dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

abromba

  1. Dziennik Abromby

    No to pierwszy Sylwester w nowym domu odbyty. W gronie ludzi dzieciatych jako i my. Zupełnie nową jakością był przedpólnocny spacer do sąsiadów, gdzie odbywał się totalny zlot ludzi z dziećmi (chyba z trzynaścioro) z naszymi pociechami na sankach.
    I w ogóle witanie nowego roku na wsi zupełnie inaczej wygląda. Fajniej naturalnie.

    Wczorajsze zasypanie znieśliśmy całkiem dzielnie, dzięki wenie Abromba, który machał łopatą cztery godziny.
  2. Dziennik Abromby

    Poszłam wczoraj spać jeszcze nielegalnie, ale od północy spałam juz legalnie. Co za błogie uczucie!!!!! Lubię być w zgodzie z prawem :D :wink:

    Wczoraj nastąpiło również cudowne dowiezienie brakujących rur do Geberita. Facet od instalacji po naszym telefonie, że rur brak, oczywiście najpierw ściemniał, że rur nie ma w zestawie, potem że zostawił i pewnie się zawieruszyły. Wersja ostateczna (z wczoraj) była taka, że dokupił. Oczywiście rury nie nosiły żadnych ...
  3. Dziennik Abromby

    Armatura i ceramika do łazienki na górze wybrana. Wanna - jednak Rosa Ravaka. Po wielu przymiarkach (wanna będzie stać we wnęce pod skosem) ten wariant układu nogi - głowa okazał się być najlepszy. Umywalki blatowe Roca Rodeo - skoro będą dwie to nie widzę powodu brać większych.
    Natomiast baterie spodobały się nam hansgrohe Impuls - takie totalnie klasyczne i spokojne. Oczywiście mówimy o normalnym przedziale cenowym, bo te rzędu 800 zł i w górę sobie odpuścilismy. ...
  4. Dziennik Abromby

    Mariusz, dzięki wielkie, kochany jesteś!!!
    Wreszcie jakiś obrazeczek w moim dzienniku!

    W rzeczywistości te buraczkowe (chyba że to mój monitor tak pokazuje) płytki są mniej buraczkowe, a trochę bardziej brązowo - bordowe, a te jasne nie wyglądają jak kawa z mlekiem, tylko mają nieco więcej szarości.
  5. Dziennik Abromby

    Panowie od szafy wnękowej siedzieli do 20.30. Zostały im do zrobienia tylko listwy maskujące i uchwyty. Ani się zrobić na bóstwo, ani usiąść z Abrombem przy lampce wina a z Krzysiem przy soku jabłkowym.

    Na szczęście szafa wyszła bardzo ładna. Zależało mi, żeby była dobrana kolorystycznie do moich fornirowanych drzwi z linii Retro PolSkone, które mam na dole, jedną parę tuż obok szafy - i żaden gotowy system typu Kommandor (tak to się pisze?) by mi tego nie ...
Strona 3 z 12