dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nasza ASSA

  1. troszkę zaległych zdjęć

    ponieważ nadal nic się nie dzieje na placu boju pozwolę sobie wrzucić kilka fotek oczywiście jak mi się uda
    początki były trudne - mokre

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04960.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	67,3 KB
ID:	69423Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04959.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	69424Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04981.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	69421Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04995.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	69422
    cdn
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie057.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	69420  
  2. zmagań ciąg dalszy ....

    Dawno nic nie pisałam bo
    1. brak czasu
    2. brak czasu
    3. zła jestem na geodetę

    o ile fachowcy się spisali i fundamenty zrobili szybciutko i było gotowe już w kwietniu o tyle nasz geodeta nawala i od maja robi podział działki .... wkurzona jestem bo dopiero dziś uprawomocniła się nasza decyzja o podziale - z ponad miesięcznym opóźnieniem po południu wizyta u notariusza .... zdjęcia wrzucę wieczorem ja latorośl zaśnie ....
  3. czas mija a unas ....

    dawno nie pisałam bo po pierwsze na działce nic się nie dzieje - zima , po drugie nie było czasu, bo ....
    1. rozmowy i negocjacje z wykonawcą trwały i trwały oto nasze ustalenia w marcu robimy fundamenty potem przerwa i od czerwca pną się mury
    2. odebraliśmy dziennik budowy i błąd okazało się że jest wpisana "rozbudowa" zamiast "budowa" pan w starostwie bijąc się w pierś przeprosił za błąd i przystąpił do sprostowania ...
  4. nasza Assa

    zaczęło się .... ponieważ zima w pełni zastanawiamy się nad finansami, mamy trochę oszczędności, do tego działka i dylemat czy budować z oszczędności i kredyt na wykończenie czy kredyt teraz a oszczędności na czarną godzinę ... ja skłaniam się do drugiej opcji M do pierwszej .... na razie zgodził się odwiedzić kilka banków ..... do tego trzeba już rozmawiać z wykonawcami kurczę luty za pasem a my w lesie
  5. nasza ASSA

    Zaczynamy .....
    o budowie domu marzymy od lat .... w czerwcu 2010 r. rodzicie zgodzili się abyśmy w ich ogrodzie wybudowali nasz własny kąt, działka zostanie podzielona i przepisana na nas ....
    no zaczęło się szukanie odpowiedniego domku .... trwało to długo bo działka nietypowa a i wymagania spore np.: domek z użytkowym poddaszem, dach dwuspadowy, wejście ze szczytu od strony zachodniej, od północy żadnych okien drzwi do salonu od wschodu dodatkowy pokój na parterze ...
Strona 10 z 10