dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

markoz1

  1. Dziennik (mk)

    Kolejna dobra informacja:

    Mamy pozwolenie na budowę!!!

    Strasznie długo to trwało. W dodatku trafiła się strasznie złośliwa Pani - ostrzegam budujących na Białołęce.
  2. Dziennik (mk)

    Wreszcie dostaliśmy zawiadomienie o założeniu ksiąg wieczystych. Byłoby to dużo wcześniej (od podpisania umowy zakupu działki mija pół roku), gdyby sąd nie zrobił pomyłki i nie wpisał błędnego okresu służebności w jednej z działek z kompleksu.
  3. Dziennik (mk)

    Jeszcze dwa słowa o działce.

    Działka położona jest w północnej części Warszawskiej Białołęki w pobliżu ulicy Modlińskiej.
    Wymiary to ok. 22 (wsch.-zach.) na 33 metry, w sumie 710m2. Od północy jest klin, niezagospodarowany, i pozbawiony jak do tej pory dojazdu - być może kiedyś uda się go dokupić, w ten sposób powierzchnia wyniosłaby ok. 1000m2.
    Droga (w przyszłości ulica) jest od południa.
    Okolica wyposażona jest w sklepiki (500m), ...
  4. Dziennik (mk)

    Ponieważ w komentarzach pojawiły się pytania odpowiadam na nie tutaj:

    1. Wizualizacje "własne" jak ta poniżej są zrobione w programie Mój Dom 3D, wersja zdaje się 6 firmy Broderbund do nabycia w empikach na przykład.



    Więcej moich wizualizacji jest na http://excel.republika.pl/domek/domek.htm

    Program jest prosty w obsłudze (skoro nawet laik jak ja w ciągu jednej nocy mógł ...
  5. Dziennik (mk)

    Na dobry początek.

    Zaczynamy. Dlaczego? Bo już drugi sąsiad z pola ma pozwolenie, a ja nie. A to frustrujące jest i się pocieszyć muszę. :-?
    Ale też będę miał! Niedługo.

    Pole jest na Warszawskiej Białołęce.
    A chałupa ma wyglądać jak na wizualizacjach.

    Ta wizualizacja to widok od drogi jest. A droga jest stety-niestety od południa.


    A ta wizualizacja ...
Strona 2 z 2