dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agduś

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    PS. Proszę o jakieś głosy doradcze na temat wizji i kamienia sjeneńskiego.
  2. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    WŚRÓD PIĘKNYCH OKOLICZNOŚCI PRZYRODY...
    nasz domek wciąż stoi samotnie. Spodziewałam się, że wiosną ruszą wokół budowy, powoli i nieubłaganie zasłaniając nam niektóre fragmenty widoków z okien. A tu nic. Cisza i spokój zakłócane jedynie wrzaskami bażantów, które tak nam spowszedniały, że nikt już nie zwraca na nie uwagi (nawet piesynka ich nie goni). Tylko w weekendy robi się ludniej. Po sąsiednich działkach snują się powolnym krokiem większe lub mniejsze grupki ...
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    W WIOSENNYM NASTROJU
    Tak mi wiosennie, że aż tytuł musiał być na zielono!
    Wyszłam ci ja sobie niedawno na wieczorny spacerek z psuką, a tu wszystko pachnie, bydleta napinają (to określenie porannego, co prawda, śpiewu ptasząt ukuł jeden z kolegów z kursu instruktorskiego, kiedy po ciężkiej nocy bladym świtem obudziły go świrgolenia ptactwa), jakby im kto płacił, słonko zachodzi za drzewa... No po prostu jak na wakacjach!!!
    Tymczasem w domu, po tym, jak nam ...
  4. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    POŚWIĄTECZNY BAŁAGAN
    Już po świętach i świątecznych porządkach... Własciwie nie wiem, czego bardziej żałuję.
    Świąteczne porzadki ograniczyły się do mycia okien. Zabrałam się do tego z ogromnym zapałem. Właściwie, to lubię myć okna, pod warunkiem, że nie mam w jednym pokoju 24 szyb osadzonych w starych drewnianych ramach obłażących z farby (miałam tak w moim panieńskim pokoju) ani okna, które raz otwarte wymaga potężnej siły, którą nie dysponuję, by ...
  5. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    ŚWIĄTECZNE PORZĄDKI???
    Wobec tytułu i treści poprzedniej relacji z placu budowy dzisiejszy brzmi jak kpina. No bo jak można mówić o świątecznych porządkach, studiując zapisane w warstwach kurzu dzieje wykańczania domku?
    Zastanawiam się, czy święta zastaną nas z wiszącymi smętnie w oknach parteru foliami malarskimi, czy też zdążymy powiesić jakieś tymczasowe zasłonki. Docelowo zasłonek tam nie będzie, ale na razie nie mamy rolet, więc czymś trzeba się zasłonić ...
Strona 13 z 50