dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Liluś

  1. Sułtan 2G, czyli Lila i Tomek budują dom :)

    Wczoraj spędziliśmy bardzo ciekawie południe ;] Z kochaną Aylin i z naszymi Mężczyznami Tomaszami, pojechaliśmy zobaczyć nasz domek już wybudowny u Jorgo :) Cudowni ludzie :) Zarówno Aylin z Tomkiem, jak i cała rodzinka Jorgo. Co do domku to jeszcze bardziej się zakochaliśmy i wiemy na 1000 %, że chcemy właśnie taki dom :)

    Wogóle dziękujemy wam kochani za super 'wycieczkę' i polecamy się na przyszłość :D Mam nadzieje, że czasem nas odwiedzicie na naszym placu boju :D
  2. Sułtan 2G, czyli Lila i Tomek budują dom :)

    Pozwoliłam sobie skopiować od AGP. Mam nadzieje, że nie będzie mi miała za złe :) Może sie przyda :P

    KOMPLETNY HARMONOGRAM PRAC NA BUDOWIE

    DOKUMENTACJA I UZGODNIENIA
    wybór działki
    wypis i wyrys z planu zagospodarowania
    warunki zabudowy
    projekt budowlany
    badanie geotechniczne gruntu
    umowa z gazownią
    umowa z energetyką
    umowa z MPWiK
    sprawdzenie księgi wieczystej, ...
    zakup działki ...
  3. Sułtan 2G, czyli Lila i Tomek budują dom :)

    Mamy mapkę do celów projektowych :D Jutro wizyta u architekta i kolejne oczekiwanie, ale już bliżej niż dalej :) Aaaaaaa aż mi się buzia uśmiecha :D
  4. Sułtan 2G, czyli Lila i Tomek budują dom :)

    Geodeta był, więc papiery o mapkę do celów projektowych (1:500) złożone w powiecie... Trzeba czekać... TYLKO ILE?!
  5. Sułtan 2G, czyli Lila i Tomek budują dom :)

    Jakieś 2 tygodnie temu byliśmy u architekta zapytać o zmiany w projekcie. Okazało się, że nasze zmiany są na tyle małe, że nie musimy ich nanosić na projekt i nie będzie problemu z odbiorem domu...

    A teraz o zmianach. Tutaj rzut parteru:

    1. Chcemy zabudować przejscie z garderoby (10) do łazienki (9). Z całą pewnością łatwiej będzie nam zaprojektować łazienkę i stanie się ona bardziej praktyczna.
    ...
Strona 3 z 4