dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. ?azienka - wizualka

    łazienka w przybliżeniu będzie się prezentować tak:



    ale nie będzie mozaiki, tylko duże strukturalne kafle picadilly, blat i jego obudowa z mozaiki teakowej. Tam będzie też ukryta szafka, która ma wyglądać jako część ściany, a otwierać się po naciśnięciu. Prawdopodobnie zostanie wykonana też z drewna teakowego, żeby wyglądała jak przedłużenie blatu.
    Do tego mam ogromną nadzieję, ...
  2. łazienka

    Największy problem mam z łazienką. Pewnie dlatego, że to najważniejsze dla mnie miejsce. Wyobrażam sobie zimowe wieczory - wracam zmęczona z pracy, zziębnięta, puszczam wodę do wanny, gra muzyka i palą się świeczki. Pure happiness

    Jedyne, czego jestem pewna, to wanna. Przyjedzie do mnie we wtorek. Ruben seria Amber.
    http://ruben.pl/wanny.php

    Znalazłam ją w Domotece, pogrzebałam w necie i zamówiłam przez Aquaplus z Bartyckiej. W domotece była ok 850 ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: vado Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. płytki Villeroy pro architectura

    a płytki w przedpokoju mają wyglądać tak:

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d88c0fcea.html

    położe też je na słupie, który sprawił mi wiele problemów - nie mogłam łazienki przesunać do przodu, ani lepiej przebudować mieszkania, bo jest on słupem nośnym. Nie mogę go zmienić, więc postanowiłam polubić i uczynić kluczowym elementem
    Tagi - katalog słów kluczowych: słup Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. remont mieszkania w kamienicy - inspiracje lata 30 - 50

    Remont trwa już ponad miesiąc, powoli zaczynam wierzyć, ze coś z tego będzie
    Mieszkanie jest w kamienicy z 1950 roku i chciałabym zachować jak najwięcej oryginalnych elementów. Niestety, niewiele się udało. Przede wszystkim zostaje oryginalny parkiet w jodełkę. Jest w sypialni i salonie. Z tego, co udało mi się wydobyć od parkieciarza nie jest w takim najgorszym stanie, da się go uratować. Pod kaloryferami jest rozszczelniony, i sa dziury, ma to być w miarę możliwości ...
Strona 4 z 4