałam z Panem, który pobłażliwie wyjaśnił mi, ze oczywiście jest kolejka takich spraw do załatwienia, ale może da radę do końca przyszłego tygodnia załatwić. Poprosiłam zatem uprzejmie, aby dał radę, o ile może, ale mam wrażenie, że chyba efekt był odwrotny do zamierzonego ...
  3. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Raportuję, że punkt pierwszy wczorajszej wyliczanki załatwiony. Pan projektant przyłączy był nawet tak miły, że sam przyjechał do mnie do pracy odebrać dokumenty i obgadać szczegóły:)
    A zatem dokumenty przekazane, szczegóły ustalone (na marginesie czy 400 zł za projekt przyłączy wod i kan to dużo czy mało?), projektant obiecał coś zaradzić na brak wody i jakoś tę wodę na naszą pustynną, jak się okazało działkę, sprowadzić. Zobaczymy tylko ile nas ten wodociąg ...
  4. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    Krótki raport z długiego weekendu przedstawia się tak, że w sprawach budowlanych nie stało się nic...
    W piątek próbowałam się spotkać z Panem polecanym na projektanta przyłączy wodociągowego i kanalizacyjnego, ale miał już długi weekend, więc plany przełożone na jutro.
    Do załatwienia w najbliższym czasie:
    - ustalenia z projektantem przyłącza wod/kan;
    - wyjaśnienie kwestii niewyjaśnionych i podpisanie umowy z energetyką;
    - oczekiwanie, ...
  5. Pomarańczowy zawrót głowy Myszy i Niedźwiedzia

    P.S. z ostatnich uzgodnień z projektantem wynika, że do końca przyszłego tygodnia mamy mieć gotowy projekt :wave:
    Potem dajemy go jeszcze do oblookania przez przyszłego kierbuda czy wszystko (technicznie) się jemu podoba i wskakujemy w bloki startowe oczekując na uprawomocnienie WZ i od razu składamy wniosek o PNB:)
    Tylko nie rozwiewajcie moich nadziei, że to się wszystko tak uda:)
Strona 2 z 19