dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Gerion

  1. Dziennik Gerionowy

    W ostatni weekend się przeprowadzaliśmy. W sumie jedna cieżarówka wystarczyła.

    Od soboty mieszkamy w domu. Aż się trudno przyzwyczaić ;) Jakoś tak patrzymy po sobie czy ktoś zaraz nie przyjdzie i nas stąd nie wygoni. Ja myślę, że to taki szok poprzeprowadzkowy. Trudno się otrząsnąć.

    Ale mieszka się zupełnie inaczej niż w mieszkaniu. Na pewno parterówka wymaga wieeele chodzenia ;) Z kuchni do pokoju to już nielada wyprawa. A tak z 20 razy w ciągu wieczora ...
  2. Dziennik Gerionowy

    Trochę niedobrze. Tomkowi znów się dziecko poważnie rozchorowało i czuje, że będziemy mieli znów opóźnienia. Nerwowo, bo od czerwca wynajmujemy nasze mieszkanie... No nic, zobaczymy.

    A teraz troszkę fotek:

    Wanna ;) Już w końcu obudowana, choć jeszcze nie zafugowana. Był drobny problem z baterią (znaczy się z podejściem), ale dało się osadzić nawannową:


    Nie "chwaliłem się" ...
  3. Dziennik Gerionowy

    I jakoś się nie możemy przeprowadzić ;D

    No ale ciągle czegoś brak. Po tym jak wywaliłem wszystkie ścinki płytek okazało się, że brakuje dosłownie 1 płytka na podłogę do łazienki ;) Dziś musiałem dokupić w Ibero.

    W środku robi się pomału. Trwa fugowanie, sufity musiały zostać poprawione, bo zaczęły pękać na łączeniach między płytami. Tomek (wykonawca) się naklął na swoich współpracowników. Fakt, wszystko co zrobił on - jest idealne. ...
  4. Dziennik Gerionowy

    Dziś jakoś udało nam się kupić ostatnie oświetlenie do łazienki. W sumie to już mamy prawie komplet, brakuje tylko do pokojów.

    Liczyłem wszystkie ramki, gniazdka, klawisze itp - wydaje się że wszystko było dobrze policzone. Czekam z montażem, aż nasz wykonawca porobi ostatnie wyprawki i przemaluje raz jeszcze to i owo. To już naprawdę końcówa. A wlecze sie jak flaki z olejem...

    Pytaliście się w komentarzach o kilka spraw.

    Cytat Napisał Aga
    chę prosić o dokładną instrukcję
    ...
  5. Dziennik Gerionowy

    Acca5 w komentarzach pyta mnie o taras. Odpowiem tutaj bo przy okazji dorzucę nieco zdjęć.

    Cytat Napisał acca5
    Gerion widzę,że płytkiami wykańczasz boki tarasu- na jaki klej je robisz , czy nie boisz się ,że odpadną z czasem? Co będzie na tarasie?Czy boki tarasu robiłeś z bloczków betonowych czy lane z betonu?
    Garderobe mam podobna do twojej w planie -czy planujesz tam drzwi czy nie?
    Odpowiadam:
    Kleje Kreisel (nie jest to mistrzostwo świata, ale co zrobić). Nie boję się ...
Strona 2 z 25