dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Gerion

  1. Dziennik Gerionowy

    Z całkowitego braku czasu mogę jedynie na szybko wrzucić kilka fotek:

    Tak mniej więcej wygląda front (pozbruku nie widać bo go przysypuje piasek)


    A to duża łazienka i prawie skończony brodzik z kabiną


    A tu już fragment salonu (całego nie pokaże bo jest zastawiony mnóstwem rzeczy ;) )
    ...
  2. Dziennik Gerionowy

    Hmm czekam cały czas na rozpatrzenie reklamacji na rozbitą wannę Yukon. Dziś może sie wybiorę odebrać resztę gratów?

    Wczoraj chciałem rozliczyć się za malowanie. Policzyłem metry, wziąłem kasę...a tu zonk. Mi wyszło 320 m2, a nasz wykonawca mówi, że przecież jest 410m....?
    Zwątpiłem. Aż mi się zrobiło głupio,że coś spieprzyłem przy liczeniu.

    SIedziałem do późna w nocy i kombinował co jest nie tak. Faktycznie, 410m2 policzyli mi ...
  3. Dziennik Gerionowy

    Dziś będą prawie same zdjęcia.
    Kolejny łikend który nam upłynął intensywnie i pracowicie. Ja nie wiem, po przeprowadzce pewnie zwariuję, bo będę nieprzyzwyczajony do taki jakichś dziwnych sobót i niedziel…J
    Pomału dom zaczyna wyglądać jak dom. Ale po kolei.

    W sobotę zjawił się kolega naszego wykonawcy – instalator Jacek. Mnie na nogi postawił (zamiast kawy) telefon od niego. Że wanna, którą miał nam podłączyć ma zmiażdżony narożnik. ...
  4. Dziennik Gerionowy

    I jeszcze żeby nie było, że tylko gadam ;) Parę fotek:



    Powyżej są płytki w pomieszczeniu gospodarczym. Wszelkie rurki to przyłącza do zasobnika i pieca, które to pojawią się tu w przyszłości.



    A to moje bramy garażowe ;)
    Taki fajny Horman, kolor wyszedł identyczny jak kolor okien i fajnie się zgrywa z deską ...
  5. Dziennik Gerionowy

    Dziś będzie trochę przedpotopowo. A dokładniej wrócę się o dwa lata, kiedy byłem na etapie stanu surowego.

    Odpowiem w poście na prośbę mmi1 któremu serdecznie dziękuję (jego żonie szczególnie) za informacje medyczne. Myślę, że poniższe info przyda się wszystkim którzy budują teraz Plejadę i nie wiedzą za bardzo ile i czego będą potrzebować. Bo nie oszukujmy się, zestawienie materiałowe, które dostajemy od Domusa ma się nijak do rzeczywistości.

    ...
Strona 3 z 25