dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

manina

  1. zrobimy sobie dobrze codzienny 117e

    Jeszcze nie wybralismy firmy..Czekamy na wycenę z materiałami. Nie bralismy takiej mozliwosci pod uwagę, ale jedna z firm zaproponowała nam taka opcję przekonując nas, że wtedy unikniemy przestojów a w przypadku gdyby Grzegorz nie wrócil z morza w odpowiednim czasie organizowanie materiałów nie spadnie na moją głowę. W ubiegły czwartek odbyło się na wsi zebranie dotyczące budowy sieci kanalizacyjnej. Projekt dotyczy przyłączenia wszystkich istniejących domów i tych na które ...
  2. zrobimy sobie dobrze codzienny 117e

    Muszę wrócić do działki nad jeziorem,choć to mało istotny watek w moich wspominkach[ jeśli chodzi o sprawy budowlane].Jaką zimę mamy dziś, każdy widzi za oknem,podobna zima była w2002 roku.Mrozy zakuły pomost i wiosną kiedy kra ruszyła zabrała go ze sobą.Wiosną odnaleźliśmy jego fragmenty kilkadziesiąt metrów dalej w trzcinach.Nie nadawał się już do ponownego użycia .znajomy ze wsi traktorem wyciągnął go na brzeg.Później z pomocą przyjaciół przenieśliśmy nędzne ...
  3. zrobimy sobie dobrze codzienny 117e

    Jak wcześniej wspomniałam codzienny został wybrany przez mojego męża,przekonał mnie do swojej wizji i projekt kupiliśmy w maju 2009.architekt zrobił adaptacje pod koniec lata.Mimo że będziemy budować w środku wsi, tylko enea i gazownia doprowadzą nam przyłącza do działki. Wodę i kanalizację musimy robić sami. Blisko nas będą budowane jeszcze dwa domy, więc nasz architekt robi stosowne projekty a koszty dzielimy na trzy.

    W projekcie ...
  4. zrobimy sobie dobrze codzienny 117e

    I mineło znów kilka lat,planowana droga nie została wybudowana plany uległy przedawnieniu.wtedy moja druga mama,czyli tesciowa oznajmiła nam, że ma kupca na małą działkę za swoim domem i jesli nie bedziemy się tam budować to ona sprzedaje ,bo nie ma już siły uprawiać tej ziemi.Zaczelismy się zastanawiać za co budować.M czyli mój mąż Grześ wymyslił ,sprzedajemy sad który przez ostatnie lata słabo owocował a na dodatek był regularnie okradany w okresie zbiorów.Wystąpilismy ...
  5. zrobimy sobie dobrze codzienny 117e

    Nasza opowieść ma poczatek jakies 20lat temu . Wymyśliliśmy że zbudujemy w sadzie wspolnie z Krzyśkami blizniaka [krzyś starszy brat M ].Szukalismy wspólnie pasującego projektu .Ale na kilka dni przed wizytą u notariusza Krzyś zadzwonił że rezygnują .Dlaczego? wydało sie po kilku latach. .I tak zostaliśmy obdarowani 35 arami działki specjalistycznej w postaci sadu jabłoniowego. Wystapilismy o warunki zabudowy. Po jakimś czasie poinformowano nas, że w planach zagospodarowania ...
Strona 3 z 3